Opinie o Cosmoworker w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cosmoworker. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker w Poznań

SŁAWO

WSZYSTKO OK. PRACA I ZAKWATEROWANIE TAK JAK NA UMOWIE I JAK OPISANE.

Paula

Polecam :)

Janek

polecam!

Andrzej10

druga wuplatA wszystk o k polec a m

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tymon

Jaką macie atmosferę w pracy? Jakie zarobki można wyciągnąć?Warto aplikować?

Andrzej10

po pierweEj wypalcie wszystko o k zgadza sie tak jak bULo mowionr. Jest ok mozn a jechac.

Bill Browder

Dobra robota na magazynie. Szybko zalatwione chata spoko jak dostane nizsza niz obiecywali wyplate to na pewno napisze. Na razie polecam.

Iwona

@DamianXL - a napiszesz coś więcej? Jak warunki? @Wisła Pany - dzięki za informację, a powiedz jesteś zadowolony do teraz? Podzielisz się swoją opinią? Rozpiszcie się troszkę bardziej proszę, to pomoże innym użytkownikom wyrobić opinie na temat pracodawcy jakim jest Cosmoworker Job Service.

Podpowiedzcie jakie warunki pobytu organizuje firma?

Wisła Pany

pracuje od tygodnia. jak juz bylem w trasie d o holandi okazalo sie ze praca na ktora mialem przyjechac zostala anulowana ale od razu dpostalem informacje ze jest inna praca i bez problemu zaczalem w innym miejscu. Dobry kontakt, widac ze zalezy im zeby wszyscy pracowali i mieli swoje godziny bo wiedza po co sie jezdzi do pracy.

XYZ

Czy ktoś wie jak wygląda praca przy sadzeniu pora w Holanii przez tą agencję?

Robert

Spoko kontakt, dobra praca.

Luidzi

Podpowiedzcie jakie warunki zapewnia agencja na miejscu?

DamianXL

pojechalem i pracuje. jest spoko

Iwona

Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat agencji? Jak Przebiega sama rekrutacja na poszczególne stanowiska? Czy jest to firma godna zaufania? Będę wdzięczna za każda informację.

Janusz

Spoko zgencja poldcam.

JAN RYSZARD

POLECAM. SPRAWDZONY POŚREDNIAKI. MAJĄ OFERTY W RÓŻNYCH CZĘŚCIACH HOLANDII, W RÓŻNYCH BIURACH. DLATEGO SA LEPSI OD ODDZIAŁÓW HOLENDERSKICH FIRM W POLSCE, KTÓRE KIERUJĄ TYLKO DO SWOJEGO BIURA.

Pepina
@JAN RYSZARD

Pracuje ktoś w fabryce cukru i może coś opowiedzieć o tej pracy?

Jan Ryszard
@Pepina

Parka z domku w którym mieszkałem pracowała na kostkach cukru. Chyba spoko jesli to to samo. Wiem, że mieliśmy dużo cukru w tej kuchni bo dostawali z pracy za darmo. :)

Iwona

@Pepina, masz już jakieś informacje? Jak z tym angielskim? W jakim stopniu trzeba go znać? @Zadowolony, rozumiem, że jest przyznawana umowa o pracę? Ile czasu trwa okres próbny?

Zadowolony

Polecam rozmawiać z panem Tadeuszem. Zadzwonił już po przeczytaniu mojego cv które im przesłałem. Długa rozmowa ale konkretna. Właśnie podpisałem umowę na inne lepsze stanowisko na które nie aplikowałem którego nie było nawet na ich stronie. Wyższa stawka. Jest normalna umowa. Wszystko jasno opisane. Jest kontakt nawet po 17. (usunięte przez administratora) Polecam!!!

Ciastko

A ja polecam :) Wszystko się zgadza, fajna praca przy buraczkach. Mieszkanie spoko, rowerem do pracy, kasa jest, ciuchy i buty robocze na miesjcu.Jest git.

Pepina
@Ciastko

czy faktyczmie trzeba znać angielski żeby tam pracowac ? czy wystraczy taki poziom podstawowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 57 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosmoworker?

Kandydaci do pracy w Cosmoworker napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosmoworker