Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

mic

Chyba nie tędy droga. Usuwając negatywy nie spowodujesz poprawy w tej firmie a tylko wrażenie tego ;)

obserwator

To może w końcu jakiś Amerykaniec sie przyjrzy tym opiniom i wywali 3/4 wtedy zacznie sie porządek a firma zacznie dobrze prosperować. Inaczej nie wróże firmie wysokiego poziomu towarów.

ciekawy

W ogóle dziwny jest tam sposób aplikowania. CV wrzuca się do "jakiejś" skrzynki przy portnierni. Nikt z chętnymi nie rozmawia nawet wstępnie, pewnie wszystkie idą potem do kosza a przyjmowani są swoi. Może tak ale mam nadzieje, że nie.

oczywiście, że się da.

Praktykant

Jestem niemiło zaskoczona. Nie polecam.

taki jeden

xxx - 2013-07-07 10:19:14 Odkąd pracuję w biurze konstrukcyjnym jeszcze chyba nikt się nie zwolnił. Zacznie się dopiero jak wszyscy młodzi i niedoświadczeni pracownicy którzy zatrudnili się na przestrzeni ostatniego roku staną się doświadczonymi i przestanie im wystarczać marne kilka % podwyżki rocznie. Mam nadzieję że firma jakoś wyjdzie im naprzeciw, bo inaczej większość młodego zespołu który właśnie osiąga gotowość do samodzielnego wykonywania projektów zacznie się rozglądać za inną pracą, głównie ze względu na zbyt powolny wzrost zarobków. Bo atmosferze w pracy i szybkości z jaką człowiek się w niej rozwija ciężko coś zarzucić. Kto by się zwolnił, jak płacą w zasadzie za sam "potencjał" - bo nie oszukujmy się - pracy dla nowych jako takiej tam na razie nie ma. Codzienność to dyskusje, spotkania, adaptacje rysunków, nowe projekty, które po pół roku analiz się wycofuje, itp. Młodzi cały czas się uczą, albo robią przez kilka tygodni jeden rysunek, nie wiedzą jeszcze co to stres, czy presja czasu albo odpowiedzialność za błędy. Co do podwyżek - najpierw trzeba czymś się wykazać i przede wszystkim - popracować, potem można prosić o większe pieniądze. A skoro gdzieś indziej jest lepiej - po co tracicie swój "drogi" czas? Na Wasze miejsce kolejka chętnych.

goscnowy

A jak wygląda praca na stanowisku operatora CNC? Jakie maszyny tam mają? I jakie pieniążki można wyciągnąć na początek?

xxx

alutka

janek - 2013-07-04 20:21:20 Zastanawiam się po co tyle przyjmują, skoro nowi pracownicy nie mają co robić. Jak pewne dwie miłe nowe panie z biurowca 12 - bez przerwy siedzą w kuchni i plotkują, godzinami, jak w kawiarni w leniwe sobotnie popołudnie, a podobno w ich dziale "niedobory kadrowe". Za co płaci się tym ludziom??? Za samo przychodzenie do pracy i dobry wygląd oraz ładne CV? Skoro się nudzą - po co ich zatrudniać, skoro firma oszczędza i zwalnia innych? Z drugiej strony inni ludzie w firmie pracują po 12 godzin, bo się nie wyrabiają z obowiązkami jakich im nawrzucano. To jakiś czeski film. Jak przełożeni organizują pracę, czy w ogóle się interesują zarządzaniem i tym co robią jego pracownicy? W kilku firmach pracowałem, ale takie ciekawostki obserwuję po raz pierwszy.A mnie zastanawia kiedy zakład naprowadzi na normalne tory pracy i myślenia związkowych "bojowników o wolność załogi", ksenofobicznych, zbuntowanych dla idei, wyznających zasadę - kto nie z nami ten przeciwko nam, a "nowy, młody" to wróg, którego trzeba zniszczyć. Przez 50 lat nie nauczyli się pracować, bo zawsze byli uprzywilejowani i pracować najczęściej nie musieli albo robili to co chcieli, bo im pasowało. Teraz każdą zmianę i najprostszy dodatkowy obowiązek traktują jako zamach na życie ich oraz "ich" ludzi. Naprawdę można by długo wymieniać jakie kwasy sieja wśród ludzi, zamiast zająć się pracą. Ale po co, skoro i tak są wyjęci spod prawa. Mam nadzieje, że do czasu.

