obsługa klienta stacja orlen

Polska

Opinie o obsługa klienta stacja orlen

www 2016-09-10 10:59:46
kradieżpunktow z karty vitaj przez pracownika stacji i cozrobic
Ignacy 2016-09-12 16:13:14
Za zabranie Karty Flotowej nie jest 100 zl Lecz 350 zl na reke :) zaczerpnijcie troche wiedzy a nie. Jesli wam tak kierownik mowi ze was oszukuje :)
. 2016-09-13 16:59:30
Bzdura. Za zatrzymanie Floty jest 150 zł brutto. Mówi o tym regulamin programu motywacyjnego "zweryfikuj kartę paliwową" załączony do polecenia służbowego nr 13/SDZ/2015. Przestańcie wymyślać już głupoty w tym temacie.
ola 2016-09-19 20:15:39
czesc wszystkim napiszcie jak wam idzie z nowym systemem kasowym? jakie trudnosci ?
fzzzzzzzzzzzz 2016-09-20 09:08:14
Za dkv czy uta masz płacone w €, ale nie flota ziomek.

@ola. U nas system działa okej z wyjatkiem momentów po rss, gdzie muli nie samowicie przy pierwszych klientach po północy i przy wszelakich komunikatach ktore spowalniają go ; ]

Pzdr.
mixeroo 2016-09-21 09:48:11
Praca na orlenie to najgorsze coś co moze być non stop jakięś beznadziejne promocje , za wszystko trzeba zwracać pieniądze nawet nie ze swej winy, po za tym mobbing na całego . absolutnie nie polecam
Klaudia 2016-09-28 20:18:41
Wstyd wstyd wstyd i hańba. Mój partner tankowal za 100 na Orlenie wszedł do środka dobra jeszcze dwa hot doga i papierosy mówi że paliwo i cała reszta i to wszystko . Rozmawiał z bratem płacił karta na pin. Po miesiącu przyjeżdża policja bo podobno UKRADŁ paliwo!! Kasjerka niekompetentna nie wbila w system paliwa. A mój niestety roztrzebany i zgadamy wpisał pin i basta. I wnieśli o kradzież. Szok. Jak takich pracowników zatrudnia orlen to współczuję.
przemko220989 2016-09-28 23:14:30
A co Twoim zdaniem maja robic pracownicy??
Stac i patrzec w sufit i pieniadze dostawac?
Pracowalem na tej stacji. Kierownik uczciwy, daje zarobic, premie sa a wyplata zawsze na czas. Umowy nikt podpisywac nie kaze. Ludzie wiedza co podpisuja. Nikt ich do tego nie zmusza.
Ludzie sa przyjmowani- fakt bez doswiadczenia i odrazu po szkole. I bardzo dobrze.!!! Bo gdzie maja nabyc doswiadczenie jak nikt takich nie chce przyjac??
Jak najbardziej polecam prace na stacji w Podjuchach. Przede wszystkim dla studentow ,ktorzy nie maja dwoch lewych rak a ostatnia dosc czesto to sie zdaza i wszedzie.
nadia 2016-09-29 21:44:52
obsługa reklamacji beznadziejna, jak klient kupuje jest ok, ale jak trzeba mu pomóc to mają go głęboko,!!!
