Opinie o Timing Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Timing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Timing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timing Sp. z o.o. w Opole

Mysle nad wyjazdem poszukuje osoby chetnej dp wyjazdu do hola zeby bylo razniej moj email natalia19840@onet.pl tylko osoby powazne i pracowite chcace zarobic

maciek
@Monika

nie polecam, sprobuj znalezc inna agencje, siedze tu 2 tyg z czego 2 dni w pracy bylem, nikt nic nie wie, w biurze denerwuja sie jak zapytasz o cokolwiek bo gadaja tylko ze swoimi ulubiencami, transport stad do pracy sam musisz ogarniac i dopytywac bo ci nie przyniosa kluczy, a jak zapytasz to odpowiadaja z oburzeniem, najgorsza firma organizujaca prace dla obcokrajowcow, beznadziejni pracownicy, w zyciu nie spotkalem firmy z tak slabym podejsciem do klienta.

Daniel

Wysłałem Ci mail. Pozdrawiam

Edukacja
@maciek

Jak przyjechales z Polski to przez 2 miesiace nalezy sie kasa czy sie pracowalo czy nie. Do lokacji masz prawo przez 2tyg od zwolnienia pod warunkiem ze nie nastapilo zlamanie regulaminu. Takie prawo od stycznia. Edukacja nie boli a jeden tel od prawnika do nich w sprawie kasy nie jest drogu.

Irena
@Edukacja

A ty miałes podobną sytuację? Faktycznie wystarczy jeden telefon i da sie ogarnac?

Piotrek
@Monika

Hej Monika, wiem że stare ogłoszenia z przed roku,i Co udało Ci się wyjechać z kimś? pozdrawiam

Piotrek

Odradzam to biuro warunki zamieszkania są tragiczne w pokojach zimno jak w piwnicy piździ nieziemsko do pracy ponad 100km marnując dziennie dwie godziny. Mało tego przyszedł dzień wypłaty za cały tydzień pracy otrzymałem 150€ (usunięte przez administratora) kpina nie polecam

Worker

Z całego serca odradzam tą agencje! Omijajcie ja szerokim łukiem! Przyjechaliśmy do Holandii do Deelen w niedziele a do piątku nie mieliśmy pracy. Od samego początku nic sie nie zgadza, jedyne co nam się tam podobało to zakwaterowanie, bo warunki były naprawdę dobre, jednak nic poza tym. Z nikim nie da się dogadać, Timing obiecuje, ze będzie praca od poniedziałku, auto służbowe lub bus, który zawiezie was do sklepu kiedy tylko będzie potrzeba… nic z tego! Równie barwnie obiecują, ze jeżeli nie w poniedziałek, to praca będzie we wtorek, jak nie we wtorek to w środę i tak w nieskończoność. Naprawdę nie polecam.

@Worker

No to słabo jeśli się okazało, że na marne pojechaliście. To oni w ogóle z kimś umowy jakieś nawiązują jak robotę załatwiają? A co do zakwaterowania to przed wyjazdem znaliście może już dokładny adres może? Bo to chociaż łatwiej byłoby się w tych busach zorientować wcześniej

Tomasz
@Worker

Jak widzę nic się nie zmieniło. Ja zaczynałem swoja 'przygodę" w NL z Timingiem 1o lat teamu. Rzeczywiście - zakwaterowanie na bardzo wysokim poziomie - to trzeba przyznać. Co do obietnic pracowników biura a realiów oferowanych przez biuro Timing - dwie odległe planety. standardem było kłamanie przez koordynatorów prosto w oczy. Zastraszanie i zawołanie - dewiza biura " Jak ci się nie podoba to na twoje miejsce jest kolejka chętnych". Piszę o tym bo naprawdę myślałem, że coś zmienią w swoim postępowaniu w stosunku do ludzi, którzy przyjechali do NL ciężko pracować na swoje pensje i także pensje pracowników biura. Szkoda. Pozostaje życzyć ludziom pracującym przez to biuro szczęścia i tego żeby to biuro wreszcie zasłużyło na pozytywne opinie.

Edek
@Worker

Jestem w podobnej sytuacji co ty .. teraz szukam roboty na szybko w innych biurach

Pankracy
@Worker

Deelen nazywasz dobrą lokalizacją, czyli nie przeszkadza Ci kuchnia na 90 osób, pijaństwo i narkomani. Do sklepu 10km a za wynajem roweru 10e kaucji na tydzień. Do tego malowanie obiektu podczas gdy pokoje są zajęte, każą rzeczy na korytarz wystawiać i malują ci pokój, a ty później se siedzisz w oparach farby. Bo tuż po malowaniu wracasz na to samo miejsce.

