Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

niezadowolony

odkładasz pieniądze w pkzb przez kilka lat chcesz wycofać środki musisz czekać na rozliczenie i wypłacenie TWOICH WŁASNYCH PIENIĘDZY nie wiadomo ile chociaż podobno wszystko jest w systemie i powinno być to w ciągu tygodnia od złożenia wniosku o wycofaniu środków

Przed upływem rocznej umowy próbnej zwolniłem się. Jako lider dostałem świadectwo pracy ze stanowiskiem pomoc produkcji. Tłumaczyli brakiem aneksu. Zostałem zatrudniony jako lider. 4 miesiące wykorzystywania pracownika. Nie polecam, wręcz ostrzegam.

Ale to czekaj, ale pracowałeś jako lider, tak? chodzi mi o funkcje, wszystkie dokładnie takie pełniłeś? Co z kasą? I czy było ciężko? podasz także decydujący powód rozwiązania umowy? Co było przyczyna?

Byłem liderem, o stawce nie warto mówić, bo malarze mieli więcej, reszta w premii. Brak możliwości urlopu, jeśli nikt Cię nie zastąpi. Mistrz z największym stażem nie umie obsłużyć linii na 450. Czy ciężko? Dałem radę, ale nie tak wygląda praca lidera. Obsługa linii niczym operator, zamawianie materiałów, czego planowanie nie chce robić. Braki kadrowe, które nie ma czym łatać. Książkę można by pisać o tym, jak utrudniają pracę lidera

Jako lider przez miesiąc przed rzuceniem wypowiedzenia próbowałem porozmawiać z kierownikiem, który nigdy nie miał czasu na rozmowę. Chociaż na przekazaniu zmiany niejednokrotnie wypominał brak zaangażowania. Żenada

Panie były liderze, spodziewalem się dużo obszerniejszej wypowiedzi na temat tego co się dzieje na malarni, wiem że potrafisz, :) powiedz czytelnikom jak się zarabia na lini, w transporcie, za jakie śmieszne rzeczy są zabierane premie (ostatnim czasem strasznie żenujące) jaką wiedzę i kompetencje posiadają nowi mistrzowie jaka atmosfera panuje i jaki miły potrafi być szef produkcji :-) o co najczęściej się czepiają itp. Pozdrawiam Cię serdecznie bardzo miło i przyjemnie się z Tobą pracowalo, powodzenia.

QWERTY

To tak ogólnie lider jest już zmieniony? Widziałem ofertę na LinkedIn, była ze 4 miesiące temu publikowana na malarnie właśnie. Zastanawiałem się wcześniej czy „zwykły” pracownik nie może po prostu sobie przeskoczyć wyżej? Jak z tym jest? czemu ktoś z zewnątrz akurat teraz był szukany?

nick
@QWERTY

zwykli pracownicy mogą, nawet jest rekrutacja wewnętrzna ale każdy widzi co tam się dzieje i jacy są majstrowie i kierownik, nikt o zdrowych zmysłach na to nie pójdzie. Ja spróbowałem i przekonałem się że jednak lepiej wrócić na swoje stanowisko nie wspominając że lider zarabia mniej niż malarze czy transport. obowiązków dużo więcej a teraz lider obsługuje dwie malarnie także majster siedzi i odpoczywa.

Vdgheekkef

Nie polecam działu malarnia kadra zarządzająca (mistrzowie) potrafią tylko karać za drobne przewinienia i straszyć w każdej chwili można dostać notatke służbową nie wiadomo za co

