brak logo

RYBHAND S.J.

Jarocin

Opinie o RYBHAND S.J.

życzliwy 2017-08-18 13:34
To wszystko prawda co piszą o tym( usunięte przez administratora )Zdziwieni jesteśmy tym ,że taką osobę zatrudniła taka firma jak Rybhand. Szefostwo tej firmy to chyba nie czyta tych opinii. Zastanówcie się nad dalszą współpracą z tym ( usunięte przez administratora ). Przecież to wszystko idzie w świat, a jako prosperująca firma i ośrodek nad morzem zależy Wam na dobrej opinii, każdy to czyta ...........................Zastanówcie się nad tym wszystkim.......
2
HOTELARZ 2017-08-19 10:41
Po skontaktowaniu się z innym ośrodkami nad morzem w okolicach USTRONIA MORSKIEGO ten Pan G nadal jeszcze je zatrudniony w Państwa ośrodku, wynika z tego , że jesteście bardzo naiwni........................Widocznie nie czytacie opinii...............................................
2
Wczasowicz 2017-08-21 12:26
Dzień dobry Państwu, przebywając u Was w Ośrodku Dominikana w Sianożętach po raz pierwszy jestem w szoku mało powiedziane.......Ktoś ze znajomych polecił mi to miejsce, zachwalał, przebywał tam w czerwcu, opisywał ze dobra kuchnia, super kucharze a ja będąc niedawno jestem w szoku. Poczytałem jeszcze opinie i zastanawiam się czemu Państwo nic z tym nie robicie. Obiady to jedna wielka porażka , śniadania i kolacje ciągle to samo, jak zostały ryby smażone z obiadu to podane zostały na kolację i to na zimno, nikt tego nie ruszył. Mając taki obiekt , powinna być zatrzymana ciągle ta sama załoga. Widocznie ten Pan menadżer co tak o nim piszą wolał swoją mieć załogę,żeby nikt mu na ręce nie patrzył co się wyprawia na kuchni i terenie stołówki. Nie polecam już nikomu waszego ośrodka, płacąc takie pieniądze to jakiś żart. Proszę przemyśleć to w jakim kierunku dążycie, to jak jest w Waszym ośrodku, jakie jedzenie , bałagan na stołówce to pójdzie dalej .
3
Nick 2017-08-21 19:22
Dobre...
Ciekawe odkąd to tak się interesujecie konkurencją i jeszcze jej dobrze życzycie-radzicie...
Myślałem ze nie o to chodzi w biznesie.. ;)
1
XYZ 2017-08-21 19:38
A wracając do opinii o pracy w tej firmie...

Słyszę co się teraz z Rybhandem dzieje-jeszcze niedawno tam pracowałem-znajomi zostali ;)
I ciężko mi w uwierzyć-zrozumieć że szef nie tylko nie dba o swoją firmę ale i o pracowników dzięki którym(w jakimś stopniu) zawdzięcza to co ma teraz...
Polacy nie chcą pracować, nawet pracownicy z Ukrainy też...O czymś to świadczy ale szefa to nie interesuje-a szkoda bo jak będzie tak dalej to firma długo nie pociągnie-tym bardziej ze sezon się niedługo zacznie-szczególnie na oddziałach..

Co do samej pracy-nie ma co narzekać-wszędzie trzeba pracować,raz jest gorzej raz lepiej :) Ale tutaj nie zawsze jest docenione ze człowiek się stara..Co tu ukrywać-mało kiedy jest docenione przez co większość nowych pracowników odchodzi bardzo szybko...A starzy..Nie wiem-czy to sentyment czy strach przed nowym i dalej w tym siedzą...Chociaż ja akurat zaliczałem się do tych z dłuższym stażem i nie żałuję ze odszedłem.
Jak można utworzyć zgrany zespól pracowników jak ciągle są nowi?A zgrany zespół to podstawa :)
Wiem że p. Trzcieliński niekiedy to czyta i moja prośba do Pana: "niech Pan dba o pracowników" :)

