Opinie o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Wrocław

Plug

Szkolenie i atmosferka w centrali Są super, Gosia, Michał, Ewelina i Łukasz super zajefajni ludzie. Dzięx

Iwona

@Karafka Mogłabyś powiedzieć coś więcej o Twoich wrażeniach z procesu rekrutacyjnego? Jakie pytania podczas niego padły?

Iwona

@Finka876to ważne, że już od samego początku firma Twoje Soczewki ma bardzo dobry kontakt z potencjalnym pracownikiem. Jeśli przyjęłaś ofertę pracy, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces wdrażania nowego pracownika do firmy. Swoje wrażenia z rozmowy rekrutacyjnej możesz również zostawić tutaj: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,368523,1,1

Finka876

Mi dzis złożyli ofertę z tej firmy. Pierwszy raz czuje z pracą, ze tu moge naprawdę zostać długo, bardzo dobre wrażenie zrobili na mnie, a pani ktora dzwoniła do mnie cierpliwie mi odpowiedziała na szereg moich pytan o prace i szkolenie. Dostałam 15 minut pózniej tez takie pismo o firmie i kwotach zarobków i byłam zszokowana jak dbają o pracownika od samego poczatku - widać ze są dobrą firmą i tak jak było w ogłoszeniu ze opieka na kazdym etapie zatrudnienia to ja juz sie przekonałam ze tak jest.

Andruska

Ciężko powiedzieć wiele złych rzeczy o firmie... Można czuć się trochę niedocenionym, bo krytykować managerowi regionalnemu łatwo, ale pochwalić - a w życiu! Poza tym praca naprawdę sympatyczna jeśli trafi się w sympatyczne grono współpracowników. Zdarzają się kobiety ą ę, które myślą, że wiedzą najlepiej, ale jeśli zespół jest w porządku - pracuje się całkiem przyjemnie. Zarobki naprawdę niezłe - można pięć_set złotych premii miesięcznie do pensji dorobić przy pracy na pełny etat. Prawda - praca jest przejściowa, dla studenta w sam raz. Ale są i tacy, którzy na tym samym stanowisku pracują 9 lat! Nie jest dobrze tak się zasiedzieć, bo za bardzo człowiek się nie rozwinie. Uważam, że w pracy warto się starać - by dobrze wypaść, dobrze zdać test, mieć wiedzę o produktach. Podczas rozmowy z managerem regionalnym bardzo łatwo podpaść, co grozi nieprzedłużeniem umowy - jak było w moim przypadku.

hoops

pracowałam w twoich soczewkach dość długo i praca sama w sobie nie jest zła - nie jest to może praca dla przesadnie ambitnych, ale jak ktoś jako student chce sobie dorobić to jak najbardziej :) umowa o pracę, medicover, multisport i w porządku ludzie, minusów raczej nie ma, poza tym że w tej pracy raczej nie ma co liczyć na rozwój osobisty, po miesiącu już nie ma się czego więcej uczyć :) - bardziej to praca przejściowa ;)

Iwona

@Keisha gratuluję znalezienia pracy. Chętnie dowiemy się za jakiś czas jakie są Twoje wrażenia z pracy. A jakie pytania padały podczas rozmowy? Czy, podobnie jak u osoby wypowiadającej się wyżej, był to szeroki zakres pytań?

Keisha

A ja się cieszę bo dostałam właśnie prace w tej firmie i będę konsultantką :-) Do rozmowy się przygotowałam wiec nie poszłam z pustą głową, a zresztą rozmowa była naprawdę w bardzo miłej atmosferze prowadzona i nie mam zastrzeżeń, Pani byla bardzo pozytywna i widać ze zależało jej na wyborze najlepszych osób do zespołu ( cieszę sie ze to ja :-))) , a byłam na wielu rozmowach różnych od ukończenia pełnoletności i jak czytam te komentarze niektóre to ręce opadają mi do samej podłogi. Ja tam jestem nastawiona pozytywnie i nie moge sie doczekać szkolenia, tego co sie nauczę i jak bedzie mi szło. To nie jest praca w sklepiku, branża jest poważna, firma ciagle cos otwiera nowego, a tak naprawdę ludzie przychodzą i do konsultantek po konkretne odpowiedzi wiec jak jest sie dobrym, a ja zamierzam byc, to na pewno będę mieć wyniki a co przez to sie rozumie satysfakcję z pracy :-)

Iwona

@Karolinka zawsze warto przygotować się to rozmowy. Zamieszczam link do artykułu, który może Ci w tym pomóc. http://www.praca.blog.gowork.pl/3-wskazowki-ktore-pozwola-lepiej-wypasc-na-rozmowie-kwalifikacyjnej/#more-3565

Karolinka

Jutro ide na rozmowe w Opolu. Nie wiecie kto tam prowadzi rozmowy? Nie wiedziałam ze aż taka jest ta rekrutacja skomplikowana, a szukałam w necie i znalazłam wasze posty a jak czytam co Lucy napisała to chyba nie da sie iść tak o po prostu nieprzygotowanym. Ile to trwa? Bo skoro tyle pytan to chyba długo.