malarnia

Napisać to trzeba by książkę ale w skrócie jeśli szukasz pracy gdzie chcesz dostać tylko podstawę bez premii to dobrze szukasz. Podstawa godna bo na poziomie najniższej krajowej, premii brak bo wózek widłowy jest zakurzony, a to zarysowany lekko bo przecież przerwy między regałami są takie że ledwo wózek wjedzie ale jak kierownik to widział to i tak nic nie zrobił bo jest w normie. Premii też nie dostaniecie bo majstrowie malarni i kierownik nie rozliczyli wszystkich mimo że dostali info z kadr że mają dać znać bo inaczej premii pracownicy malarni nie będą mieli, co zrobili? nie dali znać, a jak dali to wszystkim dali taką samą "średnią" czyli macie 150 zł i się cieszcie. Majstrowie nowi, ale jeśli przychodza na to stanowisko to chybą muszą mieć kompetencje? a jednak co drgui to lepszy, jeden tylko mądra gadka, żadnego wyjaśnienia, jeśli czegoś nie wie to pyta każdego do okoła, wysługiwanie się liderem który defacto teraz robi za majstra bo obsługuje dwie linie bo pozwalniali sobie ludzi a jak mieli nowych ( wypowiedzi niżej ) to sami zwolnili się po krótkim czasie. Kierownik i Majster który nigdy czasu nie ma dla pracownika ale jego zadania też nie wypełnione, no i WIRUS słynny haker który wykradł dane ale głośno było przez tydzień gdzie potracili kontrahentów, umowy, praca znikła to i ludzi zaczęli zwalniać a komputery jak nie działały tak nie działają, ale już cisza z wirusem i hakerem. Zatrudniasz się na dane stanowisko by robić daną rzecz ale niestety nie tutaj bo musisz zrobić po drodze 15 innych by wyręczyć 3 osoby i zrobić za nich by na końcu usłyszeć słowa " niestety w tym miesiącu premii nie ma " ale no cóż, książkę można pisać no ale jak napisałem, malarnia 430,450 i transport 405 polecam unikać chyba że już macie depresje i nie macie powodów do życia to polecam

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Fachowiec

Na CNC ostatnie 3,4 miesiące rozbój w biały dzień. Najpierw wirus w systemie(ściema), później (usunięte przez administratora) z wyrobieniem ( nie liczy się,a przy liczeniu premii się liczyło), później piątki przymusowo wolne(urlop, odróbki, bezpłatne),a teraz pół grudnia też przymusowo wolne. Pensja w tym obozie jest tak zmienna jak kobieta w okresie. Ostatnie czasy są bardzo liche... zobaczymy jak z obiecankami dyrektora,czy będzie taki natłok pracy jak w tym roku?? Tyle roboty miało być, że tygodnie będą za krótkie...i co? Ceny rosną,a tu kasy coraz mniej, podwyżki nie było...farsa.

Pogromca duchów

To co dzieje się na malarni z nowymi majstrami to jakaś żenada zero wiedzy i szacunku dla ludzi a (usunięte przez administratora) mają wyżej od głowy

@Pogromca duchów

A jakiś szczegół, bo jeszcze tam nie byłem? Dopiero może do was zajrzę od stycznia o ile oferty będą. Co do tych majstrów to jak się zarabia na tym stanowisku? zarobki na innych już mniej więcej podawali wraz z nadgodzinami. Majster tez je wykonuje? I czy mogę przez awans się dostać czy musze poprzez ogłoszenie?

Z malarni
@Pogromca duchów

Świadczy tylko o tym jaka atmosfera musiała być, że mistrzowie i liderzy się pozwalniali.

Mr.Meler

Jak najdalej od tej pracy, pieniądze słabe, premie potrafią odebrać za napicie się wody w złym mijescu, nawet jak pracujesz na szlifie i stoisz caly czas w masce gdzie pelno pyłu to najlepiej idź się napić lyka wody 60m dalej XD a jak Cie raz przyłapią to po premii. Odpuście sobie tam prace i dajmy tym (usunięte przez administratora) upaść. Masz umowę na rok/czas nie określony to i tak nie masz pewności czy zaraz nie dostaniesz wypowiedzenia bo lepiej im zatrudnic osoby z agencji. (usunięte przez administratora)

Elf

Czy rzeczywiście jest przyjazna atmosfera w dziale, bo znowu poszukiwany: mechanik, elektryk i jeszcze tokarz? Poprzednio czytałem, że nieciekawa.

Kaszanka
@Elf

Z tego co widze pracownicy serwisu rak sobie nie wyrywają

Wędlina
@Kaszanka

Wiem, też zauważyłem, skoro mało co potrafią.