Obserwator

Witam.Mam pytanie.Obecnie pracuję na stanowisku lakiernika proszkowego.Obsługa automatycznych kabin proszkowych firmy Wagner.Czy W firmie Hamilton można dostać prace z takim doświadczeniem.Słyszałem że posiadacie obróbkę powierzchniową czy coś w tym stylu.Dzięki za info.

janek

olo

wisi tak długo bo pewnie potrzebują kilku nie wiem ile oni zarabiają, pewnie 3000-4000 brutto

Witam, Dlaczego rekrutacja na inżyniera jakości trwa już od marca 2013? Widzę, że znowu pojawiło się ogłoszenie na to stanowisko. Ile taka osoba może zarobić w tej firmie?

samson

Atmosfera w pracy świetna- towarzystwo spoko. Kontroler ostatni się zwolnił bo dali mu kiepską podwyżkę- moja rada, jak negocjujesz to jak najwyżej...a specjalistów i tak im brakuje więc wezmą. I jest dużo pracy oczywiście, nadgodziny płatne.

kandydat

Witam, czy potraficie powiedziec cos o pracy specjlisty z kontroli jakosci. programisty maszyn cmm jaka atmosfera, natłok obowiazkow, jakie zarobki, bede wdzieczny za wszelkie informacje

TS

U nas jeszcze długo nie będzie ładu. Firma się rozwija i zamiast budować jakość od początku to rekrutuje na potęgę myśląc, że ilość=jakość. To można jednak wybaczyć, bo rozbudowa firmy nie jest łatwa-za 3 lata pewnie wszystko będzie ułożone jak w innych firmach. Jeśli chodzi o centrum inżynieryjne to pracuję w nim 11 miesięcy. Praca rozwojowa, ale dla ludzi po studiach. Z resztą dla tych ludzi idealna na roczek lub dwa i można iść dalej. Dla ludzi z doświadczeniem, nic specjalnego. Gdybym miał tutaj przyjść jeszcze raz to nie zdecydowałbym się na GEC-P. Jednak dla tych, którzy się zastanawiają to napiszę: PLUSY: -fajni współpracownicy, w sumie wszyscy pracują razem. Nie spotkałem się z podkładaniem świń itp -multisport, -szkolenia- duży atut dla młodych -pewne zatrudnienie, stabilność -wyjazdy za granicę (to może być też minusem bo delegacji nie ma) MINUSY: -bałagan, niektórzy mają robotę inni nie, -faworyzowanie-szczególnie uskuteczniane przez kierownika konstrukcji (koledzy z poprzedniej pracy) -wszyscy liczą na projekty, które już już są u nas ale jednak jeszcze nie. Tak więc ogólnie nie jest źle. Nie słuchajcie tych, którzy tylko narzekają bo to nie miarodajne oceny. Jeśli jednak chcecie przyjść do biura, mieć zadania i liczycie na porządeczek to polecam inną już rozwiniętą firmę.

tomcio

We Wrocławiu jest kilka firm naprawdę dobrych, dobrze prosperujących poukładanych i "przejrzystych" jeśli chodzi o zasady etyczne tam panujące. I nie ma zmiłuj się, jeśli ktoś zasady łamie - konsekwencje ponosi bez względu na stanowisko i "wdzięk".

on

A jakie są lepsze firmy we Wrocku?

normalka

dadi - 2013-06-07 12:09:48 Podobno jakis szatniarz z miasta ma przyjsc. Podobno z okolic Legnicy

dadi

Podobno jakis szatniarz z miasta ma przyjsc.

karol

zz - 2013-06-05 22:00:42 Podobno tylko na chorobowym jest. Ciekawe kto mial by go zastapic.Prawie pewne, że [usunięte przez moderatora]. Już dwa razy tu czytałem.

Zostaw merytoryczną opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Wrocław

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.