Opinie o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

Lena

Bardzo dobra firma musi trzymać wysokie standardy!!

Prawdziawa

Firma Twoje Soczewki we Wrocławiu- towarzystwo wzajemnej adoracji. Managerowie zachowują się jak chcą w stosunku do pracowników i nie ma reakcji ze strony władz firmy. Od razu trzeba zwracać się o pomoc do Państwowej Inspekcji Pracy.

Iwona

@Planetarny, a co uważasz za największy plus pracy w tym miejscu? Czy jako pracownik masz na przykład jakieś firmowe zniżki? Jaką umowę oferują Twoje Soczewki? @Botyrz, a możesz napisać coś więcej o swojej rozmowie rekrutacyjnej? Czy zostałeś na niej poinformowany o zakresie swoich potencjalnych obowiązków? @Nikka, zostałabyś w pracy gdybyś nie musiała rezygnować? Co sprawia że Twoje Soczewki to według ciebie tak dobry pracodawca?

Planetarny

Pracuje prawie rok i nie narzekam. Trochę głupich zasad jak wszędzie, klienci różni z przewagą zdecydowanych na zakupy, kasa na czas i regionalna przyjeżdżająca rzadko. Da się żyć.

Nikka

Pracowałam na wyspie z soczewkami i jak porównam wcześniejsze prace to ta jest w porządku. Wywiązują się z obietnic, ale wiadomo trzeba się na początku uczyć. Zrezygnowałam, ponieważ studia dla mnie ważniejsze.

Pracujacy

Twoje Soczewki to bardzo dobry pracodawca ale wiadomo, że nie wszystkim można dogodzić!!

nick

Praca fajna, zarobki... zależne od premii. Jak trafi się dobry salon i okres to idzie przeżyć, a nawet wyciągnąć 3tys. Pierwsze miesiące są trudne. Trzeba się dużo uczyć i przykładać. Jak ktoś oczekuje, że to praca na kasie to się rozczaruje. Trzeba opanować wiedzę na temat proponowanych produktów. Poznać marki okularów, dokładne parametry soczewek kontaktowych, sprawy techniczne dotyczące rodzaju proponowanych szkieł i ich montażu. Szkoleń jest mało. Informacje o wszelkich produktach są dostępne, ale uczyć trzeba się w pracy i w domu. obsługa klienta tak by spełniać oczekiwania nie jest trudna. Nawet osoba bez zdolności sprzedażowych da sobie radę. Trzeba tylko przestrzegać norm i zasad. Jak się człowiek przykłada to z czasem jest coraz lepiej, łatwiej i też wyniki sprzedażowe a co za tym wypłaty bardziej cieszą. Współpraca z przełożonymi i współpracownikami w normie. Jak w życiu i tutaj trafia się czasem (usunięte przez administratora) lub ktoś ma gorszy humor. Gdyby nie duża rotacja i ciągłe napływy nowych osób pracowałoby się lepiej. Ludzie, którzy nie chcą się uczyć i nie wiedzą np. co sprzedają utrudniają wszystkim życie. Generują sytuacje nerwowe z klientami albo obciążają zadaniami, których nie umieją wykonać, resztę zespołu... Takie osoby szybko odchodzą, albo są zwalniane. Jak człowiek słucha co się mówi i uczy się nowych rzeczy to praca będzie dla niego lekka i przyjemna.

@nick

skąd Ty wzięłaś, wziąłeś te 3tys? Chyba piszesz o brutto. O takich zarobkach można jedynie pomarzyć w tej firmie

Ona

Dziekuje Bogu, ze odeszlam z tej firmy. Powodzenia , zycie was zweryfikuje

peppermint
@Ona

Niektorych powinno zweryfikowac za to jacy są tylko zalezy jakie ktos ma plecy. Dobrze ze chociaz pozytywne zmiany sa w tej firmie od jesieni tylko szkoda ze ci ktorzy potrzebowali bardziej tej zmiany mam na mysli warszawe to wpadli z deszczu w powodz bo rynna to za slabo zeeby to wyrazic.

Z

Oszuści

olala

Osoby w Centrali są pomocne. Ja nie spotkałam się z odmową wyjaśnienia czegokolwiek. Pytałam się o pakiety jak z medikowerem i chciałam korzystac z tej karty sportowej i nie bylo problemu. Takze o grafiki i czy o godziny pracy jak to tam jest zawsze Centrala odpowiada w ciągu kilku minut. Tak naprawde tez pracują noralni ludzie choc wiem z opowiesci ze nie wszyscy.

Aniol
@olala

O takie proste rzeczy tak:D ale dotyczace optyki to niebardzo..hehe

lola

Ja pracuję w firmie już dwa lata i jestem szczerze zadowolona :) Trzeba brać pod uwagę, że w tej dziedzinie trzeba uczyć się cały czas. Trzeba po prostu chcieć i się tym interesować :).

Lulu
@lola

Najpierw "góra" musi sie wyszkolic aby przekazywac prawdziwe informacje pracownikom;)

Ann

Ludzie omijajcie szerokim łukiem tą firme, przechodzilam obok salonu i widziałam jak kierowniczka blondyna krzyczała na dziewczyne, że ma się wiecej uśmiechać, zrobiła scene przy ludziach, kupilam tam kiedyś okulary, nigdy wiecej tam nie zajrzę, czysty mobbing. Też pracowałam w galerii jakiś czas ale takie zachowanie szefa jest nie do przyjęcia.