Lki
@Elf

Znowu elektryk poszukiwany, co tam się dzieje?

Worek
@Lki

Miła atmosfera pracy i koleżeńskie (usunięte przez administratora)

Elektrykus
@Lki

Nie da się ukryć, że pozostali tylko elektrycy którzy innej firmie by długo nie popracowali. Spójrz na Mat i Wac. Ci lepsi odeszli. Młodzież też tu długo niepopracuje.

Antek
@Elektrykus

Tu masz rację. Nic nie da się ukryć.

Agnieszka
@Elektrykus

A czemu ci lepsi odchodzą? chodzi o wynagrodzenie, czy inne kwestie?

Rysio
@Elf

Znowu szukacie elektromechanika? Co tam się dzieje? Pewnie "dobre" warunki. Atmosfera działu super, koledzy też.

Piotr G.
@Elf

Atmosfera rzeczywiście jest (usunięte przez administratora)... Brak fachowców, ci mądrzejsi odeszli, został sam odp. Zresztą zobacz jak udają, że pracują. W biurze .... bez komentarza.

Mddmdnn

Da radę wywalczyć 28 brutto na start?

Wiecie, czy Belma AS Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Inox

Jak to jest, że osoba która notorycznie (usunięte przez administratora) firmę, stosuje (usunięte przez administratora) wśród swoich pracowników, a nawet nie ma pojęcia jak ustawić maszynę czy do czego służy spawarka została liderem. Tak mowa tu o Panu Michale z inox. Tak Panie Michale gdzie podział się mop z viledy? Gdzie podziały się puszki ze sprayem? Długo by tak wymieniać.

Operator

Szkoda że nie ma podwyżek. Trzeba zacząć rozglądać się za inną pracą. Wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy. Żeby jakoś związać koniec z końcem trzeba zrobić multum nadgodzin, bo inaczej nawet 4000 zł się nie zarobi

@Operator

To ile godzin trzeba przepracować, żeby móc zarobić te 4000 złotych? Robiąc normalny etat, ile się zarabia? Myślę nad załapaniem pracy w tym miejscu, więc chętnie dowiem się, jak to wygląda w praktyce ;p

Xxx

W tym miesiącu mając około 20 nadgodzin wypłata poniżej 4000.

Na jaką stawkę może liczyć na poczatek operator cnc?Jest szansa na 30 brutto na godzinę?

a po jakim stażu byś się szarpnął na to, by móc na taką liczyć? Czyli z marszu na start przy dobrych wiatrach ile mogą komuś zaproponować? Czy zależy to także od osoby rekrutującej? Kto ustala ostateczne stawki po negocjacji?

Xxx

Świeżak na start dostanie często więcej niż doświadczony operator. Pracuję tu już kilka ładnych lat a nawet do 30 się nie dokulałem. Niedawno dawali oceny roczne do wypełnienia i temat został jak na razie ucięty.

Pracownik działu finans.

Pojawiło się ogłoszenie na pracownika działu finansowego. Czy ktoś mógłby napisać jakie są tam warunki pracy, atmosfery i na jakie wynagrodzenie można liczyć z wyższym wykształceniem i kilkuletnim doświadczeniem w finansach?

Xxx

Natarczywość liderów na WOMie nie zna granic. Człowiek robi robotę, non stop w godzinach nadliczbowych, przekracza wszelkie normy czasu pracy , a wystarczy raz odmówić zostania na nadgodzinach i mają problemy. Masakra

@Xxx

co uważasz za przyczynę odnośnie przytaczanego podejścia? jest za mała rak do pracy w ich zespołach, że te nadgodziny występują? z czego to wynika? i jak restrykcyjnie oni sami za te efekty są rozliczani, że ma wynikać takie zachowanie?