Rada dla przyszłych pracowników-czytajcie co podpisujecie :)
Pozdrawiam wszystkich :)
4
Gość 2017-08-22 09:52
Myślę, że gdyby te informacje na temat pana G. nie były pisane incognito, to reakcja mogłaby być inna.
Jeśli są tu tacy "życzliwi", to niech zadzwonią pod numer na stronie i porozmawiają z kim trzeba. Ja byłem tam na wakacjach pierwszy raz, gdyby nie kiepska pogoda, byłoby super.
3
MARIO 2017-08-22 12:30
W odpowiedzi na przedmówcę Gościa to chyba jest Pan w błędzie. Chyba na dobrej kuchni Pan się nie zna, jak całe Szefostwo tej firmy. A co do PANA G to wiadomo ,że się będzie bronił swoją gadką to co on nie zrobi. A te wszystkie opinie to chyba wszyscy czytają. Nie wiadomo czy ten PAN G sam ich nie pisze na swoją obronę . Zostawmy te informacje Szefostwu, widać są bardzo naiwni.................................................
2
ABC 2017-08-22 15:34
Co do firmy to racja dzieje się źle. Dobrze że już też tam nie pracuję. Jak szef był na firmie, to chociaż jeden z jego synków udawał że pracuje.....................................................................a jak nie ma szefa to wiadomo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ale tak jest i tak będzie.............................................
3
D 2017-08-22 17:32
"Od nowego roku podwyżki"...bardzo dobry tekst :)))
Dostajesz najniższą krajową więc to nie łaska szefa że daje podwyżkę-On musi to zrobić ;)
Tak właśnie wyglądają podwyżki w tej firmie :)))
2
Z 2017-08-22 17:39
Edyta-praca jak praca, nie jest źle ;)
Akurat ponoć tam ciągle szukają kogoś-najlepiej podejdź i porozmawiaj.
1
nick 2017-08-22 19:32
haha chyba wiem o ktorym synku mowa.......G!
3
Gabriel Donajski 2017-08-22 22:20
Witam Pani Moniko Nalazek właścicielko restauracji Wakacyjna.
Proszę się nie skrywać pod pseudonimem tylko my, kolega po fachu ,gość, wczasowicz, hotelarz. Jak ma Pani odwagę to proszę swoją opinię podpisać imieniem i nazwiskiem tak jak ja jeśli Panią stać na gest odwagi, a hotel , który rzekomo znajduje się po sąsiedzku z Dominikaną to twór Pani chorobliwej wyobraźni.
Rozpowszechnianie informacji nie potwierdzonych dokumentami może się dla Pani źle skończyć. Już nie mogę się doczekać rozprawy sądowej, o której tak Pani wszem i wobec informuje i wówczas przekonamy się kto kogo naraził na straty nie tylko finansowe lecz również moralne. Okaże się jak Pani zatrudnia pracowników sezonowych i jak Pani nie płaci wynagrodzeń oraz należności za zakupy w hurtowniach. Szanowna Pani Ja mam więcej doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym niż Pani życia za sobą i nie pozwolę na szarganie moją opinią. Czekam na pozew sądowy i wówczas się Pani przekona jak wielu ludzi potwierdzi fakt Pani zachowania wobec pracowników oraz co było powodem mojego oraz kucharza zakończenia współpracy z Panią. Człowieku zastanów się nad swoim postępowaniem bo krzywdzisz drugiego człowieka.
4
nick 2017-08-24 10:01
Witam to nie jest na miejscu żeby ktoś posądzał osobę jak ten pan Gabryjel , jest ten Pan w błędzie i to nie na miejscu. Co do tego Pana to niech się zastanowi co pisze. Widocznie ma coś na sumieniu, jeżeli tak się tłumaczy. Jak się mówi ,że winni się tłumaczą.
2
S 2017-08-24 13:58
Powiedzenie z którym się nie zgadzam.... ;)
Gdyby na Ciebie wylewali wiadra pomyj to siedziałbyś cicho...?
1
Gabriel Donajski 2017-08-24 17:26
Jeśli jestem w błędzie to osoba, która mnie szkaluje niech się ujawni a nie wypisuje bezkarnie co jej się podoba. Moja wypowiedź to nie próba obrony przed zarzutami lecz stwierdzenie faktu postępowania pseudo restauratora co jest potwierdzone stosownymi dokumentami. Jak będzie taka konieczność to są świadkowie opisywanej przeze mnie sytuacji.
1
Gość2 2017-08-25 10:26
Witam.
Jestem w szoku jak można pisać takie rzeczy o osobie której się wcale nie zna.
Byłam z rodziną w tym ośrodku dwa razy w tym roku. Raz w czerwcu i drugi raz w sierpniu.
Zmiany są ogromne i zauważalne. Wybór na bufecie zmienił się nie do poznania. Jest co zjeść dla każdego. Jeśli chodzi o obiady to też są zmiany. Zupy pyszne drugie dania również.... No ale cóż nie każdemu się dogodzi.
Podobało mi się to że nowa załoga która była w sierpniu opiekowała się nami i innymi gośćmi mam tu na myśli to że Pani z kuchni wychodziła do gości z zapytaniem czy wszystko w porządku i czy państwu smakowało nie tylko do naszego stolika.
Jedyny minus to fakt dziewczyny troszkę nie dawały rady z porządkiem na bufecie mowa o kelnerkach ale wszystko jest do dopracowania.
Po wizycie w sierpniu i tylu pozytywnych zmianach prawdopodobnie wrócimy w przyszłym roku.
Dla nowego Pana menagera niech Pan się nie przejmuje tymi negatywnymi opiniami bo zmiany są super.
Pozdrawiam i do zobaczenia
7
Zadowolony klient 2017-08-25 13:27
Witam.
Obserwuję Hotel Dominikana od dłuższego czasu gdyż jestem stałym gościem. Pod wodzą obecnego managera usługa hotelarska zmienia się w dobrym kierunku. W obiekcie czysto, łazienki zaopatrzone w środki czystości, codziennie rano Panie pokojowe sprzątają hole. Wokół obiektu zmiany widoczne gołym okiem, parking samochodowy oczyszczony ze zbędnej roślinności, jedzonko smaczne i urozmaicone i co tu więcej wymagać byle pogoda dopisywała. A jeżeli chodzi o Pana managera to właściwy człowiek na właściwym stanowisku, interesuje się funkcjonowaniem obiektu, rozmawia z gośćmi hotelowymi, miły , kontaktowy człowiek. Oby tak trzymać. W przyszłym roku na pewno skorzystam z gościnności hotelu Dominikana.
Pozdrawiam cały personel Dominikany.
9
Maria Trzcielińska 2017-08-26 15:48

