RYBHAND S.J.

Jarocin

Opinie o RYBHAND S.J.

oficer śledczy 2015-06-14 18:17:56
lechu tutaj czyta komentarze i każe namierzać piszących więc uważajcie - zabezpieczajcie się :) młody też tutaj patrzy - tera bedzie sie działo hy hy hy pozdrawiam z wysp kanaryjskich :)
Soara 2015-06-14 22:05:54
I co sądem będą straszyć? Ja nikomu nie ubliżam (prawie)
Do Alexandry, każdy ma prawo do oceny i opinie, ja tylko mówię że praca samem z siebie praca fajna jak na kierownika :P Ale cała reszta ta otoczka, brak jakiego kogokolwiek rozsądnego podejścia ma u mnie 1!
A co było minęło, Rybhand daje lekcje n całe życie, każdy tylko musi sobie uswiadomić jaką i jak ją przetworzyć i przyjąć do wiadomości.
komuna paryska 2015-06-15 15:17:26
to jaki był powód odejścia? zmęczenie psychiczne czy potrącenia z wypłaty?
dnamer 2015-06-16 15:59:21
pisałaś //człowiek nie miał chwili by zajmować się głupotami, //a co ty robiłaś? tylko głupoty wyścigi po hali z (i tu wszyscy wiedzą z kim),papieroski do góry u mechaników i schadzki magazynowe,a więc nie pisz głupot bo próbujesz się wybielić
pozdro twoja kumpela
dnamer 2015-06-16 16:05:31
to było do Soary alexandra sorry pomyłka wybacz
Alexandra 2015-06-16 20:05:26
Człowieku, widzę że zazdrościsz! Że ma przyjaciół w pracy.
A że potrafiła dziewczyna połączyć zabawę z pracą, to Cie to boli?
i jak sądze podpis Twój "twoja kumpela " to jedna wielka kpina,
Krzywdy ta dziewczyna nikomu nie wyrządziła wiec nie masz prawa na nią najeżdżać.
Jak mniemam to pisze (usunięte przez administratora)
A i pewnie Cie boli to że znalazła tam też swą miłość?

Zazdrościsz Jej że była jest i będzie THE BEST :)
Soara 2015-06-16 20:26:21
Wybielić z a z czego? Nic nikomu nic złego nie zrobiłam!!! Nie mam się z czego wybielać:)
A że w pracy potrafiłam się wygłupiać to chyba dobrze o mnie świadczy bo nie zwariowałam do reszty żeby tylko Rybhand, Rybhand i opinie pracowników :) (które mnie nie ruszają).
TakiTaka cwana idź tam na kierownika, zobaczymy co będziesz sądzić i jakie mieć zdanie na temat tej pracy,
bo moje aż takie złe nie jest, ale to tylko ze względu przez ludzi tam pracujących :) A zwały muszą być ^^
Pozdrawiam Cię
BYŁY PRACOWNIK 2015-06-16 23:41:41
TEN DNAMER TO ALBO JAKAŚ RODZINA LESZKA ALBO CZYSTY WAZELINIARZ!!! BO TO NIE PIERWSZY JEGO WPIS..CZŁOWIEKU MASZ PECHA ŻE ŻYJESZ W WOLNEJ POLSCE A NIE W CZASACH NP KOMUNY BO TAM MIAŁBYŚ SZANSE SIĘ WYKAZAĆ np W PISANIU DONOSÓW NA KOGOŚ ITD ITD.A NAPEWNO ZROBIŁBYŚ KARIERĘ W SB.JESTEŚ ŻAŁOSNY!
pipina 2015-06-17 12:58:59
Małolata a pamiętasz jak nakłuwałaś rybkę tanecznym krokiem? To dopiero był widok. Jedyna taka co zawsze uśmiechnięta. Chociaż się waliło.
spokojna dziecko na wychowaniu 2015-06-18 10:06:23
do soara do pracy się przychodzi wygłupiać???? to jest kpina a te dniówki co nam zabrałaś?
soara 2015-06-18 22:51:07
Ja? Nikomu nigdy nie zabralam. Pozdrawiam
Preeecodawca 2015-06-20 10:31:25
Rybhand poszukuje pracowników z poczuciem humoru
za śmieszne pieniądze,

Wymagania:
Zero życia prywatnego
Kategoryczny zakaz chorowania
Dyspozycyjność - wezwanie na każde niepierdnięcie nito zarządu
W klad finansowy w firmę w postaci dniówkę
Mile widziane doświadczenie w byciu poniżanym.

