Opinie o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Szczery

Stacje Orlen jako jedyne zachowały się uczciwie wobec swoich klientów , którzy w panice, gdy Rosja zaatakowała Ukrainę zaczęli masowo tankować samochody. Brawa dla Orlenu który nie podniósł cen. Inne stacje to jak hieny , głodne oszukiwały wszystkich podnosząc nawet o 2 zł na litrze w ciągu kilku godzin. Wstyd , mam nadzieję że klienci Was rozliczają . ORLEN - tak trzymać.

Kapelan

Orlen Witnica lubuskie właściciel stacji rackiewicz paliwo w cenie 6,3za litr

Lila

Dziś na stacji Orlen w Białym Borze zostałam o śluzowa nadzwyczaj miło przez pracownika. Był bardzo pomocny przy tankowaniu, doradzil ktory płyn powinnam kupić i sam go wlał. Pełen profesjonalizm :)

Anymous

Najpierw nauczcie się ludzie trafiać odpowiednio do kibili i papier do KOSZA wyrzucać a nie obok niego. A potem narzekacie że jest (usunięte przez administratora) i śmierdzi. I czyta się tylko wasze żałosne opinie. W domu też tak ,,dbacie’’ o porządek?

Dyrektor Handlowy

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Pajace

....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Justa

Orlen Wloszczow masakra kiedy na zmianach jest Pani Ela. Jedzenie bez rękawiczek. Plotkowanie i patrzenie kto co? Kto czym? Na wszystko trzeba czekać. Kolejka się zawija a jedna kasuje bo pani Ela musi wyjsc i z koleżanką pogadać. MASAKRA

Monia
@Justa

Zgadzam się. Kierownictwo powinno trochę zareagować albo trzeba wyżej dać znac

Konrad
@Monia

Też ostatnio nie jestem zadowolony z tej stacji. Pani w krótkich włosach Justyna zero uśmiechu na twarzy. Patrzysz na nią to bez kija nie podchodź. Stoi za tą kasą jakby za karę. Zrobi łaskę bo kogoś obsłuży. Nie wspomnę o złym wydawaniu reszty.

Bdjdb
@Konrad

Jak się obsługuje takich klientów to się nie da być uśmiechniętym 12 godzin

Seba
@Justa

Też miałem przyjemność na przekonanie się o złym wychowaniu Pani Eli.

Klaudia

Dnia 27.01 w Pabianicach w godzinach 21/22 zakupiłam na orlenie złe baterie gdy przyszłam 2 minuty później z paragonem pan stwierdził, że nie mogę dokonać zamiany, bo NIE. Po chwili przyszła do niego moja mama, której bez większego problemu wymienił produkt.

Karo

Nie polecam pracy na stacji Ursus, Traktorzystów. Prowadząca, pani K to młoda osoba, może i z potencjałem, ale zarządząć ludżmi jeszcze nie potrafi. Sama wie i robi wszystko najlepiej, laty praktyki jako kasjer , to trochę za mało. Zarobki, wymagania wielkie??? Osoby dorabiające mają lepiej płacone.

Leo
@Karo

Tak, to prawda.Miałem przyjemność pracować z tą Panią.Nie polecam.Ciężka to była współpraca.Ludzie są różni.

Serafin000izzi@gmail.pl

Z Orlenomem współpracuję już od pół roku! Przez ten czas zdążyłem się przekonać, że firma jest rzetelna i działa uczciwie, bez oszukiwania. Jeśli chodzi o szkolenia, to mogę powiedzieć, że są naprawdę dobre, przynajmniej jest to dobre wprowadzenie, a jeśli chodzi o bardziej szczegółową wiedzę, to albo pytam mojego kierownika, albo szukam w Internecie. Mój depozyt wzrósł z $1200 do ponad $2000. Dzieje się tak pomimo tego, że w ostatnich miesiącach regularnie wypłacałem zyski. Nie chcę wypłacać środków z konta.

Serafin846Wujciki@gmail.pl

Orlen zdobył jeszcze kilka międzynarodowych nagród w 2021 roku. Jeden jako broker, a drugi dla platformy. Zgadzam się z obydwoma. Jako broker - zdecydowanie w pierwszej trójce europejskich rankingów. Nie wiem o platformie, to jest podobny do jednego z innych broker-bank w UE, ale Orlen jest bardziej wyrafinowane i użyteczność jest lepsza. Cieszą również wyniki finansowe spółki z ostatnich kilku lat. W czasie pandemii ich zyski drastycznie wzrosły. Jest to oczywiście ogromny plus. Większy fundament finansowy, bardziej stabilny na ziemi!

Hanna131Kowalski@gmail.pl

Szczerze mówiąc, Orlen jest pierwszą firmą, na której naprawdę zacząłem zarabiać pieniądze. Zanim dowiedziałem się o tym brokerze, był on w większości przypadków przynoszący straty. I to nie tylko na rynku forex.

Mati

Po zatankowaniu na orlenie silnik padł, po badaniu składu paliwa był zanieczyszczony.

Obi

Nasz drogi Orlen wprowadził promocje na pizzę pytam się gdzie ta pizza jest. W mojej miejscowości odzwiedziłem cztery stacje i lipa 0 pizzy , pani z obsługi powiedziała że tylko jest we wtorek i czwartek jak jest dostaw a liczba dostarczanych sztuk to aż 30.. Moim okiem to lipna promocja , która służy do przyciągania klientów .

Walić orlen

Tylko (usunięte przez administratora) i to pewnie jak bydło a nawet gorzej. Obsra cały kibel A później Ci biedni pracownicy sprzątają to za marne pieniądze. Zastanów się komu robisz pod górkę bo napewno nie Obajtkowi za jakas (usunięte przez administratora) pizze

@Obi

Skoro przejezdziles tyle stacji, to bylo sobie do pizzeri pojechac, a nie walic zale w internecie. Nie ma to nie ma, stacja paliw to nie restauracja

Skarb

Dnia 18.06 o godzinie 20 55 na stacji Orlen w Ładnej podjechalam żeby zaatakować samochód grzecznie poprosilam pra ownikia sytuacji Orlen czy moglby mi zatankowac i uslyszalam odpowiedź przykro mi ale nie zatankuje pani proszę sobie kogoś poszukać na podjeździe i poprosić żeby pani zaatakował po prostu byłam w szoku .Nigdy wiecej nie będę tankować na stacjach Orlenu

Kasjer
@Skarb

Ty (usunięte przez administratora) kupiłaś sobie auto to naucz się tankować albo przyjedz w godzinach pracy obsługi na zewnątrz. Tylko w tym kraju takie głupie c.i.p.y księżniczki palcem robione robią fochy bo im się nie pomaga . Gdzie masz napisane że masz gwarantowana usługę. Wyjedź łajzo za granicę to nie tylko nikt Ci nie zatankuje ale jeszcze cie każdy zje.bie za blokowanie dystrybutora. Nie umiesz, nie jeździsz. Takie głupie (usunięte przez administratora)jak ty olewamy ciepłym moczem ..Ty myślisz że my nie mamy co robić tylko skakać wokół ciebie bo księżniczka przyjechała za 20 zł zatankować. Kasjer nie musi umieć tankować ani paliwa ani LPG. Jest samoobsługa. Mamy nadzieję że słowa dotrzymasz i juz cie więcej na stacjach Orlen nie zobaczymy. Goń się.

@Kasjer

Kupi sobie gwiazda samochód A zatankować nie potrafi, bardzo dobrze zrobili ja też nigdy nie wychodzę... jak coś pójdzie nie tak to na kogo zwali winę. Przyjdzie z płaczem (usunięte przez administratora) pinda

NickTymczasowy
@Skarb

Opinia napisana 17.06.2021 o wizycie z dnia 18.06.2021 - tez chcialbym byc jasnowidzem i wiedziec co zrobie dnia nastepnego... jako klient na stacji w Ladnej nie narzekam na obsluge

@Skarb

Jak mozna jezdzic samochodem i nie umiec go zatankowac? Na stacji nie zawsze jest podjazdowy, a tankowanie samochodu to tylko uprzejmosc pracownikow. Jesli ci maja duzy ruch, to nikt nie wyjdzie specjalnie do jakiejs baby, ktora nie umie sobie benzyny nalac. Nie pozdrawiam

Xxx

Na stacji paliw Orlen numer 4277 chciał zamówić hod doga to powiedzieli że nie ma

Franc
@Xxx

Ja też tak mówię. A dokładnie że są zimne .

@Xxx

No widzisz, takie zycie. Czasami nie ma, bo czysci sie roller, czy cos. Albo parowki sie rozmrazaja. Chcesz jesc? Zrob sobie cos w domu

Pablo

Pracownik nocenj zmiany (24.02.19) w stacji w Piątnicy bardzo nie przyjemny w stosunku do klientów, można odczuć wrażenie że pracuje tam za karę.

Stary
@Pablo

A gdzie można zgłosić chamskich, nieuprzejmych, pijanych, naćpanych, klientów?

@Pablo

A co miał byś uśmiechnięty w środku nocy ? Za najniższą tyra plus stówka premii i zamiast spac jak normalny człowiek musi obsługiwać marudy jak ty

James Blond
@Tomek

Tak jest . W nocy się śpi a nie szwenda po stacjach . W nocy to tylko pijusy ćpuny dziwki i pracownicy ze wschodu przychodzą . A paliwo to mógł sobie gbur jeden w dzień zatankować .

Lola
@Tomek

Nie musi tam pracować jeśli mu się nie podoba. Skoro zdecydował się na taka pracę powinien być miły dla klienta

Franc
@Lola

Podaj podstawę prawną lub jaki kolwiek inny zapis ze sprzedawca musi być miły. Nie musi . Jego obowiązkiem jest przyjecie należności i wydanie dowodu zakupu . Miły to może być dla ciebie mąż, chłopak jak będzie chciał byś mu w nocy loda zrobiła.