Krawędziarka
@Agata

Rąk do pracy jest dość, ale wciąż eksploatują ludzi którzy chcą robic nadgodziny do takiego stopnia, że już nie dają rady. I przez takie działanie firmy niektórzy robią 2 a nawet 3 razy wiecej nadgodzin niż dopuszcza kodeks pracy. Praca po 16h to nic nadzwyczajnego w tej firmie. Przełożeni zapominają że pracownicy mają też swoje życie i rodziny z którymi przez pracę widzimy się przez godzine dziennie. (usunięte przez administratora) XXI wieku. Nic dziwnego, że ludzie korzystają z możliwości nadgodzin, bo stawki są słabe. Są zdecydowanie poniżej średniej zarobków na danych stanowiskach w innych firmach. Wielki problem jest, kiedy pracownik potrzebuje wolnego, bo kto bedzie pracował?

Leszek

Co się dzieje w serwisie, znowu szukacie mechanika? Czyżby miła atmosfera pracy i przełożeni?

Piotr G.
@Leszek

Pracuje się dobrze, wszyscy donoszą na siebie, wiem co się dzieje. Czego więcej chcieć.

@Piotr G.

pracuje się dobrze mimo jakiejś słabszej atmosfery, którą przytaczasz? z czego to wynika? jakie narzędzia do pracy się dostaje i czy to oznacza, że nie ma jej za wiele? ile osób na serwisie się zatrudnia i jakie zadania zazwyczaj wpadają do ogarnięcia?

XYZ

Do kierownika MPK 530. Dlaczego Pan, Panie kierowniku pozwala na (usunięte przez administratora)wśród pracowników, wszystko da się zrozumieć wyzwiska itp, ale pobicia wśród pracowników i Pan na to pozwala bez większych konsekwencji dla sprawcy ? Ja rozumiem, że (usunięte przez administratora)a tej firmie jest powszechny i na wieku wydziałach dozwolony ale pobicia to już jest przesada. Przyszli kandydaci którzy staracie się o pracę tutaj, zastanówcie się czy warto jest podejmować tutaj pracę, bo jak widać można zostać pobitym, a i tak nikt nic z tym nie zrobi. Sprawa powinna zostać opisana w gazecie, wtedy może zarząd tej firmy otworzył by oczy na to co się dzieje w Bass.

Xyz

§ 1. Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Nic nie usprawiedliwia do pobicia w miejscu pracy.

?

Czy jest na tej stronie jakikolwiek konstruktywny komentarz dotyczący pracy w tej firmie oprócz obrażania się nawzajem przez pracowników produkcji?

Marek.
@?

Nic konstruktywnego tu nie będzie skoro cała ta kadra jest w stanie sfałszować pomiary hałasu pod certyfikat licząc od samej góry czyli dyrektor produkcji kończąc na mistrzu, pani bhp i szefa serwisu oni nie mają zasad moralnych potem ludzie pracują na tych maszynach na hali cnc, ale to siega jeszcze wyżej aż do samego zarządu bo stamtąd idzie przykład dla przypomnienia ci ludzie mieli sprawy w sądzie przejęli belme, potem belma narzędzia też była jakaś sprawa w sądzie, nie wiem jak oni mogą spojrzeć ludzia w oczy.

Witam

Witam,mógłby ktoś w skrócie powiedzieć jak wygląda praca w serwisie wewnętrznym?Na jakie zarobki można liczyć,jak z atmosferą między pracownikami a przełożonymi?

Agata

jakie umiejętności oraz styl pracy masz przy tym na myśli, że twierdzisz, że fachowcy byli lecz odeszli a reszta pozostała? co z jakimiś normami teraz w takiej sytuacji?

