Opinie o Lek S.A. w Stryków Podlipie 16

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lek S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lek S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lek S.A. w Stryków Podlipie 16

Aneta

@Jb, Twoja wypowiedź niewiele mówi o pracy w Lek S.A. Może widzisz jakieś plusy pracy w tym miejscu? Powiedzcie czy w Lek S.A. można liczyć na premie bądź benefity pozapłacowe ze strony pracodawcy?

A Tak
@Aneta

O jakich plusach można mówić pracując w szkodliwym dla zdrowia środowisku?, praca w tym zakładzie obarczona jest chorobą zawodową w niedalekiej przyszłości. Pracodawca, Dział personalny jak i służba BHP nic z tym nie robią, bo dobrze wiedzą że i tak nikt im nic nie udowodni ze względu na braki dokumentacji z wyników pomiarów środowiska pracy jak zafałszowanych raportów. Wynagrodzenia to średnia zarobków z wszystkich zakładów zatrudniających osoby bez wykształcenia oraz bez odpowiednich kwalifikacji więc nie zastanawiajcie się nad tym czy faktycznie ktoś kto pisze negatywne opinie nie doradza Ci dobrze przed popełnieniem błędu z którego będziesz się leczyć następne kilka miesięcy szukając innego pracodawcy

Aneta
@A Tak

Jednak niektórzy decydują się na pracę w tej dziedzinie i zaglądają na forum, aby dowiedzieć się, jak inni pracownicy oceniają pracę w Lek S.A. Dlatego, jeśli pracujesz w tej firmie, to opisz proszę warunki zatrudnienia. Dla tych osób cenne będą informacje o tym, jaką umowę proponuje pracodawca dla nowo zatrudnionych pracowników oraz czy można liczyć na premie lub benefity.

Nina
@A Tak

Racja. Firma roztacza wokol siebie otoczke ideału i przedstawiana jest na rozmowach rekrutacyjnych i na szkoleniu w samych supelatywach. Zderzenie z rzeczywistością następuje w momencie pierwszego dnia na hali, już na produkcji.

...
@Nina

Dokładnie tak, czar tego ideału z papieru spala się już pierwszego dnia na lini ...

@...

można dopytać o konkrety? jak w zasadzie to całe wprowadzenie wygląda i co się dziwi, że takie rozczarowanie tu deklarujecie?

MARLENA

WITAM Koleżanka miała rację wyrażając taką opinię: "Nie ma z kim rozmawiać, dyrektorka boi się spotkań z załogą, a jak już dochodzi do spotkania to ma swoją wyuczoną na pamięć formułkę i puszcza ja jak starą, zdartą płytę, zacinającą się w jednym miejscu... To takie spotkania, że śmiech cię ogarnia widząc, jaka osoba zarządza firmą. Siała postrach w sektorze, którym wcześniej "rządziła", a teraz próbuje swoich sił na produkcji. PIP powinien się nią zainteresować, bo takie cyrki odstawia, tak ludzi zastrasza, zmusza do brania udziału w bezsensownych spotkaniach on-line bez uwagi czy masz nocki, wolne czy inne plany w swoim wolnym dniu. U cioci na imieninach." Szok dla nas pracuje się tyle lat a tu młode kierowniczki poganiają jeden szkieletor druga szafa poganiają aby szybciej procedury nieważne aby wyniki były... A jak się pomylisz to wylatujesz z dyscyplinarką bo nikt Ci nie kazał szybko z pominięciem procedur,,, Liczy się tylko kasa i wyniki nic więcej... Panny z dzieckiem chcą robić wynik... Nikt ich nie chciał niech chociaż firma je przygarnie... To smutne ale prawdziwe wszystko w imię olgi prywatnego kodeksu etyki... Pozwalniała super oddanych firmie kilkunastoletnich kierowników... I firma musiała płacić IM odszkodowanie bo ta panna z dzieckiem nie potrafiła ich zwolnić zgodnie z prawdą...Niedługo GIF ma firmę i monitoring prześledzić, aby szybciej aby kasa dewiza olgi.... Nie polecam firmy na początku super a później kopa w (usunięte przez administratora) i papa... Aby kierowniki dyrektory sie nahapaly kasy wynikow reszte w tylku maja... Wziely te beztalecie olusie gdzie pojecia o produkcji zero ale (usunięte przez administratora) lizala sie doczekala ... chore... Pozdrawiam

Czy w Lek S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Zapatrzony

Są karty lunch (300pln) miesięcznie, karty kultura (300 pln co 2 miesiac) lub karta multisport. Do tego premia roczna w wysokości nieco ponad miesięcznego wynagrodzenia. Oraz program wzajemnego nagradzania za które też można wyciągnąć koło 500 pln rocznie.

