50style outlet store

Zielona Góra

Opinie o 50style outlet store

leuko 2014-03-19 14:43:00
Warunki pracy w porównaniu z innymi firmami odzieżowymi w których pracowałam beznadziejne. Od kierownika wymaga się żeby traktował swoich pracowników jak śmieci. Zarobki na żenująco niskim poziomie a wymagania co do realizacji planów sprzedażowych- nie do zrealizowania. Przełożeni widzą jedynie cyferki, nie docenia się uczciwości pracowników i ich zaangażowania. Ceni się jedynie ludzi którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i ślepo wykonują polecenia. Nie polecam i nie życzę nikomu pracy w tej firmie.
ulaaaaa 2014-03-19 14:53:11
Jak się zarabia w sklepie 50 style ?I tak w ogóle to ile osób pracuje w takim sklepie ? Czy jest też stanowisko jak zc-kierownika?
skierniewice 2016-02-04 16:10:48
Uwaga przestrzegam osoby udające się na rozmowę kwalifikacyjną bynajmniej w skierniewicach. Rozmowa trwa około 3 minut.Nic konkretnego- zarobki rzędu 900-1000zł.8h dziennie i oczywiście każda sobota.
nie polecam ...
Ciekawa 2016-05-30 22:41:54
Mało jest opini nt. pracy w tym sklepie. Ktos powie jakie tam sa zarobki? jakie premie? jaka praca i jak z szefostwem?
Zostaw swoją opinię o 50style outlet store - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 50style outlet store