Zadowolona 2016-09-30 00:03:04
@ Aaaaa 2016-08-17 12:22:29

Pracowałam na Stacji w Podjuchach długi czas. Jest zapisana w umowie kara umowna 300 zl, ALE przed podpisaniem każdy to czyta, a dodatkowo jest informowany, że taki zapis istnieje. Jest też zawsze tłumaczone, że ten zapis dotyczy TYLKO tych osób, które po prostu nie przychodzą bo im się "nie chce" albo nagle rezygnują "bo zmienili zdanie" i ktoś inny ściągany jest na telefon z wolnego. Te potrącane 300zł jest przeznaczone właśnie dla tej osoby, która musi wszystko rzucić i lecieć za takiego "kolegę/koleżankę". Szef nie bierze tych pieniędzy dla siebie, więc nie wymyślaj, bo doskonale o tym wiesz i jest to regularnie przypominane. Jeśli już więc się wypowiadasz, to rób to uczciwie. Co do kontroli, to jest ich trochę, ale nie wina stacji ani szefa - taka firma, że dużo kontroli jeździ i trzeba trzymać wysoki poziom. Wkurza to faktycznie wszystkich, bo nikt nie lubi kontroli nawet, jak wszystko dobrze robi. Ale jak starasz i coś nabroisz, to szefo zawsze bierze wszystko na siebie i co najwyżej opr da, a premii sprzedażowej i tak nie zabiera. Że trzeba sprzątać, to chyba normalne dla każdego, kto brudasem nie jest i do roboty idzie. Orlen nie zatrudnia sprzątaczek i samemu trzeba wszystko robić, ale ta stacja na szczęście jest mała. Chyba że jesteś jakimś Księciem albo Księżniczką i nie przywykłeś/aś do sprzątania wokół siebie, bo korona z głowy spada. Zresztą - chcesz zarobić - zrób coś. Za darmo to nawet w pysk dzisiaj się nie dostanie. A śmieszne pieniądze? Jeśli tam byłeś albo byłaś, to wiesz, że jak ktoś się stara, to 2000zł i więcej na rękę BEZ WIĘKSZEGO PROBLEMU za 16-18 dni rzetelnej roboty zamiast ściemniania dostanie. A i tak masz 12 -14 dni wolnego. Premie sprzedażowe zawsze są dość łatwe do wyrobienia (wystarczy chcieć) i zawsze wypłacane, a do tego jeszcze uznaniowe czasami wpadały :) Wypłata na czas, a niekiedy nawet przed czasem i co do grosza. Bywali i tacy, którzy zasuwali solidnie i z językiem do pasa, ale za to z premiami i 3200 na rękę wyciągali na koniec miesiąca. Ale na to faktycznie trzeba było zapier... cały miesiąc i to robić dobrze. W Szczecinie takiej się praktycznie nie znajdzie, jak nie jesteś specem, a tu bez doświadczenia możesz się dostać. Szefa też nie ma co się bać, bo za odejście przecież nic nie może zrobić - niewolnikiem nie jesteś. Wolne daje zawsze, kiedy tylko kogoś sobie sam na zastępstwo znajdziesz, a o powód nawet nie pyta - Twoja sprawa. Jak chcesz się zwolnić to wystarczy pójść, pogadać uczciwie i dać czas na znalezienie kogoś na swoje miejsce. Normalne, jak się jest NORMALNYM człowiekiem, a nie wiecznie narzekającym leniem i egoistą. Jak Ty nie przyjdziesz, to inni muszą za Ciebie robić. Ja się zawsze wkurzałam że muszę za opier..laczy zasuwać i jeszcze narzekali, że premii nie dostali jak ja, więc mi 4 litery obrabiali. Teraz zmieniłam robotę, bo skończyłam szkołę i poszłam "w zawód", ale zawsze będę baaardzo mile te lata wspominać i z Kiero mam do dzisiaj dobry kontakt. Polecam tą stację ale tym, co są rzetelni, dojrzali i chcą na dłużej. Dzieciakom, ściemniaczom i leniom szczerze odradzam, bo z Orlenu wyjdą tylko z pretensjami do całego świata, że żeby dostać porządną wypłatę, to trzeba do pracy przyjść, a do tego jeszcze kurz z batoników wytrzeć :)
robotnik 2016-10-05 16:52:29
W Bydgoszczy na nakielskiej 4449 kierownik do du... i załoga do du... ciągle ginie coś z magazynu i my musimy za to płacić , ciągle się ktoś zwalnia i ciągle ktoś nowy,,, tyrasz za najniższą krajową , w dzień dwie osoby na kasie to za mało, i w nocy również, czas zmienić prace
Obserwator 2016-10-07 11:51:42
Pewna stacja w północnej Wielkopolsce:
Pracownicy płacą za coś, co się nie sprzedało!!! Szefuniu nie daje do domu zapłaconych produktów, tylko wylewa, wyrzuca...
Szefunio bierze kasę za x pracowników, ale zatrudnia mniej. Efekt: Od 17 do 22 jest jeden pracownik. Musi zatankować, skasować, zrobić hotdoga, posprzątać brudny kibel itd, itd. A gdzie zjeść i zrobić siusiu?
