Opinie o Cosmoworker w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cosmoworker. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker w Poznań

Max

Hej! Chcę wyjechać w połowie czerwca, praca w rolnictwie, chyba gdzieś obok Venlo. jak wyglądają warunki pracy, mieszkanie, opłata.

Aga

Hej,mam pytanie czy ktoś jedzie za pośrednictwem firmy do pracy przy kwiatach ?

iwana
@Aga

Hej, do mnie dzis dzwonili i wlasnie sie zastanawiam, bo mało płaca. A Ty kiedy jedziesz?

iwana
@Aga

Janek

To jakaś ograniczona agencja. Na ich stronie jest, że mają oferty w: Belgii, Holandii i Niemczech a ciągle tylko widać oferty na pieczarki, pomidory i ogórki i wszystkie w tej samej lokalizacji czyli koło Venlo. Jeśli już ktoś chce z nimi jechać do pracy to ma do wyboru te 3 prace, z czego na ogórkach bardzo mało godzin, na pieczarkach też, na pomidorach może się coś udać. Te ich jedyne miejsce zakwaterowania koło Venlo nie cieszy się dobrą opinią. A prace typu zbieranie pieczarek czy ogórków to są ciężkie, brudne, (usunięte przez administratora) prace i bardzo mało ambitne ;)

ooooo

mam pytanko czy jest ktos na pakowaniu ciastek przez ta firme???

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

AB JOB SERWIS Cosmoworker OSRODEK ZAKWATEROWANIA NA BARLOO KOLO VENLO to porazka,sami cpuny ,alkocholicy oraz handlarze mari (usunięte przez administratora) ana,zero kontaktu z koordynatorami,nie mozna sie dodzwonic,praca ponad sily taka ktorej holender nie chce.Jedynie wyplacalni i przelewy na czas.Siedzi sie na domku jak nie wezma do pomidorow bo tam jeszcze praca jest albo na ogorkach,ogolnie to syf w domkach ,cpuny nie sprzataja po sobie sa wulgarni,czeste awantury na domkach,pijanstwo glosna muzyka zero normalnosci.Baraki ochydne ogrodzone drutem kolczastym,w tym obozie mieszkaja jedynie polacy slowacy i rumuni.PORAZKA!!!! NIE WIERZYSZ ? SPRAWDZ.

gallanonim

witam .pare informacji wiarygodnych na temat COSMOWORKER I AGENCJI AB . otoz pracowalem dla nich w tym roku i nie mam zbyt milych doswiadczen .pojechalem do pracy na rozbiorki ,praca mial byc na 6 mcy,mialo byc powyzej 40g.niestety przerobilem w 1 tygodniu 3 dni na rozbiorkach ,1 dzien na swiniarni .a w drugim tygodniu przepracowalem 1 dzien na rozbiorce .pozniej po interwencji dotalem prace w cegielni (ab ma w sumie 3 cegielnie pod soba ),praca na tasmie troche ciezka ,kasa slaba (40 g i 193-196 euro). zamieszkalem na poczatek na bungalu w baarlo ,pozniej bylem w klimen na chacie a raczej przerobionej obory ,chociaz na warunki ,mieszkaniowe nie moglem narzekac ... ab glownie ma prace na szklarni i polu ,a wiec jak grzeje slonce to jest robota jak nie to z pola nici i siedzisz w domu .maja jeszcze zaklad miesny niedaleko baarlo i jajka kolo eindhoven.generalnie lipa .nie polecam ,koordynatorki maja na ciebie ogolnie (usunięte przez administratora) ,w baarlo pod sciana placzu czekalem 1.5 godziny zeby sie dostac do koordynatorki bo tyle ludzi i kazdy ma swoj problem.slyszalem ze wczesniej byl [usunięte przez moderatora] ,ktory ogarnial wszystko a teraz jak zostaly polki u wladzy to maja cie w [usunięte przez moderatora] ...nie polecam ,radze szukac czegos innego .pozdro

Tropik

A możesz napisac cos wiencej co takiego sie stalo ?

giacomo

ogolnie zapomnij o tej firmie ,,jest nie słowna i nie odbieraja kontaktow mozesz czekac wiecznosc ,to zgarniacze ludzi do wykorzystywania twojej ciezkiej pracy a sami biora 70 % twojej pensji

Ewelina z Iławy

Też chcę wyjechać z tą firmą ,jak czegoś ciekawego się dowiesz daj znać [usunięte przez moderatora]

IzaK

Czy ktoś ma już jakieś informacje o tej firmie??

Eh wszyscy mamy pytania, a odpowiedzi raczej nikt z nas nie dostaje. Czy to firma ,,Widmo,,? hehhe.ja juz wysłałam papiery moje i chłopaka, narazie czekam za ofertą pracy już 2 tygodnie,ciekawe czy coś dobrego z tego wyniknie.oby z niczym nie oszukali !

marzena

czy ktos jedzie na ogórki do venlo.praca od 05.03.2012 organizowane przez tą firme

ania

Ja wlasnie dodzwonilam sie do biuro po ciezkich probach. Kazali mi pobrac formularz i wypelnic go wysylajac na e-maila wszystkie dane wraz z kopiami dowodu.Dziwi mnie tylko po co biuro wymaga kopie sofi numer, skoro podanie powinno wystarczyc. Poinformowano mnie takze iz posiadaja oferty pracy dla par w rolnictwie.

a ja mam pytanie czy ktoś z Was kontaktował sie z tą firma telefonicznie lub przez meila ? Bo ja nie moge się w ogóle do nich dodzwonić, na meila nie odpisują i sama już nie wiem czy wysyłać im dokumenty.Opisują się kusząco w internecie, certyfikaty też są, ale przez to wszysko już mam mieszane myśli :/

Iza

Też mamy zamiar wyjechać na te ogórki od 2 kwietnia :) ale szukam opinii na temat tej agencji i nigdzie nic nie ma niestety..

Podpinam się pod pytanie czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego biura??

madzia89

Witam. Znalazłam ogłoszenie na praca-za-granicą przy ogórkach dla pary od 2 kwietnia. Wygląda dosyc ciekawie. Mój mąż pracuje w chwili obecnej w Holandii,ale jest zatrudniony przez inna firmę. . A co jest dobre w tym ogłoszeniu to praca dla pary, a chcielibyśmy wyjechac razem. To prawda,że mało jest opinii. Ale jeśli ktoś wie coś więcej to prosze piszcie. Z góry dzięki. :)

Mateusz

Witam wlasnie pracujemy przez tá firme na profilach aluminiowych , i tyle co powiem , praca super z zarobkami jesczcze niewiem bo wyplaty beda ale jak narazie polecam . Pozdrawiam

marek

Witam, Głucho w internecie na temat tej firmy:( zamierzam wybrac się do holandii na ogórki właśnie przez Cosmoworker Job Service, słyszeliście coś o tej firmie? Był ktos w pracy za granica zorganizwoanej przez ta Agencje? Pomóżcie prosze, ponieważ strasznie niepokojący wydaje sie fakt o braku informacji na temt tej firmy. pozdrawiam marek

marcinrysiek

anonim - 2011-11-03 17:24:17 Jak wygląda praca przy pieczarkach? i jakie są warunki? zarobki? itp czy da się coś więcej zarobić?Hey. Czy ktoś może mi podać aktualne informacje na temat biura pracy Cosmoworker. Dotąd bardzo mało opinii znalazłem o tym biurze a zastanawiam się nad wyjazdem do Holandii przez ich biuro.pozdr.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 59 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosmoworker?

Kandydaci do pracy w Cosmoworker napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosmoworker