Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

grzesio

Osobiście znasz firmę z opowiadań... też zatrudniając się tutaj słyszałem cuda o firmie. Płacą dobrze... i to wszystko. Hr każe obniżać oceny pracownikom, żeby zbyt dużej podwyżki nie dostali. Cele premiowe indywidualne często zależą tylko od kierownika i jego widzimisie. Brak diet przy weyjazdach zagranicznych, nawet kilkumiesięcznych. Rozszerzanie obowiązków o dodatkowe funkcje bez dodatków funkcyjnych (klasyfikatorzy, liderzy ace itp.). Sorry, ale znam firmę z autopsji. Jak masz rodzine na utrzymaniu, to zaciśniesz zęby, ale przy pierwszej okazji zostawisz firmę bez żalu.

grzesio

Firmę odradzam. Jak traficie pod kierownika productiviti, to zobaczycie, że robota nieważna, jakość nieważna, ale ważne, żeby w tabelkach współczynniki się zgadzały. Zgłosisz problem, to kierownik każe Ci go rozwiązać samemu i najlepiej nie wykazywać czasu, który poświęciłeś, bo to czas nieproduktywny i cel premiowy nie będzie spełniony. W sumie praca tutaj to marnowanie czasu, nie masz szans się rozwijać chyba, że w wypełnianiu bzdurnych formularzy exceliwych lub w robieniu szkoleń etycznych na czad. Całe szczęście, że się już niedługo zwalniam...

g
@grzesio

osobiście firmę znam z opowiadań, nie mogę się zgodzić z tobą że firma jest zła, chociaż są pewne dziwne rzeczy których nie rozumiem w ich postępowaniu odnośnie rekrutacji. Dziwnym trafem firma ogłasza na swoich stronach rekrutacje odnośnie praktyk że jeśli jesteś kandydatem przynajmniej po pierwszym stopniu studiów to możesz się zgłosić na praktyki, a dziwnym trafem na praktyki są przyjmowani ludzie po pierwszym roku studiów,co więcej ludzie tacy są zatrudniani, więc coś nie halo:|, bo co jeśli zgłasza się do nich osoba z mgr i nie jest nawet zapraszani na rozmowę, powstaje pytanie z kim ta osoba ma konkurować? z osobą po liceum:[ halo, zmieńcie swoje wymagania!! Natomiast jeśli chodzi o pracowników, to firma o nich dba. Nie jeden człowiek chciałby aby jego firma dbała o pracownika tak jak oni dbają. Ale tutaj trzeba zwrócić uwagę na to że firma jest w rękach USA, a tam są zupełnie inne standardy, którym niestety w polskich firmach brakuje.

gość

Może ktoś wie, jakie należy spełnić warunki aby dostać się tam na praktyki, oczywiście poza tymi które są wymienione na stronie firmowej? Jakie umiejętności należy posiadać, zakładając oczywiście że chodzi tu o praktyki a nie o etat, czyli np. osoba taka nie zna programu na którym działa firma. Jakie kursy należy mieć przebyte? Będę wdzięczny za info.

xyz
@gość

Ale na jakim stanowisku chciałbyś dostać te praktyki?

gość
@xyz

W dziale logistyki. Aby się ktoś mną zainteresował to co należy wiedzieć, jakie umiejętności posiadać, jakie wykształcenie mieć?

kleo

Witam, czy ktoś się dostał na praktyki w Rzeszowie z ogłoszenia na ich stronie albo na stronie pracuj pl.? Odnoszę wrażenie, że tam można się dostać tylko przez znajomych albo rodzinę. Jeśli dostaliście się bez protekcji to powiedzcie w jaki sposób do nich aplikowaliście, oraz czy byliście wtedy studentami czy absolwentami? W Rzeszowie jest to jedna z niewielu firm, która ogłasza nabór na wartościowe praktyki, tylko dlaczego bez żadnego poparcia z wewnątrz tak ciężko jest się tam dostać?

noe
@kleo

Kleo...w Ty śwaj iecie żyjesz...tutaj tylko po znajomościach...zresztą jak wszędzie...szczerze firmy nie polecam...obecnie rozbudowują linie VALVE...ale nie polecam bo[usunięte przez admina] kierowniczka i jej piesek...poryci na maxa...babka z kompleksami osobowościowymi i przesrostem ambicjii. Ewentualnie centrum nowych projektów...tu bum stratował ale o rodzinie zapomnij..nadgodziny i korpomowa. Pzdr :)

kleo
@noe

Liczyłam że jednak ktoś temu zaprzeczy, bo szeroko rozumiana etyka podobno na wysokim poziomie....

Praktykant

Jestem niemiło zaskoczona. Nie polecam.

mistrz

Kasują dziady wpisy...opłacani przez firmę admini...generalnie szykują się zwolnienia starych hydralowców..jak możecie to uciekajcie z odprawami,które jeszcze będą..później tylko 3 miechy odprawy i po amerykańsku...karton i wypad...taaka ameryka plastikowa kicha..pzdr

młody

Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy w Hamiltonie we Wrocławiu przeprowadzane są jakieś testy/remonty? Czy występują stanowiska takie jak mechanik/monter, technolog testów, inżynier rozwoju napraw? Jestem inżynierem MBM, ale nie chce pracować przy komputerze, mam doświadczenie przy obsłudze maszyn, różne uprawnienia UDT i szukam czegoś ciekawego. Może jakieś inne stanowiska oprócz konstruktora i inż. jakości/produktu moglibyście mi polecić w waszej firmie?

antymistrz

o jakiej kulturze kiedys mowisz ? czy pzl ? zamordyzm i tyle , 4 dni w tygodniu pracy i nie wiadomo czy bedzie wyplata. teraz presja , a czego sie spodziewasz , plazy ???(usunięte przez administratora)smieszek moze opadl jak zobaczyl ze chlopcy na produkcji ( i nie tylko ) za bardzo sie nie poca . firma jak inne , ci ktorym sie chce maja mozliwosci .

noname

Wystrzegajcie się linii nozzle którą rządzi banda półgłówków. Produkcja nie ma tam nic wspólnego z lotnictwem. Liczy się tylko ilość a nie jakość. Po tym co słyszę to strach wsiąść do samolotu. Nowy dyrektor ma pracowników za nic. Atmosfera ponura chłopaki wciąż wkur... kilku już ma zamiar spadać.

lolek

hi hi hi, Pan ktostam chyba się nie dostał bo taki pełen oburzenia i bólu rozpaczy. Często widuję jak rekrutują ludzi, i większość z nich niestety odpada.

ktostam

caly czas szukaja , nie moga znalezc chetnych , ktorzy by sie chcieli babrac w tym (usunięte przez administratora). Wiec jak ktos chetny to nie ma problemu aby sie dostac - szczegolnie jako projektant czy konstruktor

operator
@ktostam

jak chcą zatrudniać konstruktorów to muszą rozbudować pomieszczenia socjalne i stołówkę bo gdzie będą siedzieć i odpoczywać między przerwą a lunczem (usunięte przez administratora)

?WTF?

z tego co mi jest wiadome to rekrutacja na stanowiska związane z konstrukcją, technologią ( biurowe ) została już zakończona i szukają tylko ludzi na produkcje i do jakości. Czy ktoś to może potwierdzić?

dom
@?WTF?

W 2014 roku zrekrutują jakieś 100 osób na stanowiska biurowe (m.in. konstruktor), także nie wiem gdzie to słyszałeś.

