Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

aa

To nie jedyna linia. Jest jeszcze LPM-3 oraz LPM-2. Najlepiej na rozmowie zaznacz ze chcesz trafic na LPM-3 i tyle.

gosc

Mam pytanie. Czy pary suwakowe to jedyna linia produkcyjna? Aplikuję na operatora i po opiniach nie chciałbym tam trafić. Jeśli są inne to jak tam wygląda sytuacja? I najważniejsze - czy jest możliwość wyboru linii?

zz

Podobno tylko na chorobowym jest. Ciekawe kto mial by go zastapic.

jasio

Pan Wyspa - 2013-04-02 19:25:41 Jeśli myślisz ze przemysł jest nie rentowny to sie raczej bardzo bardzo mylisz się. Zakładam ze finalnie już się Państwo nie będziecie nudzić tylko podkręcą. Jedyna wadą jest to ze nie POLSKIE hehenie wiem w ktorym hamiltonie pracujesz ale w tym na bierutowskiej poza multi sportem ,byly premie swiateczne nie spotykane w polskich firmach w moim dziale podwyzki dostali wszyscy i kazdy sie uczy czegos nowego nie ucza sie ci co sie chowaja i stonia od pracy po pol roku liczysz na awans a sam mowisz ze nic nie robisz hahahahhaha

Praktykant

Jestem niemiło zaskoczona. Nie polecam.

low-cost

Całkowicie zgadzam się z opinią poprzednika, pracownik to tylko numerek statystyczny, rotacja duża, atmosfera pracy ciężka, program Dialog/Ombudsman, o którym informują już w trakcie szkoleń wstępnych to wielka fikcja. Dział finansów ma chyba gorzej niż Biedronka, bo pracowali nawet w weekend majowy. Jeśli ktoś ma interesującą pracę - radzę omijać z daleka.

edek z fabryki kredek

edek z fabryki kredek - 2013-05-04 19:12:01 Jak tyle opinii sie pojawilo to i ja dodam swoja : jak na razie jestem dla firmy numerem z kartoteki a nie partnerem . Firma powinna budowac prawidlowe relacje z pracownikami od samego poczatku a nie robic wszystko zeby pracownikow do siebie zniechecic ( chocby takim zdaniem : jak sie nie podoba to tam sa drzwi ) Trudno mi powiedziec czy nie potrafi czy nie chce . W ten sposob nie buduje sie zespolu na lata , na zachodzie juz dawno sie tego nauczyli , u nas w Polsce mina jeszcze lata zanim dotrze to decyzyjnych glow . W tej chwili chlopaki z zespolu jada na kilkanascie tygodni ( a moze sie okazac ze beda to miesiace ) w "delegacje" na opisanych przez kogos wyzej warunkach . Na ktore za bardzo nie chcieli jechac . Bedac tygodniami poza domem majac zone lub dzieci ? . Ile czasu beda potrzebowac zeby zrozumiec ze robi sie ich w bambuko ? Mysle ze szybko zrozumieja ze robiac to samo co teraz ale na lokalnej umowie o prace zarobia 3x tyle co teraz i nawet jak beda placic sobie za mieszkanie czy jedzenie beda sporo "do przodu" . Ilu z nich wroci ? I nawet jak wroca to jak dlugo popracuja ? Firma (koncern , gdzies wyzej niz Wroclaw ) wyszla z zalozenia ze jestesmy "low cost country " i tak sie zachowuje w stosunku do pracownikow . Troche szkoda bo firma z potencjalem ogromnym - przynajmniej oddzialy zagraniczne .zeby nie bylo tylko negatywnie : pieniadze zawsze o czasie , zgodnie z umowa , jest multisport za pare zl , dosc elastyczne godziny pracy . Dla tych co pytaja sie warto : nie wiadomo skad przychodzicie i co sie wam w poprzedniej firmie nie podobalo , jakie warunki wynegocjowaliscie , moze akurat bedzie to firma dla was , a jak nie to mowi sie trudno . Bedzie jakies doswiadczenie na przyszlosc .

edek z fabryki kredek

BAM

od razu wiadomo kto odpisał na ten wpis [usunięte przez moderatora] KIEROWNIKA. Facet, który myśli że zastraszaniem ludzi osiągnie sukces. Bardzo chętnie powiedziałbym ci to w twarz, ale zależy mi na pracy. Szkoda że z takimi idiotami muszę pracować. Do [usunięte przez moderatora] KIEROWNIKA / Już zapomniałeś ile braków tłukłeś na szlifierce masz szczęście, że w tamtych czasach nikt cię z tego nie rozliczał. Szanuj ludzi a oni będą szanować ciebie!