Iwona

@Lucydziękuję za podzielenie się wrażeniami z rozmowy. Rzeczywiście, dość szeroki zakres zagadnień został podczas niej poruszony.

LadyDi

Obie Panie z Wrocławia sympatyczne i grzeczne. Praca jak praca, wg grafiku i elastycznie , da się dogadac. Pracuje 2 miesiące, trzeci nawet zaraz i zamierzam zostac. Pozdrawiam Panie od rozmów.

LadyDi

Lucy

Iwona niestety Pani ktora przeprowadzała rozmowę nie odezwała sie jeszcze i obawiam sie ze pewnie juz nie zadzwoni rylko do 2 tyg wyślę mejl ze dziękuje , a 2 tyg mijają w czwartek. Przebieg rekrutacji pytasz, No to Ci powiem nie przygotujesz sie tak łatwo bo przekruj pytan jest bardzo szeroki. O wykształcenie o to gdzie sie pracowało, co sie lubi robic w wolnym czasie jakie zainteresowania, scenki jakbys sie zachowała, sprzedanie usługi lub produktu takiego jak ci pani powie ze masz jej zaprezentować i sprzedać. Pytania z cyklu co byś zrobił gdybys sie znalazł na pustyni, jak przychodzi trudny klient, co jak nagle wszyscy na zwolnieniu i musisz wysłać raport, paczkę i jest duży ruch - jak uporządkujesz zadania. Babka spoko, młoda i szczupła

lol
@Lucy

PrzekrUj, czyli totalny brak wyksztalcenia - nie dziwie się, ze Cie nie przyjęli.

Iwona

@Lucynapisz czy udało Ci się dostać pracę. Chętnie też dowiemy się więcej o przebiegu rekrutacji. Jakie pytania padły podczas rozmowy?

@Iwona

Cyckotron skad wiedziales :( Powiedzieli mi, ze mam za male piersi i klienci nawet w nowych soczewkacz ich nie zauwaza, wiec... Niestety :( Plakac mi sie chce :(

Lucy

Ja byłam w Poznaniu wczoraj i nie było takiej babki. Była młoda Pani. Dluga rozmowab i pytania o wszystko w zasadzie ale pani bardzo miła i sie nie stresowałam. Czekam na kontakt ze dostanę ta prace . Oby :-)

Cyckotron
@Lucy

Nie dostaniesz, bo masz za male dojce.

Lucy

Ja byłam w Poznaniu wczoraj i nie było takiej babki. Była za to miła młoda Pani. Dluga rozmowab i pytania o wszystko w zasadzie ale pani bardzo miła i sie nie stresowałam. Czekam na kontakt ze dostanę ta prace . Oby :-)

Lalaland

A ja byłam w Gdańsku i trafiłam na kobietę w średnim wieku. Kamienna twarz i co no stresujesz sie, nie wiesz czy ok czy nie. Okaże się.

Yolanda

Ja w Warszawie nie trafiłam na tą kobietę w średnim wieku, rozmowę przeprowadzał facet. Miły, pytania od ogólnych do bardziej szczegółowych, dokładnie omawia co pracownika czeka... albo tylko tak obiecuje, bo jak jest później to nie wiem, okaże się. Dużo pytań o poprzednie prace. Ale ogólnie atmosfera rozmowy miła i raczej niestresująca.

Rekruter!
@Yolanda

Yolanda be cool, bedzie dobrze. Wpadlas mi w oko, wiec robote dostaniesz :D

byłyTS

Butterfly lady piszesz tak, bo nikt nie zadzwonił przez 2 tyg. z propozycją pracy?

• Jak się pracuje w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)
2.9/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Wrocław
  • NIP: 8992740447 REGON: 022047303 KRS: 0000445185

AVENIR MEDICAL Sp. z o.o. (Firma zamknięta)