Opinie o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Aaandrzej

Macie w ofercie wege hotdogi. A tak naprawdę na żadnej stacji ich nie macie. Może 3 na 15 się znajdą że mają akurat mrożone. Więc albo je wywalcie z oferty albo nie róbcie ludzi w (usunięte przez administratora) Jeżdżę po Polsce i zatrzymuje się w kilku stacjach. Nie jem mięsa i uważam że jeśli jest ofertą wege hot dog to (usunięte przez administratora) mnie obchodzi czy tam na stacji 1 osoba na 20 zamawia wege hot dog. Powinniście mieć nawet ten 1 hot dog. Sprzedawcy zawsze tłumaczą się tym że mało się sprzedaje. To wycofajciw to z oferty!!! Z szacunku do klienta!!!!!!

Paula
@Aaandrzej

Zgadzam się, mam tą samą sytuację, oferta wege na stronie Orlenu jest super bogata, a jedzie się na stację i nawet głupiej wege parówki nie ma, Pani proponuję w zamian samą bułkę...jest to strasznie frustrujące i przykre. Ale na stacjach naklejka czy tabliczka zawsze jest z ofertą wege..tylko po co?! zgadzam się z przedmówca, że powinni usunąć opcję wege z oferty, skoro w większości przypadków ta oferta jest niedostępna...przynajmniej nie będziemy robić z siebie (usunięte przez administratora) i pytać, czy jest wege parówka i po raz enty słyszeć odmowę

Zuzia
@Aaandrzej

Na naszej stacji są zawsze . To że nie wystawione to raczej nigdzie te hod dogi robi się w piecu . Więc to tylko zależy od pracownika . Miłego dnia życzę .

Andrzej Wlodarski - Kanada

Pragne w ten sposob podziekowac za udzielona mi pomoc przez pracowniczki ORLENU ze stacji paliw nr: 4240. Zdarzenie mialo miejsce 14.11.2021 - Mieszkam w Kanadzie, odwiedzilem Polske i mialem zamiar rowniez odwiedzic groby przodkow. W tym dniu mialem zamiar dojechac do Ostroleki - nie bylem jednak pewny, czy podazam w dobrym kirunku - moj telefon zawiesil sie i przestal dzialac GPS i wtedy wlasnie mijalem stacje paliw nr: 4240. Pracowaly tam Pani Ewa i Pani Monika, Panie te pomogly mi zresetowac telefon, ustawic GPS i z usmiechem zyczyc dla mnie bezpiecznej jazdy do Ostroleki. Zrobily to bardzo profesionalnie, a ja bylem pelen podziwu dla tych mlodych kobiet. W ten sposob pragne wyrazic moje uznanie dla pracownic tej stacji. Andrzej Wlodarski

Joanna k85

Przestrzegam wszystkich! Totalna porażka i brak profesjonalizmu, zero poszanowania dla klienta. Ponad tydzień temu chciałam wysłać przesyłkę, zeskanowałem etykietę i otworzyła mi się zła skrytka (nie było to moją winą). Nieszczęśliwie umieściłam w niej przesyłkę…. i wtedy zaczęła się zabawa :) Codzienne ( trwało to 8 dni) wydzwanianie po Infoliniach i czekanie po 20-30 min aż konsultant odbierze. Codziennie ten sam scenariusz jedni odsyłają do drugich-Paczka Orlen do Orlenu, Orlen do Automatów, automaty do paczki Orlen i tak wkoło Macieju. Przez ponad tydzień czasu nikt nie był w stanie wyciągnąc przesyłki ze Skrytki… do tej pory nie wiem co się z nią stało, byłam za każdym razem zbywana i lekceważona. Pan konsultant wielokrotnie obiecał że odezwie się w dniu następnym, Nigdy tego nie robił. Nie otrzymałam też obiecanych wiadomości mailowych jakie są postępy w mojej sprawie. Opisalam to bardzo szczegółowo z datami żeby mieć materiał do skargi. I dotarły do mnie liczne informacje o podobnych przypadkach. Zero pomocy, zero komunikacji, totalna olewka. Jestem szczerze zażenowana.

Klient

Dziś na stacji Orlenu w Krakowie koło ulicy norymberskiej, obsłużyła mnie najbardziej wredna pracownica jaka widziałem. Często kupuje(kupowałem) na stacji też drobne artykuły np sok, coś do jedzenia, bo jest blisko (Dziś poszedłem po sok ), niestety Pani którą mnie obsługiwała (blondynka ) pogardliwie mnie obsługiwała i wyganiała ze stacji, postawa pro kliencka jest żenująca u niej, nigdy więcej na ta stację nie przyjdę/ przyjadę ????

