Opinie o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

Zasadowa

Nie polecam z całego serca pracy w tej firmie. Przede wszystkim nieposzanowanie pracowników przez centrale, wieczne problemy i stres z tym związany. Premie ucięte, oczywiście na wszystko przyczynia się koronawirus. A jak już są to ustalane tak wysoko żeby nie dało się ich osiągnąć. Nie liczcie na nic w tej firmie, moim zdaniem umieralnia i brak perspektyw.

Czy w Twoje Soczewki panuje luźna atmosfera?

x

Teraz raczej wszędzie nerwowa atmosfera przez bardzo ukrócony system premiowy. Generalnie i tak wszystko zależy od salonu, od zespołu w którym się pracuje.

Zygmunt Stary

Cześć Co się zmieniło jak zmieniłli się właściciele avenir.?

@Zygmunt Stary

Zmiany na lepsze. Poprzedni szef ośmiesza się na mediach społecznościowych.

Lato
@.

Dokładnie z tym ośmieszaniem, niezły cyrk:)

Pracownik z centrali
@Lato

Skończyło się pajacowanie niekompetentnych pseudo managerów. Idzie lepsze i aż się chce pracować!

Kambodża
@.

A kogo interesuje, co poprzedni właścicel robi prywatnie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Twoje Soczewki?

Jenucha

Fajna dziewczyna która z HR prowadziła rozmowy to już nie pracuje niestety w Avenirze także raczej regionalni w kawiarniach będą prowadzić.

Jula

Byłam ostatnio na spotkaniu we Wroclawiu w sklepie. Rozmawiała kierowniczka regionalna. Jak w każdej sieciowce. I ok poznajesz szefową i wiesz czego wymaga. Mam nadzieję, że dostane tą pracę.

Realista
@Jenucha

Aha jakąś pańcie wykopali z roboty, siedzi w domu i wypisuje sobie laurki, żeby mogła wrócić.

Bingo

Od 6 czerwca wznawiają działalność obiekty rekreacyjno - sportowe. Czy szanowny pracodawca ma to na uwadze? Od lipca będzie karta? Przywróćcie program nawet jeśli użytkownik miałby pokryć pełną kwotę bez dofinansowania bo przecie wszystko zabieracie od czerwca. Niech chociaż można będzie pójść się zresetować na saunę czy basen.

Zaniepokojony

Firma już wysyła pracownikom wiadomości o utracie płynności finansowej, żeby usprawiedliwić funkcjonowanie salonów wolnostojących... a to dopiero początek kwarantanny. Strach pomyśleć co będzie dalej

Spokojnie
@Zaniepokojony

Czas do niepokoju przyjdzie wraz ze zbliżającym się terminem wypłaty.

Fifi
@Zaniepokojony

Żadna firma z branży optycznej ( ba! Z żadnej branży) nie obniżyła wynagrodzeń o całe 20 % na tak długi okres czasu jakim jest 6 miesięcy, nie pozbawiła pracowników premii, benefitów i dostępu do pomocy socjalnej, a to wszystko dokładnie w 2 miesiące (14.03-15.05). Tempo działania ekspresowe. Tylko tu nie ma czego gratulować. Atmosfera i te wszystkie aspekty dla których warto było być częścią tej firmy i odczuwać ogromną tozsamosc bycia jej pracownikiem , po prostu na życzenie zarządu już nie istnieją. A miało być tak pięknie... nie ma już idei, wspólnoty i szacunku dla pracownika. Serce pęka... na milion kawałków...

xD
@Fifi

Źródło informacji ? Trzymając się samych faktów, to niestety nie masz racji. Znam co najmniej trzy firmy działające w branży handlowej, które obniżyły wynagrodzenia do 0.8 na pół roku, z czego jedna potężna firma aż do końca roku i pracownicy otrzymują pensję mniejszą od minimalnej. Co jest straszne, bo kasy wystarczy na wegetację, ale to nie jest prawdą, że ludzi masowo nie zwalniają ani nie ucinają pensji. Jeśli nie masz osób w otoczeniu, którzy boleśnie na własnej skórze odczuli skutki kryzysu gospodarczego, to tylko trzymać kciuki, żeby tak zostało.

