Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Xxx

Cześć, czy warto iść na staż do tej firmy jako student kierunku technicznego?

Worek
@Xxx

Co? Czego chciałby się nauczyć? Są bardziej godne uwagi firmy.

Nemo
@Xxx

Cześć, byłam tam na stażu i jest ok. Bardzo nowoczesna firma pod względem technologii. Warto odbyć tu staż

Xxx
@Nemo

Na jakim dziale byłaś i jaki kierunek studiów?

Pracownica
@Xxx

Jak najbardziej na staż polecam, na etat niekoniecznie

Robol

Przyszedłem jako nowy pracownik do Belma Accesesories System. Przychodząc do BAS'u myślałem że to bardzo fajna i rozwojowa firma. A teraz tak zupełnie szczerze. Pracowałem w kilku firmach jestem bardziej człowiekiem który nie stwarza żadnych problemów robi swoje i po prostu pracuje. Ale ludzie z jakimi tutaj się ma doczynienia z zarządem który jest obojętny na wszystko. Jest po prostu patologiczne inaczej nie można tego określić. Przymusowe nadgodziny. Atmosfera tragiczna. Każdy ma siebie totalnie gdzieś nikt ci nie pomoże nikt nie chce nawet poświęcić ci chwili żeby cokolwiek wytłumaczyć. Albo jak tłumaczy to się na ciebie wydziera. Wszędzie pełno panów w życiu mi nie wyszło więc muszę się odegrać na tobie. Nie mam zamiaru zostać tu ani chwili dłużej. Można by było napisać wiele ale szkoda szczepić ryja. Odradzam wszystkim tym którzy chcą aplikować

fakt
@Robol

i nie da się zaprzeczyć. Myślałem, że to ze mną może coś nie tak i tylko ja to widzę. Nie. To po prostu (usunięte przez administratora) i praca tam wręcz uwłacza godności człowieka. Dajcie spokój. Chyba, że jesteście totalnie (usunięte przez administratora)przez 8 dni w tygodniu i wysiadła wam resztka szarych komórek od chlania. Nikt inny nie zaakceptuje tej atmosfery, tych ludzi i tej wypłaty.

jagut

To świetna firma. Jeśli się ma wykształcenie podstawowe i lubi słuchać pań Grażyn z widoczną nadwagą. Raj dla zer, śmierdzieli i ameb umysłowych. Reszta się przeżegna i albo zapłacze nad swoim wykształceniem, losem, skręcaniem szafek za psi grosz albo jeśli są stosunkowo młodzi zobaczą to i czym prędzej pobiegną do szkoły by odwrócić ten okropny bieg zdarzeń robiąc wszystko by już nigdy nie bywać w takich miejscach więcej. Zawijają wrotki i elooooo - jak najszybciej, w miarę możliwości. Bas kocha nas !

Automatyk

Widziałem ofertę pracy, jaka atmosfera, jaki system, czy jest to praca w utrzymaniu ruchu?

Worek
@Automatyk

Atmosfera byle jaka, dużo mądrusiów, żenada. Nie polecam.

Tłocznik
@Automatyk

Z tego co widzę chłopaki uciekają z działu. Z automatyką praca nie ma nic wspolnego. Wszystko robią, łącznie z żarówkami w kiblu.

Automatyk
@Tłocznik

Dziękuję za odpowiedź, zdążyłem się zorientować. Na innym portalu czytałem jak tu wygląda praca i jacy ludzie pracują, rzeczywiście nic ciekawego.

Wykrawarka
@Automatyk

Obecnie najlepsi odeszli, a zostali co ciągną już tylko do emerytury. Szkoda młodych chłopaków bo zarządzający działem są delikatnie mówiąc nie za mądrzy :D Szkoda gadać. Jak lubisz być wyciśnięty jak cytryna to ideał praca a jak masz szacunek dla siebie, wiedzy, umiejętności to zamknij ofertę i szukaj dalej. Chłopaki latają po firmie jak poparzeni.