@Zapatrzony

opowiesz coś o tym programie wzajemnego nagradzania? chyba pierwszy raz coś takiego w firmie widzę, więc pytam. ludzie się oceniają czy o co chodzi?

Karola

Serdecznie polecam parcę w LEK S.A. Na plus na pewno atmosfera wspaniałym przykładem pomocy jest Tomek z KJ. Miły pomocny choć zapracowany takich jak on jest wielu. Tomasz jeżeli to czytasz nie zmieniaj się jesteś wspaniały.

Jaa
@Karola

Jezeli chodzi o Tomka to jest to prawda! ????

Jaa
@Jaa

Bez zapytajnikow na koncu

Buzka
@Karola

Tak jest

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lek S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Luna

Prosiła bym o odpowiedź osoby pracujące i zatrudnione w leku przes agęcje joob impuls ja wygląda sprawa z płatnościami np na święta czy premia czy jest wypłacana tylesamo czy mniej przez agencje jak ze stabilnością pracy .

ktos taki jak ja
@Luna

Jeżeli mowa o stabilności pracy to jest to jeden z plusów tej pracy. Praca jest zawsze, chętnie przyjmą na nadgodziny w weekend (płatne dodatkowo 100%). Niestety co do bonów w Jobie już nie jest tak kolorowo. Pracownicy zatrudnieni bezpśrednio dostają na święta 550zł-650zl ( w zaleźności od zarobków) zaś w Job Impulse - 200zł, a nawet w ktorymś roku zamiast 200zł to 3 czekolady i cukierki. Takie nierowne traktowanie jest przyczyną bardzo wielu konfliktow w okresie świątecznym.

@ktos taki jak ja

I te konflikty jedynie w okresie świątecznym występują czy jednak niesmak dalej już pozostaje? Jeszcze na jakiejś stopie zostają oni między sobą skłóceni?

@Jolanta

Ja słyszałam że pieniądze np na swięta wypłacane są w takiej samej kwocie co przez Lek

Ktos taki jak ja
@Luna

Ogolnie atmosfera jest słaba. Nie tylko w święta. Koleżanko wyżej, źle słyszałaś. Różnice są i to jak napisałem wyżej.. dość spore

@Ktos taki jak ja

A jak z premią roczną wygląda sprawa bo widzę że agencja mówi inaczej i jest inaczej

@Nowa

I co, dowiedziałaś się już może? Bo sama ciekawa jestem skąd tego typu rozbieżności się biorą...

@Jolanta

Nic dokładnie niewiem ale w agencji mówią że wypłacają tyle co lek natomiast osoby pracujące tam mówią że jest inaczej i na święta było np o 300 zł mniej niz osoby zatrudnione przez lek .A jaka prawda się niedowiem bo już nie pracuję.

....
@Nowa

Co do premi rocznej czy przez lek czy agencje jest ona tak samo wyliczana. Co do bonów zdarzało się, że pracownicy agencyjnii dostawali bony niższe od pracowników leku, ale zawsze te bony były.

Mwm

To źle słyszałaś

@Mwm

Czyli jak ostateczne ludzie będą mieć, skoro twierdzisz, że źle napisała? Kiedy oni dają informacje odnośnie tego?

tabletka

team super , ze zrozumieniem wprowadza w nowe obowiązki , kierownicy zmiany przychylni :-)

Brak zwrotki po rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, pomimo, że firma kreuje się jako ta o najwyższych standardach. Małe rzeczy budują standardy, tutaj niestety nie widać światowej klasy. Odpowiedź choćby negatywna powinna zostać przekazana. Nie polecam.

Poszukujący

Hej. Jak wyglądają obecnie godziny pracy, czy zarobki na stanowiskach: Operator Linii Pakującej Leki, lub Operator Techniczny. Czy praca ciężka fizycznie? Pracuję bardzo długo w firmie farmaceutycznej na produkcji i szukam nowej firmy. Podpowiecie troszkę jak to w Leku wygląda?

