Opinie o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Urszula

Zastanawiam się dlaczego przestaliście pisać na forum? Tak dobrze jest w firmie?

Maja

@Klientka hurtowa , @Goowik na forum nie można obrażać innych. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum przed przystąpieniem do wystawienia komentarza http://www.gowork.pl/regulamin

zimny lech

Śmieszą mnie te pozytywne opinie które pewno sa pisane przez samego właściciela. Tu nie ma pozytywów. Firma podobnie jak właściciel są mentalnie w latach dziewięćdziesiątych - premia pod stołem, obcinana przy byle okazji, umowa na najniższą krajową (bo firma ma małą marżę - ha ha ha), samochody stare trupy z zaryglowanymi zamkami, rozsypujące i naprawiane po najtańszych pieniądzach, bo po co płacić skoro pracownik na pewno zepsuje. Itd. Skoro szefa nie stać na prowadzenie firmy to niech ja zamknie, a nie mydli oczu, że robi to dla ludzi aby mieli pracę! Rynek pracy się zmienił. Konkurencja przyjmuje z otwartymi rekami, więc po co tam siedzieć? Kiedyś szef na jednym z zebrań powiedział - wy udajecie, że pracujecie a ja udaje że wam płace. Szkoda tylko, że nie rozumie, że ludzie udają, że pracują BO TAK IM PŁACI! Jakby płacił normalnie, a nie bez podatków, pod stołem i szanował ludzi, to pewnie byłoby inaczej. Ale do takiego myślenia trzeba byc uczciwym, a nie drobnym kretaczem. Acha - ale jakoś na własny samolot wystarcza?

Maja

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy na Rejony Małopolski i Śląska. Zamierzacie aplikować? Więcej o wymaganiach znajdziecie na stronie internetowej firmy. http://opakowaniadeal.com/kariera/ Pracujesz/pracowałeś już w tym charakterze w firmie? Opowiedz czego może się spodziewać nowy pracownik.

Firma KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko DORADCA FINANSOWY ŁOMŻA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
masetro

a wiesz może kogo konkretnie niby mają wymieniać? ciekawi mnie czy masz te informacje sensacyjne z jakiegoś konkretnego źródła czy to jednak są tylko jakieś nic nie znaczące plotki... co wy na to, potwierdzi ktoś?

Ryt

Ponoć mają starą kadrę wymienić bo sie im robić nie chcę więc nowi będą mieli szansę się wykazac

Nie chcę

Ludzie - przeczytajcie post Klaudiusza - pierwszy na tej stronie z lipca 2016 o rozmowie kwalifikacyjnej. Tam macie prawde chyba - 1500 na umowe czyli najniższa krajowa, a reszta POD STOŁEM!!! Nie chciałbym pracowac w takiej firmie i myślę, że może ktoś z fiskusa to czyta...

nie chce chciec
@Nie chcę

A Ciebie chca? chyba nie skoro sie tak flustrujesz. No ale moze zalapiesz sie na 500+

tygl

oooo widzę ze cenzurka wypowiedzi włączoną nie ładnie "GOWORK" oj nie ładnie

piotr

Marek,czy możesz proszę napisać coś więcej jak ta współpraca przebiegała? najbardziej oczywiście interesują mnie kwestie finansowe ale pewnie nie możesz udzielać takich informacji, rozumiem, takie prawo mamy. widzę że sporo tu jest pozotywnych komentarzy, przekonuje mnie to. a jak z mieszkaniem i wyżywieniem?

zadziu

Witam jestem pierwszym klientem który zakupił w maju u was ręczniki bambusowe i bawełniane z lnem.Jestem bardzo zadowolony perfekcyjną obsługą klientki w sklepie Kazimierz.Pani jest uśmiechnięta i dodatkowo ma wiedzę na temat asortymentu.Z rodziny osoba kupiła przez tą samą Panią pościel bawełnę satynową egipską gdzie cechy jakie sprzedawca wymienił sprawdziła się w użytkowaniu.Chodzę po sklepach po galeriach w Krakowie ale takiego doradztwa o gramaturach i jakościach nigdzie nie usłyszałem.Towar w sklepie jest ładnie wyeksponowany i bardzo kolorowy co mnie przyciągało do oglądania aż w końcu zakupiłem jakościowe rzeczy;)Polecam ten sklep gdyż rzeczy są ładne i na lata.Firmę tę polecam wszystkim.

