Opinie o RYBHAND S.J. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy RYBHAND S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RYBHAND S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RYBHAND S.J. w Polska

Były KIEROWNIK ODDZIAŁU SZCZE

Witam. Chciałbym się z Wami podzielić zdarzeniem jakie miało miejsce dziś w południe w oddziale Szczecin. Do oddziału przyjechał szef i zwolnił mnie z pełnionej funkcji kierownika oddziału. Dał mi 5 minut czasu na opuszczenie budynku. Swoje obowiązki pełniłem w ramach własnej działalności gospodarczej na podstawie umowy współpracy. Poprosiłem o wymówienie tej umowy w formie pisemnej. Odmówił. Powiedział,że wystarczy jak on to wyrazi słownie. Na moje pytanie czy jest BOGIEM odpowiedział,że jest BOGIEM. Gdy pakowałem do teczki swoje rzeczy zaczął mi je wyrywać i wymachiwać rękami. Wyciągnąłem telefon i oświadczyłem,że zadzwonię na policję. Wtedy się uspokoił i wezwał świadka przywiezionego z Jarocina. Przy nim był już potulny jak baranek. Oświadczył również,że nie otrzymam wynagrodzenia za ubiegły miesiąc ani za przepracowane dni w tym miesiącu. Chciałbym tą drogą nawiązać kontakt z osobami,które czują się skrzywdzone przez RYBHAND, by razem dochodzić sprawiedliwości na każdej możliwej drodze. Nie może być tak,by gość,który czuje się BOGIEM bezkarnie pozbawiał ludzi ciężko zapracowanych pieniędzy. Zwracam się z apelem do wszystkich,którzy nie godzą się na taki stan rzeczy aby wszelkimi sposobami ukrócili ten niecny proceder.

do byłego Kierownika
@Były KIEROWNIK ODDZIAŁU SZCZE

Były Panie Kierowniku, po pierwsze chcę zauważyć, że jest Pan bajkopisarzem. Niech Pan sobie zapamięta, że na głupie pytania otrzymuje się głupie odpowiedzi. Był Pan tam kierownikiem, a zatem ponosi Pan odpowiedzialność za to, jak kierował Pan oddziałem. W dniu dzisiejszym nasłał Pan na siebie Weterynarię. Ogromne gratulacje, czekamy na raport od służb, abyśmy dokładniej poznali Pana zaniedbania.

Były
@Były KIEROWNIK ODDZIAŁU SZCZE

I to kolejna prawda o zachowaniu właściciela firmy.Wierzę w taką sytuację-sam mnie kiedyś nazwał debilem.... Tak samo postąpił z handlowcem z pewnej dużej miejscowości w Polsce(z tego co wiem sprawa ma mieć ciąg dalszy w sądzie) Co do potrąceń z wypłaty-może po ostatniej kontroli z PIPu właściciel pójdzie po rozum..Ja odzyskałem pieniądze potrącone z wypłaty XII.2017.Jeśli miał ktoś taki problem to polecam stronę PIPu, zakładka e-skarga. Napewno odzyskacie swoje pieniądze :)

Były KIEROWNIK ODDZIAŁU SZCZEC
@Były

Dziękuję za wsparcie i głos w tej sprawie. Mam nadzieję,że znajdzie się więcej odważnych,którzy wyrażą w ten sposób dezaprobatę dla poczynań RYBHANDU. Zachęcam wszystkich poszkodowanych do opisania swoich "rybhandowskich przygód". STOP DLA RYBMOBBINGU

Aneta
@do byłego Kierownika

Weterynarię..? Mogę im podesłać fajne filmy z firmy...Constar przy tym to pikuś ;)

