Opinie o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

Zniesmaczony

Zrównać z ziemią.... Wysadzić w powietrze! Wyzysk!

Olaboga

Plus dodając fakt, iż ludzie z biura są bezszczelni i nie mają za grosz szacunku. Tak naprawdę, gdyby nie to, że my - Ci beznadziejni konsultanci to byście mogli sobie o tym wszystkim pomarzyć. Plus abstrakcja firmy - siedzisz w pracy 12 godzin mając 15min przerwy a nawet mikrofali mieć nie można na salonie,bo JEDZENIE BRZYDKO PACHNIE! HMMM... ale biuro full opcja,.. Zjeżdżalnia, mikrofala...a Ty kanapki jedz przed salonem.

Ambi pur

Atmosfera jakby ktoś puścił nieprzyjemnego bąka.

Życzliwa2
@Ambi pur

Tutaj o ambi pur to można jedynie pomarzyć, a domolem to tego smrodu nie przepędzisz hahahaha

regionalna

A może by tak zebrać grupę pracowników i złożyć zbiorczą skargę a przy okazji domagać się odszkodowania za złamanie praw pracowniczych. Kto jest chętny?? Firma bezkarnie podsłuchuje pracowników a w dodatku klientów. Regionalni mimo wielu już zgłoszeń przymykają na to oko, aby nie stracić "ciepłej posadki". Wybór osób na regionalnych również pozostawia wiele do życzenia. Najczęściej są to osoby totalnie niekompetentne. W dodatku wybierane przez pracodawce na podstawie własnej skali zakompleksienia. Pracodawca kierując się zasadą, im wiecej kompleksow pracownik posiada tym latwiej jest nim manipulowac wybiera na regionalnych osoby najsłabsze z grupy. Na wrocławskich spotkaniach "pierze im mózgi" a niczego nieświadome zastraszone początkowo "sarenki" wracają potem po reinkarnacji do swoich regionów i jak ten feniks który powstaje z popiołu myślą, że są KIMŚ wyjątkowym bo przecież sa wybrane z tak wielu hahahaha. Życie jednak szybko weryfikuje ich złudzenia gdy okazuje się, że nigdy nie znają odpowiedzi na zadawane przez pracowników pytania. W rezultacie pracownik najczęściej dostaje odpowiedź " ...... to jest naprawdę bardzo dobre pytanie" i na tym temat się kończy . Jak widać, niestety jedynie wysokie mniemanie o sobie i subiektywna ocena siebie nie jest wystarczajaca aby zasluzyc na powazanie u pracownikow i choc odrobine stac sie dla nich autorytetem a nie byc przedmiotem jedynie kpin i drwin. Niestety amatorstwo, uposledzenie intelektualne, uboga wiedza branzowa, czesto mniejsza od wiedzy konsultanta nie spowoduje zmiany na lepsze. Proponuję wiec, aby firma przyjrzała się nie tylko konsultantom ale przede wszystkim menadżerom regionalnym. Coraz częstsza rotacja pracowników na poszczególnych terenach może wynikać z braku reakcji przez regionalnych na zgłaszane problemy pracowników, choćby próby mobbingu lub wyzwiska w zespole...

Piska
@regionalna

A o jakim regionie mówisz, bo ostatnio odpowiedziałam na jedno z ogłoszeń i strach się bać po tym co piszesz ????

Klaudia
@Piska

Trójmiasto :)

Piska
@Klaudia

Wszyscy regionalni są tacy jak piszesz? Da się tu zarobić?

Pracownik mało stażowy
@regionalna

Jeśli chodzi o taką grupę ja jestem za ???????????????????????????????????????? może zaczniemy walczyć o swoje. Pracuje tu 6 miesięcy i nie dam soba pomiatać i nie będę siedzieć cicho jak starzy pracownicy co boją się K. ... Bez przesady ludzie serio macie klapki na oczach co się zaczyna tu wyprawiać??!!!!! Korporacja

Życzliwa
@Pracownik mało stażowy

Każdy widzi co się tu wyrabia przez Panią K. ale ludzie boją się mówić bo nie chcą stracić pracy, jednak powoli zaczyna do nich docierać, że najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce.