Oferujemy:
Zje** co dzień
Zabieranie dniówek przed każdym 10 danego miesiąca.
Poniżenie, mieszanie z błotem.
Sowite wynagrodzenie z setkami obciążenie.
Żywność - co zjesz to twoje, a jak Cie dorwę zapłacisz 4x wartość tego badziewia :)

Poszukujemy pracowników na każde stanowisko, WĘDKARZ w 1 kolejności.
spokojna dziecko na wychowaniu 2015-06-20 14:54:45
tak cie lubili za co?za to że mówiłaś do nich cytuje:zamknąć ry.e i maski na mor.ę!! ty nie szanowałaś i ciebie też nie szanują.pozdrawiam
Starszy 2015-06-21 16:59:25
Hahah. Soara tak się nie odnosiła do ludzi, ja przynajmniej tego nie wodziłem.
A jak miałeś mieś maskę na ryju to czemu nie maiłeś?
Ile razy ta dziewczyna przez takich poj*banych prac jak ty miła dniówki zabrane
boś nie maił maski na ryju albo gadałeś.

W sumie możesz wypisywać głupoty na Jej temat. Jak dla mnie i wielu wielu pracowników to była i jest super kierownik, Życzę jej jak najlepiej.
spokojna dziecko na wychowaniu 2015-06-21 19:41:26
ty nie widziałeś a spytaj sie trochę u nas na patroszarni jak to było
nie jesteś na zakładzie 24h/na 24h to co możesz wiedzieć? co na innej zmianie się mówi
super kierownik to nie taki który pozwala pracownikom co żywnie się podoba tylko taki ,który poprzez swoją pracę stara się tak kierować grupą aby wypracować lepsze zyski bo z tego jest między innymi twoja gaża
Starszy 2015-06-22 04:29:52
I to właśnie było dobre. Bp ona pozwoliła i wymagała. Zawsze wszystko było zrobione. Moim zdaniem tp.nie ma.co ciągnąć tej dyskusji. Tp forum jest po to by ocenić zakład a nie z osobna każdego byłego pracownika. A jak zauważyć Ona jakoś źle o nas nie napisała tylko o szefostwie. Wiec może dajmy Jej spokuj
hasło 2015-07-03 10:28:16
Praca w firnie Rybhand
No cóż delikatnie podsumować to się chyba nie da .
Praca dla ludzi o naprawdę wysokim ;poczuciu humoru , każdy kto chce pracować tam i wspierać firmę finansowo drzwi stoją otworem ,
Super szef zawsze sowicie wynagrodzi obciążeniem nie pominie nikogo ;)
a słownictwo jakie używa wobec pracowników to tylko pomaga kształtować ich charaktery, pracując tam będziesz odporny na wszelkie obrazy i będziesz wiedział gdzie twoje miejsce .SUPER PRAWDA ;)
Wszyscy słyszeliśmy o ,,OBOZIE PRACY,, jeśli nie to WELCOME RYBHAND.
Można wszystko zakceptować wystarczy chcieć dla odważnych świat należy , szkoła na całe życie . Myślę że będ tęsknić za firmą i za Pnaem Leszkiem i jego dużym humoru . sumując w Tym zakładzie nie przestrzega się żadnych praw pracownika ,pokrywasz wszystkie wydatki firmy , odpowiadasz finansowo , jednym zdaniem możesz poczuć się małym przedsiębiorcą ;) a zarazem zerem w czym pomoże Ci zrozumieć Pan Leszek
hasło 2015-07-03 10:36:47
Praca w firnie Rybhand
No cóż delikatnie podsumować to się chyba nie da .
Super szef zawsze sowicie wynagrodzi obciążeniem nie pominie nikogo ;)
Wszyscy słyszeliśmy o ,,OBOZIE PRACY,, jeśli nie to WELCOME RYBHAND.