Prowadzący ma taki kaprys, że dzwoni o 21, że ustalił grafik: Przyjście na następny dzień na 6:00.
Jak jest dużo ludzi, to nie pomoże, tylko zamyka się w biurze....
Jak jest msza w niedziele, to w pierwszej ławce zawsze siedzi... Taki lokalny biznesmen, co to po wyjściu z kościoła zapomina o czym mówili...

Żenada. Zawsze myślałem, że Orlen to jest coś. Szkoda, że Ci pracownicy nie mają"jaj" i nie pójdą wszyscy razem na L4. Może by się nauczył rządzić po ludzku.
bolo 2016-10-07 17:52:38
Prosty temat. Po zadzwonieniu na infolinie Vitay i podaniu swoich personaliów z karty klient może otrzymać bardzo dokładną informację na jakiej stacji punkty zostały zdjęte, w ilu transakcjach, ile punktów oraz dokładną datę i godzinę zajścia. Kwestia rekompensaty punktów jest do uzgodnienia z kierownikiem stacji na której miało miejsce zdarzenie. Pracownik który się tego dopuścił na pewno nie będzie pracował na tej stacji ani dnia dłużej! W przypadku przedostania się informacji o zdarzeniu wyżej poza stację(np. sasir) pracę może stracić również kierownik stacji i wszyscy jego pracownicy. Aby uniknąć nieprzyjemności kradzieży punktów przez przypadkowego znalazcę bardzo ważna jest personalizacja karty. W przypadku stwierdzenia zaginięcia karty należy jak najszybciej zadzwonić na infolinię vitay i poprosić o zablokowanie karty. Klient podaje swoje dane z karty a otrzymuje numer karty zgubionej lub zniszczonej. Na podstawie tego numeru na dowolnej stacji pracownik wydaje nową kartę wraz z przelanymi punktami ze starej karty. Numer karty znajduje się również na każdym paragonie na który zostały naliczone punkty przed zakończeniem transakcji oraz wydruku punktów z terminala. Odzyskanie punktów zdjętych przez przypadkowego znalazcę jest bardzo trudne, wręcz niemożliwe. Namierzenie pracownika stacji który skradł klientowi punkty przez system kasowy jest banalne zwłaszcza jeśli stacja posiada monitoring.
wiolonczela 2016-10-22 18:22:11
słyszałam o czystkach w menedżerach w mikrorynku pomorskim prawda ??? 4 wyleciało i piąty były kiero ??
zasłużyli co wyprawiali ??
coś wiecie
PSP 2016-10-26 18:55:13
To nie jest że ukradł tylko na pewno na policję trafiło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę PKN Orlen a to jest różnica, a brat też się nie ściął, że za mało zapłacił nie ? Kij ma dwa końce, a po to jest policja żeby to wyjaśnić
PSP 2016-10-26 19:19:34
A tak odnośnie atmosfery itp. Czy pracując na strefie ekonomicznej, w Amazonie czy jeszcze gdzieś indziej, jest wszędzie cukierkowo i bajecznie ? Brzydko napiszę ale jak koś się nadaje do łopaty o jedynie do łopaty... tutaj jest kontakt z klientem i trzeba mieć choć trochę kultury osobistej oraz... chęci pracy z ludźmi. Ludzie różni się trafiają tak samo jak i kierownicy. Ja np wszystkim mówię, podstawa jest gwarantowana zawsze, a wszystko ponad to to tylko chęci pracownika i wyrabianie planów, żaden prowadzący na piękne oczy premii nie dostaje tylko za realizację planów konkursów. U mnie przedział zarobków jest od 1400 - 2500 na rękę, tak... 1400 zł też się zarabia, jak ktoś przychodzi do pracy stać i pachnieć i broń boże nie rozstając się ze swoim telefonem to na co liczy ?? Na pochwałę,jak ktoś wyżej pisał plany też są realne do zrealizowania, głupie promocje ? może i tak ale takie zawsze były, i trzeba się do tego przyzwyczaić. Co wy myślicie że W Croppach, House`ach i innych sieciówkach jest pięknie i kolorowo?