Poznań

Przestrzegam Was przed pracą w salonie Twoje Soczewki w Poznaniu. Zaczynając od braku możliwości rozwoju zawodowego, całkowitego podporządkowaniu życia prywatnego pod aktualne grafiki innych salonów (w których będziecie uwzględniani, pomimo pracy na Starym Mieście, włączając w to Luboń), wyznaczania targetów, które są nieadekwatne do miesięcznych obrotów salonu ( ma to bezpośredni wpływ na Waszą premię). Byłam pracownikiem, tejże firmy przez okres około 4 lat. Nie dajcie sobie zamydlić oczu, idealizowaniem firmy, przez pracowników centrali. Firma posiada wewnętrzny taryfikator finansowy - co de facto, jest nie zgodne z przepisami prawa. Regulamin pracy, nie przewiduje odpowiedzialności finansowej pracownika na najniższym szczeblu, pomimo tego takie koszty będziecie ponosić np.: błędy działu optycznego, przy indywidualnych zamówieniach (UWAGA - firma jest ubezpieczona od takich sytuacji). Jeżeli myślicie, że staż pracy, ma jakiekolwiek znaczenie, przy rozdawaniu podwyżek lub awansów, od razu wyprowadzam z błędu. Głównym przesłaniem socjalnym centrali, jest mantra: ,,Każdego można zastąpić" :)

Katii
@Poznań

Zgadzam się, tez pracowałam w tej firmie, musisz być dyspozycyjny w 100%, w umowie masz zapis, który mówi, że musisz pracować w każdym salonie na terenie aglomeracji, nikogo nie obchodzi że nie masz tam jak dojechać a za paliwo lub bilety miejskie musisz zapłacić sam. Co chwilę jest zmiana grafiku, ze względu na dużą rotację pracowników, zwróćcie uwagę, że cały czas wiszą ogłoszenia o pracę, mówi to samo za siebie. Premia jest na prawdę słaba, więcej niż 1900 zł nie zarobisz. Pani Anna bardzo miła profesjonalna. Konsultanci i menagerowie również regionalni niedokształceni, odsyłają z problemem do innych osób bo sami nie wiedzą. Praca tylko przejściowa na jakiś czas.

Iwona

@Halka jeśli Cię przyjmą i się zdecydujesz to daj znać jak pierwsze dni w pracy. Powodzenia. Może ktoś wypowiedzieć się o pracy w firmie Twoje Soczewki? Czy jesteście zadowoleni z pracy w tym miejscu i dlaczego?

Halka

Szukam pracy w Krakowie i byłam w zeszłym tygodniu na rozmowie z nienajmłodszą babką. Starała się zachęcić do przyjęcia pracy. Szukają ludzi do nowego sklepu, warunki wyglądają nieźle. Czekam na odpowiedź i chyba się zdecyduje jakby co.

Pcc

A ja miałam iść do PCC na rozmowe ale w mejlu przyszło ze ta starsza Anna bedzie prowadzić i dałam sobie spokoj.

poznanianka
@Pcc

Byłam w Avenidzie na rozmowie z tą osobą i potem dzwoniła z propozycją pracy. W innym sklepie dostałam lepsze warunki wiec pracuję gdzie indziej. Sama rozmowa spoko, kobieta miła i uśmiechnięta. Rozmowa niezbyt długa.

Iwona

@Karolina a powiesz jak Twoje pierwsze dni w pracy? Jak pierwsze wrażenia? Aktualnie firma poszukuje Konsultanta – Sprzedawce. W ofercie napisali, że zapewniają przyjazną atmosferę i środowisko pracy, pracę w gronie młodych, inspirujących osób, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub część etatu ( wg preferencji Kandydata). Czy ktoś zastanawia się nad złożeniem cv?

Iwona

@Karolina to dobrze, że jesteś zadowolona z rekrutacji. Czy powiesz nam na jakie pytania można liczyć? Czy wymagania są duże? Na jakie stanowisko aplikowałaś? Daj znać jeśli Cię przyjmą. Trzymamy kciuki. @Soczewka88 widzę, że zadowolona raczej jesteś z pracy w Twoje Soczewki. Czy mogłabyś powiedzieć o możliwościach rozwoju w firmie? Czy są jakieś szkolenia?

@Iwona

@Iwona, tak dostałam pracę, jeszcze studiuję więc aplikowałam na stanowisko konsultanta, dostałam zestaw pytań klasyczny jaki można znaleźć na wielu stronkach o rozmowach kwalifikacyjnych, czyli dlaczego akurat ja, jakie miałam doświadczenie z trudnymi klientami, co bym chciała robić za kilka lat, itd. bez zaskoczeń ;-) ciężko mi powiedzieć czy są duże wymagania, studiuję kierunek związany z optyką więc chyba byłam dobrym kandydatem, na rozmowie nie pytali o nic z wiedzy teoretycznej więc myślę że jak ktoś dobrze się zareklamuje to nie ma problemu z dostaniem pracy na stanowisku konsultanta, trochę ludzi brakuje słyszałam, więc cały czas rekrutują

W odniesieniu do poprzednich komentarzy na temat rozmów kwalifikacyjnych. Ja byłam w tym tygodniu na rozmowie we Wrocławiu, odbywała się z Panią Eweliną i na prawdę polecam. Fajna babeczka, rozmowa odbyła się w atmosferze bez stresu, pytania klasyczne. Odpowiedziała także na wszystkie moje pytania odnośnie szkolenia i centrali. Teraz czekam na telefon czy dostanę prace ;-)

Soczewka88

Pracę w firmie TS oceniam naprawdę bardzo dobrze. Zarobki adekwatne do indywidualnych umiejętności sprzedażowych. Atmosfera w Salonie i współpraca z Centralą także w porządku. Ponadto branża jest naprawdę ciekawa i jeśli tylko ktoś naprawdę chce, może się rozwinąć i pozostać w strukturach na długo, czego jestem przykładem.

• Jak się pracuje w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)
2.9/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Wrocław
  • NIP: 8992740447 REGON: 022047303 KRS: 0000445185

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)