logo HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.

tymczasowy 2015-06-01 09:43:49
Do Nick
Dlaczego brak diety przy delegacji? Czy jest to zgodne z prawem?
solo 2015-06-01 16:40:33
Jestem po rozmowie,mam iść na montaż jak tam jest? Powiedziano mi że jest jedna zmiana od 6 do 14 czy ma się to zmienić?
kk 2015-06-06 22:24:16
są dwie zmiany.
6-14
14-22
arash 2015-06-07 15:48:44
Siema wszystkim. Aplikuję do magazynu. Ale mam tam kolegę montera i mówił, że mają jakąs zrytą kierowniczkę z kompleksami wyższości, która jest nie miła, chyba Karolina mógłby ktoś więcej napisac bo nie lubię z kompleksami ludzi, którzy niszczą innych. dzięki i pozdrawiam
farel 2015-06-10 11:58:06
hej!
jak są płatne nadgodziny?
w tygodniu są 50% a w soboty 100%? Pracują tam na produkcji kobiety?
Jak wyglądają wyjazdy w delegację:jeżdżą na nie ludzie z produkcji,opłacalne
to jest i gdzie są te wyjazdy?
Proszę o odpowiedż
farel 2015-06-10 13:24:56
mam jeszcze jedno pytanie
na montażu jest produkcja taśmowa czy jednostkowa?
czy jest tak że jak się stanie to przez 8 godzin trzeba klepać to samo?
odp 2015-06-27 22:23:35
@arash: Karoliny już nie ma, teraz jest kumaty ziom

@tymczasowy: Zgodne z prawem. Firma po prostu płaci 100% za Twoje jedzenie, więc chyba nie jest źle (w PL sam kupujesz), a papiery jak się naprodukowało (nakupowało) to trzeba rozliczać bo jak inaczej mają zwrócić - wszędzie tak jest. Przy wyjazdach zagranicznych 25% diety na "pozostałe wydatki" jeszcze się należy.
CYL 2015-07-05 13:19:49
Witaj to prawda nie stety. Nadęta kobita, akcentująca swoją wyższośc i korporacyjnośc głupawą korpomową, fałszywa i perfekcjonistka. Przenosi swoje osobiste niepowodzenia życiowe do pracy. Były kierownik magazynu wysyłek, odszedł przez nią. Teraz ma piesków i wazeliniarzy. Odradzam...chyba że masz ADHD Ona takich lubi, ma od 4 lat tam swojego pieska..
Anonim 115 2015-07-09 13:53:33
A jak u was wygląda praca jako operator HVOF, czy bd chcieli kogoś przyjąć i jak to wygląda z zarobkami?
etykieta w biznesie 2015-07-11 08:56:31
Największe zaskoczenie? Moda biurowa kobiet. Prowokacyjne obcisłe nanomini na szpilkach, głębokie dekolty, odkryte plecy i ramiona, itp., itd. Jak na firmę z branży lotniczej, kładącej nacisk na jakość i etykę - to wizerunek co najmniej nieprofesjonalny. Mylenie seksualności z kobiecością nie przystoi pracownikom TEJ branży.
rabit 2015-07-11 21:05:52
Chyba masz poważnie wypaczone poczucie estetyki. Dekolt byłby może nie profesjonalny w klasztorze karmelitanek bosych choć pewnie tam można by się czepic że mają bose stopy a wiesz to może kogoś kręcić:) tak że zamiast patrzyć na kobiety w pracy proponuję Ci skupić się na swojej robocie bo to napewno będzie bardziej profesjonalne.
etykieta w biznesie 2015-07-12 12:50:03
Po Twojej wypowiedzi domyślam się, że, ze pracowałaś wcześniej w pubie, albo w remizie strażackiej i dziwi Cię fakt, ze pewne stroje w pewnych miejscach są nie na miejscu. Nie słyszałaś tez pewnie o dress code. Wiedz, ze niestosowny, zbyt sexowny, prowokacyjny ubiór pracowników - nie tylko oburza, budzi niechęć (nie zazdrość) i krępuje współpracowników, ale też wystawia nie najlepsze świadectwo o pracodawcy, który to toleruje. Do firmy tej przyjeżdżają goście - klienci, dostawcy, audytorzy,urzędnicy itp.. Widząc panie ubrane w stylu koktailowym, albo jak do klubu go-go - na pewno sa "zachwyceni".... Ale czy to profesjonalne? Nie, nie jest to profesjonalne.
rabit 2015-07-12 14:56:07
Kobiety w UTC ubierają się w sposób elegancki i w dobrym guście. Myśle że gdybyśmy wszyscy skupiali się bardziej na porządnym wykonywaniu swoich obowiązków i rozwijaniu kompetencji zawodowych a mniej tym co kto ubrał na siebie czy innymi pilotami to wizerunek firmy w oczach tych wszystkich gości bardziej by na tym zyskał niż wydanie wszystkim mundurkow. Ale użyłaś słowa klucz "zazdrość" i tu sprawa dla mnie się wyjaśniła.
etykieta w biznesie 2015-07-12 21:56:37
Widzę, że ta "elegancja" desperacko podkreślająca tzw. "atuty kobiece" to Twój czuły punkt. Ponieważ o gustach się nie dyskutuje - śmiało lansuj swój styl. Nie bój się jednak poszerzać horyzontów na temat profesjonalnego wizerunku w pracy. Jest wiele książek i opracowań w internecie poruszających temat właściwego ubioru do pracy (w biurze). Jak Cie widzą - tak Cie piszą. Nie spodziewam się jednak, że zrozumiesz o co chodzi w temacie.
andreas 2015-07-19 20:04:29
Witam.
czy ktos moze powiedzieć czy we Wrocławiu nadal są przyjęcia?
gdzie należy dostarczyć cv?
czy umowa jest przez agencje czy bezpośrednio przez firmę?
jak długo czeka się na ewentualną rozmowę i od rozmowy na przyjęcie do pracy?

