Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Księżniczka

Na MPK 585 pracuje księżniczka która jest nie do tknięcia przez lidera i kierownika jej praca polega na kablowaniu i donoszeniu info do lidera .

Xx

Jaki lider taki MPK a kierownik udaje że nic nie widzi.

Z malarni

Myślę że większość pracowników zgodzi się ze mną, choć nie każdego i nie wszystkie opisywane prze ze mnie problemy dotyczą każdego pracownika . A ogólnie to na innych działach jest podobno lepiej, albo podobnie. Na pewno zlecą się zaraz (usunięte przez administratora) których nie brakuje, albo inni obrońcy uciśnionych, którzy coś się do mnie dowalą xD ale serio to co jest napisane w kiblach to sama prawda (albo było? już nie pamiętam) Praca w BASIE to jak jazda na k.... :D Pozdrawiam serdecznie wszystkich kolegów i koleżanki głownie z NL1 jak i NL2, NL3 dzięki którym jakoś ten czas leciał i człowiek mimo tego wszystkiego wychodził z uśmiechem na twarzy.

Victor

Temat: dział 430-440. "Malarnia proszkowa" Długo by opisywać sytuację panującą na malarni. Głównie ocena, zawieszenie..dramatyczne podejście do pracownika, (usunięte przez administratora)stosowany nieustannie, zakazy, obgadywanie, robią co chcą. Tzw. "Święta Trójca Boża" Wojtek (mistrz), Lider Mateusz i jego luba Sandra która jest na ocenie prowadzącą. Nie spodoba się ktoś na ocenie Sandrze, myk do Wojtka i zaraz rozwiązanie umowy. Zachowanie owej pary, aż dziw że nikt tego nie zauważył z góry Dyrektor, prezes.. Przeklinają na siebie i to tak ostro, brak kultury to norma. Sandra opisuje jak to jej źle z nim w domu i się z nim rozstaje, lecz nikogo to nie interesuje tak samo jak i ona. Nikt ich nie lubi, jedynie oni sami siebie i lizanie butów Wojtka. Kierownik to dobry ziomuś Wojtka, więc mają to gdzieś.. O nich to lepiej nie wspominać, ale lepiej przestrzec nowych pracowników przed malarnia. Panuje tutaj w prostym słowie "Samowolka", robią co im się żywnie podoba. Jadą po każdym, uprzykrzają życie nawet stałym pracownikom jak i nowym po czasie, obgadywanie to codzienność, donoszenie na każdego, nawet na tych z którymi rozmawiają, kłamstwa.. Tobie powie tak a innemu obgada. Jednym słowem, "Każdy kij ma dwa końce" w końcu upadnie ta ich chora anarchia. 80% ludzi w tym stali pracownicy rozglądają się za czymś innym. Nie polecam, szczerze! Komentarz wiarygodny, były pracownik. Lepiej iść za niższe pieniądze, niż wykończyć się nerwowo i nie spać. Bo nie idzie spać przez nerwy co się stanie jutro. Nie trafiłem na taki (usunięte przez administratora)nigdy. Chcesz pracować tutaj, liż buty Wojtusia, bo inaczej jak się będziesz stawiał czy miał swoje zdanie to marnie. Chociaż i tak Cię obgadają...

@Victor

Zgadzam się w 100%. Sandra i Mateusz NIE szanują pracowników czy nowych, czy starych ze stażem kilku czy kilkuletnim. Para stosuje (usunięte przez administratora). Wszyscy uciekają (rotacja nowych pracownikow mówi sama za siebie). To nie ta sama firma co kilka lat temu.

Gwiazdor

Nikt sie nie bedzie dlugo zastanawial ze to ty Sandrusia, usiadz na (usunięte przez administratora)i udawaj okres co miesiac. Wszyscy (usunięte przez administratora) a ty dalej siedzisz i nikt z tym nic nie robi. Uwiesz ze wiekszosc by wam to wygarnela, tylko w porownaniu do was kazdy ma kredyt czy cos do splaty przez inflacje.. kazdy wiedzial ze na to nie wpadniesz daleko do myslenia. Zresztom zielony siedzi tak jak i ty. Kiedys przyjdzie ci odwaga powiedziec do zielonego co cie boli, to pogadamy o odwadze mietka dziewczyno..Zadzwon do maka na skarge hihi..inna zm,

Ruda
@Gwiazdor

Gwiazdor muszę Cie zmartwić, bo z Sandrą, czy Mateuszem nie mam nic wspólnego! Opinie dotyczące osób w basie mam z 3 ręki ???? Mój komentarz miał na celu zupełnie coś innego, mianowicie to ze wszyscy swoje gorzkie żale w internecie wypisują a niestety w twarz powiedzieć sobie nie umieją. Złota zasada, w pracy nie ma przyjaciół. Tam nie idzie się po To by zawierać znajomości tylko po to by pracować. Na mobbing nigdy nie ma pozwolenia, ale trzeba odróżnić mobbing od wymagania kierownictwa i osób które za produkcję odpowiadają. Niestety jest tak że ci co najwięcej narzekają najmniej pracują. I tylko patrzą gdzie by Tu jakąś aferkę skręcić. I żeby zacząć kogoś obrażać i pomawiać najpierw trzeba się zastanowić czy wszystko co o danej osobie wiesz jest prawdziwe.

Róża
@Victor

Boże ,ta w końcu ktoś napisał prawdę! Ile można to cierpieć ? Szanowny Pan szef produkcji może wystarczy pic kawę w kanciapie i już zobaczycie co się dzieje na zmianie zielonki? Od kiedy lider może pracować ze swoją dziewczyną na jednym wydziale? Ludzie z oceny boją pójść na skargi do wojtka bo ona wszystkim opowiada ze oni z majstrem razem na grillu piją , wszyscy mówią ze bez sensy idź na skargę bo Wojtek i tak wybroni bo oni z Mateuszem koledzy, ona choruje non stop ,na nockach w piątek jej w ogóle nie ma ,to ona ma okres 3 razy w miesiącu to ona ma migrenie,to ona siedzi w szatni pół zmiany bo jej (usunięte przez administratora) boli ,i NIKT jej nie razy nic nie powiedział ,ona wyjedzą z pracy non stop w piętek kiedy wojtasa nie ma ,no bo remonty czekają ,sama mówi ze niby jej cóż boli i idzie z pracy bo remonty robi ,wszystkich już zajechała z rozmowami ze ona chce zostawić Mateusza ,kurczę trzymaj się za niego rękami i nogami bo taka jak ty w życiu nie znajdziesz lepszego,Mateusz uciekaj ,bo ona cię kiedyś zje ,zamiast makdonalda. Pan Wojtek kiedy wy już przestaniecie kolegować się w pracy ,a zaczniecie być jako prawidłowy mistrz , kiedy już pan Arek zwróci uwagę na to wszystko ,nie ma sił

Malarnia proszkowa
@Victor

Czyli to co było jakieś 3 lata temu to czasy w miarę - oprócz oczywiście nadgodzin. ( tam trzeba mówić prawdę prosto w twarz i w oczy ) Co do poruszonego tematu nadgodzin to słynny był proceder, w którym dwaj liderzy umówili się między sobą, że będą sobie wbijać do systemu komputerowego nadgodziny, te nocne oczywiście - wpadka była głupia bo jeden drugiemu wbił czas pracy w nadgodzinach, tylko że tego drugiego nie było wówczas bo miał urlop.... Honorowy człowiek spaliłby się że wstydu, ale co tam skoro pewien mistrz bronił jednego z (usunięte przez administratora) Szkoda że nadal słabo wygląda ten wydział ... BAS nie jest zła firmą, są natomiast na MPK 430-440 niekompetentni, mierni moralnie leniwi ludzie, którzy powinni dawać wzór, bo jak mają się zachowywać i pracować ich podwładni...

Nowa

Dzień dobry, Jak wygląda w Belma fundusz socjalny, stawka godzinowa, system zmian. I kluczowe...I czy jest praca dla kobiet.,? pytam ponieważ są zakłady poszukujące mężczyzn .? Dziękuje za merytoryczną odpowiedź.

Kiki
@Nowa

Fundusz socjalny to dodatki na święta (kwota zależna od dochodu), stawka godzinowa zależna od działu na start bez doświadczenia od najniższej stawki , aczkolwiek w miarę przyswajanych umiejętności i zaangażowania stawka idzie w górę, jest tez premia miesięczna. Zmiany zależnie od działu. Kobiety też są zatrudniane ????

@Kiki

Witam, odnośnie funduszu socjalnego na święta czy dałoby rade rozwinąć ten temat w perspektywie tych, które się zbliżają? Skoro zależna jest kwota od dochodu, to można prosić o jakiś przykład, żeby mniej więcej wiedzieć jak to działa?

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ruda

Ullllalllaaaallllaa (usunięte przez administratora) burzy ciąg trwa..... Ale prawdą jest to że Sandrusia i Mateuszek to gwiazdeczki BASA,Prawdą jest też to że siedzą z (usunięte przez administratora)i robią tylko jak ktoś patrzy,no wiecie pozory najważniejsze. Ich stosunek i tolerancja do pracownika jest zerowa totalne dno i 3 metry mułu i znowu dno i znowu muł. Współczucia dla pracowników oceny i zawieszania. Mam nadzieję że w końcu ktoś to zobaczy i spojrzy ze strony pracujących tam ludzi jak to wygląda. Nie można traktować tak człowieka który pracuje i stara się pokazać z jak najlepszej strony. Ps. Mateuszku i Sandrusio troszeczkę wsparcia i tolerancji dla nowych z waszym podejściem do nowo zatrudnionych.... za chwilę zostaniecie sami,albo oni bez was. Nie pozdrawiam. Były i nie doceniony...

Jasiu

Dzień dobry, Co możecie powiedzieć o pracy w narzędziowni? Na wydziale CNC. Jak wygląda współpraca z kierownikiem?

Xyz

Firma wprowadziła podwyżki cen za obiadów z powodu bardzo wysokiej inflacji. Może powinna też dać podwyżki wynagrodzeń dla pracowników? Nas też inflacja dotyka.

@Xyz

Czyli dodatkowa dieta w gratisie? A przypomnisz ile kosztowały wcześniej a jaka jest ich cena obecnie? Interesowałaby mnie również zawartość, że tak to ujmę. I czy to oznacza, że serio wcale niczego nie zwiększyli tutaj w ostatnim czasie?

@Agata

Cen nie pamiętam ale poszlo kilka zł za obiad dwudaniowy, a wynagrodzenia stoją w miejscu

@Xxx

Aha no dobra, chociaż zastanawiam się teraz na podstawie czego ta skala porównawcza jak podobno nie pamiętasz ceny startowej. Dwudaniowy? To ile czasu jest na zjedzenie 30 min bezpłatne?

Pasibrzuch
@Xxx

@Agata - 2 danie podwyższono o 1 zł, 1 danie o 50gr, cen Basik nie zmieniał od dłuższego czasu. Z tego co mi wiadomo podwyżki miał każdy wydział w zeszłym roku i nie małe pieniądze na to poszły. Niestety życie w Polsce nie należy do łatwego ale spokojnie wynagrodzenie pójdzie w górę w lipcu dzięki podwyższeniu najniżej krajowej (usunięte przez administratora)

@Pasibrzuch

Aha no dobra. A prócz tych przewidywanych zmian ustanowionych przez władzę to firma ma cokolwiek w planach wobec samej siebie na ten rok? Przewidujecie jakiekolwiek zmiany w warunkach pracy prócz kwestii związanych z wynagrodzeniem?

Pat

Jakie jest wynagrodzenie dla spawacza?

Mirek

Nie polecam. Praca w Hałasie szkodliwym dla zdrowia na prasach krawędziowych i wykrawarkach.

xxx

Kogo boli pytanie ,że ma nauczyć się pisać i usuwa wpis.

Leszek
@xxx

Czytaliście na iq24.pl co piszą o serwisie i o ludziach tam pracujących? Tam nikt nie usuwa. Tragedia.

@Leszek

Tam naprawdę tak jest? I przełożoneni nic z tym nie robią?

Agregat

Chyba nieciekawa atmosfera jest na tym Inoxie non stop jakieś dziecinne wrzutki ,jeden drugiego ciśnie ,jakby ludzie nie mieli innych problemów w życiu tylko wylewają frustrację na jakims forum????‍♀️mijając się codziennie też macie taką odwagę czy tylko w necie skrzydła macie ???

ANIARKU/AKSLOP

Pozdrowienia dla 2 liderów CNC obszaru wykrawania (jeden z doświadczeniem biurowym drugi z doświadczeniem produkcyjnym). Uważam że stworzą udany zespół który przyniesie wiele korzyści dla firmy i przełożeni docenia ich pracę. Poprzedniemu liderowi nie bardzo to wychodziło wręcz doprowadzało do nieprzyjemnych relacji i konfliktów więc uważam że teraźniejsze stanowisko pokaże mu że najpierw trzeba mieć doświadczenie a później aspiracje. Pozdrawiam i życzę sukcesów liderom.

Pracuję tu już 16 lat na cnc, nie polecam pracy dla zawodowców różnica pensji między świeżym pracownikim z 6 miesięcznym stażem a doswiatczonym pracownikiem to 10%. Dlatego firma zatrudnia młodych bez doświadczenia bo tylko tacy zgadzają się na te stawki. 16lat_31pln 6miesiecy_28pln

@Marek

Na wykrawaniu starzy pracownicy mają stawkę świerzaków z krawędzi xd

Ziuta
@Marek

Hmmm, z tego co mi wiadomo to nie od stażu jest stawka tylko od kompetencji. Młody nie znaczy że nic nie potrafi.

@Ziuta

Nie masz racji tu liczy się doświadczenie tego nie wyniesiesz ze szkoły, potrzeba lat pracy sam zaczynałem zaraz po szkole.

