Opinie o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. w Wrocław

jasio

Nie zatrudniaja, bo oszczędzają. Proste. Jak sie zwolni miejsce, to dołożą roboty innym juz zatrudnionym, zeby mieli jeszcze wiecej obowiązkow.

skoro tak zle tam ze ludzie uciekaja to czemu tak trudno tam o prace na zwykly montaz osobie z dosw na produkcji

Psikuta

Niestety "STATEK TONIE". Operatorzy juz mają dość niekompetencji. To jest kpina z logiki i próba gwałtu przepisów lotniczych. Iluzja wiedzy Panie dyrektorze.

a

dlaczego zwalniacie sie z produkcji?

Praktykant

Jestem niemiło zaskoczona. Nie polecam.

hugo

Sądzą , że przyjdą nowi i od razu wskoczą na miejsce starych i podtrzymają produkcje. Mylne myślenie kierownictwa i Tych na gorze z 12.

lolek

Ciekawe tylko czy da to coś w końcu dyrekcji i kierownictwu do myślenia?

??

gdzie jest ten zaklad tu na dolnym slasku?? i jaka firma tam rekretuje , (jesli to jakas tajemnica moge podac GG)

Bonson

Paradigm precision..rekrutacje prowadzone sa przez biura posrednictwa pracy, dlatego ofert pracy bezposrednio od pracodawcy nie ma

??

jaka to ta konkurencyjna firma ??!!

boyzon

Z tego co słyszałem to 20 podan o zwolnienie tylko w piatek było.

??

jaka konkurencyjna firma do hamiltona na bielanach?????

???

jaka konkurencyjna firma dla hamiltona jest w nowej wsi? i jaki cud musi se stac zeby tam sie dostac na montaz ? potwornie trudno sie dostac :=(

Camel

Serdecznie dziekujemy za wspolprace najlepszemu "Miszczowi" z wysokiej hali! ;) Pracownicy produkcji

Bolo

Przyjecia sa, ale teraz w wiekszosci przez manpowera rekrutuja...duzo osob teraz odchodzi, przede wszystkim z produkcji (konkurencyjna firma w Nowej Wsi Wroclawskiej) wiec z dostaniem sie nie powinno byc problemow.

marek

Wie ktoś może czy są przyjęcia w tym lub najbliższym miesiącu do Hamiltona?

lalala

Co prawda - to prawda. Niektórym paniom chyba się marzy jeszcze taniec na rurze w przerwie na kawę. Takie odnoszę wrażenie, kiedy widzę te "biurowe" sukienki. Można się jeszcze tylko zastanawiać, czy takim strojem chcą odwrócić uwagę od swoich niedociągnięć, czy się po prostu dowartościować w oczach facetów? Raczej jedno i drugie....

ghghh

Jak nazywa się ta konkurencyjna firma na bielanach?

mrmuscle

Firma UTC to absolutna klapa. Dyrekcja i kierownictwo to frustraci po studiach, których irytuje fakt, że muszą coś robić, żeby dostawać za to grube pieniądze. W firmie jest wiele "mądrych" głów, świeżaczków po studiach co to wszystko wiedzą. Absurd! Co do pracowników i formy pracy. Firma bardzo niechętnie podchodzi do zwolnień. Nawet jeżeli znajdzie się matołek z dwie lewymi rąsiami, który ciągle coś partoli, bez przerwy trzeba po nim poprawiać, pilnować go itp. to i tak go nie zwolnią. Nie do końca zgodzę się z produkcją "taśmową". Owszem, monotonia jest, pojawia się kiedy po raz setny robisz tę samą część. Ale monotonia jest wszędzie. Co do pracowitości. Są działy, które rozliczane są za przepracowane godziny i te, które są rozliczane za sprzedaż. Często zaglądając do działu rozliczanego za sprzedaż, widzę jak całe grupy pracowników siedzą dosłownie z nogami na stołach. Nie ma roboty to sobie siedzą, gadają etc. Inni w tym czasie muszą zapierniczać. Są trzy plusy pracy w UTC. Doświadczenie - wszystkie firmy produkcyjne przychylniej patrzą na pracowników, którzy mają przynajmniej przepracowany rok w firmie [wiem z doświadczenia], Pensja - prawdopodobnie najwyższe stawki dla pracowników produkcyjnych we Wrocławiu [możliwe że już nie długo - firma konkurencyjna na bielanach] i okolicach, a przynajmniej nie słyszałem o firmie, w której płacą więcej, no i Socjal - Multisport, ubezpieczenia takie, siakie i owakie, badania wzroku i refundacje okularów etc. i co moim zdaniem najciekawsze, refundacja studiów zaocznych. Firma refunduje koszty nauki, podręczników i tym podobnych. Zapewnia również dodatkowe dni urlopowe w ciągu roku. Jeśli jednak chodzi o samą organizację, przyjemność z pracy to jest nieciekawie. W firmie albo nie zostaniesz czyjąś dzidką i nigdzie dalej nie zajdziesz, albo będziesz wchodzić komu trzeba tam gdzie trzeba i być może za 15 lat dostaniesz awans i podwyżkę. Także polecam wyłącznie żeby nabić sobie doświadczenie pracy. A co do zwolnień! Wspomniałem, że powstaje konkurencyjna firma na Bielanach Wrocławskich. Oni przejmą część pracowników. Już od jakiegoś czasu działają i nie powiem, składają bardzo ciekawe oferty. Możliwe, że UTC straci najlepszych pracowników. Niekoniecznie wielu jak co poniektórzy twierdzą, ale kluczowych, którzy trzymają wiele rzeczy w kupie, a kiedy ich zabraknie zrobi się burudello!

abc
@mrmuscle

panie muscle , cos duzo niekonsekwencji w poscie . najpierw totalna klapa , a na koncu - jak odejda kluczowi , to bedzie burdello . jednoczesnie piszesz ze wiekszosc to frustraci i lenie. Jezeli klapa jest ze firma niechetnie zwalnia , dobrze placi , nie pogania , dobry socjal . ciekawe tez dlaczego inni cenia za chociaz rok doswiadczenia w tej totalnej klapie. Moze wiedza cos wiecej od szanownego wszechwiedzacego pana muscle.

ppo

Blokad już zdjęta i rekrutują dalej. Na pewno w następnym roku w połowie lipca ma zostać 3 miesięczny prowadzony. Dodatki. ^60 zl brutto za cala sobotę

aaa

Kiedy wejdzie ten 3 miesięczny okres rozliczeniowy, czy teraz weekendy będą pracujące, bez dodatku 100 % - jak to będzie wyglądało ?

Zostaw merytoryczną opinię o HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Wrocław

HAMILTON SUNDSTRAND POLAND SP. Z O.O.