z góry dzięki!
eros 2015-07-22 15:44:30
Podobno wstrzymane są przyjęcia na całą firme.
anonim 2015-07-22 16:20:32
dlaczego są wstrzymane ? wiesz coś na ten temat ?
Jajajja 2015-07-24 03:08:42
A czy wie ktos z was jak wyglada praca na stanowisku magazyniera w HS Wrocław i ile mozna zarobic na umowie o prace, a ile przez posrednika - manpower? Pozdrawiam!
post 2015-07-28 23:48:56
Trudno stwierdzic dlaczego wstrzymali przyjecia.
Nawet jak poszukasz ogłoszenia z HS to tylko dwa a było mulyum.
UTAS 2015-08-13 07:32:01
Przyjęcia we Wrocławiu są, podobno najlepsze... W ostatnim czasie rekrutacje były wstrzymane tylko z powodu sezonu urlopowego, pracownicy firmy też mają prawo do brania w nich udziału. Firma potrzebuje wielu dobrych pracowników, tylko nie można się poddawać, każdy jest kowalem własnego losu.
franek 2015-08-13 22:21:17
ciekawa hipoteza...
tyimy 2015-08-13 23:32:13
Propaganda
anonim 2015-08-17 11:56:10
Hahaha, myślał by kto :P Ciekawe tylko, dlaczego tyle osób się zwalnia? Podobno dział konstrukcyjny się wykrusza. Chyba nie dacie rady zatrudnić tych 350 osób do końca tego roku ;P
PracownikU 2015-08-17 17:44:19
Dziwne, ja nie słyszałem aby "tyle" osób się zwalniało, w dodatku jak piszesz z działu konstrukcyjnego i to "podobno", normalnie śmiech na sali. Podobno to babka na oko zmarła w szpitalu ale wiadomo ktoś zawsze będzie siać propagande i pisać głupoty bo mu się w życiu nie układa. Jaki masz w tym cel? nie wiem ale dam ci radę. Wejdź sobie na inne firmy i zauważ, że zawsze znajdzie się jakiś leń z dwiema lewymi rękami któremu nic nie pasuje i pisze takie rzeczy. Jak ci nie pasuje towarzystwo to zmień podwórko a nie narzekaj. Widocznie w Polsce nie ma godnej dla tych osób pracy....
Antos 2015-08-28 04:58:18
Ale to jest fenomen, pracuje od kilku miesiecy na produkcji, i za każdym razem jak ktoś przychodzi nowy na ten sam dział, to samo stanowisko, to dostaje mniejszą pensję. Dwa razy słyszałem o takich akcjach, raz jak przyszli nowi na produkcję, to sami opowiadali ile mają pensji. Teraz słyszałem że też poszło w dół, i podobno są różnice w okolicach 400zl.
pensja 2015-08-28 08:23:06
A nie uważasz, że wynagrodzenie zależy od tego ile się powie na rozmowie? Dodatkowo może jeden drugiemu ściemnia bo już też miałem takich aparatów. Mówił ile dostaje a w rzeczywistości miał inną kase.