Pracownik mało stażowy
@Życzliwa

Wiesz... Wszyscy będą mieć zatkane usta, nikt nic nie powie głośno. Uwazasz znajdzie się odważny co zbierze grupę ludzi która podpisze się pod pismem o naruszeniu praw w sprawie nagrywania głosu. Widzę coś się dzieje na moja kierownik jest wystraszona na odwiedziny K.

Życzliwa
@Pracownik mało stażowy

Z pewnością znajdą się osoby, które się pod tym podpiszą, jednak trzeba być przygotowanym na to by od razu szukać sobie nowej pracy bo osoby, które ośmielą się otworzyć buzie już nie mają czego szukać w tym samozwańczym optyku (kto pracował kiedykolwiek w innej firmie, wie o czym mówię) . Nagrywanie głosu to tylko jedna z wielu rzeczy jakie narusza ta firma hahaha.

Ja!
@Życzliwa

O tak tak tak, sama prawda z tym że jak ktoś ma własne zdanie to długo tam nie popracuje, bo dadzą Ci wypowiedzenie (a regionalna wtedy udaje totalnego głąba i ma Cię za durnia, wciskając Ci kit, ze Twój salon bedzie zamykany a po kilku godzinach wstawiają ogłoszenie z poszukiwaniem konsultanta na Twoje miejsce hahaha). Jeżeli chcesz byc poniżany to w 100% musisz sie podporządkować od samego początku. Wtedy zaczną Tobą manipulować a oni bedą mieli z tego totalny ubaw, ze trafili na takiego Łosia. Ci co jeszcze tam pracują, zastanówcie sie czy warto. Czy warto poświęcać swój czas dla takich ludzi, którzy nie maja szacunku dla drugiej osoby... Co do kamer z nagrywaniem dźwięku... hahaha to jest kabaret! Wmawiają konsultantom, że nie ma podsłuchu a nagle ktoś ich podpieprzył i wysyłają maile że niedługo zostanie zablokowany dostęp do mikrofonów. Ta firma to totalna klapa.

Życzliwa2
@Ja!

Oni myślą, że pracownicy są głupi ... ludzie, nie dajcie się (usunięte przez administratora)! Tych mikrofonów się nie da wyłączyć, poszukajcie w internecie, zadzwońcie do producenta kamer i zapytajcie jak nie wierzycie i nie pozwólcie sobie wmówić, że dostęp do mikrofonów zostanie zablokowany.(usunięte przez administratora) niestety nie potrafi rozmawiać z ludźmi, jeśli jakiś temat jest dla niej niewygodny (czyli większość) to potrafi unikać danej osoby nawet przez kilka miesięcy bo prędzej by narobiła w majty niż wykazała się odrobiną profesjonalizmu i stanęła z pracownikiem twarzą w twarz by porozmawiać i rozwiązać jakiś problem.

Rybka
@Życzliwa2

A Flądra Gorzowska to co? Tez unika pracowników, bo nie potrafi z nimi rozmawiać.

Drzewo

Firma krzak.

CzaryMary

Firma ta ostatnio zaczęła prowadzić inwigilacje pracowników. Dzięki kamerom, które zainstalowali śledzą każdy Twój ruch, w dodatku nagrywany jest głos. To wszystko jest niezgodne z prawem ! Może ktoś wreszcie na nich doniesie. Nie jest uczciwe narzucanie pracownikom planów sprzedażowych, które są nie do realizacji, a wyrobienie normy 130% wiąże się dopiero z solidną premią. Premie za sprzedaży tylko soczewek ich marki tez jest niesprawiedliwe. Nie ma co liczyć na dobre wynagrodzenie, a wiedzę ciągle sprawdzają i jeszcze ostrzegają że jak komuś idzie gorzej to utną premie. Brak słów co do tej firmy.

Garbaty Anioł

Jest coraz gorzej. Ostatnio zamontowali w salonach kamery które nagrywają nie tylko obraz ale i dźwięk. Ciekawe jak się ma to do RODO. Przecież klient przy zakupie podaje swoje dane osobowe i powinien wiedzieć że jest to nagrywane.

