obsługa klienta stacja orlen

Polska

Opinie o obsługa klienta stacja orlen

Gosia 2017-02-11 05:18
Hej rozumiem Cię i calokowicie się z tobą zgadzam. Jeśli ktoś uważa , że PSP ma pieniądze za darmo niech startuje w konkursach i się przekona. U mnie wygląda to tak byłam nadgorliwa i zamiast zostać na małej stacji "awansowalam" na dużą.
straty: barak wolnych weekendow, dojazd do pracy okolo godziny w jedna strone, wieksza zalogga więc ciągle ktoś na l4 lub ciąża . Mnie nie stać na chorowanie chodzę do pracy z zapaleniem oskrzeli bo jak napiszę , że jestem chora i leżę mam wizytę MS i pomaga wystawiając kolejną notę. Bo jak mnie nie ma zawsze coś się znajdzie
Alina 2017-02-11 12:06
Heh nie są to niestety takie bzdury. Tym nowozatrudnianym prowadzącym ukrocili niestety wiele możliwości zarobków. Szału nie ma. No a z tych co ich pozwalniali to może by się znalazł jeden w miarę uczciwy na dziesięciu.
lidka 2017-02-13 17:03
czy na nowo wyremontowanych stacjach na których są soki i kanapki oraz pare ekspresów zarobki również idą w góre ?
Abc 2017-02-17 16:05
To może zgłoś się na konkurs jak jesteś taki mądry i poprowadź stacje ?!!! A Wy to niby co byle katar i juz zwolnienie jak się nie da od lekarza rodzinnego to leci jeden z drugim do psychiatry. Jak nie opieka na dzieci to kac morderca nieroby. Mówisz ze nie mogą mieć kart vitay to i tak naliczana sobie pkt. A poza tym nie 15% tylko 25% najwyraźniej źle spojrzales do nieswojej umowy. A jak praca nie odpowiada to ja zmień nikt nie trzyma nikogo na sile.
RAFI 2017-02-19 20:23
abc popracuj po 12 godzin i zobaczysz jak to jest stać zle się czując (katar , grypa ) pozatym z jakiego powodu nie brac l4 nie zarabiamy po 5 tys. tak jak sądzą klienci , należy nam się to samo prawo co każdemu pracownikowi zatrudnionemu w KRAJU
Januszek 2017-02-20 10:02
Witam jestem pracownikiem Orlenu. Uważam że standardy na tej stacji są chore i krótko mówiąc nastawione tyllo na jak największe wyciągnięcie kasy z kieszeni każdego klienta! różne chore "promocje" ciągly nacisk Aby jak najwięcej kasy wydrzec od klienta, wciskanie tej vervy chociaż i tak to jeden ciul czy verva czy zwykłe paliwo... Pracując w tej firmie czuję ciągła presję i stres, bo ile by się nie zrobiło planu to za każdym razem i tak jest mało... I ciągle więcej i więcej... Orlen to chora firma, Ci wyżej postawieni to potrafią tylko narzekać i mówić jak to kiepsko jest, ale potem i tak hajs się zgadza i prezesi mają milionowe zarobki, ale i tak wg nich ciągle jest źle i może być lepiej. Krótko mówiąc dla nich pracownicy stacji są nikim, zwykle robole które muszą zapier... Jak maszyny najlepiej za najniższa krajowa albo za darmo! pracuje nie długo bo nieco ponad rok i zastanawiam się nad opuszczeniem tego bagna bo żeby we własnym kraju nie móc pracować spokojnie i bez stresu to trochę nienormalne. Praca powinna być jak najmniej stresogenna że tak się wyrażę, wówczas pracownik może być bardziej efektywny, a na stacjach paliw Orlen jest na odwrót! Dlatego wielki szacunek dla ludzi którzy pracują w takich warunkach przez wiele lata. Pozdrawiam
Kamil 2017-02-25 11:09
Możecie mi napisać o jakich 2 tyś netto piszą koledzy powyżej???
Damian 2017-02-26 10:18
Można i więcej, wystarczy dobrze trafić, być sumiennym i odpowiednio się wykazać.
