Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

dominik1323

też biorę udział w rekrutacji. na 10kwietnia mam rozmowę w manpower. czyli o ile dobrze zrozumiałem, nie ma weekendów wolnych i oddają to w postaci wolnego?

operator5oswki

Wam młodym Pracodawca nigdy dobrze nie zapłaci, Pracodawca wie, że jak tylko łykniecie garść umiejętności, to uciekniecie za granicę. To wy powinniście zapłacić Pracodawcy za naukę umiejętności. Przyszłość w PL to 40-latkowi, ustabilizowani z wiedzą i umiejętnościami. Zatem "ficker" nie pochlebiaj sobie. pozdrawiam.

Niezdecydowana

Część, możecie mi podpowiedzieć ile zarabiają konstruktorzy w tej firmie? Mniej więcej ile można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Ktoś chętny do porozmawiania:) ? kmagda82@o2.pl

nikt
@Niezdecydowana

Widziałem pasek konstruktora bez doświadczenia. Miał 5200 brutto.

imjustaman

Cześć Ja już dostałem info. Czekałem niecałe 2 tygodnie. Ktoś z Was zaczyna 4 maja? Pozdrawiam

Praktykant

Jestem niemiło zaskoczona. Nie polecam.

Buger

Dostał ktoś już informację zwrotną o wyniku rekrutacji? Jak długo czekaliście?

imjustaman

Hej Kefir, I jak rekrutacja? jak poszło, jestem ciekaw bo także biorę udział.:)

Clearedtoland

ktoś już był na tej rozmowie w Mainpower a potem w HS , jakieś podpowiedzi ?:D

Kefir

Witam, no tak tak właśnie biorę udział w rekrutacji i jestem ciekawy co tam się dzieje w tym HS?? ta rozmowa spoko?? Zadowolony jesteś?? Pozdro

minus 2 bańki

Jak zepsuć dobrze naoliwioną maszynę do zarabiania pieniążków.? Zaufać ludziom, którzy udają kogoś kim nie są. Ufać znaczy kontrolować. Koń rules

operator 3M

Witam. A co kefir? Ty też bierzesz udział w rekrutacji? Ja już po rozmowie w HS i czekam na iformację zwrotną Pozdrawiam

Kefir

Witam. Jak tam operator 3M jakieś info masz?? Pozdrawiam

obecny robol

Ja tam nie nażekam. Proca generalnie w porządku podobnie jak ludzie. Zarobki też nie złe. Polecam ten zakład każdemu.

Operator 3M

Cześć, jutro idę na rozmowę do Mainpower, na operatora CNC do Hamiltona,tak mi powiedział Pan z Mainpowera, mówił że oni tylko rekrutują a umowa jest przez Hamiltona. Czego można się spodziewać na rozmowie? Koleś który do mnie dzwonił mówił że przede wszystkim rysunek techniczny. Zobaczymy... Zdam relację jak już będę po rozmowie. Pozdrawiam

Zarząd Międzyzakładowego ZZ KP

Witam serdecznie, chciałym Was poinformować, że na dzień dzisiejszy należy do Międzyzakładowego ZZ OPZZ Konfederacja Pracy juz kilku pracowników HS Poland. Jesteśmy dużym związkiem zawodowym, który skupia 300 pracowników WABCO Polska (bardzo podobny zakład, mieliśmy te same problemy kiedyś co Wy w tej chwili). Obecnie zastanawimy się nad rejestracją związku zawodowego w Waszej firmie, moglibyśmy już to zrobić, ale uważamy, że kilku pracowników to za mało. Zapraszam Was zatem do kontaktu z nami. Poprzez stronę www.zwiazekzawodowy01-040.pl, facebooka https://www.facebook.com/pages/Mi%C4%99dzyzak%C5%82adowa-Organizacja-Zwi%C4%85zkowa-Konfederacja-Pracy/1405128659745138?ref=hl lub bezpośrednio do Przewodniczącego na adres email jarekg1976@wp.pl. Z naszej strony możecie liczyć na pełna anonimowość, Nasz związek bowiem zgodnie z prawem nie podaje nazwisk swoich członków. Jeśli zgłosi się do nas minimum dziesięciu pracowników w ciągu jednego dnia bedziecie mieli zarejestrowany związek zawodowy i Nasze pełne wsparcie. Pozdrawiamy Zarząd Związku Zawodowego OPZZ Konfederacja Pracy w WABCO Polska

power
@Zarząd Międzyzakładowego ZZ KP

Dlaczego uważasz że nie znajda na twoje miejce ludzi- nie ma ludzi nie zastapionych jest dużo specjalistów tyle że za darmo nie przyjdą ale jak dobrze zapłaca to od jutra mogę robic 12 lat w branży

eros

Na 10 podobno ośmiu chłopaków rzuciło podania.Słyszałem , że teraz trwają rozmowy z nimi. No nie ma co się dziwić jak każą przyjść w sobotę lub w niedziele i oddają to za dzień wolny.Jeszcze jakby płacili to luz ale za wolne to spadajcie. Czekam tylko jak wprowadzą system 4-brygadowy to z miejsca rzucam podanie i kilka osób z mojego działu też.A tak łatwo na nasze miejsce nie znajdą ludzi.

Kot

Ale wymagany angielski do pracy jako zwyczajny operator? Może jeszcze trzeba mieć miano szefa kuchni?

Myster2

Witam aktualnie poszukuje pracy jako operator maszyn i jestem zainteresowany pracy w Hamiltonie. Jakie jest w wynagrodzenie, czego wymagają od Ciebie,czy ciężko tam się dostać, czy ogólnie ludzie są zadowoleni z pracy tam.

lacky

Aplikowałem na stanowisko operator cnc , najpierw test z wiedzy ogólnej z rys tech i kilka pytań z kodu maszynowego, dodatkowo musiałem poskładać element na czas zgodnie z rys.na koniec kilka słów po Angielsku coś o sobie hobby zainteresowania potem powiedzieli mi ze jak do 2 tyg się odezwą to będzie kolejny etap.No i tak się stało po ok 10 dniach telefon ,tym razem zaproszony zostałem na rozmowę z kierownikiem-obeszło się bez testu spotkanie było krótsze powiedziałbym bardziej treściwe, wszystko to w bardzo luźnej atmosferze czekam na dalszy rozwój sprawy mają się odezwać do tygodnia jeśli wypadłem dobrze to witamy na pokładzie jeśli nie no cóż żyje się dalej.

Q
@lacky

~lacky odezwij sie do mnie na quentiim@gmail.com będe wdzięczny.

Konsultant

W jakich widełach wahają się zarobki inżynierów HS?

HaHa

Mógłby ktoś napisać coś więcej na temat przebiegu rozmowy? Jakich pytań się spodziewać itp. itd. Z góry dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Wrocław

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.