Przykro mi, że osoby które współpracowały wcześniej z Panem Gabrielem, wypisują i psują renomę naszemu hotelowi. Wg mnie Pan Gabriel wypełnia wszelkie swoje obowiązki należycie. Dodam tylko, że nie tylko on, ale i cała załoga pracuje nad tym by nasi goście wyjechali zadowoleni i wrócili do nas ponownie. Wobec tego, że jestem tutaj przez cały ten sezon letni i codziennie rozmawiam z klientami, nie mogę powiedzieć że coś jest nie tak. Wszyscy goście są bardzo zadowoleni. Chcą już rezerwować na przyszły rok. Hotel Dominikana ma wśród swoich gości weteranów, którzy niezmiennie od 10 lat wybierają nasze lokum, o czym to może świadczyć?
Wiadomo... nie każdemu można dogodzić, toteż rozmawiamy z gośćmi hotelowymi i staramy się poprawić co tylko możemy. Głównym naszym założeniem jest, by klient był w pełni usatysfakcjonowany i co ważne poczuł się jak w gronie rodziny.
Wiadomo, że za pogodę już nie odpowiadamy, a to ważny aspekt, dlatego od przyszłego roku na gości czekać już będzie basen zakryty jak również sale z zabiegami. Wszystkich Państwa, którzy czytają te komentarze... Proszę się nie zrażać! Zapraszam do nas... a przekonacie się, że naprawdę warto!
10
nick 2017-08-28 12:58
Witam Pani MARIO nikt nie chce psuć renomy Waszego ośrodka ale proszę otworzyć oczy...........to tylko tyle co chciałem napisać,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
5
Edyta 2017-09-11 10:12
RYBHAND S.J. poszukuje bardzo dużą liczbę osób do pracy: http://rybhand.com.pl/pl/praca/. Czy ktoś powie czy warto aplikować? Są jacyś pracownicy z tych stanowisk? Dajcie znać osobom zainteresowanym pracą.
K :) 2017-09-11 18:24
P. Edyto-jako były pracownik zadam Pani jedno pytanie :"Pani zdaniem dlaczego w Rybhandzie jest taka duża rotacja pracowników..?"
Ze swojego doświadczenia powiem że praca jak praca-nie jest żle.
Ale od strony finansowej...Jeśli komuś nie przeszkadza praca za najniższą krajową-będzie zadowolony...
1
Sympatyk prawdy 2017-09-12 07:28
Witam wszystkich zainteresowanych opinią o pracodawcy Firmie Rybhand.
Rybhand posiada w Sianożętach Hotel od siedmiu boleści o nazwie Dominikana, w którym zatrudnia pracowników oraz nieletnich pracowników traktując ich jak śmieci. Pracują bez dnia wolnego po 15 godzin dziennie. Dzisiaj jesteś kelnerem, jutro sprzątasz kible a następnego dnia sprzedawcą w super smażalni oraz sklepie. Panu Trzcielińskiemu wydaje się, że jest Bogiem na ziemi więc trwając w tym swoim chorobliwym przekonaniu dopuszcza się procederu mobingowania pracowników w szczególności kobiet, a mianowicie krzyczy wymachując rękoma nie zważając na gości hotelowych. Potrafi nawet ubliżać gościom korzystającym z wypoczynku. Nie przebiera w słowach również wobec dostawców i usługodawców. W tym sezonie jednego dnia ganiał wokół Hotelu gościa hotelowego a dnia kolejnego dostawcę, który dostarczył towar zgodnie z zamówieniem. I co nie prawda trzy dni po zajściu goście hotelowi mówili o tym zdarzeniu spotykając się na posiłkach w jadalni.
Wynagrodzenia mimo ewidencjonowania czasu pracy są wypłacane zgodnie z wytycznymi Pana Trzcielińskiego, z reguły pobory są niższe niż stawki godzinowe zawarte w umowach, które są zawierane po wykonaniu pracy przed wypłatami wynagrodzeń. Dostawcom również nie płacą mimo wezwań do zapłaty.