Zaciśnijcie zęby przepracujcie 2 lata i strtujcie na prowadzącego... prowadzącą bo jest taka szansa, bo Orlen bierze pracowników i chciałbym wtedy usłyszeć Waszą opinię czy tak cudnie i kolorowo jest.

Ale najlepiej jest komuś liczyć kasę, jak to w Polsce
robert 2016-11-02 12:29:56
Praca na stacji Orlen to dno i 100 metrów mułu ..... Ludzie pracują średnio 1 rok .... Ja pracuje bo muszę
szkoda że czuję się jak murzyn brak jakichkolwiek praw ... Nowi szkoda gadać brak wiedzy a do tego durne szkolenia których i tak nikt nie skończy bo już odszedł ..... Związki by się przydały żeby ta firma dbała o ludzi ..... Standardy Orlenu = śmiech mnie ogarnia ....... Pozdrawiam
niko 2016-11-03 19:20:49
Witam wszystkich. Chcę przestrzec potencjalnych klientòw stacji paliw ORLEN przed bardzo agresywnymi pracownikami, ktòrzy nawet nie wahają się krzyczeć na nich, że są złodziejami nie zważając na obecność innych osòb. Nigdzie nie spotkałem się z takim podejściem do klienta i taką obsługą. No còż, czego dobrego można się spodziewać po takiej stacj i jej pracownikach. Margines społeczny. Najgorsze jest to, że obecny przy tym był kierownik stacji oraz inni pracownicy. Wszyscy wtòrowali temu jednemu sprzedawcy. Więcej, byli wyraźnie rozbawieni takimi okolicznościami i tym samym akceptowali to draństwo. Tankowałem tylko na stacjach tego koncernu, rocznie wydając około 20000 zł. na zakup paliw przez 10 lat. Od tego zdarzenia tankuję na STATOIL-u. Paliwo w takiej samej cenie i jakość co najmniej lepsza. Obsługa nieporównanie na wyższym poziomie. NIE TANKUJCIE NA ORLENIE.
t 2016-11-08 14:30:44
podobno 100 zł już po odliczeniu "odpowiednich" kosztów
Karol 2016-11-16 22:53:26
Hej,macie jakieś wiadomości czy będą podwyżki?Podobno były jakieś rozmowy z wice.
... 2016-11-18 02:33:17
Przy dokonywaniu zakupu, gdziekolwiek, w sklepie, restauracji bardzo niegrzeczne jest rozmawiania z kimś chociażby przez telefon. Niech postawi się Pani na miejscu pracownika stacji który sprawnie próbuje obsłużyć klienta, a klient najmniej jest zainteresowany sytuacja i rozmawia sobie z bratem. Ja na miejscu kasjerki niewiedzialabym czy mam Pani mężowi przerywac pogawedke i go obsłużyć od A do Z. Czy czekać aż skończy rozmawiać.... a klientów stojących w kolejce ch** strzeli...
irys 2016-11-19 23:38:52
Każda praca ma swoje plusy i minusy. I to chyba normalne, że osoba, która wyrobi więcej w programie premiowym, może dostać większą kasę. Ale są też sytuacje, że ktoś się nie wyróżnia sprzedażowo to w czym innym jest ponad innymi i to też trzeba docenić. Płacenie za braki w towarze? Dla mnie osobiście to jest skandal. Znam takie miejsca gdzie jest to praktykowane. Rozumiem braki w fajkach, czy w wódkach - tu pracownicy mają na to wpływ. Pracuję na stacjach paliw od jakiegoś czasu i uwierzcie mi, że można trafić na uczciwych kierowników, którzy nie są nastawieni tylko na zysk i krojenie z pracowników za każdą pierdołę. Znam nawet przypadek, że kierownik wypłacił nagrodę za Super Stację Paliw osobie, która nie przepracowała pełnego kwartału i w momencie przelewu nagrody nie była już pracownikiem stacji. I są stacje, że w przypadku braku w towarze to pracownicy płacą tylko za w/w towary. Chyba, że ich wina (np źle przyjęta dostawa czy brak zwrotu gazet) nie ulega wątpliwości. I zarobki także są w porządku.