Fifi
@xD

Mam - I sam dodatkowo jestem tą osobą. Uważasz ze to nie wegetacja? To tylko pozazdrościć jak nie masz rachunków, kredytu, mieszkania Do opłacenia itp. Teraz likwidacja funduszu socjalnego, następnie będzie rezygnacja z prawa dostępu do opieki medycznej, bo po co dbać o zdrowie pracowników. Zabrali nam już wszystko. Łącznie z godnością.

Gienia

Cóż za merytoryczna opinia o pracy. Rozumiem że masz na tyle odwagi i powiesz to wprost a nie na takim forum? Dziwie się co jeszcze robisz w firmie?

Karpacz

Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe. Nie ogarnięta regionalna, kamery, rozliczane przerwy co do minuty! Wylogowanie się z systemu jak idziesz za potrzebą ( firma wie ile czasu potrzeba ci na zrobienie kupki) plany z kosmosu, śmieszne inwentaryzacje nad którymi nikt nie ma kontroli, beznadziejne rabaty dla pracowników, w sumie jak jest jakaś promocja to klient ma lepszą ofertę niż osoba pracująca parę lat w firmie. Wynagrodzenie nie najgorsze ale kokosów też nie zarobisz. Atmosfera zależała od ludzi z którymi się pracowało. Jednakże odczuwało się to że ludzie z biura są "lepsi" Regionalna była mistrzem wszystkiego, zakłamana manipulantka robiła wszystko by poróżnić pracowników. Niektórzy wciągnęli się w jej gierki jednak po czasie może zrozumieli że nigdy nie była wasza koleżanka. To że brała was na kawę na ploteczki to była gra! Wyciąganie informacji o pracownikach i odgadywanie ich .. przykre. Życzę wszystkim którzy jeszcze tam pracuja wszystkiego dobrego. Może macie już lepiej????

Morskie oko
@Karpacz

Lepiej? Coraz lepiej! Z każdym mailem jest lepiej. Tylko Kasa, kasa, kasa a Ty pracowniku zęby w ścianę i nikogo już nie obchodzisz. Stare czasy można włożyć między bajki. Tylko czekać kresu tego przedsięwzięcia.

Mina

To przecież pole minowe. Ludzie, ludzie, ludzie... trzymajcie sie z daleka.

Tamburyno

Jak zagrają tak trzeba tańczyć. Można też śpiewać do mikrofonu w kamerce. Wszystko pięknie słychać, nawet można poprosić o nagranie klipu bo kamerka w dobrej jakości nagrywa obraz.

Zdenerwowany

Jak mieć szacunek do pracodawcy skoro on nie ma go do Ciebie? W sytuacji jaka mamy, liczą się tylko pieniądze a nie zdrowie pracownika - w całej mojej karierze zawodowej z niczym podobnym się nie spotkałem. Najpierw długie prośby o środki ochrony typu rękawiczki czy płyny do czyszczenia blatów lub odkażania opraw, które klienci mierzą i mają kontakt z twarzą a teraz zostawienie otwartych salonów wolnostojących. Plusy: - Wypłata zawsze na czas - Umowa o pracę - Atmosfera na salonie (tu zależy jak się trafi) I to tyle. Minusy: - szanowanie/docenianie pracownika - wynagordzenie - współpraca z biurem - braki porduktow + wysokie progi planów = niskie premie - brak porządnego wsparcia na każdej możliwej płaszczyźnie - spychologia w każdym temacie Jako praca na przeczekanie/zdobycie doświadczenia czy do dorobienia w trakcie studiów jak najbardziej, jednak nikomu nie polecam dłuższej współpracy.

Byłam dziś w pracy, utarg jakby kot napłakał pomyscie czy to ma sens? Boimy się własne zdrowie kosztem pracy by jej nie stracić a wy utargu w kwocie 300 zł. Halo Avenir!!!!!