To tylko wycinek z działalności Rybhandu i TS Rezydent. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie co to za pracodawca. Omijajcie szerokim łukiem te firmy jeśli nie chcecie mieć problemów z odzyskaniem należnego wynagrodzenia. Nie dajcie się zwieść obiecankom. Jest tyle pracy w turystyce, że nie trzeba wspierać nieuczciwego pracodawcy jakim jest Rybhand i TS Rezydent.
10
ktoś 2017-09-12 17:58
Ale są też takie osoby które kochaja tu pracować . Mimo ze mają emeryture to przyszła. Co z tego że ktoś na tym ucierpi pewnie odejściem z pracy ale co z tego byle ta osoba miała prace. Wiecie o kim mowa o kims kto nie jest zwykłym pracownikiem produkcyjnym. Ta osoba ma rodzine ma wnuki i swoje pieniądze a może tak być że przez tą osobe inna może nie mieć swoich pieniędzy jeśli przestanie pracować . Ale to chyba nie ważne dla niej byle ona miała. Zresztą wszyscy wiedzą jak jest.
4
F. 2017-09-12 18:36
W jednym się z Panem zgodzę-przy pożegnaniu z firmą byli pracownicy mają problem z wypłatami...
11
My 2017-09-14 13:32
No tak ma emeryture a przyszła. Zawsze niby na sezon a tu sezonu brak a aby przez nią zamęt. Zawsze myśli że robi najlepiej a jej czas już tu minął. Są inni. Czas zająć się wnukami. Ale jak ktos jest łapczywy
4
pracownicy 2017-09-16 10:57
WSZYSCY WIEMY O KOGO CHODZI O KIEROWNICZKĘ B , RZECZYWIŚCIE MA EMERYTURĘ A JESZCZE PRZYSZŁA DO PRACY. SEZON JESZCZE TAK DOBRZE SIĘ NIE ROZPOCZĄŁ A KIEROWNIKÓW W FIRMIE DUŻO. LEPIEJ DAĆ PRACE TYM KIEROWNIKOM CO PRACUJĄ, JEŻELI MA SIĘ EMERYTURĘ TO JAKIŚ DOCHÓD JEST. JEDNO CO NAS NIEPOKOI TO ,ŻE NIKT Z SZEFOSTWA NA TO NIE ZWRACA UWAGI, ALBO UDAJĄ ,ŻE TEJ SYTUACJI NIE WIDZĄ.
4
Ja 2017-09-18 08:16
Ile spraw nie widzą takich co mogliby zaoszczedzic ale widocznie mają kasę
4
MY 2017-09-18 11:01
To prawda ,że zamiast zachęcić innych pracowników do pracy jakimś dodatkowym wynagrodzeniem to lepiej płacić dodatkowe pieniądze , a jak stwierdzamy ta osoba mało w firmie nie dostaje mimo ,że ma swoją emeryturkę...................................................................................
3
Była 2017-09-18 19:47
Widzę że w tej firmie nawy kierowników źle się traktuje. Zatrudniają tą osobę chyba z przyzwyczajenia a ona nic nowego nie wnosi. Tylko dobrą gadke ma u szefa i to ją trzyma ale chyba sama z siebie też powinna widzieć że nie macie pracy tak jak piszecie i widzi chyba że wam przeszkadza ale ona zawsze taka była. Tylko ona i produkcja chociaż tak latała za wszystkim inna osoba. Teraz to widać jak się tam nie pracuje.
3
MY 2017-09-19 21:15
To wszystko prawda, ale do tej pory nikt z szefostwa jeszcze tego nie widzi. Ktoś się zapomniał ilu jest kierowników w firmie, myślimy że ogólnie całe grono firmy..................................
2
Była 2017-09-19 22:25
I ktoś ucierpi, ale co tam ważne że ona bierze za nic kasę
2
MY 2017-09-21 10:34
To racja , że ktoś ucierpi. Najlepsze jest to ,że my pracownicy widzimy jej pracę, nawet zbieranie grzybów się odbywa podczas pracy. Inny kierownik lata a inny ma luzik, nikt tego nie widzi dziwne.............................
1
Były pracownik 2017-09-21 21:36
Prawda jak odchodzisz z firmy to raczej nie licz że Ci wypłacą wynagrodzenie, pracownicy faktycznie pracują na najniższą krajową a na dodatek jak kończą się terminy ważności to albo coś z tego przerobią albo każą kupować te produkty po terminie pracownikom. Żenada i nie polecam nikomu tej firmy !!!