Xxx
@Poszukujący

Ja osobiście nie polecam Lini pakującej na pakowaniu zatrudnienie przez agencję praca 12 godz .Czy ciężka zależy na jakiej Lini się jest .Mi praca nieodpowiadala pod różnymi względami ale to moje zdanie.

Specjalista

Cześć, pracuje w firmie od kilku lat na etacie na stanowisku Specjalisty - w sumie nie istotne jaki dział bo wszędzie jest podobnie. Pieniądze nie są najgorsze ale tez nie są konkurencyjne względem innych firm. Jeśli chodzi o finanse to zdecydowanie najgorsze jest to, że nowo zatrudniane osoby dostają więcej niż osoby, które już pracują w firmie. Generalnie najgorsze w pracy są ilości nie do przerobienia, jeśli poświęcasz się pracy 24h, jesteś ciagle pod telefonem, robisz popołudniami i weekendami za free to jest to uznawane za wysokie zaangażowanie. Większość znanych mi osób odchodziła bo miała już po prostu za dużo na głowie - tak się nie da na dłuższą metę, człowiek jest po prostu zmęczony tą ciągłą gonitwą. Współpraca między działami tez jest rożna.

Ola
@Specjalista

Moja opinia jest taka ze praca w tej firmie wykańcza psychicznie i z tego co wiem ludzie przychodzą i odchodzą i ciągle widać oferty pracy bo odchodzą nowi i ci którzy pracują już kilka lat a co do zarobków nowo zatrudnionych to niestety ale nikt za mniejsze pieniądze nie pójdzie tam pracować.

Specjalista
@Ola

Niestety w końcu każdy ma już dość psychicznie i fizycznie tego pędu. Sama znam osoby, które musiały się leczyć u psychiatry z powodu pracy….

Picolo

Jest tak dobrze w firmie, że aż technolodzy się zwalniają :D O czymś to świadczy...

A jak jest z firmą sprzątającą w lek sa. Chodzi mi o warunki pracy.

Wciąż opłaca się zwolnić i zatrudnić, z nową większą stawką. Nie ma co porządna i solidna firma, tylko filary papierowe...

Nie ma żadnych premii za staż pracy? No to słabo faktycznie.. a szefostwo nie widzi że cos jest nie tak? :D Może warto z nimi pogadać? Czy to nic nie da

Ha ha
@Anna

Nie ma z kim rozmawiać, dyrektorka boi się spotkań z załogą, a jak już dochodzi do spotkania to ma swoją wyuczoną na pamięć formułkę i puszcza ja jak starą, zdartą płytę, zacinającą się w jednym miejscu... To takie spotkania, że śmiech cię ogarnia widząc, jaka osoba zarządza firmą. Siała postrach w sektorze, którym wcześniej "rządziła", a teraz próbuje swoich sił na produkcji. PIP powinien się nią zainteresować, bo takie cyrki odstawia, tak ludzi zastrasza, zmusza do brania udziału w bezsensownych spotkaniach on-line bez uwagi czy masz nocki, wolne czy inne plany w swoim wolnym dniu. U cioci na imieninach, ale na spotkaniu masz być. Nic dziwnego, że poprzedni dział oblewał jej odejście szampanem, ludzie w końcu odetchnęli. Teraz produkcja się męczy. Co do zarobków, produkcja ogromna, rok rocznie większa, a zarobki w miejscu. Oprócz "nowych", bo nowy pracownik ma tu większą stawkę, no ale nowym jest się tylko raz. Później stoisz w miejscu, nie licząc 50 zł "podwyżki". No ale przecież na siebie nie zarabiamy, tylko by góra mogła wymienić całą flotę od razu na elektryki :]

Irysa

To prawda. Nowi pracownicy dostają na dzień dobry większą stawkę niż osoby pracujące już po kilka lat. Niedorzeczne

@Irysa

Serio? A szefostwo jak się do tego odnosi? Ktoś z zatrudnionych pyta ich wprost czemu tak niesprawiedliwie jest?

Cytuję
@Jolanta

"Bo za tyle co wy tu robicie, nikt już nie chce przyjść" taka zawsze gadka była. Poza tym Pani dyrektor jest bardzo chętna podpisywać wypowiedzenia.

Łucja
@Cytuję

Serio tak jest? To szczerze, nie powiem. A nie ma możliwości żadnej podwyżki?

