Opinie o Lek S.A. w Stryków Podlipie 16

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lek S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lek S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lek S.A. w Stryków Podlipie 16

Czy pracodawca Lek S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

tak

tak, szkoleń u nas jest bez liku, po każdej aktualizacji procedur musisz wykonać szkolenie, które kończy się testem i certyfikatem

L4

Jak będzie tak dobrze my od środy zaczynamy

Luk

Jak wygląda rozmową kwalifikacyjna na stanowisko inżynieryjne? Ile etapów? Całość po ang.? Jakiś testy techniczny/logiczne? Czy skype wchodzi w grę, przynajmniej na początkowym etapie?

Stas
@Luk

Nie lyczylbym na kolejne etapy. Wszystkie nowe rekrutację są ustawione zanim jest wiadomo o rekrutacji.

Jak szefostwo w Lek S.A.? Spoko traktują ludzi?

Ananonim

Szefostwo powinno krowy doić i lepiej by je traktowało jak swoich pracowników

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lek S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Marian

Czemu usuwacie komentarze?? Niech ludzie wiedzą jak się tu pracuje....

Ivon

Czy nadal pracuje tam domin ciagnacy wozki? Udaje specjaliste? A nie zna podstaw metrologii!?

Szym
@Ivon

Chodzi o tego co termometrow nie moze znalesc?

Masny

Zarobki Śmieszne , Praca ciężka

Aneta

@Ss Co jest powodem, że nie polecasz Lek? napisz konkretnie ma ten temat.

Ładna

Witam! Jak jest na przepakowywaniu leków? I jaka jest z tego kasza do ręki?

@Ładna

Jak rozumiem, jesteś zainteresowany pracą właśnie na tym stanowisku? Czy powiesz nam, z jakich względów rozważasz akurat pracę w tym miejscu? Co jeszcze prócz warunków finansowych chciałbyś wiedzieć nim podejmiesz zatrudnienie w Leku?

Kasza
@Ładna

Cześć. Więc sprawa wygląda następująco że kasza jęczmienna jest codziennie tak żeby zamieściła się w jednej dłoni a na koniec miesiąca jest gryczana i dają w dwie złączone dłonie aż się wysypuje.

Kandydatka

Słyszałam,że na kartoniarkach jest praca na trzy zmiany. Czy soboty są również pracujące?

rurek
@Kandydatka

W zależności czy wyrabiają się z planem produkcyjnym czy nie na dany tydzień/miesiąc. Soboty bywają też pracujące

szuka pracy

Cześć. Prosiłbym o opinię na temat pracy w magazynie w Novartis w Strykowie. Widziałem ogłoszenie w Internecie i się zastanawiam czy nie spróbować i aplikować.

Jb

Praca okropna. Najgorsze jak z (usunięte przez administratora) zrobia pana. Nie polecam.unikajcie to wesole miasteczko.

Waldi

Może lepiej nie róbmy z tego forum takiego magla. Ważne, że dobrze się pracuje.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Ola
@Zainteresowany

Tu masz 1000% racji sama widzę co tu się dzieje prawie co drugi ,,- druga ma tu romans mężatki i mężowie

Praca
@Zainteresowany

Tak jest rekrutacja przez agencje pracy job piotrkowska 157 lodz. :)

Nic

Pracuje się dobrze tylko jest trochę jak w burde...u żonaci faceci piepsz...swoje koleżanki a mężatki dają swoim kolegom taka Sodoma i Gomora poza tym ok zarobki dosyć dobre i socjalne też.

i.

Jak się tam pracuje na stanowiskach inżynieryjnych? Widzę, że szukają sporo osób. Jakie stawki, atmosfera pracy (bardzo korporacyjna?), ludzie w porządku?

Asia

firma przenosi finanse do czech od września

Irek

Macie powód żeby nie pisać na forum?

Biochemik

Witam serdecznie. Przeczytałam mnóstwo negatywnych opinii na temat pracy w firmie Lek S.A. Jutro idę na rozmowę i powiem szczerze, że jestem trochę przerażona. Czy na dziale pakowania jest w porządku? Chodzi mi głównie o atmosferę. Pozdrawiam serdecznie

Aneta

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Przedstawiciela Medycznego - czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z tym stanowiskiem? Jak wygląda proces rekrutacyjny na to stanowisko? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Lek S.A. - Stryków

• Jak się pracuje w Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lek S.A.