Opinie o Cosmoworker w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cosmoworker. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker w Poznań

madziulak

Szukam jakiejs dziewczyny do wyjazdu w parze. Jestem z woj. lodzkiego. Do Holandii jezdze juz kilka lat. Moj mail : madziulak666@interia.pl

Robert

pracowalem u nich juz 2 rzy jutro zaczynam 3ci. Dojechalem wlasnie na zakwaterowqbie pogadalem z ludsmi i kolekny raz jestem zadowolony i chyba nie chce juz zmiebiac i pubaowac gdzie indziej. Sherpa i Eurojob niepolecam. Obiecywali 1 euro wiecej ale godzin bylo 30 dlatego znowu tu jestem. polecam

Polecam

Luzacjusz1000

Cosmoworker polecam ale uważajcie na hotel w Dewenter, praca byla spoko ale co ci polacy tam robili to ksiazki pisac. Zwolnili typa bo byl pijany kolejny dzien krzyczal do koordynatorki przez okno ze ich poda do sadu i wypadl przez to okno taki byl nawalony. naszczescie z pierwszego pietra i oprocz zarzygania karetki nic mu sie niie stalo ale takich metnow bylo tam wiecej wiec tam nie jedzcie. Mnie przeniesli do Dronten. Spoko praca, spoko ludzie, cisza spokój, są godziny.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maryla Frycke i Artur Frycke

Chciałabym gorąco polecić agencję Cosmoworker. Pracuję za Ich pośrednictwem w Czechach. Z powodu choroby syna musiałam nagle wrócić do Polski. Z pełnym zrozumieniem pomogli mi w tej sytuacji, pomogli z transportem i we wszelkich sprawach administracyjnych. Firma w której wcześniej pracowałam niestety nie miała już wolnych miejsc ale panowie z biura zorganizowali mi inną prace jak tylko mogłam wyjechać.Pracuję już tydzień w nowej firmie wraz z mężem i znów wszystko jest dobrze. Praca nie jest ciężka i trudna. Nie jestem już najmłodsza a praca nie sprawia mi żadnych problemów.Szczerze polecam. Złote ludzie.

Polska tylko na weekend.

Byłem, pracowałem, jestem na urlopie w naszym "pięknym kraju" i już nie mogę się doczekać kiedy minie ten tydzień, żeby wrócić do pracy. Cosmo spoko. 2 razy miałem mniejszy problem z miejscową koordynatorką ale zadzwoniłem do Poznania i zaraz koordynatorka zadzwoniła i wyjaśniła sytuację. Polecam tego allegrowicza. :)

Iwona

Znalazłam kilka ofert pracy firmy Cosmoworker Job Service, podsyłam link http://cosmoworker.es-candidate.com/pl/offers/0/pl Kto opisze jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy? Widziałam, że firma rekrutuje również do pracy za granicą. Napiszcie proszę czy zapewniają zakwaterowanie?

Robert Tarczyński

Polecam. Wszystko ok i na czas. Po tygodniu zmienili mi prace na lepiej płatną nawet bez mojej prośby. Dużo pytań ale warto Im opowiadać co się lubi robić.

Igor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Czasami najlepszym cos się nie uda.

Judyta

Witam byłam widziałam półtora miesiąca przepracowałam 2 tygodnie temu przyjechałam spowrotem . Agencja niczemu winna wszystko jak obiecane zostało załatwione ja wyjechałam na projekt Tyco electronic okolice Brna .... Zainteresowane osoby wyjazdem oto do tej firmy nie polecam Pozdrawiam Sesesa@interia.pl

Złodzieje

Witam do Czech to lepiej z tej agencji niejechac przyjechaliśmy do pracy do kurim tyco electronics 4 dni przepracowaliśmy wszystkich Polaków zwalniają pic na wodę ta firma człowiek bez pieniędzy nawet niema za co wrócić do Polski

Kris

Mam pytanie o prace w Czechach , montaż podzespołów elek. Okolice Brna, ktoś z was ma może jakieś informacje, będę wdzięczny

Ona72
@Kris

Cosmoworker firma rekrutuje a i tak w czechach przechidzimy pod czeskiego posrednika,ale jest ok pracuje tu dwa lata w Tyco w Kurim kolo Brno.Jedyny minus to patologia jaka tu zjezdza.

czy ktoś jedzie teraz pod Brno

Bartek
@anonymous

Cześć, i jak coś wiadomo może o pracy z kablami pod Brnem? Dzisiaj znów się pokazała oferta.

Janek

Słyszałem, że Cosmoworker Job Service to spoko agencja. wiadomo, że trzeba pilnować papierów i tyle.

Judyta

Witam czy ktos na dniach wybiera sie moze do pracy ++PRACE PRODUKCYJNE / OFERTY NA ROK 2018 :) jesli tak prosze o kontakt sesesa@interia.pl "w Kupie zawsze Weselej"

byłem widziałem

Omijać szerokim łukiem! Tragedia co tam się dzieje można książkę napisać. Na wódę i fajki zarobicie. COSMOWORKER do DNO!

POLA

Pracuje ktoś na szklarni z pomidorami?? jakieś opinie??

KAZIA

Witam Znalazlam oferte, zglosilam sie do biura. Pan Tadeusz sluzyl pomoca i wyjasnieniami. Zgodzilam sie na wyjazd i mialam poczekac na dokladne dane - gdzie i kiedy wyjazd. Odpowiedzi nie bylo. Probowalam skotaktowac sie z biurem. I tak wyglada moja wspolpraca.

sdsa
@KAZIA

Rekrutacja u nich to tragedia. Nie polecam!!!

Łukasz

Cosmoworker masakra omijać szerokim łukiem. Rekruter dziwak.

majlew

Witam czy ma ktos aktualna opinie na temat agencji Cosmowoorker praca na magazynie w miejscowosci Emmeloord wyjazd 21 i 24 sierpnia ktos moze sie wybiera ??

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 57 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosmoworker?

Kandydaci do pracy w Cosmoworker napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosmoworker