Opinie o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Klient

5.09 Stacja przy drodze S3 na Dolnym Śląsku ma spory ruch więc mobilny kasjer pasuje tam świetnie. Jednak rzeczywistość wygląda inaczej. Do dystrybutorów kolejki, do kasy kolejki a wszystko dzięki panu,który w budynku na kasie używa kasjera mobilnego. Dzięki czemu blokuje normalna kasę chociaż powinien być na zewnątrz ( przynajmniej tak reklamujecie ten sprzęt) Brawo załoga. Robicie statystykę dla prezesa, ale klienci nadal nie są zadowoleni. Pomysł z kasjerem mobilnym dobry jednak wykonanie jak zwykle

Byly_prowadzacy
@Klient

Szanowny kliencie przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak przyznanych środków na stanowisko mobilnego kasjera. Obrazowo - proszę sobie wyobrazić że w pracy której pracujesz twój szef uroczyście oświadcza że od jutra w celu odciążenia ciebie w pracy do twojego stanowiska zostanie dostawione nowe stanowisko pracy. Następnego dnia przyniesione zostanie biurko, krzesło, komputer. Komputer zostaje nawet włączony. Tylko nikt nie zjawia się do obsługi tego drugiego komputera. Po tygodniu zostajesz wezwany do przełożonego i zapytany dlaczego nie pracuje nowe stanowisko. Odpowiadasz że nie ma osoby do obsługi tego komputera. Twój przełożony odpowiada ci że jego to nie interesuje. Przy twoim stanowisku zostało utworzone nowe stanowisko i to ty masz obsługiwać swoje i to nowe stanowisko, bo firma uważa że poradzisz sobie z obsługą 2 stanowisk. Oczywiście w ramach jednego wynagrodzenia. Myślisz sobie że to jest absurd. Ale właśnie z takimi sytuacjami stację borykają się na codziennie i muszą sobie radzić. PKN Orlen pochwalił się rekordowymi dochodami. Tylko część tych dochodów to są pieniądze które powinny trafić do ludzi którzy codziennie od rana do nocy harują dla tej firmy dostając w zamian najniższa krajową.

...
@Byly_prowadzacy

No właśnie. Jeden pracownik w całej stacji. A ma skakać na dwie kasy

Praca na stacji teraz to (usunięte przez administratora) Orlen jako firma nie dba o pracowników stacji i traktuje ich jak (usunięte przez administratora) Wiele można by pisać , tylko czy ma to jakikolwiek sens?. Pracuje wiele lat na stacji i wiele widziałem ale od kiedy zostały podpisane nowe aneksy jest tragedia. Warto żeby ktoś z tak poważnej firmy pochylił sie nad losem pracowników. To naprawdę ciężka praca. Jeżeli wszyscy pracownicy stacji no może prawie wszyscy mają negatywne odczucia związane z pracą na stacji ORLEN to może jest jest sygnał żeby sie zastanowić zanim ma jeszcze kto na tych stacjach pracować a z tym już jest ciężko. POZDRAWIAM I ŻYCZE POWODZENIA.

Miksonbmw

Tarnowo Podgórne Pani aldona Bardzo nie mila obsługa, zakupiona zapiekanka na stacji orlen u tej Pani jest zawsze zimna, na co pani tlumaczy ze taka jest dobra, żenada Tarnowo Podgórne

POK
@Miksonbmw

Nie popłacz się. Na prywatnej stacji wynieśli by cię na kopach.

Justi
@Miksonbmw

Każda zapiekanka jest w piecu tyle czasu ile trwa program. O zagrzaniu piec wola że gotową.

limanowa

Tarnowo Podgórne stacja DOFO czyli prywatna ...rządzi się swoimi prawami

Stacja Nowy Sącz, obok sklepu Merkury. Moja częstą trasa do Krynicy. Lubię tam tankować. Obsługa miła, pomocna,

Dyrektor Handlowy

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Pajace

....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
HanSolo

Praca na Orlenie wygląda tak, że przez 12 godzin czyścisz co pół godziny kibel dla innych ludzi samemu nie mogąc iść się chociażby wysikać przez 80% zmiany. Robisz przez 12 godzin jedzenie dla ludzi samemu będąc głodnym, bo w tej firmie nie istnieje coś takiego jak przerwy. Jesz przelotem, tam gryz, tu gryz, a zjedzenie jednej kanapki potrafi w taki sposób zająć kilka godzin. W rezultacie jesteś wciąż głodny i ślinisz się na burgery i kanapki które z uśmiechem musisz podawać klientom. 12 godzin patrzysz na siedzących na sofach ludzi nie mogąc nawet na minutę klapnąć. 12 godzinne zmiany na stojąco nie powinny w ogóle istnieć. To nie powinno być legalne. Moim zdaniem jest to męczenie ludzi i tortury które powoli ale konsekwentnie rujnują zdrowie czego efekty zauważysz dopiero jak tę pracę rzucisz. Wielu z was pewnie pomyśli, że jestem nierobem i najchętniej to bym siedział i brał kasę za nic. Myślcie co chcecie. Wystaczyłaby jedna zmiana byście zrozumieli, że Orlen to jest nowoczesny (usunięte przez administratora) gdzie za głodowe pensje się pracowników męczy ficzycznie i wykańcza psychicznie bo jedyny sposób na zarządzanie jaki zna góra to strach. Mamy 2021 rok i myślę że już nikt nie powinien pracować w takich warunkach, nawet gdyby szły za tym adekwatne pieniądze (a nie idą). Firma zarządzana tradycyjnie, po polsku, czyli jak najmniej włożyć w biznes a wyjąć z niego jak najwięcej. Ludzi wyeksploatować do granic możliwości, aż słaniając się na nogach odejdą sami, bo więcej nie wytrzymają. Jeśli masz jakąkolwiek inną możliwość pracy to Orlen omijaj szerokim łukiem. Nie warto. Ta firma nie da ci nic a zabierze zdrowie, poczucie własnej wartości i wiarę w ludzi.

Ciri
@HanSolo

Nie przesadzaj, ja pracuję 16 g, czasami nawet dwie pod rząd potrafię zrobić.Meczące ale można wytrzymać żeby później mieć więcej wolnego lub też więcej godzin. Sama nie zarobię nikt mi nie da. Nigdy nie miałam sytuacji w której nie mogłam zjeść, napić się czy też pójść do toalety. Może brak pracowników macie? Lub chorobowe wzięli? Nie wierzę że, zjeść wysikać Ci nie pozwolili. Przerwa w pracy należy się wg kodeksu pracy, nikt nawet szef/szefowa/.menager nie może Ci zabronić pójść do toalety zjeść lub nawet zapalić. Marna pensja mogliby 13-ki wprowadzić lub premie świąteczne. Biedronka fajną kasę daje ale tam to jest dopiero (usunięte przez administratora) A Orlen jedna z Najbogatszych firm w Polsce nie ceni swoich pracowników a szkoda....

Gg
@Ciri

Na początku też miałam takie podejscie jak ty. Wierz mi, byłam pierwsza do chwalenia się tym, jak cudownie mieć pół miesiąca wolne. Zobaczysz dopiero za jakiś czas, jak to ci zrujnuje zdrowie. A może i nie, może pierwsza jednak wysiądzie ci psychika zanim ciało się podda. ludzie, nie dajcie sobie tak prać mózgu żeby myśleć, że 16 godzin pracy to coś normalnego albo pożądanego...

Jasio
@Ciri

Jesteś chyba upośledzona psychicznie. Jeśli mówisz że należy ci się przerwa wg kodeksu pracy to nie możesz pracować więcej niż 12 godzin. A jeśli pracujesz 16 to na zleceniu. A na zleceniu nie należą Ci się przerwy .

Xxc
@HanSolo

To cała prawda odkąd tam nie pracuje jest mi lepiej

JA

Dlaczego kochani klienci tak sie znęcacie nad nami sprzedawcami? Myslicie ze praca na orlenie jest latwa i przyjemna? To zapraszam. Zobaczycie ile wytrzymacie.... za 1900 zl trzeba gadać jakieś gówniane regulki, myc kible, użerać sie z kierownikiem, robic Wam zarcie, tankowac paliwo bo pustej lali tankuje zawsze mąż, dokladac towar, przyjmowac languste i wiele wiele innych rzeczy.

Xmax
@JA

Czy musicie też przyjmować dostawę każdego paliwa do systemu i robić Senta?