12stones 2016-11-22 13:40:02
Kilka słów od pracownika w chwili obecnej. Za pracę 7 na 7 (7 dni dniowki po 12h - tydzień wolny- 7 nocki po 12h i znów wolne) zarabiam 1800zl. Pracuje na niewielkiej stacji bez toalety więc nie muszę sprzątać, obowiązki jak wszędzie, towar donieść, przyjąć. sprzedaż i rozmowa z klientami czasem irytuje ale załoga i kierownik stacji to wspaniali ludzie. Wiem jacy mogą być kierownicy, wyzyskujacy za 1400-1600 na stacjach z 3/4x większym ruchem. Tak jak ktoś wyżej pisał. O wszystkim co jest źle TRZEBA mówić. Inaczej będzie lipa. Co do flot - za zatrzymana dostaje się 120zl. Za wygrany konkurs w zależności od puli. Trzeba odprowadzić podatek (19%). Pracownik może korzystać z karty na której ma -30% hot dog i kawa, -15% energetyki i woda. Jeśli coś jest na + w kasie kierownik nic nie zabiera, dokładamy sobie do braków ewentualnie. Kto się potrafi ogarnąć w tej branży to może coś osiągnąć. Koleżanka po 6 latach pracy jako sprzedawca została kierownikiem stacji i teraz ona zatrudnia ludzi. Nie będę chwalił Orlenu jako korporacji bo oni dymaja takich ludzi jak ja czy kierownicy. Prezes zarabia miliony rocznie, odprawy kolosalne, menagerowie sprzedaży kilka razy w roku spotykają się z kierownikami na szkoleniu na którym jest alko i dobra zabawa. Integracji pracowników nie było nie ma i nie będzie no chyba że na własną rękę. Pozdrawiam;)
łoł 2016-11-24 20:01:01
co się dzieje w zachodniopomorskim, stacja za stacją leci ?
miksel 2016-11-25 11:58:26
Wywalili kierownika regionalnego i prowadzący w proteście rezygnują.Coraz ciekawiej robi się w Orlenie.Ludzi brakuje do pracy na stacjach a oni jeszcze chcą ciąć etaty.Ciągłe kontrole,kary,naciski ,wymagania,przyjdzie taki czas że nie będzie komu tam pracować.A nie,podobno Ukraińców mają zatrudniać.
Orlenowie 2016-11-27 18:23:47
W protescie odchodza ? Czy moze skonczy sie sielanka i trzeba bedzie sie zabrac za robote bo tak to wyglada . Cisniecie na bizenstanka a cala polnoc Polski chyba śpi bo sa w czarnej d... lata cukierkowej pracy sie koncza to i odchodza ale cos ponoc tez sporo PSP dostalo kopa
muniek 2016-11-28 22:36:41
A czy ktos powie ile prowaczocy ma placone za hot dogi jesli sie jest na 3 miejscu w regionie
muniek 2016-11-28 22:43:01
cA czy to normalne ze ktos ma 3 miejsce w regionie z hot dogami i dostaje wyplate 1600
Orlen 2016-11-29 10:37:12
musiałbyś zostać PSP żeby się dowiedzieć. Jakie masz obowiązki na stacji za te 1600 zł rozumiem że na rękę. Nocki pracujesz? Na braki się zrzucacie są u Was braki ? bo najłatwiej jest policzyć kierownikowi wypłatę,ale to ile on ich kosztuje to już nie wiadomo przecież. Mogę podyskutować na ten temat ale jak będą konkretne informacje.
Kazik 2016-12-07 13:08:47
Jego błąd, niech zapłaci, a nie rozmawia z bratem, a to ze pani kasjerka nie policzył xa paliwo to pewnie dlatego ze pani partner
nie poinformował ze tankowal. Kasjerka nie wróżka i czytać w myślach nie umie. Pani partner powinien mieć trochę więcej kultury osobistej . Bo jak pies je to nie szczeka a jak się płaci to się nie rozmawia z kimś innym oprócz kasjera.
Kazik 2016-12-07 13:14:25
OLAF 2016-12-11 18:07:36
Przepracowałem na stacji Orlenu 8 lat, dopiero niedawno udało mi się wydostać z tego szamba. 180 godzin miesięcznie za 1500 zł na umowę-zlecenie, (oczywiście niezgodnie z Prawem Pracy) umowy o pracę skończyły się około 2014 roku.