6
Pracownik 2017-09-22 10:13
Nie widzą bo nie chcą widzieć. Bo to ona steruje młodymi a oni w nią wierzą heh. A sama z siebie nie zauważy ze jest tu póki co nie potrzebna ale jak ktoś nie ma honoru
1
Pracownicy 2017-09-22 18:24
To wszystko prawda, faktycznie to teraz przyszła jej prawa ręka i wszystko wypisuje , cały towar to teraz ma dobrze. Trochę posiedzi na górze, trochę na dole i to wszystko. Nikt tego nie widzi bo młode szefostwo to widzi w tej osobie chyba ,,BOGA'' . Są jeszcze inni w tej firmie co pracują, co niektórzy z kierowników to muszą iść na wolne , a dopiero co dopiero podjęli pracę , żeby tylko ta Pani mogła pracować. Wszyscy to widzą na firmie tylko nie szefostwo. Widocznie ta osoba ma małą emeryturkę i trzeba dorobić a za byle małe pieniądze tu nie przeszła , w kopertę na pewno dużo dostaje..........
3
Edyta 2017-09-25 10:01
@Były pracownik ale pracodawca nie ma prawa nakazywać kupowania produktów. Jak już powinniście je dostać za darmo. Co niby pracownicy mają z nimi zrobić? W jaki sposób jest to nakazywane w RYBHAND S.J.? Czy takie produkty nie powinny być poddane utylizacji?
3
Pracownik 2017-09-26 19:00
Napewno jeszcze ile. I to nasze pracowników pieniądze. Heh grzybiarka.. kto by tak nie chciał no ale jak palec w du...trzymie pod sam łokieć to tak jest i taką trzymią kosztem innych.
Pracownicy 2017-09-26 19:12
Ciekawe co na to wszystko krzykacz i diler Rybhandu hehe. Pomału trzeba zamówienia u niej składać na święta hehe
Pracownicy 2017-09-26 20:53
Spokojnie podobno ma duży magazyn...
Pracownicy 2017-10-07 16:57
A że emerytki nie było w sobote w pracy a ostatnio się pchala nawet na popoludniowke. Widać tą pazernosc a chodzi i brynczy a kto inny za nią robi
2
Pracownicy 2017-10-08 12:24
Widocznie musiała dorobić i przyszła nawet na drugą zmianę i to nawet w sobotę przecież zbliża się wyplata i szefostwo na pewno szykuje kopertę. Emerytka kopertę odbierze a jej pupilek Tereska będzie wszystko robić , ważne że pokaże się na początku zmiany i na końcu i to cała jej praca. Widocznie takie obowiązki ma teraz kierownik, a emerytce dni lecą i kasa ...................................................
2
Pracownicy 2017-10-09 11:30
Jutro wyplata więc emerytka B odbierze sporą kasę jak się domyślacie, może chociaż nie będzie jeden dzień ,,bręczeć,, i się wtrącać, chyba że to z wiekiem tak przychodzi. Pani emerytko B Pani czas w tej firmie wygasł , ale tak jak Pani robić dobre wrażenie to potrafi i jeszcze może donosić na innych. Chyba za to wszystko te wycieczki i może nagrody pieniężne................................................
1
Wika 2017-10-10 09:36
Myślę że ta osoba która prObuje oczerniać panią Basię jest totalnym desperatem.Bardzo musi się bać o utrate miejsca pracy skoro nie daje jej spokoju.A boi się pewnie nie bez powodu ,bo takiego kierownika z takim doświadczeniem nie ma w tej firmie.Jeżeli ma się cos na sumieniu to najlepszą bronią jest atak.Po prostu załosne.a to czy pani Basia dostaje nagrody ,to tylko sprawa jej i szefostwa .Zazdrosc to bardzo złe uczucie.Mnie osobiście wstyd pracować z kimś kto jest tak chamski ,kto pisze takie głupoty.Szkoda ze nie umie wprost powiedziec o co mu chodzi.TchOrz tylko tak robi!!!!!
3
Anna Trzcielińska 2017-10-10 13:47
Szanowni Państwo,

