Opinie o Lek S.A. w Stryków Podlipie 16

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lek S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lek S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lek S.A. w Stryków Podlipie 16

Myśliciel

Nie polecam pracy na dłużej, nerwowa atmosfera, praca zgodnie z procedurami to fikcja, byleby miliony się zgadzały, duża rotacja pracowników i non stop ogłoszenia, że kogoś szukają o czymś świadczy, a zarobki jak na wykonywaną pracę dużo za małe.

Czy Novartis w woj. łódzkim ma tylko swoją siedzibę w Strykowie czy w Łodzi również?

@123

Tyko Stryków

Hieronim

Jak wam podobają się pseudo anonimowe ankiety kwartalne? Jeśli nie wyjdzie taka ankieta jak chce pracodawca to są rozmowy typu ankieta musi wyjść dobrze bo jak nie to pomieszamy zmiany itp

Techniczny

Zostałem zwolniony po tym jak kazano mi łamać procedury ale firma trochę naginała za bardzo przepisy i musieli coś z tym zrobić więc dla przykładu zaczęli zwalniać pracowników z powodu łamania procedur. Zostałem zwolniony dyscyplinarnie przez tych (usunięte przez administratora) i za to co robiłem powinni teoretycznie zwolnić całą produkcję. Kierownictwo nic nie warte szkoda tylko niektórych porządnych ludzi którzy tam pracują

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lek S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Radom
Fudeko S.A.

Jakie są benefity pozapłacowr

Ola

Jakie są godziny pracy na produkcji, jaki jest system zmianowy i co z weekendami

@Ola

Praca w godzinach 6-18, 18-6. Weekendy pracujące wynikajace z grafiku. System równoważny tzw czterobrygadowka

A

Dziękuję

@Mwm

Czy możesz przybliżyć mi pracę na produkcji, atmosferę w pracy , dodatki pozapłacowe i stawkę godzinową dla nowego pracownika. Dziękuję

@Ola

Atmosfera jest w porządku. Z benefitow opieka medyczna, karta Lunch, multisport. Stawki godzinowej nie ma, jest stawka miesięczna brutto ale to juz jest ustalane na wstępie zatrudnienia i zależne od np doświadczenia

Dziękuję

KukułaDisco

Firma tragedia połączona z komedią, przy czym tragedią są zarobki a komedią oczekiwania firmy za te zarobki. Mydlenie oczu przez i obiecanki, ciągły nacisk na normę. Wysyłają na stanowiska na, których nie było odpowiedniego przeszkolenia, jak coś pójdzie nie tak wina pracownika. Co chwila jakieś szkolenia i egzaminy, które robi się w godzinach pracy a od stanowiska nie odejdziesz na tak długo. Brak miejsca na stawianie kontenerów co za tym idzie tracisz czas na poszukiwania wyznaczonego miejsca. Teraz może jakieś plusy, część brygady fantastyczni ludzie. Jak ktoś dobrze organizuje sobie pracę to nie ma problemu z przerwą na posiłek i wyjściem na kawę. Zarobki. Od 2200 do 2700 w zależności od miesiąca. Czy są to dobre pieniądze? Dla mnie nie za tą odpowiedzialność. Reasumując w pracy można się pośmiać ale też można stracić sporo nerwów. Zarobić się nie zarobi, ale jak ktoś szuka czegoś na chwilę to drzwi otwarte zero selekcji ???? pozdrowienia dla brygady Ce. Alaskanski Smok.