eryk

1.kodeks etyczny zabrania chwalić sie zarobkami zarobki zależą od wiedzy i zaangażowania 2.socjal w tym roku się zmienił ale jest na rozmowie o prace otrzymał byś odpowiedzi 3.nadgodziny zarazie rzadko ale są i będą 4.atmosfera nerwowa (ciągle wszystko w biegu) 5.szansa jest dość szybko ale trzeba naprawde się wykazywać (usunięte przez administratora)

italiano007

Witam wszystkich, Jeśli ktoś pracuje w UTC Wrocław i zna to środowisko to mam kilka pytań. -Czy ktoś mógłby napisać ile na rękę zarabia konstruktor świeżo przyjęty z 3 letnim doświadczeniem z innej firmy? -Jak wygląda socjal w tej firmie ? (dodatki, bony, obiady..itp) -Jaki jest czas pracy? ( ruchomy czy stały od-do) -Jak często zdarza się zostawać pracownikom po godzinach? -Jak wygląda atmosfera w pracy na stanowisku konstruktora? -Po jakim czasie pracy jest szansa na podwyżkę czy awans i w jakiej wysokości? -Za jakie najmniejsze niecelowe przewinienia można wylecieć? Pozdrawiam,

nooo

hahahahahahaha noooooo Sa płaczki firmowe nic nie robią tylko donoszą Ale poza placzkami są inni kazdy znajdzie coś dla siebie Są wesełki (w domu jazda w pracy kozaka udaje(usunięte przez administratora) np.żarty na poziomie podstawówki )

Piotrunio

Witam, możecie mi powiedziec ile zarabia u was początkujący operator cnc? Oraz jakie są stawki na magazynie (wózki) ?

nowy

uwaga na konstrukcję, kierownik to (usunięte przez administratora)

ZIOMEK

WITAM ILE MOZNA ZAROBIC MAJAC 10 LETNIE DOSWIADCZENIE JAKO WYTACZARZ CNC

tprtu

Trudno polecić lub odradzić firmę. Kasa nie jest zła, ale dla ludzi, którzy chcą pracować jako inżynierowie, konstruktorzy itp., znajda się lepsze miejsca pracy. W firmie robi się w sumie mało. Więcej czasu zajmują szkolenia i praca administracyjna (wysyłanie workflowów, helpdesków itp.). Każdy dział uważa się za najważniejszy, a często zapomina się o tym, że najważniejszy jest dobry produkt. Chyba tylko na starej produkcji pracują jak woły, ale za to kierownicy z produkcji amerykańskiej nieświadomie rzucają pod nogi kłody w postaci kombajnów administracyjnych czy niedoświadczonych kierowników itp. Najgorszy jest chyba dział IT. Na komputery niektórzy czekali podobno po kilka miesięcy od przyjęcia do firmy. Duża ilość awarii systemu, czy wprowadzanie ulepszeń nikomu niepotrzebnych skutecznie niszczy nerwy każdego dnia. Prawo pracy tutaj też jest przestrzegane w sposób kontrowersyjny, chociażby kwestia diet za wyjazdy zagraniczne (a raczej ich braku). Każdego roku jest kilkanaście szkoleń etycznych, ale jak przychodzi co do czego, to człowiek głupieje jak mu się później tłumaczy, że czarne jest białe... Jak ktoś jest ambitny, to lepiej niech szuka pracy gdzie indziej. Zwłaszcza w przypadku doświadczonych pracowników. To firma dobra na start po studiach. Jak ktoś się zadowoli pensją powyżej średniej krajowej, to może się przyjąć, nauczyć sprzątać biurko, ładnie wyglądać i nauczy kilku instrukcji na pamięć, na które będzie się później powoływał - tłumacząc, że to zadanie, to akurat zadanie innego działu. Da się przeżyć, ale tyłka nie urywa

SL

Czy ktoś może napisać ile zarabiają mechanicy monterzy i jak wygląda proces rekrutacji do firmy? Z góry dzięki :)

dKw

Jeśli uważasz się za osobę ambitną, przebojową, konsekwentną, upartą w działaniu, masz jasne priorytety w życiu i wiesz czego chcesz - zapraszamy na pokład, A FIRMA W KRÓTKIM CZASIE UDOWODNI CI W JAK DUŻYM BYŁEŚ BŁĘDZIE !!! Polecam spróbować – takich wrażeń nikt inny nie zapewni. Gwarancja satysfakcji. Masz nadal wątpliwości – zapytaj osób, które już tu pracują. Firma ma już wypracowaną markę – popytajcie na mieście !!!

Zostaw merytoryczną opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Wrocław

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.