@Pankracy

Haha i co Wy tak na poważnie w tych oparach farby potem siedzicie ?

Fedor
@Tomasz

Dobrze wiedzieć jak to wygląda. W poniedziałek jadę na zakwaterowania w Zeewolde i będę niby pracował na drugi dzień w fabryce serów. Plus jest taki że swego czasu 5 lat siedziałem w holandi :) zobaczymy jak to wygląda tutaj :D w razie czego pakuję torbę i mnie nie ma po dwóch dniach jak nie dadzą pracy :)

@Fedor

cześć, ze 2 tyg minęły. siedzisz tam jeszcze? wyszło tak jak się spodziewałeś, warto jechać?

Halablahla

Absolutnie nie zaprzeczę ze Timing może być dobra agencja jednak nie w sytuacji gdy traficie na lokacje Deleen w okolicy Arnhem . Obiecali nam lokacje w domkach , okazuje się ze trafisz na duży dom gdzie kuchnie dzielisz ze 100 innymi osobami i łazienkę na dwa pokoje. W lepszym standardzie kuchnia na 30 osób , łazienka na 15. Na lokacji panuje (usunięte przez administratora) ,ludzie po sobie nie sprzątają .Dużo piją ćpają itd . Najbliższy sklep jest 7 kilometrów od lokacji , miasteczko 13. Jest problem z rozplanowaniem transportu do pracy i często z godzinami.

Wiktoria
@Halablahla

Tego ostatniego zdania nie do końca rozumiem. Problem z godzinami? Godzinami pracy, tak? Jak to się przedstawia?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timing Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
Nicki

Przychylam się do negatywnych opinii. Warunki na kwaterach tragiczne ( kempingi z grzybem, brudem , brak ogrzewania w pokojach), 100e/tydz za pobyt . Pralnia jedna na 100 domkow, katastrofa.Wypłaty bardzo marne, za 3dni pracy 130euro netto. Po tygodniu wyjechaliśmy z partnerem.

@Nicki

Wy tylko potraficie (usunięte przez administratora) do Polski z powrotem .

Odradzam ta agencje pod względem lokacji ponieważ wysyłają ludzi na hotele gdzie jest jeden wielki (usunięte przez administratora), oraz pod względem wypłat bardzo niskie wypłaty. Dodatek za kierowanie nie wypłacają a jeśli coś dadzą to raz na miesiąc parę euto. Nie pracuje tam i nadal pobierają ubezpieczenie z moich godz wakacyjnych. Dodam jeszcze że jak się upominam o swoje pieniądze to odrazu blokowanie i niema z nikim kontaktu. Najgorsza agencja z jaką się spodkalam

Oli
@Anna

Zgadzam się. Za 4dni chorobowego dostałem 3euro! Słownie : trzy euro i zero eurocenta...Zabierają ulgi podatkowe, (usunięte przez administratora) na wypracowanych godzinach a to pół godzinki, godzinka na tydzień. Okropna agencja

@Oli

I po co tak jęczycie jak (usunięte przez administratora) Nie potraficie z nimi porządku w koncu zrobić?

Tom

Witam zastanawiam się nad praca przez ta firmę w Tilburgu w Kuehne + Nagel na dziale piwo - proszę o opinie jak wam się tam pracuje ile godzin tygodniowo macie,jakie tygodniówki ? Mieszkacie blisko pracy w Tilburgu? Jakiś hotel czy domki? Dzięki za odp.

Narmi
@Tom

Kuehne + Nagel omijać szerokim łukiem magazyny logistyczne to jeden wielki (usunięte przez administratora) po najmniejszej stawce krajowej.

Damian

Odradzam pracę w Timing, zwłaszcza w Beleckmanie. Pracowałem już w kilku, słaba kasa a wymagają dużo

Anonymous
@Damian

Gdzie mieszkałeś pracując w Bleckmann mam kilka pytań

Emilia
@Damian

a czego takiego wymagają ??

Kraj
@Emilia

Szczerze to w ogóle tam pracy nie ma i latasz po wszystkich działach i tniesz brudne kartony. Ponadto w Venlo np są osoby, które lubią strzelać z ucha do liderów jak przystaniesz na chwile czy czekasz na robotę i już masz problemy. Zarobek 270 euro tygodniowo i nie więcej. Nie polecam nikomu pracy w Bleckmann. No chyba ze w Amsterdamie, tam była dość normalna praca i normalni ludzie. Reszta Bleckmannow to w ogóle nie tętniące życiem firmy. Wchodzisz do pracy i czujesz się jakbyś był na pogrzebie. Każdy grobowa mina i nikt się nie uśmiecha ani nie śmieje - wyglądają jakby pracowali tam za karę i jakby nie wiedzieli ze w innej firmie można zarobić więcej i mieć dobrą atmosferę.

haha
@Kraj

wy na poważnie ruszacie (usunięte przez administratora) do Holandii za mniej niż 2200 - 2500 euro na ręke ?