Można wszystko zakceptować wystarczy chcieć dla odważnych świat należy , szkoła na całe życie . Myślę że będ tęsknić za firmą i za Pnaem Leszkiem i jego dużym POCZUCIEM humoru . sumując w Tym zakładzie nie przestrzega się żadnych praw pracownika ,pokrywasz wszystkie wydatki firmy , odpowiadasz finansowo , jednym zdaniem możesz poczuć się małym przedsiębiorcą ;) a zarazem zerem w czym pomoże Ci zrozumieć Pan Leszek
m.do Helik 2015-07-12 14:02:53
jak cie śmieszą takie ironiczne opinie to śmiało składaj papiery zacznij pracować a po roku pracy w tym raju stać cię będzie na co najmniej nowy samochód..powodzenia
gość 2015-08-21 23:47:33
człowieku bajki piszesz a może jesteś człowiekiem leszka
Don Luka Corleone 2015-08-22 13:05:27
dobra firma kiedyś tam pracowałem i może kiedyś tam wrócę
Y 2015-08-22 19:35:57
Jak taka dobra to dlaczego już w niej nie pracujesz.. :p
linda 2015-09-07 19:29:35
zastanawiam się nad podjęciem pracy tam, szukają kierowników. ktoś może coś napisać o tym stanowisku pracy w tej firmie? jest ciężko? jacy są kierownicy?
bolo 2015-09-07 20:37:55
słyszałeś czy zarobiłeś? człowieku jak tam tyle zarabiają to czemu wiara non stop powtarzam non stop przychodzi i odchodzi?
David 2015-09-09 23:33:42
Omijać tą firmę z daleka. Pracowałem przeszło 2 miesiące i mam dosyć... traktują cię jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zaległych pieniędzy do dzisiaj mi nie wypłacili bo powiedzieli że nie mają. Co chwilę ktoś na stażu i albo sam się zwalnia bo nie wytrzymuję albo go wywalają (Szef powinien siedzieć w zakładzie dla psychicznie chorych). Wiele osób mnie przestrzegało ale widać musiałem przekonać się na własnej skórze...
Niezdecydowana 2015-09-12 17:58:11
Dzień dobry,
mam pytanie dotyczące pracy niby biurowej w Jarocinie przy etykietach. Czy ktoś może powiedzieć mi coś co mnie do reszty zniechęci bądź rozwieje moje wątpliwości?
m.do david 2015-09-19 14:25:20
tak krucho z kasą tam jest że niemają? albo szef choleryk zainwestował znów w jakiś pałac? pracowałem w tej firmie troche i nigdy tam dobrze niebyło sorki było troche lepiej jak coś potrzebowali od ciebie np.byś pojechał w sezonie nad morze lub został tam dłużej bo niemiał cie kto zmienić a potym znów wymyślanie chorych obciążeń przy wypłacie nie wspominając już o chorych urojeniach trzcielińskiego..nie napisze już o szacunku dla pracownika bo tego pojęcia szef tej firmy nie zna.zgnoić obciążyć za nic to motto szefa
Zu 2015-10-22 10:30:28
Pracuję w rybhandzie od 4 lat i jestem zadowolona. Wypłata zawsze jest i była na czas. Jest to z pewnością firma, w której nie można się byczyć, ale w końcu to jest praca, a nie przedszkole.
dnamer 2015-10-22 18:12:16
oczywiście za darmo nigdzie nie płacą a tu nie jest tak żle
I dla nygusów niema tu miejsca!!!!!
XYZ 2015-10-24 14:33:21
Więc tak-pracuję tam trochę już i tylko raz był problem z wypłatą-akurat 10 wypadał w piątek i o dziwo wypłata była dopiero w poniedziałek lub we wtorek.Jedyny taki przypadek od dłuższego czasu...