Jakość
@Automatyk

Tak, jest to praca w dziale utrzymania ruchy

Operator cnc
@Jakość

Tak, ale również ważne w jakim zespole się pracuje. A tu rzeczywiście nic ciekawego nie zostało plus zarządzanie utrzymaniem ruchu.

Operator
@Wykrawarka

Chyba nie chcecie powiedzieć, że przełożeni, zakład nie umie utrzymać dobrego pracownika. Żałosne to jest.

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wydział k1

Od jakiegoś czasu obserwuję Basik jedzenie dobre kucharki i obsługa super ale kierowniczka to porażka ta kobieta niewie czego chce zmienna wogule ona nie powinna być na takim stanowisku (usunięte przez administratora) Jak w takich czasach to możliwe tak prowadzi Basik że upadnie

Rafał
@Wydział k1

A ty chodzisz do basika żeby coś zjeść czy patrzeć na kierowniczkę w jakim jest nastroju?

Misio

Poproszę o namiary

Szukajacy pracy

Witam na jakie zarobki moze liczyć operator maszyn cnc?

Pomocny MPK
@Szukajacy pracy

W zależności czy masz jakieś doświadczenie z maszynami cnc i jaki dział. Średnio od 17 do 20 zł brutto na start.

baki

Co?

Misio

Poproszę o namiary

Kjklmn

O co chodzi z tym sprawdzeniem z matematyki i rachunkowości podczas rekrutacji do działów finansowych? Jakie tam są zarobki?

Nazil

Wiecie moze ile zarabia operatorzy na wykrawarkach, laserach i gieciu ?? Netto bez zadnych premi i dodatkow

Jak

@Zainteresowany no właśnie ten proces się wydaje ciekawe, ale boję się czy nie będzie za dużo obowiązków względem wypłaty...

Witam. Pracuje ktoś może w dziale/stanowisku inżynierii produktu i procesu ? Na jakie zarobki można liczyć oraz chciałbym usłyszeć opinie na temat tego stanowiska . Jest możliwość pracy zdalnej ? Pozdrawiam

AWZ

Od jakiegoś czasu pojawia się na portalu ogłoszenie na managera, na jakie zarobki można liczyć w tej firmie na tym stanowisku? I jaka jest atmosfera?

Hmm

Ciekawi mnie dlaczego firma wysyła pracowników na badania okresowe w czasie wolnym od pracy, pomimo możliwości wysłania w czasie jej trwania. Zgodnie z kodeksem pracy jeśli jest możliwość wysłania pracownika na badania na czas pracy to należy z tego skorzystać. Co więcej zgodnie z orzecznictwem Sądu Najwyższegoz 2000 roku wysłanie pracownika na badania jest równoznaczne z poleceniem służbowym i o ile nie jest to niemożliwe polecenie powinno zostać wykonane w godzinach świadczenia pracy.

BTom

Jak wygląda socjal w firmie Belma? Jakie są progi.zarobkowe?

...
@BTom

masz coś takiego jak wynagrodzenie na koniec roku 100 % systematyczności zaangażowanie na nadgodziny + nie chorowanie dla nowych pracowników nie wiem jak teraz ale było do 1000 brutto oraz progi zarobkowe zaczynają się od 17 18 19 brutto godzina

TO JA

Koka? NL1? Wytwór kielbasiano podobny? Czyżby? Nowy uczeń i jego mentor i głowa wydziału? Potwierdzone branie i tylko nie tego? Czy to wpis do usunięcia? Może zająć się?Kto ma prowadzić prawidłowo pracowników? Odpowiedź to sens? Kto czyni mądrze a kto zgoła inaczej? Czy oczekiwać działań? Czy tylko czekać? Czy wstrząs tego wszystkiego ma sens przy prawdopodobnym podłożu nieprawidłowości? ... (usunięte przez administratora)

Tayson

Mam temat dla zarządzających firmą.Jest nasilona epidemia ost. czasy a pracownicy (nie wszyscy) nie przestrzegają restrykcji. Chodzą bez masek lub z odkrytym nosem, sprzęt nie jest odkażany. Mowa tu również o kierownikach i liderach. Mamy już pierwsze zakażenia covidem 19. Prawda? Wtajemniczeni wiedzą na jakim wydziale. Jestem ciekaw co bedzie dalej?