Pracuje obecnie w bleckmann Bergen oo zoom . Nie polecam ludzie 43h pracy 260e nie dosiadła mogę wysłać screeny

@Anonim

Tyle na rękę jest? Jak niby? Na jakiej umowie robisz?

@Kazimierz

Umowa o pracę . Zwolniłam się . Ludzie zastanowicie się gdzie idziecie do pracy bo w bleckmann na pewno nie zarobisz Czy jupiter czy flex te same pieniądze

haha
@Anonim

haha, to więcej w Polsce bym zarobił. Mam 4900 zł na ręke w Amazonie

Malgorzata

Timing to super biuro !!! dobrze sie tam zarabia, warunki mieszkaniowe sa bardzo dobre, ludzie na poziomie, w biurze tez mozna wszystko zalatwic. jestem bardzo zadowolona !!!

Goooo
@Malgorzata

(usunięte przez administratora)euro na tydzien to dobre zarobki????

Ryszard

To jakie dokładnie zarobki można aktualnie uzyskać za pracę za pośrednictwem firmy Timing? Chciałbym to sprecyzować, więc może ktoś z Was coś napisze? Będzie mi miło coś ustalić dzięki Wam. Ktoś pomoże?

He he
@Malgorzata

Po co wypisywać głupoty. Ja tam byłem i musiałem uciekać. Nic się nie zgadzało. Radzę nie jechać tam jak ktoś nie ma pieniędzy żeby szybko wrócić. Bo staniecie się (usunięte przez administratora)pracującymi na mieszkanie. Może tam jest praca .moze ja z dziewczyną mieliśmy pecha . Ale radzę się dwa razy zastanowić by nie stracić czasu i pieniędzy. Ja z dziewczyną straciliśmy jakieś 600 euro by tydzień siedzieć w domku I wrócić do Polski .tydzien wakacji w holandii .

@Malgorzata

Przestań kłamać i wprowadzać ludzi w błąd

Dawid
@Malgorzata

Chyba żartujesz. Wyjechaliśmy wraz z Dziewczyną tydzień temu do pracy gdzie na 4dni ja byłem 2razy a moja dziewczyna raz w pracy. Jednym słowem masakra, zakwaterowanie w bungalach gdzie wyglądało jak jakiś (usunięte przez administratora) gdzie mieszkało chyba z 200osob, 5osob na może 25m2, ciasno, brak wogole jakiegoś zainteresowania pracownikiem.

@Malgorzata

Witaj podasz mi namiar ma koordynatora timing najlepiej polski pozdrawiam

izabella
@Malgorzata

Witam może trochę więcej mi Pani zdradzić ,gdzie są te dobre zarobki ponieważ szukam pracy ????dziekuje z góry kontakt +48507784074

Anggie

Najgorsze ŚCIERWO razem z jupiterem. Czarna w Okularach kłamie częściej niz oddycha. Nawet jej były w Opolu nie chce jej znać. Oszukuja na godzinach. Warunki bungale to park (usunięte przez administratora) i narkomanów. 3/4 z brakiem uzębienia. Więcej jak połowa z przeszłością kryminalną. Ktoś kto pracuje za 270 euro na tydzien za 40 godzin to raczej normalny nie jest. Amen !

Ewka
@Anggie

a iel placilas za zakwaterowanie?

@Ewka

A to firma nie rozlicza?

Ola

Dno. Pani współpracująca z jupiterem wszystko ma gdzieś, wiecznie tylko trzeba czekać, a jak ktoś ma już dość i chcę odejść to ma wielkie pretensje. Sorry ale czekanie na nią 3h za które nikt mi nie zapłaci jest bardzo nie fair. Ludzie przyjeżdżają żeby pracować, a nie czekać na królewnę. Wcale się nie dziwię że na bleckmann wiecznie jest ogromna rotacja.