@Pablo

To idz sobie tam pracowac 12h na nockach. Jak trujesz w srodku nocy ludziom (usunięte przez administratora) i przeszkadzasz w nocnym sprzataniu, to sie nie dziw, ze nie sa usmiechnieci. Zwlaszcza, ze klienci notorycznie nie szanuja cudzej pracy

AGENT

Stacja Orlen w Dęblinie nie polecam ! Obsługa nie miła nie mają hot dogów jak zwykle z resztą piece zawsze wyłączone. Nie polecam !

@AGENT

Jak trafiasz akurat na czas, kiedy maja jakies prace zwiazane ze sprzataniem no to sorry. Obiekt otwarty 24h i trzeba sprzatac? Ale jak to? Obsluga jest nie mila, bo klienci to niekumate głąby

Aga

Stacja Orlen Lubelska Rzeszów obsługa nieuprzejma zawsze jest obrażona na klientów za to że tam przychodzą brak porozumienia z pracownikami brakuje hod dogów Pan nigdy nie zapełnia grila bo mu się nie chce i wzrokiem zabija wchodzące rano osoby powinien wreszcie ktoś zareagować na tą sytuację.Krasne Orlen zawsze miła obsługa w nocy rano pracownicy dbają o klientów

@Aga

Tak, juz bedziemy was calowac po stopach, ze przyszliscie przeplacic za jakis towar, kupic parowke w bulce za 8zl, albo kawe za 9. Otoz zdardze ci cos: nikt nie jest zadowolony z twojej obecnosci, dlatego nie oczekuj usmiechu od ucha do ucha. Rozumiem, ze opryskliwa obsluga to nic przyjemnego ale nie oczekuj jakiegos entuzjazmu od osob uzerajacych sie z (usunięte przez administratora) przez 12h. Szczegolnie parzac na to, ze macie notoryczne nawyki podchodzic do osob, ktore akurat cos robia, mimo ze druga osoba stoi na kasie i nic nie robi, do tego jestescie strasznie nieporadni i nie szanujecie porzadku oraz czystosci na sklepie. Nie dziwcie sie, ze pracownicy nie palaja do was sympatia

Stały klient

Na stacji przy ul postępu w Warszawie odmówiono mi sprzedaży papierosów gdyż nie wydadzą reszty ze 100zl tlumaczac ze mają tylko 2×20zl i reszta po 5 zł ,, 20 nie dadzą a monet za ciezko miałbym w kieszeni a wogule to mają na wydawanie za paliwo , żenada i (usunięte przez administratora) to po co inny asortyment oprócz paliwa ?????

@Stały klient

Tak tylko chcialem ci przypomniec dzbanie, ze nikt nie wyczaruje ci tych drobnych, a priorytetem jest paliwo, dlatego ze placi sie za nie juz po nalaniu i zawsze zostawia sie pieniadze do wydawania na paliwo w razie sytuacji, gdy ktos zatankuje za 30zl i zaplaci 500zl. Mialem tak nieraz.(usunięte przez administratora)

Byla prscowniczka

Hej . Pracowalam na orlenie.. od sierpnia , jestem mloda i nie znam się zbytnio. Ustaliłam ze bwde pracować na umowę zlecenie , ale nie podpisywałam żadnej umowy, mialam wypadek maly i potrzebowałam isc na zwolnienie ale powiedzial ze nie mogę na zlecenie wziac l4. Wiec siedzialam w domu i nie miałam ani kasy ani zwolnienia , po czym zadzwonił , przyszłam i dal wypowiedzeniu

Karol
@Byla prscowniczka

Na umowie zleceniu nie ma płatnych zwolnień. Co najwyżej możesz wziąć sobie urlop bezpłatny. czemu dostałaś wypowiedzenie? Za nieobecnośc w pracy po wypadku?

jimmy
@Karol

Nie wprowadzaj w błąd. L4 na zleceniu jest płatne pod warunkiem, że złożysz do pracodawcy wniosek o odprowadzanie składki chorobowej. Pracodawca nie może odmówić. Zasadnicza różnica jest taka, że za takie L4 od 1-ego dnia płaci ZUS.

Cześć.
@Byla prscowniczka

Na umowie zleceniu nie obowiązuje prawnie procedura L4 jak na umowie o pracę.

Bdjdb

Takie prawo zlecenia.

pavlo345Kowalczyk@gmail.pl

Współpraca z Orlenem, firmą o imponującym dorobku i zasłużonej renomie Dostępność kilku licencji Analityka jakościowa. Szeroki zakres narzędzi handlowych. Możliwość nauki w zakresie handlu na rynku Forex i wiele promocji

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Klienta Stacja Orlen - polska

• Jak się pracuje w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Kandydaci do pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obsługa Klienta Stacja Orlen