Gosia 2017-02-27 21:16
Serdeczne podziekowania na rece Pani Zanetki i Pani Basi ze stacji Orlen nr 850 w Lochowie. Bedac przejazdem w Lochowie zajechalam na stacje,zrobilam drobne zakupy. Po przyjezdzie do domu,a mieszkam a Piasecznie...pare kilometrow jest,zorientowalam sie,ze zostawilam na stacji moj ukochany szal.Zadzwonilam...Panie zauwazyly i go przechowaly,malo tego na moja prosbe wyslaly go poczta. Nie musialy tego robic,ale chcialy mi pomoc. Kochani dobrzy ludzie istnieja. Zycze wszystkim,aby spotykali na swojej drodze tak wspaniale osoby,ktore maja wielkie serducha. Pozdrawiam obie Panie,zycze zdrowia i awansu w pracy. M.B
orlen dno i sto metrow mulu 2017-03-03 21:41
pracowalam na orlenie przez 3,5 roku. Październik- luty mały ruch, obecnie to co sie dzieje to masakra. duzy ruch, szef caly czas obcina a wyplaty.... max 1600. przy tym : umyj czesto zas*any kibel, sprzatnij wymiociny, umyj kawiarke, roler od hot dogow, pilnuj terminow, podokladaj towar, przyjmuj dostawy (paliwa takze!!).... szał, nie polecam, ciesze sie ze wyszlam z tego bagna.
pracownik 2017-03-15 21:26
chyba śnisz, chociaz może kierownicy coś więcej dostali to wzieli sobie
pracownik 2017-03-15 21:38
nie polecam pracy na stacji orlen na brzeźnickiej w radomsku- na braki w towarze muszą się składać pracownicy stojący za kasą, bo placowi po kumoterstwie nie muszą, kierownik ma w tym punkcie pole do popisu, ponieważ po to wypłaca pieniądze na rękę, a nie na konto, o urlop trzeba się prosić i jak zastępczyni kierownika będzie miała humor to przyjdzie za kogoś, a jak nie to zapomnij, urlop jest liczony nieprawidłowo, bo za dniówkę i nockę jest liczone 4 dni, jak mają dobry humor, a jak zły to kierownik i jego zastępczyni liczą 5dni urlopu i całe mnóstwo innych spraw
w 2017-03-16 15:25
Trzeba uważać bo jeździ taki pseudo dyrektor Leszczyński konfident robi zdjęcia i donosi na pracowników
Czarna 2017-03-18 14:45
Ludzie przestańcie narzekać. Ja jestem pracownikiem stacji od niedawna,ale przyniosłam się z biedronki,która tak co niektórzy zachwalają.
Może i zarobki w biedronce wyższe niż parę lat temu ,ale to nie odpowiednie wynagrodzenie w stosunku do wykonywanej pracy. Praktycznie wszędzie w każdych sieciowych punktach sprzedaży są zasady które trzeba przestrzegać aby góra była zadowolona. Tak już jest i nie zmieni tego nikt. To jak jest w pracy dużo zależy od kierownika,ale nie każdy ma szczęście na dobrego szefa. Ja jestem zadowolona z pracy na Orlen ie. I do biedronki nie wrócę już nigdy.....
marcin 2017-03-26 01:55
No właśnie:) jak zobaczysz wyplate to będziesz płakać za Biedronka. Zero urlopów, o l4 to w ogóle zapomni j. Ale dopiero za 3 miesiące mi powiesz , że mówiłem rację. Pozdrawiam.
Cyprian 2017-03-26 13:58
Orlen jako pracodawca nie jest taki najgorszy, tylko managerowie mają chamskie podejście do kierowników i pracowników .Jest taki manager O inicjałach Sławomir G , wydziera się gnębi ludzi i tak dalej .Brak kultury jest u niego rażący .Jestem ciekaw jak w ORLEN jeszcze to znoszą .W końcu ktoś go nagra jak robi awanturę na stacji. Jako manager nie powinien kląć przy klientach . Pisze to bo byłem światkiem takiej sytuacji jak tankowałem i mam znajomych którzy pracują na stacjach.
Podjazdowy K 2017-03-28 02:36
praca 12h na stojąco za marne 1464 zł miesięcznie na ręke. Dobre jest chociaz ze 3,5 dnia tygodniowo sie pracuje
Pracownik 2017-03-28 11:26
Jak masz taką krzywdę prowadzą działalność stację, ro po co to robisz? Zwolnij się i zatrudnia jako pracownik, to zobaczysz jakie luksusy serwujesz pracownikom. A za te krzywdzące pracujące weekendy to masz niezłą wypłatę, a nie 1700 na otarcie łez.