Caro

Tak naprawdę wszystko zależy od salonu, do którego trafisz. Premie są naliczane indywidualnie i bzdurą jest , że firma obniża wynagrodzenia pod byle pretekstem. Jeśli wychodzisz z założenia, że "Czy się stoi, czy się leży-premia się należy", to nie ten adres. :) Obowiązki na stanowisku są jasno sprecyzowane, wszystko wypunktowane. Plany sprzedażowe nie należą do wysokich, ale osiągalne. Warunki są uczciwe, umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas, dofinansowanie do urlopów i prywatna opieka medyczna. Jeśli masz pecha i trafisz na zespół, w którym ktoś co chwilę znika na lewe L4, kręci afery i knuje intrygi - to nie obwiniaj za to firmy. Jak wszędzie trafiają się fałszywe i leniwe osoby, za które pozostali muszą nadrabiać. Na regionalną praktycznie zawsze mogłam liczyć, cokolwiek by się działo. Pracowałam w salonie TS parę lat i w mojej ocenie najwięcej zależy od ludzi, niekażdy nadaje się do pracy w grupie. W dobrych salonach pracują zgrane zespoły od ładnych paru lat. O czymś to świadczy.

Baska
@Caro

To czemu się zwolnilas ????????

Caro
@Baska

Znalazłam pracę w swoim zawodzie.

Basia

Omijajcie tą firmę z daleka ! Najgorzej jest z premiami, wszystko zrobią żeby dać jej jak najmniej. Zawsze zrzucana jest odpowiedzialność na konsultantów, jeśli coś nie nie zgadza na stanie bardzo prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić z własnej kieszeni. Ilość wiedzy jaką trzeba posiadać, nieadekwatna do zarobków. Musisz wiedzieć wszystko o optyce okularowej i parametrach soczewek, dodatkowo wiedza ta jest ciągle sprawdzana i ogromna odpowiedzialności za to co robisz. To jest istny (usunięte przez administratora), trzeba być w niej wiecznie, nie można 12 h robić żeby mieć trochę więcej wolnego, do tego ciągłe kontrole. Ta praca to niewolnictwo XXI wieku i zero wdzięczności. Jak Ci na psychikę nie siądzie, to hemoroidów dostaniesz.

Soczewkowy niewolnik

Ciężka sprawa, od czego by tu zacząć? Pracowałam w tej firmie rok i o rok za długo. Dział optyki nie ma żadnego pojęcia o zleceniach okularowych. Jak jest jakis problem każdy odsyła do innej osoby i na koncu wina i tak leży po stronie konsultanta. Obiecują, że premie sa dość wysokie a tak naprawdę robią wszystko zeby tej premii nie przyznać. Narzucają plany nie do zrealizowania, w każdym miesiącu zarabia sie coraz mniej. Wprowadzają wytyczne z których sami sie nie wywiązują. Na szkoleniu mówią że każdy konsultant otrzyma pomoc w każdej kwestii a jak tylko pojawia sie jakiś problem to nagle nikt nic nie wie i zostaje sie bez konkretnej odpowiedzi. Nowo zatrudnieni otrzymują na start wiecej niz starzy pracownicy. Regionalni to istny koszmar. Są bo są. Cała firma to kabaret. Dodatkowo obserwują kazdy ruch i człowiek czuje sie osaczony. Nie pozdrawiam i nie polecam tej firmy.

Martynnnnaa

Praca jak praca. Wypłata na czas, klienci mało problemowi. Tylko kasa mogła by być wyższa.

@Martynnnnaa

Możesz podzielić się jaką kasę można tam zarobić?

A...a

pracuję w firmie już kilka dobrych lat i jestem zadowolona; to już duże przedsiębiorstwo, więc warunki są jasne i uczciwe; Lubię atmosferę w Twoje Soczewki za: dobra komunikacja ustalanie składu i grafiku na poziomie salonu pensja w terminie ostatnio podwyżki

Szymon
@A...a

Ciesze się, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Twoje Soczewki. Jakie stanowisko zajmujesz w tej firmie? Mogłabyś podzielić się z nami informacją na temat wynagrodzenia, które oferuje firma nowo zatrudnionym pracownikom? Można liczyć na jakieś ewentualne dodatki do pensji? Podziel się z nami wiedzą na ten temat.