B.handl.
@Były KIEROWNIK ODDZIAŁU SZCZE

Podobno są rzeczy, o ktorych nie powinno się mówić na forum. Są też takie, o ktorych wszyscy powinni wiedzieć. Panie (już) były kierowniku w oddziale w Szczeciniek. Kiedyś Pan pytał mnie o opinie na temat szefa tej firmy. Nie wierzył Pan we wsystko ale mial Pan do tego prawo. Ja kiedyś też nie wierzyłem i chciałem się przekonać sam. Po blisko 4 latach spędzonych w tej firmie, muszę się przyznać, że żałuję każdej spędzonej minuty w tej firmie. Oczywiście były momenty dobre, jednak nie było ich wiele. Na palcach jednej ręki można je wyliczyć. Klienci byli zadowoleni, a to było najważniejsze. Jednak komuś się coś chyba niespodobało. Skutki są widoczne już teraz, prawda? Ok zgodzę się, że wypłata zawsze na czas, jednak to, że co jakiś czas przychodzi na konto np 100 czy 200 zl mniej niż powinno, to już do zalet nie należy. Tłumaczenia, że to za to, to za tamto, że w przyszłym będzie wyrównane, brak "kwitków", znikające listy obecności, podrabiane podpisy, potrącenia za rzekomy brak towaru, a najlepsze - za nadwyżkę w towarze. To tylko kilka sytuacji i nie są to oszczerstwa, to ostrzeżenie dla tych co chcą tam zacząć swoją "karierę". Poczatki są wybitnie świetne, później spadek po równi pochyłej. Ja mam osobiście tej firmy dosyć i nie wierzę, że odzyskam swoją ostatnią wypłatę(!), nie jestem też mściwy jak Pan T. ale wszystkich przestrzegam. Jeśli chcecie zarobić, poznać ciekawych ludzi np. nad morzem to róbcie wszystko, by w Rybhandzie nie pracowac ;-)

Wolna
@do byłego Kierownika

"do byłego kierownika"-przede wszystkim proszę na początku sprawdzić znaczenie słowa "bajkopisarz", zanim się go użyje. Według mnie wszystko co opisał były kierownik jest prawdą, ponieważ pracując w Rybhandzie byłam świadkiem podobnego zajścia z szefem w roli głównej. Zresztą, odchodząc z firmy również miałam "spięcie"z szefem, nie wspomnę o tym , że o mało flaków sobie nie wypruł żeby jak najwięcej mnie obciążyć, nie ważne za co, przecież co chwilę" zdarza się coś" i każdy grosz się przyda. Wczasy są drogie, samochody się psują.... Pracując w ww firmie, nie spotkałam się z ani jedną pozytywną opinią na temat tej firmy. Według mnie stała się ona przykładem miejsca , które trzeba omijać szerokim łukiem. No chyba ,że ktoś lubi jak się go poniża i udowadnia,że jest nikim.

byly

pozdrawiam załoge z nad morza macie czas wolny .......................

Wpis sprzed 8 lat

Wpisy sprzed 8 lat. Chyba jesteśmy narodem głupców skoro dajemy sobą tak manipulować.Nie wyciągamy wniosków z błędów naszych poprzedników. Rozumiem,że 8 lat temu było z pracą krucho,lecz dziś pracę można znaleźć wszędzie a mimo to,mimo dobitnych przestróg ludzie próbują ją znaleźć w Rybhandzie. Jak długo bezkarnie będzie można nas wykorzystywać ? MARTA 12.11.2010 09:58 TO JEST PO PROSTU TRAGEDIA, PISZĘ DO ZE SWOJEGO PUNKTU WIDZENIA BRAK JAKIEJKOLWIEK MOŻLIWOŚCI ROZWOJU, ZERO SZKOLEŃ PRZED 10 TO TYLKO STRACH CZY SIĘ WYPŁATĘ DOSTANIE A POZA TYM NABURMUSZONY, WIECZNIE NIEZADOWOLONY Z ŻYCIA SZEF NIE POLECAM TEJ PRACY, WYPŁATY TEZ BEZNADZIEJNE Michał 08.11.2010 10:16 ciekawe kto napisał ten opis właściciel ?? czy to zupełnie inna firma?? Rybhand nie ma dobrej opini i to jest prawda (usunięte przez administratora), jesteś niewolnikiem z wypłaty też Ci obetną ile chcą i w zasadzie za nic. Atmosfera?? czujesz się że jak byś się odwrócił to zaraz ktoś Ci nóż w plecy wbije. Jeżeli chcecie się wykończyć pdychicznie i fizycznie to proszę bardzo jeżeli chcecie normalną prace to szukajcie gdzie indziej