Z malarni

Z góry uprzedzam, że opinia będzie długa i merytoryczna :) O malarni mógł bym książkę napisać i był by to zdecydowanie horror. To co pisali poprzednicy w ostatnim czasie to oczywiście wszystko prawda Może w końcu coś tam się zmieni bo ten dział to już legenda firmy np ludzi, których trzeba się pozbyć, daje się ich na malarnie. Tam sam się na to zdecydujesz i to w krótkim czasie. A jeśli zastanawiasz się czy w ogóle wysłać CV To absolutnie tego nie rób, no chyba że już przymierasz z głodu i komornik puka Ci do drzwi, bo w większości firm w regionie zarobisz więcej za lższejszą pracę i w zdecydowanie lepszych warunkach. A pracując bardzo ciężko fizycznie na ocenie/ zawieszaniu przerzucając każdego dnia tony blachy w pochylonej pozycji ku ziemi albo z wyciągniętymi rękoma przez większość czasu pracy idzie nabawić się kontuzji nie mówiąc o zwykłym przemęczeniu mięśni. Dodatkowo praca w ścisłym BHP takim jak czapko kaski w których nawet w zimę głowa poci Ci się tak, że pot kapie do oczu, przez który parują Ci okulary i poza tym na zawieszaniu podczas rozwieszania haków patrzysz się w lampy, które Cię oślepiają. Za taką pracę nie dostaniesz w tej firmie godnego wynagrodzenia, ale za to nie dostaniesz też żadnego podziękowania. :) Nie raz pracownicy wychodząc na przeciw trudnej sytuacji w firmie mogli tylko sobie przeczytać wywieszoną karteczkę z podziękowaniami od prezesa lub w sytuacji gdy robiliśmy multum nadgodzin dostawaliśmy mniejszą nagrodę niż nam obiecywano. Nadgodziny... Jak jest robota to bez limitu... 40h to praktycznie standard w miesiącu. Nawet nie jeden już robił powyżej 100h NADGODZIN. Nie raz robiło tak zwane " szesnastki" a są i odważniejsi, którzy w weekend potrafili ok 40h przepracować. GDZIE JEST INSPEKCJA PRACY JA SIĘ PYTAM ? Aaa no to tak... Zapomniałem że sam musiałem fałszować NIE TYLKO SWÓJ podpis pod listami czasów pracy :) Kolejny temat to mobbing. Spróbuj tylko nie przyjść w weekend do pracy, a czeka Cię bardzo nie przyjemna rozmowa w mistrzówce, w której musisz się tłumaczyć dla czego i jakim prawem nie chcesz przyjść do pracy. Straszenie zabraniem premii to standard. Nie raz byłem świadkiem zastraszania i rzucanych przekleństw z ust mistrzów w kierunku pracownika. No ale niestety... Przykład idzie z góry od jaśnie szanownego Pana Arka, szefa produkcji, który to w złości (a przeważnie taki humor u niego dominuje) w słowach nie przebiera i rzuca wulgaryzmamami i obelgami w kierunku pracowników jak i nawet mistrzów czy liderów. W zależności od sytuacji; w obecności mistrza jak i jaśnie szanownego kolegi Pana Arka - kierownika malarni Mateusza, kompletnie nie reagują. Ten pierwszy się go boi, a ten drugi to kumpel, który przecież nie podważy jego autorytetu. Premie? Każdy powód jest świetny by ją zabrać! A nawet lepiej! Każdy powód jest dobry żeby dać pracownikowi naganę. Najgorsze co może być: odpowiedzialność zbiorowa. Niestety ale często praktykowane. Za błąd jednego pracownika odpowiada cały zespół. Błąd magazynowy ? Po premii. Brak BHP po premii. Byłeś na L4 kilka dni? Po premii. I żeby nie było, że kogoś bronię, albo pochwalam łamanie zasad, ale za drobne błedy, które zdążają się każdemu idzie stracić całą premie tak jak teraz kierownik udobruchał chłopakow przed świętami :) Na co by tu jeszcze ponarzekać ?? GENERALNIE NA WSZYSTKO! Nie ma pozytywnych aspektów pracy na malarni. Tylko straty w zdrowiu psychicznym i fizycznym. Kilka lat pracy na MPK 410-450 Zrobiło swoje. Od kiedy podjąłem pracę to z roku na rok było tylko gorzej, ale najgorzej od czasów kiedy jest kierownik Mateusz. Nowi pracownicy bardzo szybko się zwalniają. Wcale się im nie dziwię bo od razu widzą, że to (usunięte przez administratora) a Staży wykwalifikowani pracownicy niestety albo już do tego przywykli, albo mają kredyty na głowach i boją zmienić się prace, albo po prostu mają już swoje lata. Generalnie nawet Ukraina ma już dosyć (usunięte przez administratora) Za (usunięte przez administratora) w takich warunkach. Firma w końcu wysypie się z powodu braku kompetentnych pracowników, bo nie oszukujemy się... 3/4 osób na malarni ma bardzo małą wiedzę i umiejętności przez to że kilka lat temu zwolniła się bardzo dobra kadra z powodu niskich zarobków. Od zawsze było tak, że nowy pracownik ma zbliżoną stawkę do pracownika z podstawową wiedzą, a ten miał już tylko 50gr czy 1zł mniej od wykfalikowanego, który miał już maksa. Dojdzie do tego momentu, że Ci co nic nie potrafią będą szkolić nowych. To tylko kwestia czasu albo nowych wymysłów kierownictwa. Na szczęście ja pracę zmieniłem i ptaszki mi aktualizują wiedzę z tego co dzieje się na dziale, który obrzydził mi tą firmę do granic możliwości. C.d.n. bo ogranicza liczba znaków