@Tayson

Ty się maseczkami przejmujesz człowieku? A co powiesz na wypchane autobusy którymi pracownicy dojeżdżają?? Siedzą i stoją jeden na drugim...kichają, smarczą i kaszlą...jeden na drugiego..myślisz że ten kawałek szmaty na twarzy cię chroni? Prędzej w autobusie się zarazisz niż w pracy! Nie ta droga...zajmujemy się pierdołami a powinny być zastosowane bardziej radykalne środki. A o ilu przypadkach covid w firmie się nie mówi głośno..więc daj se luz z maseczką...jak masz mieć covid to będziesz miał czy ze szmatą na twarzy czy bez...

@Tayson

Skoro jest covid 19? To co dalej?Jakie dalsze decyzje? Wiadomo że to się dalej zara pójdzie? Wiadomo dla firmy produkcja jest najważniejsza ale też troszkę kosztem pracowników...

Lol
@Tayson

Firma ukrywa potwierdzone zachorowania na covid ..nigdy nie wiesz czy akurat nie miałeś kontaktu z tą osobą i nie powinieneś odsiadywać kwarantanny...cóż liczy się kasa i zysk firmy..jeden robol w tą czy w tamtą..

Laser ziomus

Firma jedyna w swoim rodzaju zatrudni każdego kto będzie trzeźwy i obecny w pracy bez zbędnego wysiłku... A dyrektorzy i kierownicy to jedno wielkie kolesiostwo które nie ma pojęcia o pracy i jak powinna wyglądać tylko wprowadza absurdalne zasady nie mające sensu.... Omijać kierowników o imieniu Łukasz z dala!

Kwiatek
@Laser ziomus

Sorki, ale Łukasz zna się na pracy i zarządzaniu. Gdyby połowa pracowników była tak sumienna jak on to i problemów byłoby mniej.

Laser ziomus
@Kwiatek

Tak??? A ten montażowy też pracuje i widzę co wyprawia teraz usprawnia cały zakład taka ma obszerna wiedzę... Tyle dobrych ludzi odeszło przez niego...

CNC_id

Na czym się zna?

Dogeatdog
@Kwiatek

Trzeba jakoś przywitać pozytywnym zdaniem kogoś kto ma zrobić porządek na wydziale na który poszedł... Ciekawe tylko że w twarz nie wyartykuuje się swoich prawdziwych myśli i opini... Opinii zepsutych ludzi o człowieku który chce by było ok... Cóż wasze bagno

Ktoś ciekawy

Praca jak praca , Liderzy troszkę zabrdzo pewni siebie brak u nie których szacunku do innych.Majstrzy to porażka same nakazy i zakazy zero kultury do pracowników ,tylko do pracowników którzy wchodzą im w ... Zero szkolenia nowych pracowników.Ukraincy myśla że wszystko im wolno,przyjechali by pracować to niech pracują bo lepiej u siebie mieć nie mają.

@Ktoś ciekawy

A jacy mamy być, my tu jesteśmy najważniejsi

@Michał

Kto jest najważniejszy ?

@Michał

Jak wy Liderzy jesteście najważniejsze to co bycie zrobili jak by nie było pracowników ?Pokry trochę bo wam woda sodowa do głowy uderza i to bardzo.

Opowiedzcie jak wyglada sprawa z dojazdem do firmy?

@Kasia

W puszkach...zwanych autobusami mzk. Tam nie istnieje nic takiego jak dystans.

Roza

Ja jeszcze kontynując wypowiedź TYSONA. wcześniej był zakaz przemieszczania się pomiędzy zakładami mówię tu o dawnym bkt i basem, codzienne odkażanie szatni. W tej chwili tego brak mało tego osoby oddelegowane do pracy na inne wydziały przychodzą się przebierać na stare miejsca. Jak to się ma do dużego wzrostu zachorowań. Drogi zarządzie same maseczki nie wystarczą

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.