Dramat!

Avenir chyba za nic ma zdrowie pracowników... Mimo zarządzonego przez rzad zamknięcia galerii handlowych każą przyjść swoim pracownikom do pracy.

Czarodziejka
@Dramat!

Teraz to widzicie? W obliczu zagrożenia mają was w (usunięte przez administratora) liczy się kasa! Salony przy ulicy też powinny być zamknięte osoby tam pracujące są tak samo narażeni jak w centrach handlowych. To jest kpina. Ja idę nie przyjdę do pracy i ma takie prawo, bo ważniejsze jest zdrowie moje i mojej rodziny.

Dramat

Firma to (usunięte przez administratora) totalne. Nie mają szacunku do pracowników, ludzie nie wytrzymują w tej firmie dłużej niż dwa lata. Mobbing na każdym kroku, osoby pracujące na wyższych stanowiskach, nigdy nie powinny się na nich znaleźć. Brak profesjonalizmu. Można odnieść wrażenie jakby wpuszczono bandę licealistów do biura i kazano im zarządzać ludźmi. Absolutny brak kultury osobistej. Regionalna z Warszawy zachowuje się jak przestraszone dziecko której dano stanowisko na które się po prostu nie nadaje. Brak możliwości rozwoju. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

Xyz

Zgadzam się z tym, że firma nie ma szacunku do pracowników. Mam na myśli osoby z centrali, których nie obchodzi człowiek, liczą się tylko cyferki. Jako były pracownik niejednokrotnie tego doświadczyłam. Do tego wieczny problem z grafikami... Co z tego, że grafik układany jest na cały miesiąc skoro co chwilę się zmienia i możesz zapomnieć o swoich planach. Wymaga się od pracownika jeżdżenia po innych salonach i zdarzają sie sytuacje, kiedy musisz np otworzyć salon, w którym nigdy wcześniej nie byłeś. Osoba manager regionalnej niestety pozostawia wiele do życzenia. Uwielbia odrabiać (usunięte przez administratora) pracownikom za ich plecami i kocha plotki. Dowiadujesz się od niej np. o powodzie czyjegoś zwolnienia lekarskiego, co nie powinno mieć miejsca. Co więcej, inwigilacja pracowników... kamery, podsłuchy, centrala chce znac kazdy Twój krok, zero zaufania. Na szczęście już tam nie pracuję :) I nie polecam. Ja się tam trochę zasiedziałam, ale teraz widzę, że nie było warto. Firma potraktowała mnie jak (usunięte przez administratora) i niestety nie byłam jedynym przypadkiem. Do tego temat, który był już wcześniej poruszany: nowi pracownicy dostawali większe stawki od tych starszych stażem. Samo to pokazuje brak szacunku i cudowne motto pracodawcy: każdego da się zastąpić.

@Xyz

Podsłuchy dalej są i jeszcze się tym chwalą.

Wiecie czy Twoje Soczewki udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Doro

To zalezy na jakie stanowisko

Marcelina

Witam Zwracam się z prośbą o informację na temat pracy w tej firmie Otrzymałam zaproszenie na rozmowę o pracę. Czy mogę poprosić na start o zarobki w kwocie 2500 tys netto plus premia? Czy to realne? Jakie są plany sprzedażowe i czy jest to fajna praca

Ona
@Marcelina

Niestety nie Marcelina.

@Ona

Będę wdzięczna za informacje ile mogę zarobi tak realnie z premia. Czy wyciągnę tak do 3 tys Minimum 2700

Ona
@Marcelina

Różnie bywa

@Ona

Już znalazłam inną pracę, opinie jakie przeczytałam przekonały mnie że lepiej szukać czegoś innego i znalazłam pracę

Natalia

Czytając niektóre opinie chce mi się śmiać :D Ludzie w tych czasach nie doceniają swojej pracy.. W każdym miejscu znajdzie się jakaś rzecz, która nie będzie odpowiadać-nie da się każdemu dogodzić. Pracuję prawie 2,5 roku i jestem zadowolona. Strój służbowy, grafiki, plany sprzedażowe chyba występują w większości miejsc pracy. Jeśli chodzi o ludzi z centrali nie doświadczyłam przez ponad 2 lata żadnego chamstwa z ich strony jak niektórzy piszą. Co więcej- wiele osób pomocnych. Manager Regionalna bardzo w porządku-można liczyć na jej pomoc. Branża optyczna- bardzo ciekawa!