BRAK nicku
@A...a

Odniosę się do kilku Twoich punktów. Owszem grafiki są ustalane na poziomie salonu o ile są zgodne z "zasadami grafikowymi" , które czasem zupełnie się nie sprawdzają w danym miejscu. Podwyżki jak najbardziej tylko nie wspominałaś, że obarczone mnóstwem nowych reguł. Na moje szczęście nie pracuje już w tej firmie, natomiast zostałam wciąż w branży optycznej i powiem tyle, że są miejsca o wiele lepsze niż TS pod każdym względem :)

Iwona

@ona, myślę, że w większości firmy urlop 14 dniowy pod rząd to maksymalny okres, który można wziąć w okresie letnim, dlatego wydaje mi się, że firma Twoje Soczewki nie odstaje pod tym względem od warunków rynkowych. Możesz napisać jeszcze, co przez ten czas, który przebywasz na urlopie dzieje się z Twoim odcinkiem pracy? Jest rozdzielany na innych pracowników, czy po prostu przez ten czas nikt nie wykonuje Twoich obowiązków? @taka, często zdarzają się sytuacje, że firma Twoje Soczewki ma braki kadrowe, które uniemożliwiają zatrudnionym pracownikom wzięcia urlopu w dogodnym terminie? Przedstaw, jak to wygląda szczegółowo.

Iwona

@poniżona, rozumiem. Czy możesz jednak z poziomu anonimowej osoby napisać, jak wyglądała sytuacja odnośnie urlopów w firmie Twoje Soczewki? W sezonie letnim można było bez zbędnych problemów otrzymać dłuższy urlop? Czy raczej pracodawca skłonny był akceptować urlopy tylko kilkudniowe? Napisz, proszę, jak to wyglądało.

ona
@Iwona

urlopy tylko 14 dni pod rząd, jak chcesz dłuższe wakacje to odpada, nawet na bezpłatny nie da rady

taka
@ona

pod warunkiem że dogadasz sie z pracownikami czy sie zgodza przychodzic po 12 pod twoja nieobecnosc;> czesto nie dostaniesz w ogole urlopu bo ludzie sie zwalniaja i mozesz sobie pomarzyc, sytuacja byla nawet taka ze dziewczyna nie mogla isc na komunie siostry bo zostala sama na salonie, wszyscy sie zwolnili i musiala blagac i plakac zeby regionalna stanela za nia na sklepie.

Iwona

@poniżona, przedstawiasz w negatywnym świetle relację z osobami zarządzającymi firmą Twoje Soczewki. Czy możesz przybliżyć, jakie konkretnie sytuacje wpłynęły na to, iż zdecydowałaś się na wyrażenie takiej opinii o kadrze zarządzającej? Patrząc na inne aspekty pracy takie jak wynagrodzenie, ilość obowiązków, to jak ocenisz pracę w tej firmie? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo swoje doświadczenia na ten temat.

poniżona
@Iwona

Wynagrodzenie? Obecnie na podobnym stanowisku dostaję 1300zł więcej niż tam. Ale nie o pieniądze się rozchodzi tylko o stosunek do pracownika. Nie przybliżę konkretnych sytuacji, bo chcę pozostać anonimowa.

poniżona

Ludzie zarządzający tą firmą to jakiś żart. O ile jeszcze z rodziną G. da się jakoś współpracować to rodzina Sz. to (usunięte przez administratora) buractwo i słoma z butów. Pan J. Sz. to obleśny erotoman i furiat nie mający absolutnie żadnego szacunku do nikogo. Jego żona, wielka Pani Dyrektor HR to pogardliwa, zimna i wyniosła kobieta, która merytorycznie wypada bardzo słabo jak na stanowisko które dostała od mężusia. Nie polecam pracy w centrali tej firmy. Nie dajcie się zwieść pięknemu budynkowi, obiadkom i innym bajerom. Praca tam to masochizm za marne pieniądze. A rodzinie SZ życzę, żeby ktoś ich kiedyś tak potraktował jak oni traktują ludzi.