Kocica
@JA

Prawda a ludzie Cię traktują jak zło konieczne

Ronhar

Stacja Orlen Łęknica. Na dystrybutorze napisane że trwa dostawa LPG ze względów bezpieczeństwa tankowanie gazu tylko przez pracownika stacji. Przywołuje dwukrotnie pracownika do zatankowania samochodu po czym wychodzi bardzo niemiła pani i zwraca się do mnie tymi słowami "czytać pan nie umie przecież jest napisane że nie można tankować bo jest dostawa". Przeczytałem pani co jest napisane na dystrybutorze a ona oznajmiła mi że nie ma pracownika do widzenia. Już tu nie zatankuje.

Kasjer
@Ronhar

Trzymamy za słowo choć z doświadczeniem wiem że taki jak ty co mówi że ostani raz tu jestem wraca po jakimś czasie z podkulonym ogonem .

darek25

Miałem (nie)przyjemność pracować na stacji Orlen ponad rok, o ile współpracownicy byli w porządku tak patrząc na inne aspekty ciężko wypowiadać się pozytywnie o czymkolwiek. Klienci (choć trafiali się też tacy, których wspomina się pozytywnie) z wymaganiami niesamowicie wygórowanymi, z wiecznymi pretensjami o wszystko, z masą (usunięte przez administratora) pytań i poniżaniem pracowników. Odgórne decyzje jeszcze gorsze - klientów można przeżyć, skończysz zmianę i urywasz się od nich, góra jednak męczyła też poza pracą, bo to źle zrobione, bo tu za mało sprzedanych hotdogów i ciągłe pretensje, że tego za mało sprzedane, że tu brudno. Otóż droga góro, a także drodzy klienci - POK nie są robotami, stoją tam po 12 godzin i ich praca nie polega jedynie na tym, aby was (na "Was" nie zasługujecie) obsługiwać, ale mają też szereg innych obowiązków jak przyjęcie dostaw, dbanie o planogramy i towar, ekspozycje jedzenia i jego przygotowanie, pilnowanie czystości sklepu i toalet i wiele innych rzeczy, których wy nie widzicie. Gdyby praca była taka łatwa i przyjemna to nikt (masowo) by z niej nie odchodził. Ciągłe pretensje klientów, ciągłe chore wymagania odgórne (które są niemozliwe do zrealizowania, dobrze o tym wiedzą) sprawiają, że wśród doświadczonych pracowników ich miejsca zajmą nowi, dopiero uczący się ludzie, którzy też potrzebują czasu poznać nowe rzeczy co sprawi kolejne problemy, bo wtedy nie wszystko będzie tak płynne. I ja naprawdę jestem w stanie zrozumieć, że ktoś w trasie może zgłodnieć, może chcieć zrobić zakupy, jest to naturalna czynność, a i idąc pracować na stację paliw musimy takie rzeczy zaakceptować, to część naszych obowiązków, ale i POK pewnych rzeczy nie przeskoczą, przy dwóch osobach na zmianę ci ludzie też mają prawo do przerwy, do zjedzenia posiłku, do pójścia do toalety (własnej :) ) czy też nawet do przewietrzenia się. Aktualnym pracownikom życzę wytrwałości, byłym pracownikom gratuluję decyzji o odejściu i powodzenia w dalszej ścieżce zawodowej, a osobom którym przez myśl przyjdzie aplikować na stanowisko na stacji Orlen stanowczo odradzam i polecam szukać czegoś innego. Dziękuję też tym normalnym klientom, którzy potrafili być wyrozumiali i zachować się tak jak należy. A całej reszcie nie życzę niczego, bo nie ma nawet czego.

Jak w Obsługa Klienta Stacja Orlen wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kasjer

Nie ma awansu . To tylko brednie. Ale aby się o tym przekonać najpierw trzeba się zatrudnic na jednej stacji.

Prow

Teraz możesz zostać prowadzącym stację, bo jest dużo rezygnacji. Nie wiem tylko czy jest to awans czy wpadnięcie(usunięte przez administratora)

Robert

W dniu dzisiejszym w godz.popoludniowych tankowałem przejazdem na stacji Orlen w Ostrowie Wlkp . Muszę Wam powiedzieć że z tak profesjonalną i miłą obsługą dawno Się nie spotkałem . Już koledzy mi mówili że to jedna z nielicznych stacji do których chętnie wracają. Pani Magdo pozdrawiam Panią i dziękuję za miłą i grzeczną obsługę. Oby wszyscy pracownicy byli tak uprzejmi i pomocni . Z pewnością będę tam wracał.