Każda stacja to folwark prywaciarza, który ma umowę z Orlenem na prowadzenie stacji, co motywuje go do oszczędzania na pracownikach. Orlen okrada jego - np. narzucając kary poprzez Menadżera Regionalnego - a on odbija to sobie na pracownikach. W czasie moich lat pracy zmieniło się 2 Prowadzących Stację i chyba ze 4 Menadżerki Regionalne
Pracujesz jako kasjer, sprzątaczka, magazynier, kucharz, kelner i babcia klozetowa w jednej osobie. Realizujesz nonsensowne akcje promocyjne, wmuszasz klientom niechciane towary po absurdalnych cenach. W prywatnym czasie poświęcasz kilka godzin miesięcznie na realizowanie szkoleń i testów na stronie internetowej Orlenu.
Obiecałem sobie, że do końca życia nie zostawię grosza na stacji PKN Orlen. I wszystkim polecam.
miksel 2016-12-11 21:22:25
A w zachodniopomorskim dalej ponowne rekrutacje.Widocznie orlen nie może znaleźć jeleni do prowadzenia swoich śmiesznych stacyjek.Nie jesteś pracownikiem orlenu,prowadzisz własną działalność gospodarczą ale jesteś popychadłem dla managerów i kierowników regionalnych,którzy zawsze znajdą powód żeby cię opieprzyć.
Robert 2016-12-15 18:15:06
Mam pytanie czy dostaliscie cokolwiek na święta na stacji .
karol 2016-12-15 21:26:58
Tak ,dostaliśmy,jakąś nowa promocję do przerobienia,kawa+babeczka.Takie śmieszne rzeczy wymyślone przez jakiegoś palanta mające go o sobie mniemanie że jest mądry.Poza tym nic bo niby kto miał coś dać,ten skąpy orlen?
Gosik 2016-12-19 16:40:30
Jak to jest z premiami sprzedażowymi dokładnie?Ile premi za jaką sprzedaż?
miksel 2016-12-19 21:44:04
Jak w nowym roku zobaczysz plany sprzedażowe to zapomnij o premiach.Dali wam jakieś podwyżki to muszą to sobie odbić na premiach.
adi123 2016-12-20 21:41:49
Orlen to najgorsze co mnie moglo spotkac. Czuję się w pracy jak w obozie strach się poruszać. Wyplaty marne obowiazkow tyle ze szkoda za pisanie. Jestem pracownikiem obsługi klienta ale to w miedzy czasie tak naprawdę jestem sprzątaczka ,ciągle tylko sprzątać i sprzątać i ciągle jak ktos przyjedzie z orlenu twierdzi ze jest brudno. Cały czas tylko kontrole i kary jak sie zawiruszy przeterminowany towar to 500 i tak za kazde znalezisko, jakim prawem nakładają kary finansowe za takie bzdety chcą zeby ludzie za darmo pracowali. Nie ma niedziel ani świąt tylko trzeba uslugiwac jak służący rozpieszczonym klientom i myć po nich kible. Zadnych praw pracownika. Jest to firma ktora na swieta rozdaje kary finansowe nie dajac zadnego wynagrodzenia za całoroczną pracę nawet w formie podziekowania. Orlen to dno i jeszcze raz dno.
dużomniejzadowolony 2016-12-21 14:53:20
Ja na twoim miejscu koniecznie bym został w tak wspaniałej pracy i zasuwał do samej emerytury. Pozdr
karol 2016-12-23 11:19:40
hej. Co sądzicie o pracy w święta.Mnie to wkurza.Paliwa prawie wcale się nie sprzedaje tylko papierosy i alkohol czyli takie towary ,które można było sobie spokojnie kupić przed świętami.Ale po co skoro można przyjść w święta na stacje po piwo bo pali po wczorajszym.Dla mnie to zwykli chamy bo dla nich trzeba święta spędzać w pracy a nie w domu z rodziną.Albo przejezdni,którzy akurat w święta jadą np.w góry i robią sobie postoje na skorzystanie z toalety i hod-doga.Ludzie,sami nie macie świąt bo spędzacie je w samochodzie ale pozwólcie świętować innym.Denerwują mnie tacy ludzie i nie mam zamiaru tego ukrywać.Gdyby ci wszyscy ludzie w święta spędzali w domu a nie na stacjach benzynowych to skąpy Orlen może zamknął by stacje przynajmniej w pierwszy dzień świąt.
