Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o.

anonim 2011-01-02 19:56:31
Stanowczo odradzam!! Zarówno klientom jaki i potencjalnym pracownikom.

Biuro prowadzone przez [usunięte przez moderatora]
[usunięte przez moderatora]jest osobą bardzo kłótliwą. Jest obrażona jeśli ma rozmawiac z pracownikiem jakiegoś klienta. Nie dawanie umów klientom jest normą. Rezygnacja z usług takiego biura jest zatem niemożliwa.
Klienci chcący zabrac dokumenty w celu weryfikacji mają problem z ich otrzymaniem!!
Księgowośc prowadzona nie prawidłowo, Liczne błędy księgowe wynikające głównie z niewiedzy, a nie pomyłki. Żadna z firm będąca klientem tego biura nie przeszłaby pozytywnie ani audytu ani badania bilansu, a tym bardziej kontroli podatkowej!!! Żenada!!!
Klientom nie mówi się, że powinni ewidencjonowac sprzedaż dla osób fizycznych na kasie fiskalnej.

Pracownik przychodzący do pracy nie jest wprowadzany w sposób pracy biura. Nie wiadomo nawet czego pracodawca od niego oczekuje. Nikt nie przekazuje wiedzy na temat firm, które ma obsługiwac. Pracownik sam musi dojśc do tego czym zajmuje się każda firma, a jest ich 30 i najlepiej, żeby o nic nie pytał. Jeśli zada jakieś pytanie na temat dokumentów [usunięte przez moderatora] robi wielką awanturę, że w ogóle ktoś jej przeszkadza.
[usunięte przez moderatora]k wprowadza pracowników w błąd w sprawie dokumentów klientów, a potem się tego wypiera. I kolejna awantura, że wcale tak nie mówili i po sprawie. Tylko co z klientem, który od roku ma księgowane faktury z odliczeniem Vat, a nie przysługuje mu do tego prawo??? Przecież nikt tego nie będzie korygował, bo nawet nie wiedzą, że robią źle!!!

W biurze ogólnie panuje bałagan nie tylko w dokumentach, brud pod biurkami i na biurkach jest wszech obecny. Pierwszą rzeczą, którą zrobiłam gdy weszłam do biura to było umycie biurka. Za to też mi zwrócono uwagę.

Pracownicy dostają burę jeśli jest im zimno i podkręcą ogrzewanie. Gdy tylko [usunięte przez moderatora] to zobaczy zaraz zakręca grzejnik. Może tylko ja nie nadaję się do pracy w temperaturze ok 15 stopni C.

Pracownicy muszą się prosic o umowę o pracę, a i tak jej nie dostaną. O badaniach lekarskich i szkoleniu BHP można zapomniec.

[usunięte przez moderatora] bardzo chętnie zatrudni kogoś kto będzie pracował w soboty, niedziele i święta oczywiście nieodpłatnie.
Najgorsze jednak jest to, że jak pracownik rezygnuje z pracy w takich warunkach jest wyzywany od najgorszych i mieszany z błotem!!! Taki sam los spotyka klientów.
Nie wypłacanie wynagrodzeń pracownikom, którzy odchodzą też normalna sprawa dla tych Państwa.

Zatem nim ktoś zdecyduje się na pracę w tym biurze niech się poważnie zastanowi. Mnie też zwiodło pierwsze, jakże przyjemne wrażenie tych Państwa, niestety potem było tylko gorzej.....
anonim 2011-03-06 20:01:47
Znam to biuro i tych ludzi i muszę się zgodzić z przedmówcą. Szczerze odradzam. Była pracownica tej firmy.
anonim 2011-05-18 09:27:16
Byliśmy klientami tego biura przez kilkanaście lat. Niestety kontroli nie udało się przejść pozytywnie. Liczne błędy i miliony korekt!!! I końca nie widać!! Korygujemy podatki CIT, VAT, listy płac i zusy!! Ludzie to koszmar jakiś. Ile jeszcze kar będziemy musieli zapłacić przez niekompetencje tych ludzi??? Wszystko z błędami. Jak można przyjąć firmę do kompleksowej obsługi, brać za to kasę i tak chrzanić????
Po odejściu z tego biura Nasza nowa księgowa za głowę się złapała i nie mogła dojść co tam jest porobione. Mimo iż minęło 1,5 roku od odejścia z corii my wciąż nie mamy jeszcze wszystkiego skorygowanego.
[usunięte przez moderatora]to osoba nastawiona na zysk!! A klient jest tylko środkiem do uzyskania tego celu.
NIE POLECAM!!!!!

Były klient.....na szczęście!!!
ufrejdek42 2016-05-20 19:38:26
fakt wymagają ale nie po nic - w koncu profesjonalnie podchodza do tematu i byle kogo nie zatrudniaja
Zostaw swoją opinię o Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o.