Nikt ważny

W związku z dużym zainteresowaniem tematem postanawiam Państwu przybliżyć pracę w firmie. Zacznijmy od początku. Firma stawia na wyniki i ma do tego bardzo dobre narzędzie które w czasie rzeczywistym określa czy maszyna pracuje jak powinna (czy jest postoj, jaka predkoscia produkujesz). Sęk w tym wszystkim jest taki, iż maszyny są w oplakanym stanie a kierownictwo wymaga wyników i jazdy na maks. prędkości , a maszyna na najniższych obrotach potrafi łapać częste awarie (drobne naprawy są w Twoich kompetencjach, zas wieksze wzywa sie Dzial Techniczny, na którego przyjscie czekasz ze stojaca maszyna nawet 30minut, bo masz mechanikow na zmianie 3 a przy takim stanie maszyn powinno być conajmniej 8 - w leku na domaniewskiej w Warszawie mamy 12 maszyn). Praca więc jest dość wymagająca i jeżeli maszyna jedzie dość szybko i do tego sie psuje jest to praca jest wręcz ciężka. Jeżeli chodzi o benefity, są ok. Multisport, ubezpieczenie na zycie, karta ladowana co miesiac 300zl (lunchkarta), premia coroczna zalezna od Twojej oceny indywidualnej wydanej przez firmę. Proszę nie wierzyc nawet w glupoty typu *spotkania integracyjne*, *dofinansowanie wakacji* *paczki na święta*. Podczas dlugoletniej pracy nie bylo ani jednego spotkania (chyba ze czesci biurowej, bo przeciez produkcja do plebs) ani jednej paczki, a dofinansowanie do wakacji to jak masz zone nie pracujaca i 5 dzieci to moze dostaniesz 500zl.. Są oczywiście jeszcze bony świąteczne których wysokość zalezy od zarobkow, lecz ustawiaja takie widelki, ze biora najgorsza stawke na produkcji i daja troszke nizej pulap wyzszy w taki o to sposob ludzie traca na tym przekręcie srednio 300zl.. a i jeszcze najważniejsze, Agencja Pracy tymczasowej od roku nie wydaje bonow swiatecznych, daje jakies smieszne paczki w ktorej jest kilka cukierkow i batonikow, podczas gdy pracownicy firmy dostaja 500-800zl.. co jest bezczelnością bo ludzie z agencji pracuja tak samo jak kazdy inny pracownik. To pokazuje "(usunięte przez administratora)" takich agencji. Przejdzmy do najważniejszego,FINANSE. Na początek możemy liczyć w agencji na zarobki rzędu 3800-4200, kazdy powie o jak malo, i tu jest caly smaczek, gdyz zarobki rzedu 3800 to marzenie pracownikow ktorzy pracuja tam ponad 5 lat. Firma nie stosuje podwyżek dla tych ktorzy zasluguja lecz tym ktorzy mowia co firna chce usłyszeć. Nowi podlizywacze potrafia dostać podwyzke 1000zl gdy pracownicy z doswiadczeniem, lecz majacy swoje zdanie dalej zasuwaja za mniejsze pieniadze niz dolna granica widelek. Na awans nie masz co liczyc gdyz kierownicy pchaja swoich gdzie sie da a tych co sa im obojetni stawiaja na najgorsze maszyny, wymagajace duzego nakladu pracy. Organizowane spotkania na ktorych jest mowa o jakosci i zapewnieniu dobrze wyprodukowanego produktu trwają 2 godziny, a na drugi dzien telefon zeby przyspieszyc maszyne bo w plecy plan. Do roznego rodzaju audytow przygotowania trwaja 2,3 miesiace a i tak ledwo go przechodza. Strach pomyslec co by bylo jakby weszli z dnia na dzien. Kwestia nadgodzin. Kazda nadgodzina w tygodniu (maks 4/dzien) platna 50% wiecej, zas sobota niedziela 100% wiecej. Jednak firma tlumaczac sie slabymi finansami rezygnuje z sobót, a co za tym idzie, ludzie nie maja jak sobie dorobić. Co za tym idzie, ludzie zaczna sie zwalniac, firma zaluje 400zl na zatrzymanie doswiadczonego pracownika, woli dac 3800 nowemu, ktorego trzeba szkolic 3 miesiace. Ostatnimi czasy nikt nie chce przychodzic na produkcje, i nie dziwie sie. Jezeli ktos przychodzi to miesiac i ucieka. Niestety jest tak jak jest a firma zamiast wartosci ludzkich na 1 miejscu stawia finanse. Taka zwykla korpo. Jezeli chodzi o atmosferę to jest zalezne od zmiany, ale raczej kiedys byla lepsza. Teraz trwa wyscig szczurow i najezdzanie na kazdego kogo sie da. Kierownictwo nie jest najgorsze, ale albo nie maja umiejetnosci zarzadzania ludzmi, albo nie mają jaj by wziac w garsc cala produkcje. Podsumowując, jezeli szukacie pracy na przetrwanie zimy, jak najbardziej polecam.. jednak jeżeli szukacie czegosna stałe to odradzam. Jednak licze ze cos sie zmieni, bo na ta chwile firma kyli sie ku upadkowi.. szkoda, bo ma za soba swietne lata gdy pracownicy byli szanowani. Opinia miala na celu przybliżenie warunków pracy i płacy. Jeżeli cis zostalo ominiete, zapraszam do dyskusji. Proszę o dyskusje opartej na konstruktywnych krytykach bądź rzetelnych pochwałach gdyż każdemu zależy, aby jak najbliżej poznać pracę w firmie Lek S.A oddzial w Warszawie.

Jaa

Firma robi wszystko aby z zewnątrz wyglądało super, zeby słupki sie zgadzały. Niestety kosztem jakosci bo pracy jest mnóstwo szczegolnie w laboratorium. Mam wrazenie ze 50% pracy tam jest niepotrzebnej. Mnostwo dokumentacji z ktorej trzeba sie poodpisywac. Coraz to nowe obostrzenia w labolatorium co utrudnia prace. Mam wrazenie ze labolatorium w tej firmie jest kozlem ofiarnym. Nie ma mozliwosci zrobic swojej pracy w 8h. Dlatego zaczyna sie sciemnianie. W laboratorium jest jak na ciężkiej produkcji - nie żartuję. Nierealne ilości pracy dawaniej pracownikom. W innych działach może jest lepiej, nie wiem...

