Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

ok

dKw

Jeśli jesteś osobą ambitną, przebojową, konsekwentną, upartą w działaniu, masz jasne priorytety w życiu i wiesz czego chcesz - zapraszamy na pokład, A FIRMA W KRÓTKIM CZASIE UDOWODNI CI W JAK DUŻYM BYŁEŚ BŁĘDZIE !!! Polecam spróbować – takich wrażeń nikt inny nie zapewni. Gwarancja satysfakcji. Masz nadal wątpliwości – zapytaj osób, które już tu pracują. Firma ma już wypracowaną markę – popytajcie na mieście !!!

TORO
@dKw

Całkowicie się zgadzam pięknie powiedziana cała prawda o HS dodam tylko że jeśli umiesz myśleć to albo się naucz mózg wyłąnczać na bramie albo niemasz co w takiej korporacji szukać. Pracuje już tu parę lat i mogę szczerze powiedzieć że wszelkie próby usprawnienia zangarzowania i usprawnień spotkają się z tempym oporem ogółu a jeśli coś przejdzie co też się zdarza to autor nagle będzie w otoczeniu całego stada ojców jego sukcesu który oczywiście będzie sukcesem nie pracownika-autora lecz kierowników liderów technologów i dyrektorów ludzi którzy nic nie zrobili w temacie a raportują cudzy pomysł sukces jako swój. autobusy 904 914 i 914a jeżdza spod galerii dominikanskiej niestety dość żadko ale jakie kwiatki można w nich spotkać ostatnio miałem przyjemność podróżować z (usunięte przez administratora) do bud 12 która szczebiocąć na całe gardło chwaliła się jak to jej głównym zajęciem jest picie kawy, kantyna, spotkanie no i z workflow sie zapoznawała(usunięte przez administratora). nic dziwnego że ludzi jeżdza po paniach z HS skoro mają takie ambitne zajęcia co dziennie i jak mniemam odpowiednie do nich kompetencje :-) a niektórzy muszą (usunięte przez administratora) na swoje pensje i nie tylko.

misiek

(usunięte przez administratora)Kto pracuje ten pracuje, kto uczciwie ten uczciwie. Pozostali - nie koniecznie. Więc nie pisz bzdur, ze same pracowite, uczciwe mróweczki formują tą przyszłą "fajną" zakładową rzeczywistość. Jeśli jednak tak sadzisz, to jesteś bardzo oderwany od realnego życia w tej firmie. I pewnie jesteś jednym z "formujących" życie "leni".

Luka

(usunięte przez administratora) Za kilka lub kilkanaście lat będzie to naprawdę fajna, przyjazna firma, ale ktoś tą firmę musi uformować. Dla ludzi wygodnych, którzy oczekują ustabilizowanej, komfortowej pracy miejsca tu nie ma.

Praktykant

Jestem niemiło zaskoczona. Nie polecam.

K.D. - 2013-09-28 10:43:14 Witam, pytanie o wysokość stawki jaką powiedzieć na rozmowie kierowałem raczej nie do osób, które poszły do HS zaraz po studiach, ale tych, którzy jednak coś już potrafią i nie boją się wycenić nieco wyżej. Zdaję sobie sprawę jak wyglądają pierwsze lata w HS. Tylko że moje doświadczenie nie polegało na przerysowywaniu dokumentacji przez półtora roku i przez kolejne półtora przerabianie jakiejś części zaworu, który ostatecznie i tak nie wszedł do produkcji. Są różne firmy i nie w każdej spędzony czas liczy się tak samo. Pytanie dalej aktualne: Jaką kwotę na rozmowie kwalifikacyjnej mówi osoba, z pewnym doświadczeniem i zrealizowanymi samodzielnie wieloma projektami? Chodzi oczywiście o stanowisko konstruktora.Mów kwotę którą uważasz za odpowiednią, najwyżej zaproponują Ci mniej. Większość zarabia raczej w dolnych widełkach, żeby się załapać na górne musiałbyś mieć spore doświadczenie w tematach związanych z profilem działalności firmy. 3 lata to niewielkie doświadczenie, a jeśli nie robiłeś projektów związanych z hydrauliką to od strony wiedzy technicznej doświadczenia nie masz wcale. Co nie znaczy że jako inżynier masz mieć taką stawkę jak operator wózka i mimo oburzenia niektórych pytanie jest jak najbardziej na miejscu a kwoty które wymieniałeś widnieją na paskach wynagrodzeń niektórych pracowników biura.

lauda

Firmą rządzi sitwa niekompetentnych ludzi, jakiej nikt nie może sobie wyobrazić nie będąc pracownikiem HS -(usunięte przez administratora)CI NIEODPOWIEDZIALNI ZA NIC LUDZIE ZNISZCZYLI !!!!!

K.D.

Kontrowersyjny

(usunięte przez administratora)w ramach łaski przyjęła propozycję, po długich i natrętnych naleganiach ze strony firmy, aby firma z powodu jej braku w szeregach nie upadła na kolana. Co za przypadek, że ona była właśnie tym brakującym ogniwem…… i teraz dział funkcjonuje wspaniale, wszyscy są zachwyceni i żyją w przyjaźni, szacunku i obłudzie.