Iwona

@Prawdziawa, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie Twoje Soczewki? Jak ocenisz atmosferę pomiędzy pracownikami panującą w tym miejscu pracy? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem pracy w sposób bardziej szczegółowy. @Lena, napisz proszę coś więcej o standardach pracy w firmie Twoje Soczewki. Czy jest to dobre miejsce pracy dla osób młodych bez doświadczenia zawodowego? Zachęcam do wyrażenia opinii na ten temat. @Samara, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Twoje Soczewki. Czy poleciłabyś pracę osobom, które poszukują pracy stabilnej oraz z możliwościami awansu? Czy ta firma spełnia takie kryteria? Napisz proszę coś na ten temat.

Samara

Pracuje w tej firmie już naprawdę długo. Biorę udział w szkoleniach i imprezach organizowanych przez centrale. Samemu tez szkoli się nowych pracowników którzy przychodzą do pracy bo firma daje takie role tylko doświadczonym pracownikom. Ludzie z centrali są sympatyczni i pomocni, a o niektórych można zmienić zdanie po ostatniej imprezce integracyjnej - niby starsi, postrzegani jako niesympatyczni i sztywni a szluczek za szluczkiem palili z nami i opowiadali o firmie. Następnym razem może i my zostaniemy poczęstowani fajeczką wg zapewnień - jednak takie imprezy są super - papieros i drink zmienia ludzi! Tak trzymać! Pełne zaskoczenie.

Melanzyk
@Samara

Najlepsze integracje są dla samych sprzedawców. U nas w regionie niezapomniane. Z ludźmi z biura. Taki spoko akcent tej pracy.

Szyszka
@Melanzyk

Ooooooooooo taaaaaaaaaaaaaak, potwierdzam!

Wiktor

Jakieś nowinki z pracy? Warto aplikować?

Ambitny
@Wiktor

Jeśli szukasz szybkiego zarobku to raczej udaj się w inną stronę. Jeśli chcesz się rozwijać i zamiast sprzedawać gadżety, ciuchy, elektronikę mieć do czynienia z asortymentem medycznym to może zagrzejesz miejsce. Nic nie tracisz aplikując.

Botyrz

Rekrutacja na stanowisko w Siechnicach do kluczowego działu to jakis śmiech. Nie wiem kto był bardziej zestresowany ja czy babka upiera pod szyję, siedząca z przeciwka. Dodam ze kagańca nie nosze ale i nie gryzę :-) Do dzis nie dostałem nawet jednego słowa w mailu czy tak czy nie czy chociaż dzięki ze wogole sie pofatygowałes na tą kiepską pogadankę. Firma fajna, zaplecze mają, obiekt dobrze położony przy obwodnicy Wrocławskiej. No ale co, firmy budynek nie tworzy. Powiedzenia i szanujcie troche tych co ich odrzucacie na rozmowach.

lubiecyferki
@Botyrz

Ciekawe jaki dział jest kluczowy? Byłam na rozmowie do księgowości w Siechnicach i pisałam test. Podobno standard to dwie osoby prowadzące rozmowe, ktoś z Hrów i kierownik działu. Rozmowa niestresująca i bez szczegółów, nawet nie wiem jakie zarobki. Potem dostałam mejla z odpowiedzią odmowną. W sumie dobrze dojazd dla mnie za długi z przesiadką, nie zdecydowałabym się tak codziennie. Ale jak ktoś bliżej mieszka to ok. Całość robi całkiem dobre wrażenie.

Botyrz
@lubiecyferki

Akurat chyba to nie był standard bo ja miałem rozmowę sam. Mieszkam w miarę blisko więc bym się może zdecydował - tak jak mówisz firma z zewnątrz i z wyposażenia robi dobre wrażenie. No ale niby firme tworzą ludzie w niej pracujący to chyba nie ściany tworzą image.

Lekoman
@Botyrz

A kto cie rekrutowal? Imie?

• Jak się pracuje w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)
2.9/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Wrocław
  • NIP: 8992740447 REGON: 022047303 KRS: 0000445185

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)