Lek S.A.

Stryków

Opinie o Lek S.A.

gosc 2010-07-30 15:08
Gdy sie pracuje na umowe o prace to moze jest nie zle (premie, bony na obiady, szkolenia). Niestety trudno o taki wakat. Przewaznie pracuje sie jak na umowe o prace ale podpisujzc co miesizc nowz umowe zlecenie. Trzeba wynegocjowac dobra kase na poczatku, bo podwyzki nie uswiadczysz przez najblizszych kilka lat.
asia 2015-11-02 09:57
hej a jak jest w kontroli jakości?
asia 2015-12-06 10:33
Napiszecie coś jak w kontroli jakości jest?
scout 2016-03-09 09:16
Kontrola jakosci jest spoko o ile trafisz na chemie. Na mikrobiologii klika i kolesiostwo, wiec jak nie wejdziesz w uklad, to nie ma tam zycia.
aksa 2016-05-24 12:51
hej ile zarabiacie w kontroli jakości?
gdlasf 2016-07-01 14:38
Z tego co wiem teraz nie prowadzą rekrutacji do tego działu @aksa ale za to są inne ogłoszenia np. na przedstawiciela medycznego
oo 2017-02-01 22:20
tak zle jest na mikrobiologii?
Aneta 2017-04-03 11:49
Pracujesz w Lek S.A.? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie. Na jakie benefiy mogą liczyć pracownicy?
kk 2017-04-04 15:44
Na chwilę obecną nie warto tam iść. Pracownik produkcji zarabia 2400 + 200 w karcie Lunch. Normy, nieposzanowanie pracownika przez zarząd, finansami rządzi HR, co roku podwyżka w wysokości 1-2%. Coraz więcej ludzi odchodzi do konkurencyjnych firm w Strykowie. Atmosfera na zmianach fajna, ale psuje to kierownictwo wyższego szczebla.
Zostaw swoją opinię o Lek S.A. - Stryków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lek S.A.