Z innej beczki. Niedawno zauważyłem, że na stronie xyz znowu pojawiły się nowe oferty pracy, czy blokada została już zdjęta?
aaa 2015-08-30 12:57:52
Kiedy wejdzie ten 3 miesięczny okres rozliczeniowy, czy teraz weekendy będą pracujące, bez dodatku 100 % - jak to będzie wyglądało ?
ppo 2015-09-03 23:03:04
Blokad już zdjęta i rekrutują dalej.
Na pewno w następnym roku w połowie lipca ma zostać 3 miesięczny prowadzony.
Dodatki.
^60 zl brutto za cala sobotę
mrmuscle 2015-09-03 23:21:51
Firma UTC to absolutna klapa. Dyrekcja i kierownictwo to frustraci po studiach, których irytuje fakt, że muszą coś robić, żeby dostawać za to grube pieniądze. W firmie jest wiele "mądrych" głów, świeżaczków po studiach co to wszystko wiedzą. Absurd! Co do pracowników i formy pracy. Firma bardzo niechętnie podchodzi do zwolnień. Nawet jeżeli znajdzie się matołek z dwie lewymi rąsiami, który ciągle coś partoli, bez przerwy trzeba po nim poprawiać, pilnować go itp. to i tak go nie zwolnią. Nie do końca zgodzę się z produkcją "taśmową". Owszem, monotonia jest, pojawia się kiedy po raz setny robisz tę samą część. Ale monotonia jest wszędzie. Co do pracowitości. Są działy, które rozliczane są za przepracowane godziny i te, które są rozliczane za sprzedaż. Często zaglądając do działu rozliczanego za sprzedaż, widzę jak całe grupy pracowników siedzą dosłownie z nogami na stołach. Nie ma roboty to sobie siedzą, gadają etc. Inni w tym czasie muszą zapierniczać. Są trzy plusy pracy w UTC. Doświadczenie - wszystkie firmy produkcyjne przychylniej patrzą na pracowników, którzy mają przynajmniej przepracowany rok w firmie [wiem z doświadczenia], Pensja - prawdopodobnie najwyższe stawki dla pracowników produkcyjnych we Wrocławiu [możliwe że już nie długo - firma konkurencyjna na bielanach] i okolicach, a przynajmniej nie słyszałem o firmie, w której płacą więcej, no i Socjal - Multisport, ubezpieczenia takie, siakie i owakie, badania wzroku i refundacje okularów etc. i co moim zdaniem najciekawsze, refundacja studiów zaocznych. Firma refunduje koszty nauki, podręczników i tym podobnych. Zapewnia również dodatkowe dni urlopowe w ciągu roku. Jeśli jednak chodzi o samą organizację, przyjemność z pracy to jest nieciekawie. W firmie albo nie zostaniesz czyjąś dzidką i nigdzie dalej nie zajdziesz, albo będziesz wchodzić komu trzeba tam gdzie trzeba i być może za 15 lat dostaniesz awans i podwyżkę. Także polecam wyłącznie żeby nabić sobie doświadczenie pracy.