Anon
@Klient

I co dalej? Nikt nic nie straci)

Dyrektor Handlowy

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Pajace

....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Marcin - klient

PKN ORLEN niedawno dokonało fuzji z grupą Energa, której dawnym prezesem był obecny prezes Obajtek. Otóż postanowiłem zawrzeć umowę na kompleksową dostawę prądu do mojej działki. Okazało się, że gamonie w Energa nie dość, że pomylili liczniki, to jeszcze mój licznik założyli nic nie wiedzącemu, a mi kompletnie nie znanemu sąsiadowi na innej działce!!!!. Teraz nikt nie chce przyznać się do błędu i przysyłają żądania zapłaty za naliczenia tego licznika. Idioci , (usunięte przez administratora) poganiają !!!! I to wszystko w sąsiedztwie Płocka, gm. Gostynin. Panie Obajtek, to skandal !!!

DG

Nie polecam Orlen Paczki, czekam na przesyłkę już ponad 3 tygodnie i dalej zero odzewu. W dodatku na początku paczka wylądowała w innym punkcie niż w ogóle miała a a infolinię nie ma co dzwonić bo i tak nie odbiorą, totalna zlewka klienta.

Artur1981

Proszę powiedzcie mi czy to we wszystkich Orlenach gdzie są burgery to są one przyrządzane w taki sposób, że piecze się mięso wraz ze wszystkimi warzywami? Czy tak tylko podają w Hajnówce? Bo to jest niejadalne. Bo jeśli na wszystkich stacjach Orlen tak podają to muszę zmienić stacje na inną. Zróbcie coś z tym, jeszcze trochę to ta stacja zejdzie totalnie na psy.

Xx
@Artur1981

Nie powinno się ale czasem się zdarza. Przede wszystkim wtedy kiedy ktoś chce burgera, który zajmuje dobre 5 minut a w tym czasie z 20 klientów przeklina na to, że to stacją, oni tankują, chcą zapłacić a znajdzie się ktoś kto....

To ja
@Artur1981

Absolutnie, tylko mięso i bułka, warzywa dokładane świeże.

Jan

myślę ze pracownicy tej stacji są przepracowani i żle opłacani jedna z pań z kasy zaczeła na mnie krzyczeć gdy po prosiłem o nr tel do szefa to powiedziała mi zły nr bo zgłosiła się osoba która nie ma nic wspólnego z tą firmą postanowiłem tankować na innych stacjach

JJ
@Jan

ja też tam nie tankuje

JJ

Paczka Orlen to jakaś popierducha... od tygodnia czekam na paczkę...3 maile 2 telefony na infolinię I cisza... słyszę tylko ze zadzwonią...napiszą...totalna zlewka klienta...NIE POLECAM !!! Omijajcie Orlen z daleka

xyz

Nie polecam korzystania z usług Orlen paczki, paczka zaginęła , nikt nie wie gdzie się znajduję. Kilka razy dzwonię na infolinie i się rozłącza po jakimś czasie. Nie profesjonalne podejście do sprawy.

Kajor92

Na Orlenie Kluczbork Graniczna 1 bardzo miła obsługa w nocy polecam tą stacje jestem zadowolony pozdrowienia dla dziewczyn z nocnej zmiany????????????????????

Hamburger

Od około 2 miesięcy za każdym razem jak zamawiam zapiekankę czy to na wylocie w Bydgoszczy czy w Nakle ciągle dostaje nie dopieczone zapiekanki. Prawdopodobnie czas rozmrażania ich jest nie dopilnowany

Patka

Jestem mocno zniesmaczona...orlen paczka odbiór odbiór kiosku ruchu, który niby do 14.30 otwarty idę (jest 13) a tu zamknięte...Jak mam odebrać paczkę...eh...pierwszy i ostatni raz

Franc
@Patka

I bardzo dobrze . Szkoda ci było dołożyć 7 zł na przesyłkę Inpost to teraz się bujaj.

Ann

Stacja paliw w Chełmie tankowanie o godz. 17:45 w dniu 11.07.2021 zmuszona zostałam do zapłacenia karta bo Pani nie miała czym wydać, do tego była bardzo nie miła

@Ann

Znaj swe prawa... A poczekaj prawo mówi że to Ty powinnaś mieć drobne ????????????

Franc
@Ann

I bardzo dobrze. Ja każdego który przychodzi po fajki i daje 200 czy 100 odsylam.z kwitkiem. Takich kilu z rana i nie ma czym wydawać..