PP*

Ci co wprost wyrazili swoją opinię w ankiecie czują sie teraz mocno wyobcowani - patrząc na spektakularne wyniki - jesteśmy tak szczęśliwi, że nic więcej do szczęścia nam nie potrzeba i wygląda na to ( patrząc po obrobionych wynikach ) że tych rozczarowanych firmą jest mniejszość - życie zweryfikuje te wyniki. To jest bardzo ciekawa sytuacja bo rozmawiając z ludzmi opinie są zbieżne - przeważa frustracja i zrezygnowanie.

YOHS

- 2013-09-25 16:30:31 a jak tam jest z dojazdem? pytam o autobus 914 i 904 od galerii dom. jezdzi ktoś ? ile czasu trwa dojazd?Witam, Ja rowniez jestem zainteresowany dojazdem do HS srodkami MPK lub innymi :) Czy do HS dojezdzaja tylko autobusy z 9XX ? Czy na psiaku jest jakis przystanek? Jezlei tak to gdzie on się znajduje.

wrocławianin

(usunięte przez administratora) Najlepiej wygooglajcie sobie (usunięte przez administratora) i porównajcie ze swoim, chociaż raczej nie będzie nawet czego porównywać bo dziewczyna gra kilka lig wyżej od was.Kwalifikacje nie maja nic do rzeczy - jest masa świetnie wykształconych bezrobotnych - bez znajomości i dyrektora w kręgu bliskich, którzy tylko mogą pomarzyć o takiej posadzie w takiej firmie.Można mydlić oczy, ze jest ktoś niepowtarzalny i dlatego został zatrudniony - ale udowodnijcie, ze nie było lepszych na rozmowach kwalifikacyjnych - o ile w ogóle były. Jak się chce kogoś zatrudnić, zawsze znajdzie się pretekst. A miejsce zawsze ktoś może zwolnić i oczywiście zawsze ten grający "o kilka lig niżej". Wiadomo. Generalizujesz i być może porównujesz do samego siebie. Studia za granicą, staże w renomowanych firmach za granicą i w Polsce jeszcze o niczym nie świadczą bo to wszystko można osiągnąć dzięki pieniądzom... Dopiero praca na własny rachunek oraz stosunek do innych ludzi pokazują co człowiek jest wart i czy zasługuje na szacunek. Wracając do sprawy, która to liga to właściwa i słuszna we firmie.

oku

Nie myślałem, że dożyję czasów, że człowiek jako jednostka tak bardzo będzie się nie liczył. Człowiek to narzędzie do generowania godzin bazowych, a (usunięte przez administratora) na samej górze tylko woła mało i mało i ciągle mało. Ale jak wynika z propagandy jesteśmy do bólu zadowoleni, a kto by się odważył powiedzieć prawdę - grupy były prowadzone do salki komputerowej i dobrze wiedzieli, kto o której był i wypełniał ankietę - dyskrecja gwarantowana !!! Ciekawe dlaczego jak się rozmawia z ludźmi to opinie są skrajnie inne ???

nic

Gdyby nie to zakłamanie to by nawet fajna ta firma była, a tak to się można poczuć jak w szpitalu dla psychicznie chorych. Tak niejasne zasady tu obowiązują, a w zasadzie ich brak. Oczekiwania są nieokreślone ale zawsze są pretensje...... wszystko na pokaz.... to jest żenujące....

kiki

K.D. - 2013-09-11 19:06:05 Mam prośbę do kolegów po fachu o małą podpowiedź. Chciałbym się zatrudnić do działu konstrukcyjnego. 3 lata doświadczenia, ciekawe projekty za sobą i myślę spory potencjał ;) Pytanie więc: Czy na rozmowie kwalifikaycjnej mówić granice 5 - 6 tys. brutto, czy jak powiem 6 - 7 tys. to też przejdzie?? Gdzie jest ta granica dla już troszkę doświadczonego pracownika, po której CV wyląduje w koszu? a ja w mordke "az trzy" lata doswiadczenia to celuj od razu na jakiegos big bosa wez od razu z 15 tys a umiesz cokolwiek? bo pewnie jak reszta twoich kolegow (usunięte przez administratora) te trzy lata na spotkaniach i szkoleniach oraz lazeniu w kolko z reszta fachowcow od niczego

sb

Mysle ze spokojnie mozesz celowac w 8000 brutto jezeli juz masz "aż" 3 lata doswiadczenia :P

K.D.

ddz

Fanuc, Sinumeric, Okuma, Mazatrol, Mitsubishi. Maszyny różne , Morisaki, okumy, Maho,

?

Witam W jakim systemie sterowania są Tokarki i/lub frezarki. Oraz jakiej marki są te obrabiarki?

Pablo

Najgorsze, że panuje tam ogromna obłuda, wszystko na pokaz. Ma wyglądać a nie działać. Etyka jest w teorii, a jak trzeba coś wyprodukować, bo plan będzie mniejszy o kilka $, to wtedy wychodzą charakterki.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Wrocław

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.