Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

ddz

Nie widzialem dziewczyn na produkcji no chyba ze Panie Technolog. Co do umiejetnosci to do zadan operatora nalezy przezbrojenie maszyny, zaladowanie, namierzenie i ustawienie narzędzi oraz korygowanie offsetu w narzedziach po pomiarach. Operator mierzy tez co zrobił na maszynie i podbija sie pod tym co zmierzył. Duża odpowiedzialność ale nie wszyscy do tego podchodzą poważnie. pierwsza umowa jest na 3 miesiace. Potem w zaleznosci co umiesz.

jogin

bardzo trafna wypowiedź.

zacna magdzia

A moglibyście napisać, czy Hamilton przyjmuje operatorów produkcji bezpośrednio, czy przez jakąś agencję pracy? Trzeba mieć tak jakieś specjalne kwalifikacje i umiejętności na maszyny na produkcji, czy wszystkiego Was nauczyli już na stanowisku? Jest jakiś okres próbny? aaa no i najważniejsze - czy przyjmują tam dziewczyny? ;)

Zeber

Zapomnij o ogrodach!!! To tylko mylny PR!!! Z dnia na dzień robi się (usunięte przez administratora) - nie tylko dla produkcji. To o czym piszesz to pensje pracowników na stanowiskach kierowniczych i oczywiście brutto (w sumie to też nie wszystkich).

Praktykant

Jestem niemiło zaskoczona. Nie polecam.

fan młodego

A ty pracuj, pracuj. Rób na nich jak szalony. Potem dostaniesz kopa w (usunięte przez administratora) i będziesz zrozpaczony [usunięte przez moderatora]

Dry run

Oh, baby, baby it's a wild world :-)

znajomy

Ja ostatnio slyszalem ze to jedna z lepiej zarabiajacych firm inzynierskich we wroclawiu....Prawda to? Ktos w firmie mowil. I czym tak bardzo rozni sie dzial konstrukcyjny od oblizceniowego bo zarabiaja po 10 000 tys nawet a Wy piszecie ze 3,700 To jak to jest, nic z tego nie rozumiem.

smerf

młody może - siedzieć 7godzin (na 8 godzin pracy) w kuchni na pogaduchach i robić głupie przejścia z aparatem - zamiast pracować!

cynkmam

Młody może... chyba lepiej ściemniać niż uczciwie pracować. A ty (celowo z małej litery) wielki miastowy [usunięte przez moderatora] lepiej naucz się pisać, bo robisz błędy ortograficznie większe niż niejeden [usunięte przez moderatora]

sama prawda

Prawda jest taka że firma (usunięte przez administratora) ilton jest obecnie najlepszą firmą produkcyjną we Wrocławiu zarówno ze względu na zarobki jak i charakter pracy. Najgorsze jest tylko to że pełno tam najmuje się ludzi z okolicznych [usunięte przez moderatora] przez co stawki są zaniżane i teraz nowoprzyjęci dostają mniej niż kiedyś. Bo jak taki koleś usłyszy że ma dostać ponad 2k na rękę to już by chętnie pod biurko właził. Bo jak ma w domu chodowlę kur to mu to wystarcza.

mlody

Bo młody jeszcze może, a stary już nie.

henry

idealnie trafiony komentarz. Porażka na całego. [usunięte przez moderatora] Jaki rozwój?? To śmieszne... Ludzie ktorzy w wyekszości pojęcia nie mają o zaworach (bo i skąd mieliby je mieć) mają od podstaw opracować nowy zawór. Jaki to jest cel?? Bo na pewno nie stworzenie poprawnej konstrukcji zaworu... Nic tylko obiecanki. Porażka na całego!!!

zmyślony

Bo gdy proponowali nowym tyle co starym to ich śmiechem zabijali. Teraz młody który potrafi mniej zarabia więcej niż stary.

niga55

3400-3700 to młodzi mają podstawy ,starzy 2700-3000 .Jeden z chłopaków pokazał mi kiedyś odcinek myśląc że my tu zarabiamy więcej.

gosc

Nie martwcie sie starzy pracownicy jezeli w przyszlym roku nie ebdzie jakichs ciekawych podwyzek to sporo mlodych odejdzie takie sa prawa rynku

emeryt55

Młody operator ma stawkę 3500 brutto ,stary doświadczony operator 2900 brutto-i to jest etyka w HS Wrocław.

hydralowiec2012

Myślisz że operator za 2000 zł netto będzie się pałował 8godz. to jesteś w błędzie.Technolodzy zarabiają grubą kasę to niech odwalają robote.

gość

zxc - 2012-10-23 08:54:19 Operator produkcji - 2012-10-22 20:33:06 Nie bardzo wiem kolego o co Ci chodzi,według Ciebie kierownik jest niekompetentny bo rano nie przyszedł do Ciebie i się nie przywitał?,a Ty biedaku jesteś z tego powodu bardzo niezadowolony to czemu się nie zwrócisz do swojego kierownika i nie powiesz mu tego wprost?Może jeszcze Dyrektor albo Prezes powinien do Ciebie codziennie osobiście przychodzić i się z Tobą witać.Tak się składa że ja akurat pracuję na wydziale par suwakowych i nie mam takich samych problemów jak Ty.chodzi o proste " dzień dobry" a nie noszenie zadu wyżej głowy...Akurat jego niekompetencja objawia sie w inny sposob a to ze nie ma zwyczaju sie witac swiadczy tylko i wylacznie o kulturze i wychowaniu.To ze ty nie masz takich problemów to twoja sprawa widocznie tez nie masz w zwyczaju witac sie z kolegami w pracy tyle w temacie.

xyz

Firma dopiero co powstala, większość pracowników pracuje tu krócej niż pół roku. To tłumaczy dezorganizację, a brak pozytywnych opinii? Jak komuś dobrze to po co ma sobie robić konkurencję?

Znudzony

Ale jak juz piszecie tyle na temat firmy co jest w porządku to moglibyście odpowiedzieć na pytania innych uzytkowników ktory pytają o inne kwestie a nie tylko czy jest beznadziejnie czy nie...Prosiłbym o jasną odpowiedz na powyzsze pytania jeśl ktoś zna odpowiedz a nie ciągle widze to samo...konkrety Panowie i Panie :)))

Zostaw merytoryczną opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Wrocław

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.