Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

hay

socjal bardzo dobry.premia kwartalna max 5%

solo

Witam Mam przyszłym tygodniu rozmowę w UTC.aplikowałem na montera,ile mogę powiedzieć stawkę na początek? mam ponad 10 lat doświadczenia jako monter.jaka jest obecnie atmosfera na montażu,są premie,wczasy pod gruszą itp. jak wygląda rozmowa o co pytają?

Ciamajda

porażka na racie . porażka na dziesiątce. porażka na 28. porażka na komie. kiedyś były zaniedbane budynki ale nie było braków . nasze nnajsłabsze ogniwo jest bardzo wysoko. brak doswiadczenia technicznego dyrektora zakladu robi swoje ( iluzja wiedzy). propaganda sukcesu nie wystarczy. jak dlugo jeszcze amerykanie będą pozwalać na taką improwizację ? ręce opadają . koła zębate to iluzja, automotiv w lotnictwie to iluzja. To mógł wymyślić tylko laik. Prowadzi tą firmę jak stado baranow i wymaga od ludzi aby nie mysleli technicznie tylko psychologicznie. Na produkcji to nie wystarczy. proszę tylko o refleksję na temat własnych decyzji.nie wystarczy wysłać kierowników do porshe aby zobaczyli linię produkcyjną.

tom

A jak tam na galwanizerni zarobki warunki pracy???

prosto
@tom

sama chemia.warunki też takie sobie.a kase lepsza maja na cnc na początek.odradzam

Praktykant

Jestem niemiło zaskoczona. Nie polecam.

maisterCNC

Dlatego przez zewnetrzną firmę rekrutują na obróbkę wiórową CNC przez zewnętrzną firmę z minimalnym 6-cio miesięcznym doświadczeniem. Na wiórowej CNC po 6-miesiącach trudno mówić o jakimkolwiek doświadczeniu hahahaha

abcdef

Jestem pewien, że teraz sie ludzie zaczna zwalniac. Niektorzy juz pracy szukaja

eros

Tam już od października zeszłego roku ostro jadą.Dużo można gadać na ten temat. Idzie ku gorszemu.

abcdef

Na 10 to już jest nawet 12 godzinny system pracy łącznie z sobotami i niedzielami

Modus operandi

Czy ma ktoś możliwość napisania na jakiej zasadzie wyglądają kilkumiesięczne delegacje, wyjazdy zagranice, jakie są diety i czy są premie za wyjazdy? Oraz czy wyjazdy są obowiązkowe ?

Pracownik.

Ja tylko dodam, że ten okres 2 miesięczny okres rozliczeniowy, ma wejść na rok czasu. Ten rok czasu ma przyzwyczaić pracowników do takiego systemu pracy, a po roku czasu mają wprowadzić 3 miesięczny okres rozliczeniowy, coś podobnego jak jest teraz w Amazonie. Generalnie firma teraz powoli robi się "masową produkcją" podczas której zaczynają liczyć "systemowo" każdą sekundę pracownikowi, którą przekładają na spadek finansowy firmy. Niby lotnictwo, a niczym nie różni się od masowych produkcji pralek, zmywarek itp. Gdzie przypisują pracownikowi numerek i robią z niego maszynkę do pieniędzy, której wyliczają każdą sekundę. Pracodawca robi z początku wokół siebie wiele szumu, ładny marketing a później, sami zobaczycie ...

@Pracownik.

Dokładnie zgadzam się z Tobą. Czekajmy jeszcze na system 4-brygadowy. w całej firmie. Na 10 już chłopaki tak pracują podobno tylko na dwa miesiące. Znamy te bajki.

stefan

Wszyscy pracownicy wchodzą w dwu miesieczny okres rozliczeniowy.

eros

Do wszystkich. Moje posty należy czytać jako opinie o HS Wrocław. Jeśli chodzi o rozliczenia dwu miesięczne to wyłącznie chodzi o działy produkcyjne czyli o operatorów. Pracownicy umysłowi nie są wliczani pod ten dwu miesięczny okres rozliczeniowy.

Panowie piszący dziś test psychologiczny, jak Wam poszło? Również piszący :)

świerzy

kurcze miałobyć do poldka odnośnie tego co napisał:"wszelkie wątpliwości powinien rozwiać fakt, że ta firma pochodzi z Rzeszowa"

świerzy

Do eros Czy pisząc "Ogólnie teraz poważnie bym się zastanowił nad pracą w HS" masz na myśli firmę UTC AeroSpace we Wrocławiu? czy to zupełnie inny temat?

świerzy

Do eros Możesz rozwiać myśl: "wszelkie wątpliwości powinien rozwiać fakt, że ta firma pochodzi z Rzeszowa"? "-2 miesieczny okres rozliczeniowy" dotyczy również biura konstrukcyjnego?

GiGi

Ha ha ha , Wasz Dyrektor to kolega naszego Piotra z WABCO, więc czekają Was zmiany, ale tylko na lepsze........ale My przynajmniej mówimy dość i od wczoraj mamy spór zbiorowy z Pracodawcą.

eros

Do dominiki1323 Od 1 czerwca wchodzą zmiany: -2 miesieczny okres rozliczeniowy -soboty i niedziele tez pracujące (zależy jaki dział) - koniec z setkami za soboty!!!Tylko 60 zł brutto za 8h w sobote taki dodatek. 100 zł brutto za niedziele. Ogólnie teraz poważnie bym się zastanowił nad pracą w HS. Ale wolny kraj.

kolo

Ktoś idzie na badanie lekarskie w tym tygodniu?

ggggg

ile zarabia operatpr cnc ??? bo mam propozycje i nie wiem czy jest sens brac po uwage ??

rekrut
@ggggg

A ile może zarabiać przy 30 osobach chetnych na 1 miejsce? Domysl się.tam idzie się dla CV, a po roku rzuca wypowiedzenie na biurko szefa wyjeżdża z doświadczeniem za granicę. Do roboty za prawdziwy hajs.

imjustaman

Nie ma pracy w weekendy. Za nadgodziny płacą. Wszystkiego się dowiesz w manpower. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Wrocław

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.