Nie mogę pozostawić Państwa komentarzy bez odpowiedzi.
Godzą one tak w interes osoby fizycznej, którą jest Pani Barbara jak również i godzą w dobre imię firmy tj. Osoby prawnej.
Nie mam zamiaru ustosunkowywać się do treści, które są nieprawdziwe. Powiem tylko, że dodając podobne wpisy popełniają Państwo przestępstwo zniesławienia z art. 212 Kodeksu Karnego i to w jego kwalifikowanej formie, co oznacza, że dokonują Państwo tego za pomocą środków masowego przekazu, czyli internetu. Kwalifikowana forma oznacza większą szkodliwość społeczną zatem przestępstwo jest w oczach prawa oceniane znacznie poważniej.

Za podobny czyn, osoba pomawiająca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Pragnę zauważyć, że jest to czyn ciągły, ponieważ nowe komentarze są dodawane, a przestępstwo nie dotyczy tylko osoby fizycznej. Zniesławiacie Państwo również bezprawnie firmę, oraz "szefostwo".

Pragnę zauważyć, że nie jest trudno ustalić, kto kryje się pod nickiem, nawet kiedy komentarz zniknie ze strony. Teraz proszę o szczególną uwagę, ponieważ jeśli osoba, która dopuściła się przestępstwa nie sprostuje tego co napisała oraz nie przeprosi Pani Barbary do końca tego tygodnia, sprawa zostanie skierowana do prokuratury.
Zapewniam, że wystąpię z tym ja w imieniu firmy, jak również Pani Barbara, jako pokrzywdzona.