chetny

Witam.Chciałbym zasięgnąć języka w sprawie pracy w charakterze kierownika oddziału w Szczecinie. Jakie obowiązki,jak współpraca z innymi oddziałami. Ogólnie jak się pracuje.Lektura poniższych wpisów nie napawa nadzieją.Jeśli ktoś może doradzić to byłbym zobowiązany. Pozdrawiam

Xxm
@chetny

Praca w oddziale nie jest taka zla ale trzeba robic sprzedaz to glowny nacisk no i pilnowac dat na magazynie.. glownie sprzedaz. panie z glownego oddzialu sa mile ( jedna troche mniej) i pomocne. Mysle ze mozna sprobowac

Xxm
@chetny

Wcanie nie jest ak zle jak tu pisza.. owszem jest nacisk na sprzedaz ale no jest to oddzial firmy, ktory woje musi zrobic. Panie z oddialow pomocne..

Slejw
@Xxm

Nacisk na sprzedaż?! Za byle pierdołę obciążają pracowników. W żadnej firmie nie spotkałem się z tym, że jak zrobisz jakiś błąd od raz faktura obciążająca. Atmosfera tak tragiczna, że nie ma słów by ją opisać. Firma prowadzona przez Prezesa i czwórkę dzieci - jak to ma działać? Zapytaj na rozmowie dlaczego jest taka duża rotacja na tym stanowisku? Dlaczego firma, która kiedyś zatrudniała kilkaset osób zatrudnia teraz kilkanaście?

do chętny
@chetny

Nie ma się czego bać. Zawsze jesteśmy w kontakcie z panią dyrektor działu handlowego w Jarocinie. bardzo pomocna osoba. Zanim się zacznie tam pracę, przechodzi się szkolenie w siedzibie, dużo się tam człowiek uczy i później można działać na oddziałach. Wiadomo, że jest nacisk na sprzedaż, ale w końcu to jest taka praca. Kierownik innego oddziału.

do do chentny
@do chętny

Chyba pani dyrektor z Jarocina sama sobie dodała te opinie,aby "wybielić" firmę. Taka ma robotę!

WOLNA
@chetny

Jestem byłym pracownikiem firmy RYBHAND i niestety nic pozytywnego nie jestem w stanie napisać o ww firmie. Uważam, że należy omijać ją wielkim łukiem. Przez pierwszy miesiąc jest kolorowo, a później się zaczyna; obciążenia , obciążenia.... Nie ma żadnych szkoleń, na święta jedyne co można otrzymać to również potrącenia z kosmosu tzn nie wiadomo za co, taki prezent na gwiazdkę. Nie dajcie się zwieść obietnicą . Szef wszystkich traktuje jednakowo, brak szacunku i udowadnianie ,że będąc pracownikiem jest się nikim. Nikogo nie słucha i ma zawsze oczywiście rację, co próbuje udowadniać krzykami . Z czystym sumieniem mogę napisać, że praca w tej firmie to był zmarnowany czas i nerwy . Długo można byłoby opowiadać o tej firmie i o warunkach pracy, o tym że szefostwo działa na granicy prawa o czym doskonale wie. Nigdy w życiu NIKOMU nie poleciłabym pracy w tej firmie.

Wpis sprzed 5 lat

Wpis sprzed pięciu lat. Czy nadal aktualny ? zorzek 13.03.2013 09:35 TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA!!! WŁAŚCICIEL TRAKTUJE LUDZI JAK BYDŁO I NIEWOLNIKÓW OBIECUJE DOBRE WYPŁATY A CO DO CZEGO TO NIC NIE MASZ I JESZCZE PO SĄDACH TRZEBA ICH CIĄGAĆ JA NIE ODPUŚCIŁEM I SWOJE ODZYSKAŁEM OD ZŁODZIEJA!!!

polak

Kto się podszywa pod kierownika innego oddziału?

