Opinie o Personnel Solutions w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel Solutions. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Personnel Solutions o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel Solutions w Katowice

lojalna

Ci,którzy prcaowali dla tej firmy więcej tego błędu nie popełnią, to pewne, a Ci którzy czytając te komentarze mają nadal odwagę sprobować - przestrzegam - niedługo sami dopiszecie się do tej długiej listy zażaleń. Nie zarobisz, stracisz nerwy i czas

praca frankfut

nie polecam . nabor w pazdzierniku a potem tylko wyjazdy do katowic i zbywanie ze dokumentow nie ma A jak sie okazalo w zarzadzie na lotnisku nic nie wiedzieli ze ktos do pacy przyjezdza a planowe przyjecia do pracy dopiero w maju

Opiekunka

Nie polecam, stawki która proponują nijak się mają do tych na umowie i na koncie..

Dariusz

Nie polecam, miałem jechać jak kolega do pracy do Frankfurtu (praca na lotnisku) nie warto, dalej jestem w polsce a rekrutacja trwa od października.. !!!!!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Veo Worldwide Services
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
Danuta

Nie polecam byłam na jednej delegacji i porażka..

Samanta

Marne zarobki na tle konkurencji dla opiekunek

bond

hej a co powiecie o tym prezesie panu (usunięte przez administratora)młody facet ale da sie z n im dogadać czy raczej nie pozdrawiam

maksi
@bond

Pan prezes jest bardzo przekonujący w rozmowie. Tylko nie zawsze sprawdza się to w praktyce. Owszem jest bardzo miły- ale ważne co jest na papierku a nie w umowie słownej.

xxyyzz
@maksi

Z prezesem można się dogadać ale on jest tylko marionetką główną rolę w tej firmie grają dwaj panowie z brzuszkiem a wtedy macie pewne że długo nie pociągniecie

a.

Bardzo niskie stawki proponują. Z innymi firmami można jechać do opieki za dużo wyższe wynagrodzenie. Poza tym jeden wielki bałagan maja w tym biurze, ciągłe zmiany pracowników i potem nikt nic nie wie. Nie polecam.

paulina

pracuję z ta firma i nie ma probelmów. pieniądze sa na czas, koordynator zorganizowany wiec wszystko tak jak powinno być

azuK
@paulina

ja też nie nażekam, jak pracujesz uczciewie to zarobisz

@azuK

niestety uczciwa praca nie zawsze się opłaci zwłaszcza jeśli pracodawca jest nie uczciwy

Życzliwy

Chcecie mieć spokojne życie to trzymajcie się z dala od tej firmy.

sylwia

pracuje w tej firmie w poznaniu i jest ok, wypłaty na czas, sensowny koordynator, tak jak trzeba.

Olo

Witam, a czy ktoś może wie coś więcej o pracy na magazynie w Niemczech(lotnisko), jak to wygląda i czy w ogóle warto podjąć współprace z tą agencją? pozdrawiam

TK
@Olo

Nie warto. Ogłoszenie jest ale jeszcze nic nie wiedzą. Szkoda czasu.

jan
@TK

Nie warto jezdzisz do katowic co miesiac zalatwiasz potrzebne dokumenty szkolenia i dalej nic nie ma pracy na lotnisku pisalem bezposrednio do biura lotniska we frankfurcie .tylko stracilem czas 3 miesiace i pieniadze.

andi
@Olo

Jadę na rozmowę dotyczącej pracy na lotnisku do katowic. Przeszedłem test języka, zebrałem dokumenty. Przynajmniej nie pobierają opłt, wygląda sensownie. Zobaczymy.