GRZEGORZzUSTKI

W dniu dzisiejszym ,w godzinach popołudniowych tankowałem paliwo i gaz na stacji Orlen w Ustce. Obsługa była tak pomocna i miła że postanowiłem o tym poinformować. Życzyłbym sobie wszędzie takiej obsługi klienta. Pozdrawiam, Grzegorz.

Klient

Dnia 06.06.2021 w godzinach rannych na stacji Orlen w Tychach 4475 przy ulicy Beskidzkiej Pani Barbara pracownica stacji była bardzo opryskliwa i nie miła do tego stopnia że przy zakupie kawy poprosiłem o pomoc w obsłudze ekspresu z czego uzyskałem odpowiedz że nie jest od tego.Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją bo na innych stacjach obsługa jest bardzo miła

Stacja paliw Orlen 38 Wrocław Bardzo przytulna stacja, często mam przyjemność tam tankować. Wielki szacun dla Pani Wiktorii, bardzo miła, pomocna, zawsze potrafi zaradzić w problematycznych sytuacjach.

Krzuchutu

Wspaniała obsługa w tarnowie podgórnym przez Pana dominika, miły uprzejmy, najlepsza obsługa klienta, Polecam tego Pana i tą stacje. Chętnie zatrudniłbym tego Pana w mojej firmie. Ogromy pozytyw.

Beata

Jak wygląda praca w Obsługa Klienta Stacja Orlen? Zastanawiam się jak przebiega taki typowy dzień pracy w firmie. Napiszcie też proszę na jakie stanowisko można liczyć w firmie i czy obecnie jest sens wysyłania swojego CV. Czy trwa rekrutacja?

jarek
@Beata

Powiem Beatko że lekko nie jest święta nie święta pracować trzeba obsługa klienta to ciężka praca tajemniczy klient normalny niezadowolony szef złośliwy a szefowa jeszcze gorsza sprzątanie na okrągło kasy brak dokładasz 3razy i wylatujesz masakra nie radzę

Neon
@jarek

Uwierz to zalezy od ajenta i grupy ludzi z ktorymi pracujesz

zzzzz
@Neon

Nie polecam, ja po 3 latach uciekam z Orlenu mniejsze pieniądze i duży zapierdol pracowałam pod Poniatowskim

Sprzedam

Wirus nadal panuje i nadal do sklepu trzeba wchodzić w maseczkach . Ale coraz więcej " klientów " ma to w nosie bo tu nie ma ochrony. Co chwilę jakiś bez maseczki zamawia hot doga . Dlatego teraz mamy przygotowane specjalne sosy dla takich. Specjalne bo z dodatkiem środków na przeczyszczenie. Jak taki jeden z drugim antymaseczkowiec nie wyjdzie z kabla przez dwa dni to więcej po hot doga nie przyjdzie. Moje zdrowie jest ważniejsze niż ja dogi Orlenu. Jak nie zadbam sam o siebie firma o nas nie zadba . My po 12 godzin w maseczkach a taki nie może 5 minut. To niech siedzi na kiblu, przynajmniej będzie u nas bezpieczniej.

@Sprzedam

Bardzo dobrze

Zawsze miła obsługa.

Bbarg

Od tygodnia szukam tej pizzy i nie mozna zamowic na zacnej stacji Orlen... to co to za promocja? Jestem rozczarowana ...

Obsługa stacji
@Bbarg

Bo z ta pizza to była ściema w celu zwiększenia sprzedaży paliw . Stacje nie mogą zamówić już pizzy bo zamówienia zablokował PKN Orlen. Pizza trafi w małych ilościach na wybrane stacje.

@Bbarg

To nie wina pracowników, to wina Orlenu, mają (usunięte przez administratora) go dostawce i nie wyrabia z dostawą.

POK
@Bbarg

Straszna tragedia nastała, nie ma pizzy na stacji paliw XD Ludziom już odpier.dala za ta pizza jakby nigdy nie żarli. Po pizzę do pizzerni a nie ma stacje paliw po zamrozony gniot z pieca ????????????