Jasio
@Ann

Zmuszona byłam ? Pistoletem Ci groźno? Pani była nie mila- a jak by była mila i błagała by cię na kolanach to by to coś zmieniło? Z doświadczenia wiem że każdy z klientów nie dostanie tego czego chce, oczekuje, rząda zawsze powie ze obsługa była nie mila . W tej pracy trzeba być odpornym na takich Januszy czy Grażyny i stać twardo przy swoim . Nie zależnie czego dotyczy problem. A paniusia jest tak tempa ze mało tego pewnych rzeczy nie rozumie a dwa że myśli że jak napisze kilka słów w internecie to będzie wszystko załatwione po jej myśli. Takie indywidua sądzą że ludzie na stacji są pracownikami PKN i często pada stwierdzenie " ja Pana/Panią zwolnię, załatwię. Orlen nie ma nic do tego bo to nie ich pracownik, a nawet jeśli by był nie można ukarać pracownika za stwierdzenie " że był nie miły " ponieważ nie przewiduje tego kodeks pracy. Tak wiec olewam takich klientów bo nie pozwolę sobie wejsc na głowe.

Xx
@Ann

Tak, bo stacja to wytwarzacz pieniędzy i non stop spod biurka wypadają złotówki i grosiki. Proszę pamiętać, że to nie orlen płaci tylko kasjerzy. Mój rekord z grosików to dopłacanie do biznesu 16 złotych. 2 godziny pracy na darmo. Warto też pamiętać, że jeśli kupuje Pani coś za 3 złote a płaci 200 to jest to upokarzające dla pani, pokazuje Pani jakim jest burakiem

@Ann

Prawo konsumenta mówi jasno że to klient musi posiadać odliczona kwotę. Jak 100 januszy przyjdzie i płaci 100 za zakupy hotdog plus kawa to potem się nie dziwcie ze kasjer nie ma jak wydac

@Ann

Kłania się zapoznanie z art. 535 kodeksu cywilnego!!!

Iga

To zwolnić ta kasjerke i postawić robota bo po co ta baba tam siedzi

@Iga

A Robot Ci drobnych nie wyprodukuje, nie masz drobnych to płacić kartą trzeba

aldo
@Marek

błąd ja kupuję papierosy na stacji Wrzosy zawsze nocą od kilku lat i jeszcze nigdy nikt nie zapytał mnie o drobne bo gdybym miał to sam bym dał kasjer ma i powinien zawsze mieć drobne jak to właśnie jest we wrzosach .POZDRO DLA PANA KRZYSZTOFA FAJNY GOŚĆ i zawsze ma hod doga o każdej porze i drobne,

aldo

moja opinia to orlen to masakra co te pachołki Obajtka WYPRAWIAJA z pracownikami za (usunięte przez administratora) pieniądze

Klient

Stacja Orlen 716 w Koluszkach najlepsza stacja w okolicy. Pracownicy uśmiechnięci z chęcią służą pomocą. Obsługa stacji fenomenalna. Hot dogi i kawa pyszne. Serdecznie polecam. ☺

Klient

Dzień dobry, po raz kolejny tankowałem na stacji przy Traktorzystów, Ursus.Obsluga na sklepie pozostawia wiele do życzenia.Nikt nie zmusza nikogo do pracy , a klientom należy się szacunek.Czesto prowadzący sam nie ma podejścia do swoich pracowników,dlatego obsługa nigdy nie będzie dobra.

Dudu
@Klient

Co to znaczy należy się szacunek ? Dla klientów stacji orlen to oznacza wchodzenie w tylek bez mydła. A ty masz tylko zapłacić i wyjść. Obowiązkiem sprzedawcy jest wydać paragon czy fakturę i nic więcej. Reszta to wasze wymysły. Tak wiec bujaj się (usunięte przez administratora)

Remek
@Dudu

Ponieważ ma rację.

mar

od 40 minut czekam na połączenie z infolinią ..

Niepełnosprawny.

Orlen Nowa Wieś Legnicka. Podjechałem przed wejście stacji w miejscu, gdzie nie ma zakazu zatrzymywania się.Jestem niepełnosprawny i mam problemy z poruszaniem się. Podszedł pracownik i poinformował mnie ,że mam odjechać. Powiedziałem, że nie będę tu stał dłużej niż dwie minuty, że jestem niepełnosprawny i posiadam kartę parkingową. Pan odpowiedział "I CO Z TEGO?" Po raz pierwszy spotkałem się z takim chamstwem i arogancją. Grzebiąc w necie znalazłem wiele negatywnych opinii o obsłudze na tej stacji, więc z czystym sumieniem odradzam wizyty u nich i zalecam zostawianie pieniędzy gdzie indziej.

Zniesmaczony

Dramat ...dostałem info że paczka jest w pkt kiosk ruchu ...niestety nie otrzymałem SMS z kodem odbioru ....po godzinie dostałam SMS z info z kodem ......bez kodu .Pani z kiosku ma moją paczkę A ja nie mam kodu ...tragedia .Odradzam korzystanie z tej formy dostarczania paczki

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Klienta Stacja Orlen - polska

• Jak się pracuje w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Kandydaci do pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obsługa Klienta Stacja Orlen