zainteresowany

ciekawszej? poczytaj o parkerze w siechnicach, to stwierdzisz, że gorszego bagna nie ma... zobaczymy

janek

A na jakie stanowisko? Jak nie masz innej, ciekawej pracy, to spróbuj, może Ci się spodoba, zawsze mozesz zrezygnowac po 3 miesiącach albo wcześniej.Zawsze to jakieś doświadczenie.

zainteresowany

czy ktoś ma jakieś świeższe informacje?... byłem na rozmowie i dostałem odpowiedź pozytywną.... ale jeszcze się zastanawiam...

Janek

Jesli mozecie mi doradzic, to na ktora stanowisko aplikowac: konstruktora czy mesowca? Moze wiecie jakie sa warunki? Ile placa? Jacy sa przelozeni? Ogolnie, czy warto wysylac CV

bonie

Wy tylko o tych wyjazdach i wyjazdach najpierw zróbcie coś dobrze potem wyjeżdżajcie w nagrodę się doszkalać.Przyłóżcie się do roboty i przestańcie narzekać i jak się komuś coś nie podoba to do widzenia tam są drzwi papierek i nara z firmy cieniasów nierobów i obiboków i kombinatorów nie chcemy. A co do produkcji -przyjdzie taki cwaniaczek dostanie 3500 podstawy i się śmieje starym pracownikom w twarz bo to co nie on niby po szkole a tępak że masakra nawet nie wie jak suwmiarkę trzymać sorry on nawet nie wie co to jest!!!!! nic tylko lać w mordę za takie coś.

rob

Witam. Mam pytanko na jaką stawkę może liczyć na początek Technolog np. montażu? Dzięki za odpowiedź.

bida

Jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniala co do podrozy sluzbowych : wszystkie ktore do tej pory odbywalem zaczynaly sie i konczyly w sobote lub niedziele . Oczywiscie czas podrozy nie jest wliczany do czasu pracy .

kandydat

bida - 2013-03-27 21:53:27 po pol roku pracy w dziale konstrukcji moge powiedziec : - sa wyjazdy , do stanow tez , ale firma postanowila zaoszczedzic i nie placi diet , zwraca tylko koszty wyżywienia - pracy jak na razie nie ma za wiele - to co zrobilem do tej pory moglbym ogarnac w czasie 3-4 x szybszym , ma byc wiecej pracy w przyszlosci - na lazdym kroku jakies tablice , standardy , instrukcje , nakleki ( nawet na biurku sa naklejki informujace co mam w szufladzie ) - no ale co kto lubi , jest to wielki koncern i ma swoje zasady , nie mi oceniac czy maja sens . Generalnie kilkanascie formularzy aby cokolwiek zalatwic - co do zarobkow to zarabiam mniej niz w poprzedniej firmie , ale mialem nadzieje ze duze naucze sie w takiej firmie i bedzie szansa na awans . Jak na razie ani sie nic nie nauczylem ani nie awansowalem . Sadze ze zarobki jakos nie powalaja , przynajmniej w konstrukcji - jak na razie sa szkolenia dofinansowane z unii np angielski , ale jeszcze tylko przez kilka miesiecy - jedynym "benefitem" jest karta multisport za pare zl oplacana z funduszu socjalnego . Nie ma dodatkowego ubezpieczenia . Czy bym jeszcze raz przyszedl do tej firmy ? Zdecydowanie nie . Inaczej powiedza absolwencji dla ktorych bedzie to pierwsza praca , maja szanse oswoić sie z korporacja ( co to znaczy korporacja i jak pracuje ) i moze czegos sie naucza .dzięki... jedna z niewielu rzeczowych informacji z których można się wielu rzeczy domyślić

Pan Wyspa

bida

Zeber

San Diego???? Chyba nie pytasz poważnie???? Jeśli tak to chyba tylko palcem po mapie pofuniesz:D:D:D Kto Wam takich bzdur naopowiadał?????????

nn

Proszę o rozwiązanie umowy z BOCO. To jest skandal, że nowi pracownicy pracują w swoich ciuchach przez miesiąc, dwa, trzy ,cztery itd.. Jak można było pozostawić to poza kontrolą UTC ?

Zostaw merytoryczną opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Wrocław

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.