Inga

Niedługo rozpoczynam pracę w firmie Lek Stryków mogę zdecydować czy na wytwarzaniu leków czy na pakowaniu proszę o napisanie o swoich doświadczeniach na tych stanowiskach pracy

Jak wygląda atmosfera i sytuacja w dziale technologii? Czy współpraca z innymi działami jest ok?

Nowy pracownik zarabia tu więcej niż bardziej doświadczeni ludzie z kilkuletnim stażem, a najlepiej to mają tu cwaniaczki, którzy nic nie potrafią prócz włażenia w (usunięte przez administratora)komu popadnie, byle tylko się opłacało... Żal patrzeć na tę tagikomedię... Rotacja ogromna, czasem przychodzą zrobić uprawnienia na wózki udt i bye, mniej wytrwali są tu od kilku godzin do kilku dni i znikają jak zobaczą ogrom pracy i wysiłek psychiczny.

Irysa
@Nowy

Sama prawda

Z jakich miejsc w Łodzi jest darmowy dojazd pracowników do Strykowa? :)

Kiki

Głowno, Łódź, Zgierz

Odp

Autobus ma trasę z Wydawniczej przez doły i w zasadzie gdzie chcesz, to wysiadasz, byle to był przystanek..

Ola

Na jakich zasadach jest zatrudnienie przez agencje czy wynagrodzenie jest takie samo jak bezpośrednio przez firmę lek?

Porządna

Praca wymagająca, ale nie najgorsza. W dobie pandemii nie było zwolnień były dodatkowe bonusy. Niestety część kadry kierowniczej to katastrofa. Jeśli trafisz na produkcję na zmianę (usunięte przez administratora) to twoja praca przestaje polegać na solidnym wykonywaniu swoich zadań a na podlizywaniu się jej. Jeśli jesteś facetem, to będzie dobrze. Niestety kobiety muszą wtedy nadrabiać za nierobów do których pani joanna ma słabość. Jest całe mnóstwo pracowników którzy bazują tylko na dobrych relacjach z tą kierowniczką zmiany. Jeśli (usunięte przez administratora)cię nie polubi, to nieważne jak pracujesz, wkrótce wylecisz.

To prawda
@Porządna

To prawda co piszesz miałem z nią kontakt i z tobą rozmawia hihihi. A za plecami ta obgaduje cię ile wejdzie. Dla mnie ona wogóle nie mam pojęcia o kierowaniu ludzi. Uważa swoją zmiana za dobrą ale niestety jej zmiana jak i ona to jest porażka.

Misia
@Porządna

Czemu nikt się nie zainteresuje traktowaniem ludzi przez kierownictwo. Może dlatego ludzie nie chcą tutaj pracować. Powinni się przyjrzeć sytuacji i ocenić, nie może tak być ze kogoś się lubi lub nie.

@Misia

Czemu ludzie nie chcą pracować w firmie? :) Zwalniają się po krótkim czasie czy w ogóle brakuje rak do pracy bo mało zgłoszeń i wysłanych cv? :D

Byly
@Misia

Niestety ludzi który nie boją się powiedzieć swojego zdania uwarza się za niewygodnych i stawia im się 1 a potem zwalnia także pozdrowienia

Łucja
@Byly

A, to "fajna" atmosfera tam u was. Jestem ciekawa czy serio zamiatają tak wszystko pod dywan czy może jednak ci niewygodni ludzie po prostu coś odwalają?

Pytanie do pracowników:Jak wygląda praca przy wytwarzaniu tabletek w Strykowie.? Czy warto aplikować.? Na pakowni mam znajomych, więc wiem jak tam wygląda, mówią że lepiej na "Balku'' ale chciałbym poznać opinię ludzi pracujących tu. Z góry dziękuję.

Czy Lek S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kolega

Nie ma osób z umową zlecenie na produkcji :)

Kiki

Umowa o pracę

Karol
@Kiki

To dobrze, że normalna umowa bo chociaż urlop można wziąć płatny. Ile teraz można wyciągnąć na produkcji? Podasz jaka jest stawka?

Nikt ważny
@Karol

4000 brutto bez doświadczenia na produkcji. 4200 z doświadczeniem.

@Nikt ważny

Jaki okres stażu oni rozumieją jako doświadczenie? Miesiąc to za mało?

Zostaw merytoryczną opinię o Lek S.A. - Stryków

• Jak się pracuje w Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lek S.A.