Opinie o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

Grand barista

Nie ciekawie się robi... Plany z księżyca

Jola

Hej. Chciałam die dowiedzieć jakie są stawki na kierowniczym stanowisku j czy w ogóle premie są możliwe do wyrobienia? Dzieki z góry za odpowiedz.

Prestiżowa Dama
@Jola

Okolo 5 tys Euro za miesiac i 2 tys Euro premii + za zrealizowany plan kwartalny wylot na Malediwy prywatnym samolotem.

@Prestiżowa Dama

Dzięki, że odpowiedziałaś. Widzę, że wiesz coś o tej pracy w Twoje Soczewki. A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Serio

Czy to prawda że w firmie zarabia się na start 3000 netto?

Tak. W snach

Heheszki
@Serio

Hahaha chyba za 2 miesiące ????

Mamuśka

Odejmij minimum 1000 zł.

Warto?

W Zielonej Górze szukają pracownika. Jakie są zarobki? Czy praca jest warta świeczki?

Nigdy więcej
@Warto?

Nie warto. Nerwy, brak szacunku, mobbing. Pretensjonalne szefostwo i głupota ludzi w biurze sprawiają ze, praca jest naprawdę nie warta zachodu. Brak stabilizacji.

Nie warto
@Warto?

Poczytaj opinie poniżej i wywnioskuj czy warto...pracuje w firmie 2 lata, kiedyś było w miarę . Niestety odkad avenir się sprzedał atmosfera w firmie staje się nie do wytrzymania. Ciśnienia, żeby robić jak najwyższe utargi, z najwyższą średnią paragonu-co popycha pracowników do nieuczciwej rywalizacji, najwięcej zleceń, mnóstwo papierkowej roboty (trzeba prowadzić cała księgowość salonu, to nie są drobne czynności fiskalne, jak to Avenir pisze w ogłoszeniach). Szkoda tylko że wymagania coraz większe a wynagrodzenie coraz mniejsze! Plany sprzedażowe zakładaja tak duży wzrost, że nierealne jest jego osiągnięcie. Pieniadze z każdym miesiącem są coraz mniejsze. Czas się ewakuować!!

@Nie warto

@Nie warto - dzięki za opinie.Możesz bardziej rozwinąć kwestię tej rywalizacji między pracownikami? Jak wysokie są te plany? Widziałam, że rekrutują do salonów https://www.twojesoczewki.com/kariera-w-twoje-soczewki .

K.
@Zuzanna

Pracownicy pracujący na premii od sprzedaży zawsze będą rywalizować........

Tracąca nadzieję...

Prawda jest taka ,że jest coraz gorzej.... Ustalone miesięczne plany nie są do zrobienia. Głosy managera i konsultantów kompletnie się nie liczą w żadnej kwestii. Oczekuje się tylko od nich tłumaczenia z każdej głupoty . Zero docenienia pracowników, którzy mają długi staż pracy. Wcale się nie dziwię, że jest problem z dobrymi pracownikami. Firma wyrobiła sobie już "renomę" polegającą na tym że praca w Avenirze jest tylko ulotką chwilą... nie warto zatrzymywać się na dłużej bo i tak nikt Cię nie doceni - dla firmy jesteś tylko epizodem.

Mała kulka
@Tracąca nadzieję...

Zgadzam się z Twoją opinią. Firma nie szanuje długo pracujacych, gdyż kierują się zasadą że każdego można zastąpić. Nowy pracownik dostaje więcej na start podstawy niż starszy pracownik, albo ma mniej od niego max o 200 zł. Prosząc o podwyżkę zbywają cię informacja że w tym miesiącu firma nie ma funduszy żeby pisać w kolejnym. Piszesz w kolejnym i dla odczepki dadzą ci marne 100 zł podwyżki. Dlatego nie warto tu się zatrzymywać na dłużej!

Zła

Tyle razy wspominałam że krzesła dla nas są katorgą, bolą nas plecy, są niewygodne i nic z tym nikt nie zrobił. Dziś wróciłam od lekarza ortopedy i nie wierzę mam wadę kręgosłupa. Przed pracą w owej firmie nie miałam bóli pleców ani łopatek teraz mam to codziennie ???? w ogóle nie dbacie o nasze zdrowie. W firmie siedzicie na wygodnych fotelach, sofach a nam dajecie drewniane stołki

@Zła

@Zła Rozumiem Twoje niezadowolenie, zdrowie jest najważniejsze. Czy prosząc o ulepszenie warunków pracy w Twoje Soczewki, otrzymałaś jakąś odpowiedź zwrotną? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Zła

Do pracy w salonie optycznym nie przychodzi sie po to, żeby siedzieć godzinami na krześle, tym bardziej jeśli tak jak mowisz,krzeslo jest niewygodne. Jest tyle zajęć,ktore mozna wykonywac w innej pozycji niż siedząca... W wielu sklepach, a wlasciwie w wiekszosci, pracownicy nie mają nawet drewnianego taboretu,zeby przysiąść na chwile. Masz możliwość usiąść i odpocząć kiedy w salonie nie ma klientow, to już bardzo dużo. Mam wrażenie,że ludzie są coraz bardziej roszczeniowi... Najlepiej jak by wstawic dla kazdego "fotel prezesa" ;)

Za wysokie plany

Chyba was pogięło z tymi planami????????!!!!! Tylko byśmy my pracownicy nie dostali premii. Co raz gorzej!!!!