kto pyta nie błądzi
@zadziu

a co to ma wspólnego z tym dealem? pewnie szefo sam pisze

Izy

Zatrudnij się a kto ci broni

Azu

Maciek a uznaleś że jednak jesteś za ambitny by tracić czas w Dealu ? Czy może taka marionetka z Ciebie bezradna

czytelnik

ciekawe kto nad tym czuwa , ze niektore opinie sie pojaiaja, a inne nie. Totalna sciema i wyludzanie kasy

nieznajomy

począwszy od managerów do specjalistów wynagrodzenia są na bardzo niskim poziomie więc każdy szuka czegoś atrakcyjniejszego z czasem. Firma też zatrudnia pracowników o niższych kompetencjach mając spore ograniczenia finansowe w wyniku czego nie zawsze się oni sprawdzają

kozak bo anonimowo

Serio ? Siedziałam obok Ciebie jak byłeś w pracy i myślałam, że mnie skręci jak słyszałam Twoje rozmowy. Ile razy „słodka kontrolerka jakości” zwracała Ci uwagę, to Ty zawsze byłeś mądrzejszy. Wszyscy robiliśmy po 8-9 zamówień na tydzień a Ty zrobiłeś w 3 tyg - 3 zamówienia. Już nie wspomnę, że inni Konsultanci próbowali Ci pomóc, żebyś zrobił wynik, mimo, że nie mamy płacone za niańczenie nowych osób. Jakie wyniki takie wynagrodzenie. Na forum każdy jest kozakiem bo pisze anonimowo.

pracownica

Ja uważam, że Firma faktycznie się pogubiła. Zgadzam się z opinią o słabej kierowniczce z północy. Miałam przyjemność z nią pracować. Ona również przyczyniła się do tego, że region północny nie robił wyników. Na początku były bardzo małe plany i ja nie rozumiem jak ludzie ich nie robili...ale to zasługa kierowniczki bo ona nie wiedziała co się dzieje i nie potrafiła zarządzac tak ludzmi , żeby osiągali wyznaczone cele, W sumie dla kogoś kto nie chciał robić premii tylko przezimować ona była idealna. Tylko najgorzej jak było ciśnienie z góry to wyładowywała się na pracownikach i to w sposób nazwałabym to mobbing. Miałam przyjemność pracować z Justyną KAM z południowego regionu. Świetna dziewczyna i z nią można było robić wyniki+kierowniczka Aga, która wie co jej region robi i jak robić wyniki. Dobrze, że juz nie ma tej kierowniczki ale w Firmie faktycznie od lipca panował chaos i decyzje z góry nie były trafione. Ale czasami trzeba się cofnąc dwa kroki w tył, żeby zrobic 5 kroków w przód. Trzymam kciuki za Firmę bo zarobki , samochód ok, i ludzie też ok. Powodzenia

mana

Jak ktoś nie lubi klientów to lepiej żeby na sali nie pracował, aniw żadnych usługach... No bo wiadomo czy za kasą, cyz handlowiec czy kelnerka to trzea się uśmiechac i znosic ludzi nie wazne jacy są. Ja pracuje na szęście "na zapleczu" więc mnie to nie dotyczy. I supelnie nie rozumiem uwag tych wyżej, bo ekipę u (usunięte przez administratora)mam zgrana

magazyn

Ciekawe sa te powyższe opinie, zauważcie jedno - każda opinia jest mega pozytywna, brzmi jak reklama firmy, każda pisala kobieta, nick to imie źeńskie pisane wielką literą i wszystkie opinie powstały w ciągu kilku godzin, przypadek? nie sadzę! Ktos pisze tu sztuczne opinie, pytanie tylko czemu, lepiej chyba uwazac

lukas

no ja też jeszcze nie wpłaciłem kaucji a juz podobno dzisiaj wysłali teraz czekam aż przyjdą i dopiero wtedy mam zapłacić a jakie wymiary maja te paczki tak mniej wiecejbo 0,5 kg maja ważyć ale o wymiarach nie było mowy a obietościowo mogą być rózne ciekawe co sie okaże czy to naprawde jakaś lipa czy jednak nie

pac

a możesz napisać jak traktują tłumaczy? warto z nimi współpracować? wszędzie się ogłaszają że potrzebują tłumaczy do współpracy. trochę mnie to dziwi, gdyż biuro istnieje nie od dzis a wygląda na to że nie mają stałej bazy tłumaczy? jaki tego powód??? dzięki za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

• Jak się pracuje w KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Marii Wedmanowej 7
    93-228 Łódź