Jan
@Z malarni

Zgadzam się z przedmówcą. Widzę że nic się nie zmieniło od czasu mojego odejścia. Pracowałem jakiś czas temu i dokładnie tego samego doświadczyłem. Brak szacunku i gnojenie to standard. Firma funkcjonuje jak widać ponad prawem.Prawa pracownicze są łamane i nikt sobie z tego nic nie robi. Odrabianie dni świątecznych czy przymuszanie do nadgodzin było i jak czytam nadal jest. Skandal !!! Roczne limity nadgodzin ustalone w kodeksie pracy nie obowiązują. Jeżeli dobrze się postarasz zamkniesz licznik w miesiąc góra dwa. Godziny nadliczbowe nie są wykazywane, a co gorsza podsuwa się do podpisania sfałszowane listy obecności. W pojedynkę nic zdziałać nie można ,ale w grupie siła. Pozdrawiam.

pracownik 450
@Z malarni

sama prawda.. o premiach najlepiej wspomnieć, podobno cały transport nie ma już drugi miesiąc z rzędu bo uwaga.. wózki nie są plakiem wyczyszczone, a alejki między regałami niezamiecione. Najważniejsze by wózek się błyszczał a produkcja niech stoi, ale żeby ten plak jeszcze był na stanie. Liderzy podobno również nie mają premii bo transport zawodzi, więc odpowiedzialność zbiorowa najważniejsza. Teraz w odpowiedzi a może w obronie przed opiniami na gowork w życie wprowadzili genialny plan by wszystkie pary pracujące na jednej zmianie rozdzielić nie zważając na to że to już są ogromne koszty dojazdu na dwa środki transportu, premię również zabiorą, nic tylko pracować i się cieszyć.

Jfjff
@pracownik 450

A wy w związku z tym zgieliscie się i pogodziliście się z ich decyzją,dlatego będą was doić bo w żaden sposób nie wyrażacie sprzeciwu.

@Z malarni

ta sytuacja z rozdzieleniem par jest prześmieszna i żenująca. mistrzowie sami wyrażali zgodę na zatrudnienie partnera, załóżmy jedna osoba się zatrudniła i następna z polecenia to głównie partner tej pierwszej. poza tym ludzie są porozrzucani i niekiedy nie maja nawet możliwości zobaczenia sie przez cale 8 godzin chyba ze na śniadaniu w basowskiej stołówce. żenada, kierownik po jednej opinii nagle zmienia zdanie co do tego nie zwracając uwagi na koszta dojazdów tych ludzi, nie każdy mieszka w bydgoszczy i ma możliwość swobodnego dojazdu autobusem. większość jest z poza, często z jednym samochodem :) ciekawe czy koszta za paliwo chętnie zostaną doliczone do wypłaty w takim razie :)

@pracownik

Ludzie którzy zatrudnią z poza Bydgoszczy ,musza liczyć na dojazd ,a co jeśli ktoś zachoruje ,to drugi partner tez nie jeździ do pracy ? Ty jest praca, ty nikt nie mysi myślec o tym jak to będzie dojeżdżać do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.