Zażenowany

W firmie dzieje się coraz gorzej... Plany sprzedażowe od 2 miesięcy są zupełnie nieosiągalne. Pracownik dostaje przynajmniej o 50%mniej premii. Wypłata zamiast iść w górę idzie w dół. Niedługo Twoje Soczewki zostaną bez pracowników bo to ewidentny brak szacunku wobec nich.

Klient

Byłam w salonie w outlet. Pani śmierdziało z pod pachy węgorzem. Koszulka brudna. Jak pokazywała mi Pani okulary i podniosła ręce w górę uciekłem!

RYBAK
@Klient

Jeśli to ten sam salon do którego przypadkiem trafiłem to prawda. W Outlet Park Szczecin, pani z identyfikatorem (o imieniu Paulina) to istny koszmar. Pierwsze wrażenie okropne. Przyszedłem do salonu po okulary a czułem sie jakbym był na targu rybnym.

Zażenowany
@RYBAK

"Klient", tia. .. Może czas w końcu zachowywać się jak dorosły i rozwiązywać problemy we właściwy sposób? Tylko do tego potrzeba trochę przyzwoitości i odwagi.

Moherowy beret

Jezeli nie chcecie nosic swoich schludnych,ladnych ubran prywatnych w pracy-nie polecam. Nie mozna swiadczyc pracy w swojej koszuli(gladka,bez nadrukow),tylko trzeba nosic jakies koszulki w ktorych puszcza pacha,robia sie zolte-pomimo,ze dbasz o higiene i na dodatek sa zbedne nadruki. Klienci nie przywiazuja uwagi do jakis firmowych nadrukow na T-shircie. Szybciej zauwaza logo marki premium(Prada czy Christian Dior),niz to co w sezonie letnim nosili pracownicy-nie wiem czy jeszcze musza sie meczyc w tych okropnych koszulkach. Po kilku praniach nadaje sie do mycia okien-ale tych witrynowych,iz sa odporne na smugi. Ponadto wygladasz jak baba z bazaru,ktora siedzi rozkrakiem w laczkach i obdrapanym lakierze do paznokci u nog i powinnas wykrzykiwac „tanio,ladne tylko dzisiaj mamy super oferte”. Inni optycy nie neguja swojej prywatnej odziezy,jezeli masz na sobie outfit elegancko sportowy. Tutaj? Pffff. Dostaniesz dwie koszulki i jak zapomnisz,a nie daj boze bedzie za winklem chowac sie ktos z biura,to dostaniesz potracenie z premii. Ale kogo to obchodzi,ze mozesz nie posiadac w domu akurat rzeczy do prania. Bierz tarke,wrzucaj do wanny i trzyj. Praca nie jest zla. Tylko jest czepianie sie o szczegoly,ktore defacto sa nie istotne. Zamiast zajac sie konkretami,np. szybsza dostawa produktow do centrali marki wlasnej,to ten caly towar chyba wiezie zaprzeg kóz z syberii. Klienci nie raz czekaja po 2-3 miesiace a potem przyjdzie jakas Paniusia i wylewa wiadro z pomyjami-ale przeciez nawet system nie jest w stanie oszacowac terminu przyjscia towaru do centrali,tak aby mozna bylo klienta informowac na biezaco. W centrali jet bardzo duzo milych pracownikow-logistyka. Dla ktorych powinni miec najwieksze poszanowanie ze strony sklepow oraz zarzadu. Jak trafisz na fajny zespol to super. Jak na jakis obibokow-to zle. Niektore wspolkoleznaki potrafily leciec z kanapka w buzi jak uslyszaly,ze wszedl klient,ktory zazwyczaj kupuje duzo i liczylo sie to do premii. Nawet jak by mialo ostygnac jedzenie,to pedzily,ze uginaly sie kolana i obcasy wyginaly.