Z poważaniem,
Anna Trzcielińska
5
Natan 2017-10-13 05:19
Miło że wstawiła się za Panią Barbarę (kimkolwiek Ona jest).
Szkoda że nie może się Pani ustosunkować do reszty opinii o pracy w firmie-a z tego co czytam to nie widać dużo pochlebnych opinii ;/ A wydaje mi się ze to też godzenie w dobre imię firmy.. Ale chwila chwila-przecież to forum powstało z myślą o wyrażaniu opinii o (przyszłym,obecnym) pracodawcy-dobrych i złych...

Pozdrawiam
pracownik 2017-10-15 18:33
Witam, z całego serca pragnę przeprosić Panią, która była urażona niepotrzebnymi komentarzami z dnia (14.09), (18.09 o 18:47), (22.09), (26.09 o 19.00), (07.10). Nie bede używał Pani personaliów, bo wcześniej też nie było to ujawnione, ale osoby zainteresowane zapewne się domyślą. Nie były one pisane, aby kogos urazić, kierowała tym chyba głupota, ale jeśli tak się stało to nie było to przemyślane. Proszę przyjąć przeprosiny i proszę być pewną,że sytuacja się nie powtórzy.
stały klient 2017-10-16 16:02
Współpracuję z firmą Rybhand już od chyba 10 lat. Pracownicy działu handlowego nie zmieniają się zbyt często co chyba świadczy o tym, że źle nie jest. Nie było nigdy problemu z dostawą, ceny są bardzo konkurencyjne, zwłaszcza w stosunku do obcego już Lisnera, za którego reklamy płacimy oczywiście my. Szefostwo zapewne wie jak prowadzić interes firmy.
2
Szczęśliwa Emerytka 2017-10-17 16:04
Witajcie,
z wieloma osobami, które się tu wypowiadają zapewne znam się i Was pozdrawiam ale nie to jest tematem wpisu. Piszę ponieważ słyszałam, że p. Leszek czasem to czyta. Pracowałam tu wiele lat. Spotkało mnie i złe i dobre. Może powinnam wcześniej się odezwać. Jakiś czas temu pod koniec roku 2016 synowie p. Leszka chodzili chwalili się, że udało im się zatrudnić kogoś kto miał zająć się jakością, której jak wiemy w tej firmie brak. Ja osobiście nastawiona sceptycznie znając realia firmy. Faktycznie przybył młody człowiek nie pamiętam imienia, i naprawdę mnie zadziwił swoją wiedzą i podejściem. Nie traktował nas prostych ludzi jakość z góry, wręcz przeciwnie wysłuchiwał i starał się rozwiązać nasze problemy, tłumaczył pewne zasady, o których nigdy nikt nam nie mówił. Tu Panie Leszku słowa do Pana. Chłopak szybko odszedł z firmy. Podejrzewam że przez podejście szefostwa do wszystkiego. Panie Leszku nauczcie się słuchać innych jeżeli mają pomysły a szczególnie jeżeli mają inne zdanie niż Pan. Jestem przekonana, że ten młody człowiek gdyby został i dano mu możliwość, zrobił by wiele dla firmy.
1
wiem kto pisze 2017-10-18 14:18
mmmm emerytka.... ;)
Były magazynier 2017-10-19 07:11
Podpisuję się obiema rękami pod tym co Pani mówi :)
Naprawdę szef powinien zmienić podejście do pracowników bo DUŻO wartościowych osób odeszło z firmy-nie tylko z centrali..
Czasy się zmieniły-teraz pracodawca powinien dbać o pracownika bo za bramą już nie czeka kilku chętnych na miejsce osoby która się zwolniła...Nie te czasy... A traci tylko firma na tym...
Wiadomo-dobry pracownik dba o swoją firmę. Jeśli ona dba o niego :)
Pozdrowienia dla pracowników obecnych i byłych firmy Rybhand.
1
Zostaw swoją opinię o RYBHAND S.J. - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RYBHAND S.J.