A co do zwolnień! Wspomniałem, że powstaje konkurencyjna firma na Bielanach Wrocławskich. Oni przejmą część pracowników. Już od jakiegoś czasu działają i nie powiem, składają bardzo ciekawe oferty. Możliwe, że UTC straci najlepszych pracowników. Niekoniecznie wielu jak co poniektórzy twierdzą, ale kluczowych, którzy trzymają wiele rzeczy w kupie, a kiedy ich zabraknie zrobi się burudello!
ghghh 2015-09-04 22:23:41
Jak nazywa się ta konkurencyjna firma na bielanach?
abc 2015-09-06 19:10:25
panie muscle , cos duzo niekonsekwencji w poscie . najpierw totalna klapa , a na koncu - jak odejda kluczowi , to bedzie burdello . jednoczesnie piszesz ze wiekszosc to frustraci i lenie. Jezeli klapa jest ze firma niechetnie zwalnia , dobrze placi , nie pogania , dobry socjal . ciekawe tez dlaczego inni cenia za chociaz rok doswiadczenia w tej totalnej klapie. Moze wiedza cos wiecej od szanownego wszechwiedzacego pana muscle.
lalala 2015-09-20 21:50:52
Co prawda - to prawda. Niektórym paniom chyba się marzy jeszcze taniec na rurze w przerwie na kawę. Takie odnoszę wrażenie, kiedy widzę te "biurowe" sukienki. Można się jeszcze tylko zastanawiać, czy takim strojem chcą odwrócić uwagę od swoich niedociągnięć, czy się po prostu dowartościować w oczach facetów? Raczej jedno i drugie....
marek 2015-09-21 15:49:21
Wie ktoś może czy są przyjęcia w tym lub najbliższym miesiącu do Hamiltona?
Bolo 2015-09-26 20:44:21
Przyjecia sa, ale teraz w wiekszosci przez manpowera rekrutuja...duzo osob teraz odchodzi, przede wszystkim z produkcji (konkurencyjna firma w Nowej Wsi Wroclawskiej) wiec z dostaniem sie nie powinno byc problemow.
Camel 2015-09-26 21:07:39
Serdecznie dziekujemy za wspolprace najlepszemu "Miszczowi" z wysokiej hali! ;)
Pracownicy produkcji
??? 2015-09-26 21:10:33
jaka konkurencyjna firma dla hamiltona jest w nowej wsi? i jaki cud musi se stac zeby tam sie dostac na montaz ? potwornie trudno sie dostac :=(
?? 2015-09-26 21:17:50
jaka konkurencyjna firma do hamiltona na bielanach?????
boyzon 2015-09-26 22:28:53
Z tego co słyszałem to 20 podan o zwolnienie tylko w piatek było.
?? 2015-09-26 22:32:58
jaka to ta konkurencyjna firma ??!!
Bonson 2015-09-26 23:48:31
Paradigm precision..rekrutacje prowadzone sa przez biura posrednictwa pracy, dlatego ofert pracy bezposrednio od pracodawcy nie ma
?? 2015-09-27 00:05:43
gdzie jest ten zaklad tu na dolnym slasku?? i jaka firma tam rekretuje , (jesli to jakas tajemnica moge podac GG)
lolek 2015-09-27 17:12:33
Ciekawe tylko czy da to coś w końcu dyrekcji i kierownictwu do myślenia?
hugo 2015-09-28 13:58:42
Sądzą , że przyjdą nowi i od razu wskoczą na miejsce starych i podtrzymają produkcje.
Mylne myślenie kierownictwa i Tych na gorze z 12.
a 2015-09-28 15:45:07
dlaczego zwalniacie sie z produkcji?
Psikuta 2015-09-28 16:07:30
Niestety "STATEK TONIE".
Operatorzy juz mają dość niekompetencji.
To jest kpina z logiki i próba gwałtu przepisów lotniczych.

Iluzja wiedzy Panie dyrektorze.
anonim 2015-09-28 17:24:21
skoro tak zle tam ze ludzie uciekaja to czemu tak trudno tam o prace na zwykly montaz osobie z dosw na produkcji
jasio 2015-09-29 17:49:41
Nie zatrudniaja, bo oszczędzają. Proste. Jak sie zwolni miejsce, to dołożą roboty innym juz zatrudnionym, zeby mieli jeszcze wiecej obowiązkow.
anonim 2015-09-29 20:45:33
podobno jakas nowa pokrewna branzowo firma powstala gdzies w okolicach wro co to za firma ? i czy jest tam zatrudnienie dla kobiet na montazu ?
Patryk 2016-09-30 09:25:34
Czesc,

Idę na rozmowę 7 października, mam 23 lata, jestem inżynierem procesu, od 2 lat pracuje jako kierownik produkcji i układam technologię oraz planuje całą produkcję. W moim zakładzie produkujemy części maszyn w tolerancjach +/-0,001. Azotowanie, hartowanie, docieranie, szlifowanie, toczenie, frezowanie do wszystkiego układam technologię ale firma to manufaktura wszystkie stanowiska są konwencjonalne nie mamy maszyn CNC.
W Hamiltonie mam iść na przyuczenie jako programista ktoś mógłby mi powiedzieć jako młody chłopak który wcześniej programował w nakładkach graficznych czy po roku lub 2 latach pracy w ISO mogę śmigać jak stary twardziel?
szock 2016-10-02 21:50:03
Świetnie, że zaweirana jest umowa o pracę @presive, bo do tego dorzucają odpowiednie benefity socjalne. W końcu dbają o prawidłowe ubezpieczenie i inne socjale.
Zostaw swoją opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.