Jak 2017-03-28 12:04
Muszę się z Tobą zgodzić. Też kiedyś pracowałem na tej stacji i widzę, że się nic nie zmieniło. Mogę jeszcze dodać, że regularnie brakowało towaru będącego za plecami tzn. papierosów i alkoholu. Oczywiście za to wszystko trzeba było płacić. A co najlepsze to do tego towaru mieli tylko dostęp pracownicy i kierownik. Ciekawe w jaki sposób ten towar znikał.
grzegorz 2017-03-29 13:19
Dostałem umowę na zlecenie przez 3 miesiące jakie są zarobki na takiej umowie? Oczywiście mówiono mi ile ale nie jestem pewny tej kwoty a nie chcę się pytać o to. Ktoś się orientuję?
Tomber 2017-03-29 15:32
13 zł brutto to minimum, które reguluje ustawa. Stawka netto jest zależna np. od tego czy Twoje zlecenie obejmuje chorobowe (lub nie) lub czy np. nie jesteś uczniem/osobą zatrudnioną w innym zakładzie pracy na podstawie umowy o pracę.
Paweł 2017-04-07 00:11
Koledzy i Koleżanki. Mam do Was pytanie. Czy u Was na stacji widzieliście w ogóle karty urlopowe?? Bo ja przez 5 lat jeszcze nigdy. Po zapytaniu się kiedy urlop, Kierownik stacji wykręca się mówiąc, że się nie należy, bo pracujemy tylko przez 3 dni, ale przez 16 h czyli norma tygodniowa wyrobiona. Czy widzieliście kiedyś druczki z wypłatami? Ja przez 5 lat nigdy. Reasumujac pracę na Orlenie. Wypłata za 188 czasem 200 h w miesiącu 1600- 1700 zł. Brak urlopów, brak przerw śniadaniowych, obiadowych itd, 16 godzin na nogach bez możliwości odpoczynku, o L4 zapomnijcie, niekiedy robicie hot dogi z glutami po szyję, poniżanie przez rozpieszczonych klientów, ciągłe sprzątanie, menager przyjedzie i tak jest brudno. Do tego mycie fug pomiędzy płytkami raz w tygodniu, mycie kibla 20 razy dziennie, w zależności od klientów, nieraz częściej. Za takie rarytasy nie dziwię się że Orlen ma problem ze znalezieniem pracowników. Pozdrawiam tych którzy jeszcze wytrzymują.
Leszek Maciejewski 2017-04-16 20:27
Oceniam pracownika stacji benzynowej Orlen (przy rondzie drogi krajowej nr 15 -Bielice) Jana Zmarlaka na ocenę celujący. Tak profesjonalnej i grzecznej obsługi nie doświadczyłem na żadnej stacji paliw w Polsce.
Ewa 2017-04-16 21:45
Nagrać i pokazać przełożonym tego pana zachowanie kultura obowiązuje wszystkich pana Sławomira G też
Rys 2017-05-11 22:34
Ludzie sie glupi moim zdaniem bo kto madry verve tankuje po to podjazdowych zatrudniaja zeby proponowali lepsze paliwo bo z tego maja premie jak i prowadzacy stacje. Na zadnyh innych tego nie ma a na orlenach kazdych oprocz franczyzy bo tam im nie zalezy bo sa prywatni
M-EK 2017-05-13 14:19
Witajcie. Ogółem Orlen jest dobrą stacją paliw. Niestety jest jeden punkt w Rzęczkowie gdzie niestety za kasą stoją cztery dziewuchy nie potrafiące obsłużyć klienta i tylko wołają co chwila kierownika który jedynie co potrafi zrobić to głupią minę. NIEPOLECAM!
Jacek 2017-05-18 22:19
Z czystym sumieniem polecamy małą stacje w centrum Koszalina, tuz obok ronda przy parku. Przesympatyczna pracownica, rzetelna, miła i uśmiechnięta. Stacja mała, ale przytulna!
Cappy 2017-05-23 23:53
Witam. Chciałem się podzielić z Wami moim doświadczeniem na stacji. Od 1 stycznia zarobki na stacji poszły w górę bo 2tys na rękę się weźmie, lecz teraz w regione małopolskim stawiane jest tylko i wyłącznie na sprzedaż, pracownik zarabia podstawę + premia za uzyskana marże... co prawda jeśli się postarasz weźmiesz te 2.2 tys lub wiecej ale to trzeba się postarać i to bardzo wciskać ludzią masę płynów bo z tego jest najwięcej marzy. Ja prace sobie chwale na stacji bo mam kierownika który jest w porządku w stosunku do pracowników.