Marcin 2016-12-23 20:24:17
Duże brawa dla pani Klaudi bardzo miła obsługa
orlen bład zyciowy 2016-12-25 11:59:52
Czytajcie emaile na stacyjnym komputerze to zobacztcie ile powinniscie zarabiac i ile premi wam sie nalezy ale pewnie prowadzacy wasze stacje usuwa je odrazu. Z tego co wiem orlen próbuje w pomorski i zachodniopomorskim przez ta akcje wywalenie polowy prowadzacych wprowadzic nowy profil prowadzacego zeby zarabial 3000 tys zl zalezy od stacji jakie ma obroty oczywiscie bo moze byc mniej albo wiecej i maja byc kontrole przez bkib czy rzetelnie sa wyplacane premie i czy jest pelna etatyzacja a nie jak do teraz 14 etatow a pracuje 6 osob , i prowadzacy dorzuci 100zl do wyplaty i powie ze ciezki miesiac i slabo w planach a sam wezmie swoja prowizje plus za te 8 wolnych etatow 2500 od jednego etatu razy 8 robi sie sumka. O a najlepiej niech wam pokaza aneksy do umow jakie teraz dostali tam jest wszystko wyliczone jak premie rozdzielac z wypracowanych planow i premi dla stacji jest tak 100% premi to 85% powinno isc na pracownikow a 15% na prowadzacego
Mateusz 2017-01-04 20:16:42
Witam wszystkich,
jestem na 3 roku studiów i piszę pracę inżynierską na temat zarządzania bezpieczeństwem pracy na przykładach stacji paliw. W związku z tym mam prośbę do osób, które pracują lub pracowały na stacjach paliw o wypełnienie tej krótkiej ankiety. Całość zajmie nie dłużej niż 2 minuty. Z góry wszystkim dziękuje.
Ankieta w linku: https://goo.gl/forms/iG0JUZzdkB1riQRR2
Patrick 1963 2017-01-06 15:38:11
Polecam wszystkim bydgoszczaninom stacje na grunwaldzkiej 293.Nowa p.Małgorzata bardzo mila i serdeczna
Nestor 23 2017-01-06 19:57:44
Bylem i widzialem.Cud miód
A.Z 2017-01-08 16:29:35
Witam. Polecam stację w Będzinie woj zachodniopomorskie. Miła obsługa. Niespotykana życzliwość i pomoc.
bulinka 2017-01-09 20:04:52
Ja obecnie pracuje na innej stacji gdyz na poprzedniej byla lipa ale okazuje sie ze trafiłam z deszczu pod rynne . nasza pani zajmujaca sie stacja nigdy nie ma czasu wydac nam towaru zawsze jest cos wazniejsze niz praca żenada normalnie , od pracownikow wymagaja jak od robotow a sami maja gdziec to co robia bo i tak pracownik czy zrobi dobrze czy zle jest winny
res 2017-01-11 11:53:14
zwalniają to nie protest kierownikow stacji gruba afera cos chyba nawet o prokuratora się oprze
Izazak 2017-01-14 23:35:17
stacja Orle na S8 Sięganów umowy masakra ajent na szybkim dorobku nie liczy się z nikim ludzi traktuje podmiotowo ja nie jestem czymś ?????????????? . Flagowa stacja paliw Orlenu najnowsza w Polsce szkoda mówić ten człowiek jest chory pracowałam kilka dni ale mam dość - mobbing to mało powiedziane zrezygnowałam ale zgłosiłam do inspekcji pracy zobaczymy .
Darek er 2017-01-15 12:04:38
Nie musisz się zgodzić na uregulowanie należności
To jej sprawa idź z tym do sądu jak będzie chciała
Zostaw swoją opinię o obsługa klienta stacja orlen - Polska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie obsługa klienta stacja orlen