Xxc
@Bbarg

Ludzie wezcie się opanujcie hoT DOG PIZZA HAMBURGERY UWAZAM WSZYSTKICH JEDZACYCH NA STACJI ZA CHORYCH SAMI POWODUJECIE KOLEJKI I INNE RZECZY NIEZALEazne od biednego kasjera czy kasjerki na których się wyzywacie (usunięte przez administratora)

Po co?
@Bbarg

Prawda podpinam sie to komentarza. CZEMU LUDZI (usunięte przez administratora) i wprowadzają ludzi w błąd...

@Po co?

Pizza ? Ha nie ma bo kasjerzy wszystkie zjedli . Ja mam 10 sztuk w zamrażaniku. Połowa ludzi nie bierze kuponów to się nazbierało. Też mi nie pasuje że Orlen już nie ma pizzy na magazynie bo mam jeszcze 20 kuponów do realizacji. Ale pod koniec miesiąca jeszcze maja coś dowieść to się zapas zrobi. Jak zostanie coś dla klientów to się im da . Ale wątpię. Każdy z nas ma po kilka kuponów. Jak dadzą 50 sztuk na stacje jak ostatnio to nie ma co liczyć że jakiś klient dostanie..

@Grzesiu

Pizza warta 4zł zakupiona za 10zł. Interes życia dla (usunięte przez administratora)

Abi
@Grzesiu

Niestety pracownicy nie mogą brać tych kuponów, z racji dużego zainteresowania pizza promocja została przedłużona do końca czerwca bo nie wiedzieliśmy ze tak szybko się wyprzedają. Pozdrawiam

@Abi

Jak nie mogą? Ochroniarza nad nimi postawia ? Wciskasz wydaj kupon a dajesz tylko paragon. Kupon na kupkę i już masz proste.

ktoś

tak przecież nie można!

Tom
@Grzesiu

O BKiB słyszałeś gloopku?

Stały klient.

Stacja Orlen Osielsko 7690. Często bywam na tej stacji, chociaż jestem z drugiego końca Polski. Prowadzę sieć restauracji i muszę przyznać, że jestem pełen podziwu i zazdroszczę pracodawcy tej stacji ludzi jakich tam zatrudniają. Moja branża związana jest również z tym, że jestem bardzo dużo w drodze, bywałem na nie jednej stacji i z ręką na sercu nigdzie do tej pory nie spotkałem tak dobrze wykfalikowanych pracowników jak na stacji Orlen 7690.Bardzo miła obsługa, podejście do klienta rewelacja, stacja czysta, toalety wręcz pachnące coo naprawdę jest duży plus. Zapamiętałem kilka osób i chciałbym przekazać ich pracodawcy, że mają prawdziwe perełki w śród swojej załogi. W dzisiejszych czasach tacy pracownicy są na wagę złota. Pani Paulina obsługa perfekcyjna i miła, Pani Monika również, Pani Karolina wysoki poziom inteligencji.. Dziewczyna na okładkę. Pan Dawid trochę zakręcony, ale pozytywnie, uśmiechnięty, pomocny, miły. Najbardziej chciałbym mieć w swojej załodze Panią Dorotę. Byłem obsługiwany przez tą Panią kilka razy. I muszę powiedzieć jedno.. Ta kobieta tam się trochę marnuje naprawdę. Obsługa perfektoo, zimne spojrzenie stawia do pionu i odniosłem wrażenie, że nawet klienci chodzą tak jak ta Pani chce haha. Potrafi tak podejść klienta, że nawet w gorszy dzień człowiek się uśmieje. Praca pali jej się w rękach to widać gołym okiem. Podjazd również zawsze pomocny. Miło się do Was wraca. Szanujcie i doceniajcie drodzy pracodawcy skarby, które posiadacie boo ktoś może je wam podebrac, aaa dobry pracownik to ceniony pracownik i Wasz Sukces. Pozdrawiam.

Wejherowo

Na smiechowie muszą po sobie nosić ubrania.urlopy to bez kodeksu pracy. Gdzie pip

@Wejherowo

U nas cieplej wody nie ma od 8 miesięcy

@Wejherowo

A my mamy jedną miotłę.. Na plac i na sklep.

@Gdańsk

A u nas jedna szczotka klozetową na dwa kible .

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Klienta Stacja Orlen - polska

• Jak się pracuje w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Kandydaci do pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obsługa Klienta Stacja Orlen