Kajerka

Coś z tą firmą jest nie tak. Po tym co się w tej firmie dzieje można stwierdzić, że jest źle. Jestem kasjerką w Tychach od prawie roku do końca października pracowało mi się super ze względu na panią koordynator- dziewczyna do rany przyłóż. Grafiki zrobione na czas, zawsze można było się z nią dogadać. Teraz totalna porażka nowa osoba jest bezczelna, nieodpowiedzialna i oczernia swoją poprzedniczkę- za którą każdy z nas skoczyłby w ogień. Takich ludzi się szanuje.

bbbkkkddd

OFERUJEMY ( wg Personnel Solutions) -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- zapomnieli dodać zadaniowa, czyli wykorzystać do maksimum -Samodzielną realizację projektów- realizują projekty, które jeszcze nie zostały potwierdzone a potem dostaniesz naganę za pracę która nie ma sensu; -Dynamiczną i pełną wyzwań pracę- bardzo dynamiczna, nie wiesz każdego dnia za co ci się oberwie Przyjazną atmosferę- zapomnij!!! Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia- możesz jedynie się cofnąć na pewno się nie rozwiniesz na każdym kroku mobbing; Niezbędne narzędzia pracy- może się doczekasz, na pewno doczekasz się telefonu który będziesz musiał non stop odbierać, a spróbuj tego nie zrobić

pracownik PS

Brawo!!! wszystko co piszecie to prawda. nie wspomne o tym jak sa przeprowadzane szkolenia typu BHP itd. tylko podpis.. ale to szybko.. bo to w trakcie godzin pracy i nie masz czasu przeczytac nawet, a jesli nawet sie chce, zeby nie podpisac byle czego, mówią ze sa kolejki i za to ze 1 osoba nie " rozładuje" tego są kary pieniezne w wysokosci 100 zł. od kazdje wypłaty.Porażka. za kazdegłupstwo ytrzeba płacic ze swoich. ja Mialem kiedys zamiast 590 zł. dostałem tylko 30.

UPS

Witam A czy ktoś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia z pracy przez Personnel Solutions za granicą w Niemczech w magazynie? Będę wdzięczna za dodatkowe informacje w tym wątku lub przesłane na e-mail (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Do Sobieski

Sobieski - 2013-08-28 19:13:51 Jeżeli kiedykolwiek pracowaliście w tej firmie, to nigdy nie zaznaczajcie tego w swoim CV. Firmy, które dzwonią w sprawie Waszych referencji są okłamywane, ponieważ szefowie wymyślają o Was niestworzone historie i dlatego nie dostajecie pracy. Nie jest to pierwsze tego typu zdarzenie. Ilekroć, któryś z pracowników odejdzie to firma, nie ma nic na swoje usprawiedliwienie i wymyśla jakimi to złymi pracownikami jesteście. Przestrzegam i odradzam jakąkolwiek pracę w tej firmie! Ja również! Ale żeby tak się zachowywać, trzeba nie mieć za grosz klasy...!!!! Można więc sobie wyobrazić, jaki poziom reprezentuje ta firma, skoro na porządku dziennym jest oczernianie własnych pracowników!

Sobieski

Barbara

matata - 2013-08-11 07:42:26 a jak z wypłatami w Personnel Solutions? nie znalazłam żadnych aktualnych wieści na ten temat? jakie teraz stawki mają?żenujące...

piku

piku - 2013-08-09 10:19:54 witam, poniżej link do artykułu - 100% prawda. jako były pracownik tej firmy, dobrze pamiętam takie opowieści opiekunek z PS, te które chciały coś wywalczyć - kończyły karierę szybko.... http://wiadomosci.onet.pl/prasa/niewolnica-starszej-pani/tdsse link: http://wiadomosci.onet.pl/prasa/niewolnica-starszej-pani/tdsse jeśli się nie otwiera to na onecie na stronie głównej jest - "niewolnica starszej pani' o wykorzystywaniu do granic opiekunek przez klientów oraz oszukujące agencje pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel Solutions - Katowice

• Jak się pracuje w Personnel Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel Solutions?

Kandydaci do pracy w Personnel Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel Solutions

Personnel Solutions