Opinie o Centrum Rozliczeniowo - Informatyczne - Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Rozliczeniowo - Informatyczne - Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Rozliczeniowo - Informatyczne - Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Rozliczeniowo - Informatyczne - Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o. w Łódź

Nola Nowy wpis

Wszystko napisane powyżej jest zgodne z prawdą. Doświadczyłam tego jako pracownik. Okropna atmosfera. W jednym pokoju syn z byłą żoną ciągle się kłócili. Na nią trzeba było zarobić, bo nic nie miała. Szefowa jędza. Na sprzątaczkę żal pieniędzy. 15 godzin pracy dziennie też mało. Omijać z daleka.

Michał Nowy wpis

Jak u Was reagują na l4?

ufrejdek42 Nowy wpis

fakt wymagają ale nie po nic - w koncu profesjonalnie podchodza do tematu i byle kogo nie zatrudniaja

Byliśmy klientami tego biura przez kilkanaście lat. Niestety kontroli nie udało się przejść pozytywnie. Liczne błędy i miliony korekt!!! I końca nie widać!! Korygujemy podatki CIT, VAT, listy płac i zusy!! Ludzie to koszmar jakiś. Ile jeszcze kar będziemy musieli zapłacić przez niekompetencje tych ludzi??? Wszystko z błędami. Jak można przyjąć firmę do kompleksowej obsługi, brać za to kasę i tak chrzanić???? Po odejściu z tego biura Nasza nowa księgowa za głowę się złapała i nie mogła dojść co tam jest porobione. Mimo iż minęło 1,5 roku od odejścia z corii my wciąż nie mamy jeszcze wszystkiego skorygowanego. [usunięte przez moderatora]to osoba nastawiona na zysk!! A klient jest tylko środkiem do uzyskania tego celu. NIE POLECAM!!!!! Były klient.....na szczęście!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrum Rozliczeniowo - Informatyczne - Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Znam to biuro i tych ludzi i muszę się zgodzić z przedmówcą. Szczerze odradzam. Była pracownica tej firmy.

Stanowczo odradzam!! Zarówno klientom jaki i potencjalnym pracownikom. Biuro prowadzone przez [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]jest osobą bardzo kłótliwą. Jest obrażona jeśli ma rozmawiac z pracownikiem jakiegoś klienta. Nie dawanie umów klientom jest normą. Rezygnacja z usług takiego biura jest zatem niemożliwa. Klienci chcący zabrac dokumenty w celu weryfikacji mają problem z ich otrzymaniem!! Księgowośc prowadzona nie prawidłowo, Liczne błędy księgowe wynikające głównie z niewiedzy, a nie pomyłki. Żadna z firm będąca klientem tego biura nie przeszłaby pozytywnie ani audytu ani badania bilansu, a tym bardziej kontroli podatkowej!!! Żenada!!! Klientom nie mówi się, że powinni ewidencjonowac sprzedaż dla osób fizycznych na kasie fiskalnej. Pracownik przychodzący do pracy nie jest wprowadzany w sposób pracy biura. Nie wiadomo nawet czego pracodawca od niego oczekuje. Nikt nie przekazuje wiedzy na temat firm, które ma obsługiwac. Pracownik sam musi dojśc do tego czym zajmuje się każda firma, a jest ich 30 i najlepiej, żeby o nic nie pytał. Jeśli zada jakieś pytanie na temat dokumentów [usunięte przez moderatora] robi wielką awanturę, że w ogóle ktoś jej przeszkadza. [usunięte przez moderatora]k wprowadza pracowników w błąd w sprawie dokumentów klientów, a potem się tego wypiera. I kolejna awantura, że wcale tak nie mówili i po sprawie. Tylko co z klientem, który od roku ma księgowane faktury z odliczeniem Vat, a nie przysługuje mu do tego prawo??? Przecież nikt tego nie będzie korygował, bo nawet nie wiedzą, że robią źle!!! W biurze ogólnie panuje bałagan nie tylko w dokumentach, brud pod biurkami i na biurkach jest wszech obecny. Pierwszą rzeczą, którą zrobiłam gdy weszłam do biura to było umycie biurka. Za to też mi zwrócono uwagę. Pracownicy dostają burę jeśli jest im zimno i podkręcą ogrzewanie. Gdy tylko [usunięte przez moderatora] to zobaczy zaraz zakręca grzejnik. Może tylko ja nie nadaję się do pracy w temperaturze ok 15 stopni C. Pracownicy muszą się prosic o umowę o pracę, a i tak jej nie dostaną. O badaniach lekarskich i szkoleniu BHP można zapomniec. [usunięte przez moderatora] bardzo chętnie zatrudni kogoś kto będzie pracował w soboty, niedziele i święta oczywiście nieodpłatnie. Najgorsze jednak jest to, że jak pracownik rezygnuje z pracy w takich warunkach jest wyzywany od najgorszych i mieszany z błotem!!! Taki sam los spotyka klientów. Nie wypłacanie wynagrodzeń pracownikom, którzy odchodzą też normalna sprawa dla tych Państwa. Zatem nim ktoś zdecyduje się na pracę w tym biurze niech się poważnie zastanowi. Mnie też zwiodło pierwsze, jakże przyjemne wrażenie tych Państwa, niestety potem było tylko gorzej.....

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Rozliczeniowo - Informatyczne - Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Rozliczeniowo - Informatyczne - Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Rozliczeniowo - Informatyczne - Biuro Biegłych Rewidentów Coria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Zielona 50 lok. 1
    90-635 Łódź