@Xxx

No tego nie będę komentował, to jest administracji na rękę i to że fizycznie nie da rady wyrobić normy którą założyli, potem Hobbit podbiera pieniądze z innych mpk i daje trochę na wykrawarki, Gandalf to przyklepuje i tak przykrywają system premiowania który jest tajemnicą.

cnc

Chciałbym ciepło pozdrowić lidera cnc o pseudonimie krokomierz który się chwali ile to dzisiaj się na biegał nie chwal się tak tym bo kundelki mają to do siebie że dużo biegają przypomnij sobie jak sam nie przestrzegales zasad o które nas teraz gonisz mówiac że mamy coa zrobić bo przyjdzie dynia i się przyczepi

P.D e5
@cnc

Ja tam do (usunięte przez administratora) nic nie mam. Słabo sie przypierniczać że ktoś robi swoją robotę i się nie obija.

Inox

Widać ze nie masz odwagi się skonfrontować z kierownikiem twarzą w twarz.

MS

No jak tam Babuszka te Twoje zasady? nie odpisałeś/łaś. Nawet pod nickiem nie potrafisz odpowiedzieć. A przecież żeby odpowiedzieć to trzeba jakieś mieć. Prawda?!

Belmiarz

Wielka szkoda że nikt nic nie zrobi z Lider Dawidem z mpk190 który stosuje mobbing chyba do każdego kogo może taki człowiek nie powinien nigdy być liderem ale zawsze mówi jak nie ma nikogo obok chyba boi się świadków, ogólnie wredny typ rozmawiałem z wieloma pracownikami i nawet ci którzy nie są pod nim łagodnie mówiąc nie szanują go nikt nie będzie chciał przychodzić do pracy gdy lider jest obiektem zdenerwowania, a przełożeni udają że nie ma problemu.Mysli że jest kimś a tak naprawdę jest nikim zerem bez szacunku do drugiego człowieka mam tylko nadzieję że spotkamy się kiedyś wieczorem na mieście gdzie nie ma kamer wtedy zobaczymy jaki jesteś odważny nie pozdrawiam rudego

@Belmiarz

Co ty dałnie, w bydgoszczy jest mzk, a nie mpk i to gastuńczyk jest kanarem w autobusie Henryka. Nie znasz, nie oceniaj

Wykrawacz
@Belmiarz

Zgadzam się, ciężko znaleźć gorszego lidera na całej produkcji

Montaż

UWAGA! Jeśli planujesz złożyć CV do Basa, nie sugeruj się opiniami na GoWork. Znaczna część negatywnych komentarzy tyczy się osób zarządzających, co jeszcze śmieszniejsze te negatywne komentarze piszą w większości osoby które z zarządzaniem nie mają nic wspólnego ale jak na prawdziwego Polaka przystało "nie znam się, to się wypowiem". Mało tego te komentarze mówią, więcej, o piszących je osobach niż, o opisywanych osobach ;) Bas to nie (usunięte przez administratora), pogadasz sobie, posiedzisz, najważniejsze to robić swoje, a przełożeni to nie gestapowcy ;) przełożonych nie lubi większość osób, tak dla zasady. Te same osoby które są takie odważne na tym portalu, na żywo nie piekną słowkiem. Jeśli chcesz pracować w Basie, przyjdź na rozmowę, zobacz czy to firma dla siebie, jak będziesz robić swoje, to o zarobki czy spokój os przełożonych nie musisz się martwić;) pozdrawiam

Eloszka

Siema,jak czesto jest mozliwosc zarobienia w weekendy w ramach nadgodzin platnych 100%?Chodzi mi dokladnie o wydział cnc

Operator
@Eloszka

Z reguły są nadgodziny w weekendy, często są też w tygodniu od 18 do 22 lub od 22 do 2 w nocy gdy kogos z pracowników nie ma. Oczywiście mówię tu o nadgodzinach 100%.

A
@Eloszka

Cześć, jak wygląda sytuacja w dziale spawalniczym, atmosfera, zarobki itd? Firma szuka technologa i zastanawiam się czy warto aplikować.

A
@Marek

Spawaczy cały czas szukają. Są tylko 2 zmiany. Na dzień dzisiejszy jest mnóstwo pracy i nadgodzin dla spawaczy. Majster jest w porządku a współpracownicy pomogą nowym pracownikom

Dawidek

Lider z wykrawarek swoje niepowodzenia domowe przenosił na pracowników nie mając żadnej wiedzy merytorycznej dlatego pracownicy go nie szanowali. Szkoda tylko że pseudo mistrzom Jaro i dyni ta jego praca się bardzo podobała bo sami są wyśmiewani na produkcji pieski Pana M

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.