MagS

Ostrzegam przed pracą w Rybhand,a zwłaszcza na magazynie Szczecin. Nie chce mi się opisywać co jest nie tak tą firmą ,napiszę co jest tak ,NIC. Nie traktujcie tego wpisu jako kolejną próbę zemsty tylko jako ostrzeżenie dla osób które mają zamiar mieć styczność jakąkolwiek z Rybhandem. OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM .

chetny
@MagS

Czy na kierownika warto aplikować ?

Klient

Co tam słychać bo na forum się cicho zrobiło

A nad morzem pracujesz od rana do wieczora za to samo co na miejscu.,..,.......

Teraz zostały już tylko osoby które przyszłość widzą w tym zakładzie

Ja1

Albo te którym nie przeszkadza zachowanie szef w stosunku do pracowników.. ;)

były
@Ja1

dokładnie i które boja sie odejsc

Tomasz

Niektórzy tak mają, że muszą narzekać bez względu na fakt iż firma ma się dobrze!!!

@Tomasz

Firma ma się dobrze..Zależy kto na to patrzy... Pracownicy napewno nie-bo wszyscy zainteresowani wiedzą ile osób odeszło w tym roku...Oddział Poznań,Piekary Śląskie,Jarocin...Gdyby było tak dobrze to pracownicy by się nie zwalniali.. A kontynuując-tekst "firma ma się dobrze!!!" zostawię bez komentarza-bo sam widzę ilu stałych klientów zrezygnowało z dostaw..

gosc

Praca jak praca wszędzie .......................

Ktoś

Jeszcze trochę i ruszy sezon nad morzem

Stary
@Ktoś

Ruszy...Jak będzie kim rozruszać :))))

Ktos
@Stary

A to nie ma chętnych

Kierownik Oddziału Szczecin
@Stary

Sezon trwa i klienci są na bieżąco zaopatrywani w zamawiany towar. Zaręczam Ci,że kierowcy są a tabor jest sprawny. A mogę zapytać czym jest spowodowana Twoja troska o SEZON ??? Aktualnie nie ma braków kadrowych. KARAWANA JEDZIE DALEJ.

Bartosz

Doskonale każdy wie , że samemu pilnuje się swoich godzin i po co takie oczernianie?

@Bartosz

Co z tego że każdy pilnuje swoich godzin jak na koniec i tak jest inaczej..?Myślisz że wygrasz..?To nie jest żadne oczernianie-takie są fakty...

kkkkk

Jeszcze trochę i nikt tam nie będzie pracował ..,,,

Ta firma to jedna wielka porażka, oszukują na każdym kroku, dniówki lecą bo nikt nie umie rozmawiać z ludźmi. "Szef" uważa się za "Boga " . . . traktuje ludzi jak śmieci . . .

Ktoś

Cisza na forum

Hh

........

Edyta

@Dla informacji IP mogą uzyskać tylko organy ścigania. A co takiego się wydarzyło, że tego numeru potrzebujesz? Jeżeli jakiś komentarz na temat pracy w firmie RYBHAND S.J. jest nieprawdą to możesz to zgłosić administratorowi (admin@gowork.pl).

dnamer
@Edyta

edyta no tak widać że nie znasz się za dobrze w informatyce IP jak ktoś troszkę się zna to bez problemu można uzyskać

Be
@dnamer

To chyba nie jest forum techniczne...? P.S Trochę się znam i pokazuje moje IP oraz miejscowość oddalone o ok 100km od faktycznego stanu..

ciekawa

czy jakiś socjal jest ?

Były
@ciekawa

Zapomnij...Nawet karpia na święta SPRZEDADZĄ Ci po normalnej cenie..

Zostaw merytoryczną opinię o RYBHAND S.J. - Polska

• Jak się pracuje w RYBHAND S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy RYBHAND S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RYBHAND S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RYBHAND S.J.?

Kandydaci do pracy w RYBHAND S.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RYBHAND S.J.