Zarys firmy

Firma dość dobrze poukładana pod względem systemów pracy i systemów czuwających nad wydajnością. Jak w przypadku wielu firm, cierpi na ciągły niedobór pracowników, choć w wewnętrznych danych i wynikach wydajności być może nie jest to widoczne, gdyż nie widać skutecznych zmian mających za zadanie pracowników produkcyjnych przyciągnąć. W kwestii zachęcenia ludzi do pracy, faktycznie odgórnie są wprowadzane pewne bonusy i zachęty finansowe, co w połączeniu z odpowiedzialnym liderem daje ciekawą synergię i zadowolonych pracowników, którzy mogą polecać firmę innym. Definitywnie, pozytywna rekomendacja o pracy znajomego / znajomej działa znacznie lepiej niż standardowe formułki zapisywane w ogłoszeniach o pracę. Niestety nie każdy dział i nie każda zmiana ma to szczęście, gdyż działowi HR zdarzają się wpadki przy zatrudnianiu na kierowników. Mamy tu choćby wspomniane przykłady kierowniczki S w laboratorium i kierowniczki J na produkcji, które nie posiadają kompetencji miękkich, a bez tego żaden bonus nie zachęci ludzi do pracy. Niestety przełożeni kierowników nie mają wglądu w ich pracę, bazują często jedynie na przesyłanych przez nich raportach i raportach wydajnościowych, co nie daje optymalnego wglądu w sytuację i pomija jakże istotny ludzki czynnik. Skutkiem tego jest to, że kierownik mający bardzo duży wpływ na pracowników i ich motywację, ma również bardzo dużo do powiedzenia w kwestii oceny pracowników, ich premiowania i zwalniania. Powoduje to, że np. kierownicy z niskim poczuciem własnej wartości, mogą sobie urządzać na produkcji prywatny folwark i nieodpowiednio oceniać pracowników, dając zawyżone oceny pracownikom z którymi sympatyzują, a zaniżać oceny i zwalniać tych, którzy w ich subiektywnym mniemaniu nie darzą ich sympatią.

@Zarys firmy

Bardzo trafny opis co do kierowników. Połowa z przypadku, nawet nie potrafia porozmawiać z załogą wiec o czym mowa. Czekam i wierze ze to się zmieni.

Niki
@Zarys firmy

Całkowicie się z tym zgadzam! Do tego dochodzi zanieczyszczenie leków (produkt otwarty), bo nikt nie nosi maseczki na całej twarzy, ludzie zaglądają czasem do talerza pełnego tabletek na blistrzarkach jak do garnków z zupą pompując z nosa różne substancje na te leki.. Już nie mówiąc o kaszlu i kichaniu. Trochę ogarnięcia, plizz, bo te leki możecie i wy używać kiedyś.. Już nie mówiąc o tym, że rękawiczki powinny być KAŻDORAZOWO dezynfekowane podczas każdego kontaktu z otwartym produktem.. Zamiast tego na rękawiczkach zbiera się mnóstwo bakterii, bo oczywiście dotykanie innych części maszyny w rękawiczkach, a potem przenoszenie tego na otwarty produkt też jest na porządku dziennym.. Sprawdzanie "mikrobiologiczne" polega na wcześniejszym założeniu nowej rękawiczki i zdezynfekowaniu jej w obecności laborantki. Super, tak dalej.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Lek S.A.?

Jakaś tam

Napisz na jakie stanowisko

Katastrofalna kierowniczka

Chciałbym również odnieść się do mojej krótkiej pracy na produkcji u Pani J. Na początku zajmowałem się tylko pakowaniem opakowań gotowego produktu do kartonów. Po pewnym czasie pojawił się zamysł aby każdy operator potrafił obsługiwać maszyny. Kierowniczka powiedziała coś o tym, że będę miał szkolenia i nie miałem nic przeciwko aby się czegoś nauczyć. Moje szkolenie zaczęło się od poniedziałku- przyszła do mnie kierowniczka J. i powiedziała, żebym pochodził po maszynach poprosił kogoś aby zaczął mnie szkolić. Każdy kogo o to pytałem odpowiadał, że nie ma czasu bo musi robić swoją produkcję. Przez okres szkolenia wróciłem do pakowania i szybko odszedłem z pracy. Teraz pracuję w Niemczech gdyż straciłem zaufanie i szacunek do zagranicznych firm zatrudniających w Polsce.

Wera
@Katastrofalna kierowniczka

A można wiedzieć przy czym pracujesz w De?