A jak zarobki wyglądają na waszych stacjach i jaki region ?
Pracownik Obsługi Klienta 2017-05-25 19:05
U mnie w Zgierzu(Kurak) minimalna pensja około 2000 zł netto a większość wyciąga dużo więcej niż 2000 zł do ręki. Praca fajna bo dużo dni wolnych ,grafik jak mam ustalony to weekend zaczynam w czwartek a kończę w poniedziałek , szczególnie po wypłacie można zaszaleć.....(-: .Prowadzący stację PRAWDZIWY SZEF,motywuje nas do pracy ,jest sprawiedliwy a przy tym potrafi pomóc pracownikom w każdej sytuacji.Z pośród firm w których pracowałem ten pracodawca jest naprawdę osobą która powinna zarządzać ludźmi i to wcale nie oznacza że pozwala na wszystko bo jest naprawdę wymagającym szefem ale świetnie się z nim pracuje i potrafi dać z siebie wszystko. Do tego pomaga się rozwijać ,pomaga chętnym osobom w rozwoju osobistym i w dalszych awansach. Polecam choć na obecną chwilę nie ma wolnych etatów (:
Joanna 2017-05-31 22:28
Czy ktoś coś wie na temat pracy w Orlen w Żorach?
gucio 2017-06-02 09:46
A w okolicach Częstochowy wyplata 1600 do 1800 max. ...
mini2003 2017-06-24 21:02
Żadko kiedy ajent ci wypłaci premie za super stracje. Raczej zgarnia ją dla siebie a ty tylko musisz podpisac papierek że niby ją otrzymałeś. Podpisując to jesteś na straconej pozycji bo nic nie udowodnisz :(
Damian 2017-06-24 21:21
Piszesz tak, bo Ciebie spotkała taka sytuacja? Ja jakoś nigdy nie miałem problemu z otrzymaniem tej premii, jeśli stacja ją zdobywała. A na stacjach paliw pracuję już prawie 7 lat.
No ja 2017-06-28 23:18
Mazowieckie,niedaleko Warszawy...Od nowego roku mniej niż 2300 zł. netto nie dostaję.Jak wyrobię premię i wszystko,to i 2500 zł wezmę a wiem,że i kilka stówek więcej by się dało...Kwestia chęci,samozaparcia i aby trafić na dobre,jeśli chodzi o target zmiany...Dużo też zależy od kierownika,co region,stacja,to inne zarobki,mój raczej jest w porządku.Umowa o pracę.Przeważnie 15-16 zmian w mies.Obowiązków sporo,szczególnie na start zalewa Cię fala informacji,co da się ogarnąć. Wypłata wynagradza.Jeżeli coś nie pasuje,to trzeba się odzywać a nie siedzieć cicho i narzekać,jaka to praca zła....W ostateczności zmienić stację lub całkowicie pracę.
markos 2017-06-30 10:26
Brak kontroli rozdziału , prowadzący dostaje przelew i dysponuje Orlen ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z roku na rok coraz większy ruch a pieniądze stoją w miejscu .
Orlen wydaje się marka a nie dbają o pracowników na stacjach , ale już się to odbija na obsłudze.
to jest prawsa 2017-07-01 16:50
serio? północ mazowsza - najwyższa wypłata - 1800, najniższa 1500. i to w tym roku. nie polecam, obóz pracy!!!
Marian878 2017-07-02 07:01
U mnie na stacji, np szef woli luźną atmosfere szef-pracownik, jedyny warunek -- aby wszystko bylo na najwyzszym poziomie, i jakos szczerze powiem ... jest to najlepsze wyjscie, ponieważ pracownicy na pełnym luzie są w pracy między sobą, oczywiście klient jest obsługiwany tak jak powinien wg standardów ;)
Black 2017-07-02 15:15
powinieneś dostać kasę osobno od wypłaty niby 350zl na glowe po podatku wychodzi 250 niestety u mnie sie nic nie podpisuje i prowadzący stacje zabiera dla siebie (kradnie) i mozliwe ze z tego dostajemy po 50 zl moze mniej
POK 2017-07-04 08:32
Orlen już na swojej stronie rekrutacyjnej zastrzega że pracownicy stacji paliw nie są pracownikami orlenu. Tylko dlaczego pracownicy są zobowiązani do przestrzegania ich wymogów i innych absurdalnych pierdół? To sie wszystko kupy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie trzyma. My pracownicy musimy przestrzegac ich zasad a oni umywają od nas ręce.