Fredro2,,

Odradzam!!!! Oferta pracy przez rekrutorkę 10.93 czy 11.25 plus dodatki ,na miejscu okazuje się 10.50.I zapierniczasz 48 godz.zeby wyjść 300 euro .Panie z biura nie odbierają telefonu bo po co :) Jak f. .y już podpisali umowy Lokacja ...jak (usunięte przez administratora) ogrodzony drutem kolczartym

@Fredro2,,

A to przed wyjazdem się niczego nie podpisuje? Zwłaszcza odnośnie stawek?

kalo750

Chciałabym przestrzec wszystkich których zakwateruje Timing w Mentele ( Niemcy) DRAMAT. (usunięte przez administratora) w pokoju niesamowity wygląda jakby nikt go przed przyjazdem nie posprzątał. Kible wspólne dla wszystkich nie sprzątane chyba od pół roku, nie napisze co w nich było chyba każdy się domyśla. Po przyjeździe musieliśmy czekać na koordynatora, który okazało się, że nie widzi problemu w tym całym (usunięte przez administratora) bo przecież nie jesteśmy w domu. Dodatkowo nie ma żadnej kontroli nad mieszkańcami skoro nie może porozmawiać albo wywiesić kartkę że w kiblu i kuchni sie po sobie sprząta. Ogólnie ignoracja cały ten ośrodek wygląda jakby nie był sprzątany z pare miesięcy więc nie wiem za co odpowiedzialni są koordynatorzy. Zero jakiegokolwiek ludzkiego zachowania, najgorszemu wrogowi bym tu nie dała mieszkać, no ale przecież nie jestem w domu :)

Emilia
@kalo750

za darmo chociaż to zakwaterowanie jak w takim stanie ?

Andzia Judasz

Ta czarna okularnica to dramat. W zeszlym roku okradła ludzi z, ostatnich wypłat. Ludzie którzy odeszli nie dostali dodatkow urlopowych i wakacyjnych. Uwaga część dostała wplywy po 0,5 euro przelewu. Nic dziwnego ze żaden facet jej nie chce Łże w twarz i jeszcze robi wałki z kozojebskim jjupiterem

Tomi

Witam nie poleciłbym wrogowi firmy timing trafiłem do zeewolde w Holandii i krótko mówiąc nie za fajnie wytrzymałem tam 5 tygodni i stwierdziłem dość tragedia kadra nie za fajna nie idzie się z nimi porozumieć płaca nisza niż w innych agencjach robiłem tam jako order paker czyli zbierałem zamówienia robota spoko ale reszta nie za bardzo 0 szacunku do człowieka ciężko odzyskać swoje pieniądze po rozstaniu się z tą firmą. Parkowi na bungalach tragedia 0 szacunku do człowieka . mieszają specjalnie ludzi różnych narodowości by postawały problemy ( zgrzyty) najniższa stawka w innych agencjach dostawali lepszą stawkę godzinową nie polecam przynajmniej oddziału w Zeewolde

@Tomi

No to krótko posiedziałeś, nie ma co. Coś pozytywnego też się znajdzie dla odmiany czy nic a nic? :)

My^

Poza tym ze pracowałem ponad dwa lata o byłem królem życia na koniec owa agencja okazała się szajka międzynarodowych frajerów wiec trochę dystansu jak zachowasz się raz nie ostrożnie i pokażesz słabość każdy to wykorzysta w niekonievznie dobrym kierunku

@My^

Mówisz jakimś szyfrem, możesz opisać normalnie sytuację? Bo tak to nie wiadomo o co chodzi, zupełnie nie można się domyślić

Nigdytiming

Dostalem prace z timingu, jako order picker. Na miejwcu okazało sie ze order picker jest tylko dla ept a ciebie wysyłają na skadanie stoi z kartonu czy plastiku. I tak po 8 godzin. Monotonia gwarantowana za stawkę 10.80 (ludzie mówią że po tygodniu zmniejszają) uciekam z tej agencji (usunięte przez administratora). Zaklad to Broekmann w Venlo. Zakwaterowanie również tragedia. Chlopaki z baraków mieli lepsze warunki mieszkaniowe.

IlegalPrice

Timing to istna porażka. Niewiem czy oddzial w Zwolle Kuchenagel czy cały, ale wyżej wymienione miejsce odradzam. W skrócie (usunięte przez administratora) na kasę, źłe wyliczenia, wypłaty słabe, wakacyjnego i urlopowego nie zobaczyłem. Choroby do UWV nie zgłaszają. Polemizował bym czy w ogóle ubezpieczają. Omijać te (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Nieznajoma

TRAGEDIA. nie polecam tego biura, oszukują na pieniądzach. śmieszne podatki (każdy ma co innego na solarisie) Warunki mieszkalne koszmar. Organizacja transportu paranoja. Śmieszne pieniądze za tydzień pracy 300e z groszem. Nie wiem kto pisze te dobre opinie albo oni sami albo kupione.

Zostaw merytoryczną opinię o Timing Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Timing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 7 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timing Sp. z o.o.