Rozczarowanie

Pracowałam w firmie ponad rok. Niestety, firma zmienia się na gorsze. Ludzie z biura czują się panami świata, wykorzystującymi fakt że w firmie wszyscy są na ty pozwalają się sobie na chamskie teksty. Trudno czuć się swobodnie, brak stabilizacji. Jak coś się spaprze to wina leci na konsultantów. Firma potrafi zrobić problem z niczego. Nie polecam pracy w tej firmie bo pensja nie jest warta takiego zachodu. Uczysz się dużo, starasz ale i tak podlegasz pod paniusie z biura i zawsze znajdzie się powód żeby znaleźć problem.

Malinowy król

Uczestniczyłam na imprezie flaming party. I byłam w szoku jak jedna z regionalnych śmiała się z koleżanki która sama przywiozła na imprezę. Następnym razem uważajcie w jakim miejscu obgadujecie pracowników bo ściany mają uszy. Siedzisz z nią, uśmiechasz się do niej a po za jej obecnością do innych śmiejesz się że nikogo innego z tego miasta zabrać nie mogłaś bo wszyscy są tam beznadziejni. Przykro i szkoda że ta przyjacielska aura to tylko pozory

Jasiek

Niestety młodzi pracownicy nie przywiązują się do firmy tylko szukają nowych.

Flaming party
@Jasiek

Hahahaha ???? nie przywiązują sie do ameb umysłowych. To chyba naturalne :) nikt normalny w tej „firmie” długo nie popracuje, bo widzi, ze ludzie którzy prowadzą ową firmę, nie maja za grosz szacunku do osób zatrudnianych :) No cóż... duża rotacja w większości miast mówi za siebie.

Neo
@Flaming party

A jak objawia się ten brak szacunku? Ucinają premie? Każą zostawać za darmo po godzinach?

Krysia

Jak to regionalna z Gorzowa mawia: wszyscy w tej firmy nadają się do tarcia chrzanu :) nie pozdrawiam

Smoczyca
@Krysia

Regionalni raczej są różni, nasza ze ściany wschodniej zawsze pomocna, ma bogatą wiedzę i doświadczenie. Utrzymuje relacje czysto służbowe, co się ceni. Co do grafików - szczególnie w wakacje jest ciężko, jak są urlopy to zdarzają się zmiany po 10-12 godzin. Z drugiej strony zatrudnianie większej ilości osób nie ma uzasadnienia, bo później siedzimy sobie na głowach. Wypłaty na czas, choć mogłyby być większe :) Możliwości rozwoju raczej ubogie, 2-3 lata pracy i ciężko o coś nowego. Jesli ktoś lubi spokój, rutynę to praca jak najbardziej dla niego.

Robocik

Pracowałem w firmie niedługo, w dużym centrum handlowym. Gdy tylko zacząłem pracę od razu pojawiła się depresja, czarne myśli. Praca raczej bez perspektyw, siedzisz na d. i czekasz do końca zmiany robiąc co jakiś czas badania (specjalista). Faktycznie wymagania są ogromne, trzeba zakuwać podręcznik na pamięć, a tak naprawdę gra jest niewarta świeczki. Szkoda czasu na taką pracę. ODRADZAM. Dziwna atmosfera wyczuwalna już po kilku dniach.

Całuski

Pracowniku, niech pocałują Cię w (usunięte przez administratora), zanim Ty będziesz musiał pocałować ich. :)