Nonim 2017-07-06 19:29
Czy ktoś wie ile wynosi tzw. nagroda za zatrzymanie karty flota?
Pozdrawiam
Kodiaq 2017-07-07 08:54
Kiedyś było 150zł brutto, do ręki 123zł.
Vaderr 2017-07-11 19:06
W pośredniaku przedatawili mi dzisiaj ofertę pracy jako doradca klienta na orlenie ,wie ktoś na czym ta praca polega ?
Kwota którą oferują to 3200 brutto z tym że odstraszają zmiany po 12h...
klara 2017-07-18 10:51
Witam
niech zmienią na orlenie obsługę w Nysie ul Głuchołaska , masakra co za obsługa Pan który jest na kasie jest okropny, zawsze ma focha cos mu nie pasuje a jak się zwróci uwagę że źle wystawia np. fakturę to mam odpowiedź WIEM nie musi mi Pani/ Pan zwracać uwagi. Jeżeli nie chce tam pracować to po co codziennie przychodzi może ktoś inny by się odnalazł na tym stanowisku.
Nicki 2017-07-26 18:15
Praca na stacji paliw Orlen to jedna wielka lipa. Co miesiąc są szkolenia i twórcy tych szkoleń pewnie nigdy nie mieli styczności z klientami na stacji jak i ze samą stacją paliw. Wszystkich pracowników i to nie tylko pracowników obsługi na stacji ale także innych którzy pracują dla Orlenu straszy się w najlepszym wypadku karami finansowymi i to niemałymi, tylko to są kwoty w granicy połowy wypłaty a te wypłaty są zazwyczaj najniższej krajowej. Ostatnio tam gdzie robie za pierdołe osoby dostały po 500 zł.
Markos 2017-07-30 12:09
Stacja Orlen 59 stara bliska Grójec.Obsługa na nocnej zmianie zachowała się bardzo chamsko,zamówiliśmy z koleżanką dwa hot dogi duże z parówką standard dostaliśmy italiane po zwróceni uwagi Pani z plakietką marzannie zgłosiliśmy jej że dostaliśmy italiane ( prówke z ziołami ) pani marzanna olała nas i zaczęła obsługiwać drugiego klienta po zwróceni uwagi drugi raz pani nawet się nie spojrzała a słyszała.Koleżanka musiała wyrzucić hot doga bo jest uczulona na zioła więc dla tego zamówiliśmy parówkę standard a dostaliśmy italiane proszę uważać na tą panią bo ona oszukuje i daje inne hot dogi niż zamawiasz
Żywiciel 2017-07-31 22:13
Moim zdaniem stacja paliw powinna zajmować wyłącznie paliwem plus produktami, akcesoriami do samochodów. Ludzie czyli kochani klienci traktują stację jako restauracje i żrą jak te świnie hot-dogi I potem się dziwią że dzieci tyją bo mamusi się obiadku nie chce ugotować. To tak dla przykładu. Mamy nowoczesne (leniwe) społeczeństwo co zamiast zjeść w domu to jadą na Orlen bo by nie żyli jakby nie wmucili hot-dosia:) Co drugi to z tłust [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I wielki Pan przecież;) Normalnie jak w Ameryce. Żryjta więcej niech Wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pęknie, śmierdzące lenie:) Jaki bidulek Italiane dostał. Uczulenie się ma na zioła a pewnie na fast-foody nie:)
Krzyś 2017-08-11 21:54
Witam wszystkich jest nowa oferta w orlen 1000 pkt plus dopłata po sprawdzeniu cen tych produktów na internecie okazalo się ze orlen optocz 1000 pkt chce jeszcze zarobić smiechu warte
Krzyś 2017-08-11 22:04
Dokladnie mam tak samo
Uczciwa 2017-08-18 18:31
Stacja 456 Legnica Tomasz R wlasciciel oszust,kretacz,nie dajcie sie zbajerowac dobrymi warunkami pracy to tylko slowa a prawda jest inna.
brawo 2017-08-20 16:09
Witam!!!
Składam wielkie , wielkie podziękowania wszystkim pracownikom stacji Orlen Kostomłoty za uczciwe,
życzliwe, a przede wszystkim za zaangażowanie w załatwieniu i odesłaniu mojego telefonu komórkowego, który został na terenie stacji.
Zostaw swoją opinię o obsługa klienta stacja orlen - Polska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie obsługa klienta stacja orlen