Słabo

Zakład przedstawia super wartości ale na produkcji nie ma z tym nic wspólnego. Byłam zobaczyłam i niestety jak najdalej od tej firmy. Nawet sam kierownik wie po co chce się z nim rozmawiać od razu wiedział że chcę złożyć wypowiedzenie. Jak dla Mnie szkoda czasu i nerw

Konstanty

Można sprawdzić w internecie na różnych forach, że firma ma dobre opinie!!

Rexio
@Konstanty

Chyba sobie Yaya robisz od kilku lat ta firma nie ma dobrej opinii wyzysk małe zarobki każą ci łamać procedury szybciej więcej a jak się dasz złapać to wyciągają konsekwencje banda idiotów kieruje tym burdelem

Snake
@Rexio

Kiedyś bylo dobrze. Nawet fantastycznie.potem z roku na rok warunki po linii pochyłej w dół, na łeb , na szyję Pzdr ekipę ex.zmianowego P.R. z Domaniewskiej

@Konstanty

Podaj linki bo szukam, szukam i nic nie ma

El9

Mam pytanie odnośnie Operator maszyn . Jak wygląda praca i jaka atmosfera oraz zarobki

Praca koszmarna, tragiczne traktowanie pracowników, ogromny stres, praca masakrycznie ciężka fizycznie jak i psychicznie, zła atmosfera. Jedyny plus motywacja do innego życia niż skończenie w takim miejscu.

@Anonim

Zgadzam się praca koszmarna, nie szanują operatorów starych, nowi zarabiaja więcej niż wykwalifikowana osoba. Dużo zwolnień że strony doświadczonych operatorów. Ten zakład to już tylko na psy schodzi nic więcej, zamiast jakości to jest liczba i jakoś to będzie.

Aneta
@Anonim

@Anonim, próbowaliście grupowo rozmawiać z szefostwem o tych dysproporcjach w zarobkach? Z jakim efektem?

@Aneta

Nawet rozmowy nic nie dają, mówiliśmy raz i dwa ale to i tak nic nie daje. Im zależy na wynikach a mam na lepszej płacy. Jeżeli oni są na nie to niech nie myślą że tak będzie.

...
@Anonim

Dokładnie. Stary pracownik się stara a po podniesieniu kwalifikacji i tak ma mniejsza stawkę niż nowy pracownik. Traci się jakąkolwiek ochotę na rozwój.

ktoś

jak praca na produkcji w Strykowie na wytwarzaniu leków? jak ludzie? warto iść tam do pracy? Jakie zarobki?

Eloo
@ktoś

Nie warto praca ciężka fizycznie jak i psychiczne małe zarobki dyro każe robić więcej i szybciej jest gonitwa ludzie psychicznie siadają praca jest niebezpieczna dla zdrowia pył przemysłowy leki ludzie mdleje na liniach przy produkcji leków na nadciśnienie szukaj pracy lekkiej za godziwe wynagrodzenie duża rotacja ludzi firma (usunięte przez administratora)

olo

poszukaj czegoś innego

Aneta
@ktoś

Myślę, że warto abyś sam osobiście się o tym przekonał. Każdy może mieć inne zdanie i swój punkt widzenia. Jakbyś się zdecydował na podjęcie pracy to daj później tu na forum znać jak wrażenia.

Hej, chciałabym aplikować na stanowisko laborant. Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy przyjmują osoby od razu po studiach, z małym doświadczeniem? Jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać? Czy na serio jest gwarantowany transport z centrum Łodzi, czy to tylko jakiś chwyt reklamowy. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Korposzczur
@Anonim

Koleżanko jeśli chodzi o mikrobioogie z tego co wiem jest już ok i można pracować. Wcześniej kierownikiem była Pani Sylvia M, niestety osoba zakompleksiona, pozbawiona zdrowego rozsądku i panicznie bojąca się o utratę pracy przez brak jakichkolwiek kompetencji. Na początku sprawiająca wrażenie aniołka a później ... no cóż. Teraz jest lepiej wiec aplikuj

Przedstawiciel Mensa
@Korposzczur

Szkalowanie osoby w Internecie podając niemal pełne dane personalne i robienie tego w sposób anonimowy? I kto tutaj mówi o kompleksach... Argumenty wyssane z palca, a opinia bezwartościowa. Widocznie Pani Kierownik miała uczulenie na pozerów i leserów. ;)

Pcs

Dlaczego na pcs jest tylko gorzej?

jaro

ta firma zatrzymała się w XIX wieku jeśli chodzi o zarzadzanie i podejście do ludzi, chyba każdy rozsądny człowiek już stamtąd uciekł porazajace ze nawet ludzie na niskich stanowiskach uciekają

Mordka
@jaro

Zatrzymała się na XVIII wieku

Zostaw merytoryczną opinię o Lek S.A. - Stryków

• Jak się pracuje w Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lek S.A.