Tosia
@Natalia

Podziel się jeszcze informacją z jakimi działami najlepiej ci się współpracuje. Chętnie się dowiemy

Natalia
@Tosia

HR, optyka, logistyka :)

Tictac

Firma pracuje nad udoskonaleniami do tego stopnia stając na głowie z rozwiązaniami ze już nawet na święta nie dostaniesz pieniędzy jak przez wszystkie lata pracy żebyś nie musiał się martwić za co kupić prezenty i wyprawić Wigilie czy zapłacić wymaganą zaliczkę na sylwestra. Banki się ucieszą, może jakaś oferta specjalna powstanie dla tych co się dowiedzieli tydzień przed wypłatą ze listopadowej pensji lepiej nie ruszać. Niektórzy żyją od wypłaty do wypłaty i pewne rzeczy sobie planują wcześniej a tu duże zaskoczenie... Bardzo przykra sytuacja stawiająca pod ścianą.

Lider
@Tictac

Powinni wobec tego wypłacić tez 1000 złotych ale netto do 20 grudnia tej zaliczki. Bo proponowane brutto w styczniu to tez nie za dużo chyba jest no i pewnie na czarnej liście będą tacy co będą to chcieli bo jest to ma wniosek a nie ze obejmie wszystkich. Niewiadomo jak postąpić czy pożyczyć od kogoś ( tylko kto ma żeby w grudniu pożyczyć) czy ten Wniosek wysłać. Może firma rozważy jeszcze to super udoskonalenie?

No
@Lider

Tez dziś o tym gadaliśmy i w sumie dziwnie wyszło z tymi świetami. Ale z premia nawet spoko ze na jeden termin a nie miesiąc w tył chociaż zawsze tak miałem w innych firmach i nie miało to jakiegoś dużego znaczenia bo wszędzie się tak praktykowało.

Wiesia
@Tictac

Czy nie lepiej zwrócić się z wątpliwościami do odpowiedniej osoby z Działu Płac albo do opiekuna HR zamiast roztrząsać sprawy wewnętrzne firmy na publicznym forum?

Margolcia
@Wiesia

@wiesia Bez przesady-nie badz taka roszczeniowa. Pewnie sama plakalas w rekaw wspolpracownicy. Lepiej odkladaj do skarpety,poniewaz od stycznia po podwyzkach wszystkiego zabraknie na kajzerke ze smalcem.

Tako
@Wiesia

Nie nie lepiej koleżanko z HR ???? Po to jest to forum by móc wyrazić swoją opinię

@Wiesia

Ale z jakimi wątpliwościami? Nie ma wątpliwości, ze zostaliśmy załatwieni nie fair przed świętami. Mam zadzwonić i zapytać czy pożyczą pieniądze czy poprosić o zaświadczenie o dochodach żeby starać się o kredyt na święta? Nieładne zachowanie i bardzo smutne. Zaliczka powinna być tez w grudniu przed świętami.

Pinacolade

Zuzanna Po twoich komentarzach, zapytaniach widać że jesteś osobą pracująca w tej firmie a zadając głupie pytania chcesz wyciągnąć z którego salonu są zażalenia. Pracujesz w biurze to się ciesz! Albo chodź do nas do salonu zobaczysz jak to wygląda z tej strony jak Cię interesuje. Może masz ochotę przyjść na zastępstwo? Bo nasze salony koniecznie potrzebują pracownika. Daleko do nas nie masz

• Jak się pracuje w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)
2.9/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Wrocław
  • NIP: 8992740447 REGON: 022047303 KRS: 0000445185

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)