Co do pracy-ciągle wiszą ogłoszenia ze kogoś nowego szukają więc o czymś to świadczy niestety... Dowód-ilu ostatnio kierowców się zwolniło z Jarocina...?I dlaczego...?Pracownicy wiedzą dlaczego a pozostałym zainteresowanym przytoczę przysłowie "Kowal zawinił, a Cygana powiesili...

Pracować trzeba-jak wszędzie-ja akurat prawie nie narzekam-nie wiem jak inne oddziały...
Napisałem "prawie"...Miały być podwyżki na sezon...Miały..i tyle z tego zostało-puste obietnice. Więc pewnie niedługo pojawi się nowa oferta pracy....na moje miejsce ;/
dnamer 2015-10-24 19:47:13
sytuacja jest taka że rzeczywiście wypłaty są na czas a i premie są za wydajność niema tu miejsca dla leniwych pozdrawiam
dnamer 2015-10-24 19:51:01
rzeczywiście wypłaty są na czas a i też są premie za wydajność suma sumarum niema miejsca dla leni żeby żyć trzeba pracować
jak 2015-10-24 22:48:10
To ja Ci powiem. Ze jak ktos nauczony dobrej pracy to faktycznie firma ok. Tylko szkoda ze jak jesteś im juz nie wygodny to maja ciebie naprawde daleko . I nie ważne ze byles jednym z lepszych pracowników
XYZ 2015-10-25 12:42:02