Pyzy nadziewane mięsem

W firmie można pochwalić wypłaty na czas i lekka prace z klientami. Tyle dobrego... Przemiał pracowników jest niesamowity ludzie się zwalniają są braki kadrowe a przez to zapierdzielasz jak osioł. Stoisz na galerii samemu po 12 godzin i nagle wtedy znikają ich ważne zasady grafików. Tak naprawdę nie zaplanujesz sobie wolnego bo jeśli komuś wypadnie L4 mogą cię ściągnąć do pracy. Ludzie pracujący w dziale optyki umywają często ręce, nie odpowiadają za opóźnione zlecenia tylko tobie każą się tłumaczyć klientowi dlaczego czeka o tydzień dłużej na okulary jak zostały mu obiecane na wysyłkę w danym terminie. Ty dostajesz zjebki za optykę która do klienta nie zadzwoni. Szef Pan P wydaje się w porządku i nie z spoluchwala się z pracownikami trzyma poziom...zaś Pan J udaje super kumpla do wódeczki, piwka pozwala sobie na chamskie odzywki i potrafi się pośmiać z pracownika, jak również go wyzwać... Firma zabrania na salonie jeść i pić. Chcesz się napić idziesz na zaplecze, jeśli go nie ma w twoim salonie musisz opuścić salon by zjeść kanapkę albo napić się czegoś. Lepiej wyjść niż później ktoś z biura kto obserwuje cis na kamerach ma zwrócić ci uwagę. Uwaga zainstalowane kamery nagrywają dźwięk co jest nie zgodne z prawem. Uważaj co mówisz! Regionalni osoby które są bo sa. Nie znają odpowiedzi na wiele pytań, ich wiedza optyczna jest często mniejsza niż wiedzą konsultanta. Moja regionalna jest osoba nie kompetentna i nie powinna zajmować owego stanowiska. Lubi siać zamęt, niby udaje że chce oczyścić sytuację a tak naprawdę jest taka plotkara że potrafi z innym pracownikiem obgadywac drugiego, naśmiewać się z niego i robić wszystko by relacje między pracownikami były zimne. Lubi podchwytliwe wyciągać ploteczki którymi dzieli się z innymi pracownikami, często zmyśla jakieś bzdury by ich poróżnić. Pracując w poprzedniej firmie nigdy regionalny nie opowiadał co dzieje się w biurze, innym salonie albo wypytywał o innych pracowników. Nigdy nie pozwalał sobie na pogaduszki budował relacje służbowa i każdy miał szacunek do takiej osoby. Tu jak można mieć szacunek do osoby nie szczerej? W pracy nie masz stabilnej sytuacji bo może zdarzyć ci się że nie podpadniesz regionalnej (czytaj będziesz mieć swoje zdanie inne niż ona) to mozesz wylecieć. Grafiki o których już była mowa i zasady które nie są dobrane do danego salonu są przesadzone przy brakach kadrowych nagle znikają. Osoby mające nad tym piecze są pod innymi osobami pod którymi są jak pod dyktando. Imprezy firmowe... Na bogato alkohol, żarcie muzyka, luźna atmosfera do tego stopnia że możesz się pożygac tylko później cała firma wie jak balowaleś. Tak naprawdę te imprezy są po to by cię obserwować, moc ocenić jak się zachowujesz a nie po to by się z tobą i zakumplowac. Jedziesz na zabawę firmową trzymaj klasę a nie cieszysz się że mogłeś z ludźmi wyżej postawionymi cyt. "Zapalić szluczka" Zarobki w firmie nie są zle, nowy pracownik potrafi dostać wiecej na start niż pracownik z ponad rocznym stażem. Wcześniej pisana notatka na temat kamer. Dalej nic z tym nie zrobiono i myślę że nikt odwagi mieć nie będzie by zgłosić fakt kamer z nagrywaniem dźwięku. Jeżeli chodzi o atmosferę to tworzą ją ludzie z salonu jeśli masz fajny zespół współpraca jest ok. Często na relacje zespołowe w kilku salonach mają właśnie wpływ grafiki, zastępstwa na które nie ma się ochoty. Wiadomo pomoc można ale każdy ma plany i nie zawsze jest je w stanie przełożyc i zaczynają się zgrzyty. Praca jest lekka, czysta jednak wiedzą jaka musisz posiadać często jest mało adekwatna do twoich zarobków. Premię są wypłacane (chyba że coś przeskrobiesz to ci zabiorą) ale mała szansa że wyrobisz plan na 100 procent gdyż plany firmy są bardzo wygórowane. No cóż co inny człowiek to inna opinia. Jednak czytając poniższe opinie można stwierdzić że są mało zachęcające. Ja nie odradzam jak i nie zachęcam... Pracuje już w innej formie optycznej zarobki podobne ( ciut większe) za to relacje, poziom pracowników jest zupełnie inny.

Heja

Wszyscy w tej firmie to jakieś ameby umysłowe.

hejo
@Heja

no ładną opinię o sobie wystawiasz pracowniku :)

Hejoooo
@hejo

Ty za to jako regionalna masz opinie najgorszą z możliwych. Zejdź na ziemie. :D

Ciekawski

Siemka Jestem po studium mam zawód optometrysty jestem z Gdańska i widzę że jest ogłoszenie o pracę. Czy warto składać swoje CV? Jakie są zarobki i czy grafiki są elastyczne? Jaka atmosfera. Szukam pracy na stale

Klaun zakochany klaun
@Ciekawski

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Grafiki elastyczne? Ciagle brakuje ludzi do pracy. A dlaczego? Każdy odchodzi, bo te ameby umysłowe nie maja ani grama szacunku do drugiej osoby. Także siedzisz ciagle w tych 4 ścianach. Ściagają z dni wolnych, z urlopów, bo wiecznie brakuje kogoś na obstawę a jak nie daj Boże nie mozesz przyjść to nagle tekst „to jest polecenie służbowe”. Twoje Soczewki - Twój problem. Winny jest zawsze konsultant, nawet jak nie miał z dana sprawą nic wspólnego. Umywają ręce od wszystkiego bo tak im wygodniej.

Sahara

Ktoś przesadza z narzucaniem planów ostro. Coraz więcej obowiązków a coraz mniej korzyści...

• Jak się pracuje w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)
2.9/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Wrocław
  • NIP: 8992740447 REGON: 022047303 KRS: 0000445185

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)