Zawiedziony 2015-10-25 12:47:36

jaa 2015-10-29 23:11:57
powiem tak- pracuje tu jakis czas i znam sie z magazynierami, kierownikami, działy tez mniej wiecej znam, przez hale przechodze, kierowcow widuje, szefa widuje, rodzine szefa rowniez. Praca- jesli robisz co masz robic, jakie masz zadanie, nie obijasz sie, rozwijasz, poprawiasz wydajnosc swojej pracy- docenia Cie. jesli nie idziesz na przod- nie docenia. W kwestii obciążeń- sa i beda zawsze, niestety tak jest. nie zawsze jest to sprawiedliwe dla wszytskich ale skoro obciezenia ma caly dział to wszyscy musza placic za blad jakiejs osoby. Praca nie nalezy do takich w ktorej pograsz w "pasjansa" czy ze spokojem wypijesz kawke. z tego co wiem, pracownicy hali maja o 10.00 swoja przerwe w czasie ktorej udaja sie na stołówke. w biurach jest troche inaczej. co do szefa-hm.. nie jest łatwym człowiekiem, potrafi nakrzyczec naweto byle co no i "podpadles" to masz troche przechlapane, ale jak widzi ze jest lepiej, ze sie poprawiles-odpuszcza ale obserwuje. Ma swoje slownictwo owszem.. no coz.. jak cos sie stanie to niestety swoje musi powiedziec. dzieci szefa- ogolnie nie mialam zatargow. kierownicy- tych ktorzy znam sa w porzadku.
teraz sie wyda, ze moja opinia jest super, ze jest fantastycznie- nie, nie jest bo zeby zarobic musisz sie narobic, nie ma czasu leniuchowac, chodzic, siedziec.. trzeba robic. wyplata na czas- premie tez sa. Dobrze miec stalowe nerwy i czasem umiec sie ugryzc w jezyk bo czasem lepiej nic nie mowic i przytaknac i miec spokoj niz powiedziec za duzo i byc skazanym na obserwacje. Jesli ktos chce tu pracowac musi sie przygotowac na jakies obciazenie psychiczne, finansowe czasem tez i na ciezka prace, tyle.
były pracownik ( całe szczęście 2015-12-27 12:56:07
NO TO POCHWALACIE SIE JAKIE TO LESZEK DAŁ WAM PREMIE ŚWIĄTECZNE o ile zna takie pojęcie a nie wydaje mi się.A PACZKI DLA DZIECI NA ŚWIĘTA DAŁ??? HAHAHAHAHA!!! WSTYD!!!
do były pracownik 2015-12-27 17:42:22
Paczki dla dzieci były pierwsza klasa ! :) osoba, która wybierała słodycze - wielkie gratulacje :) same rarytasy, a dzieci bardzo szczęśliwe. Dziękuję !
piotr 2015-12-28 08:41:27
nie udzielam się z reguły ale to co napisała osoba powyżej rozsmieszyło mnie znakomicie,kto to pisał? dawid? grzesiu? bo chyba ich dzieci dostały paczki a w nich same rarytasy pracowałem w tej firmie ładnych pare lat i na święta nigdy niebyło premii nie wspominając już o paczkach dla dzieci więc nie kompromituj się pisząc o jakiś rarytasach
do piootr 2015-12-29 15:09:09
Śmieszny to jesteś tu ty, pracuje tu prawie rok i wszytkie moje dzieci paczki dostały. Innych pracowników dzieci również. Może masz pełnoletnie "Dzieci" stad nie dostałes co ? haahah
dnamer 2015-12-29 16:11:08
rzeczywiście były paczki dla dzieci i nie wypisujcie pierdół że niebyło
a propo paczek moje dziecko i ja byliśmy zadowoleni bo były naprawdę smakowite słodkości
piotr 2015-12-30 12:48:39
no to jak były paczki to gratulacje chociaż w to nie wierzę,ale zawsze można sprawdzić bo tam jeszcze pracuje paru znajomych.a może pochwalicie się jakie premie świąteczne dał leszek w tym roku chociaż w to to już napewno nie uwierze a z drugiej strony to troche przykre bo w różnych małych firmach ludzie dostają bony a lechu sępi,ja już tam nie pracuje i jestem szczęśliwy bo zmieniłem prace na o Niebo lepszą,pozatym nie bądzcie tacy anonimowi i przedstawcie się a nie ukrywajcie się pod śmiesznymi nickami lub bez nazwy wogóle
dnamer 2015-12-31 22:40:28
a ty się przedstaw bo piotrów to jest na pęczki
piotr do dnamer 2016-01-05 09:50:12
ja chociaż przedstawiłem się z imienia a ty nawet tego nie potrafisz,a pozatym musisz być niezłym wazeliniarzem albo jednym z synów leszka
piotr do sonik 2016-01-14 13:14:07
masz racje nie jest najważniejsze świadczy tylko o tchórzostwie a bycie anonimowym daje pewne poczucie bezpieczeństwa.
123 2016-01-29 21:56:47
o zarobkach nie wspomnę, bo to aż żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska
123 2016-01-29 22:03:21
pracowałam 4 miesiące. ogólnie - pracownik na każde zawołanie, telefon. nie możesz nic zaplanować, niczego. bo jak ktoś z zarządu od 7 boleści zadzowni to masz przyjść. bo nie ogarnęli, że nie ma ryby, albo opakowań albo innych żenujących braków. o tyle o ile z pracownikami na produkcji pracuje się ok, to z szefostwem jest o wiele wiele gorzej, ogólnie chamstwo, prostactwo i niewiedza. tak bym to opisała. życia prywatnego nie masz prawa mieć, bo po co? przecież jest rybhand. dajesz z siebie wszystko a na końcu i tak cie opier***lą, i utną wypłatę, boś nie nadążył z pakowaniem, a to że nie było w co pakować i co pakować to przecież twoja wina.
praca ciężka- wszystko byłoby super gdyby była doceniana. a dobrych pracowników, którzy pracują tam po kilkanaście lat, nikt 'zarządu' niestety nie docenia. a oni budowali ten zakład, różnica taka, że oni mają wypłatę nad którą można płakać, a 'szefostwo' buduje domy i kupuje 15 samochód, bo 14 ma już rok.
nie polecam niokmu.
Ja 2016-03-09 16:10:14
Maja-są wolne miejsca...Non stop kogoś nowego szukają...W Piekarach podobno jeszcze jednego nie zwolnili a już szukają kogoś na jego miejsce...Więc zastanów się nad tą firmą bo to nie jest normalne że ciągle szukają nowych pracowników...
Ja 2016-05-12 18:41:28
Ofert pracy szukaj na Olx...
Robo 2016-06-18 18:50:55
Ale w google wystarczy wpisać też, tam bym nie szukał
Zostaw swoją opinię o RYBHAND S.J. - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RYBHAND S.J.