Opinie o Timing Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Timing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Timing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timing Sp. z o.o. w Opole

Jadlaciebietydlamnie

Prawda jest taka że ta Dagmara jest według mnie i dla mnie wiele warta . Wyszło jak wyszło i tyle . Oboje wyciągnęliśmy wnioski i oboje mamy nauczkę na przyszłość . (usunięte przez administratora)

zniesmaczony

wlasnie widac po twoich wpisach jak ty zostales wychowany, ani ladu, ani skladu w wypowiedziach i same przeklenstwa i obelgi!!! to jest twoj poziom prosto z rynsztoku!!! nie spamuj tego forum!!! wyjdz z domu idz do lekarza, moze pomoze!!!! jak masz ochote lizac jaja to tez to zrob, nie boj sie, otworz sie na ludzi i swoja orientacje!!!!

Zima lato jesień wiosna
@zniesmaczony

Hahah dobrze że ty jesteś taki składny. Prostaku w butach z weza strarzackiego .na orientację byłem otwarty . I jestem . Dagmara nogi na za piętnaście trzecia raz !!!!zuce ci z 50 Jurków żeby. Nie było że za dare.

@Zima lato jesień wiosna

ty cwiercinteligencie, popracuj nad ortografia, bo twoje bledy ortograficzne kuja w oczy, jestes nudny!!! tylko Dagmara i Dagmara, zakochales sie bez wzajemnosci?

Yhym :)

@zniesmaczony

Tak się składa że wyraziłem się negatywnie i pozytywnie na temat tej osoby . Nie mogę tylko pisać i narzekać . A więc co taaam no dobra kochham :) nie zepsuj tego !!! :)

Zima lato jesień wiosna

Parę lat temu pracując przez timming doszło do pewnego incydentu z sąsiadami holendrami . Najpierw kłótnia o środki dentystyczne które rzekomo miały zostać przez nas odebrane . A później o hałas i krzyki na klatce. Na. Mieszkaniu trafiło się towarzystwo jakie trafilo się grupa znajomych(3) wybrała się do sklepu ostatecznie w drodze powrotnej okazało się że żaden. Z nich nie posiada klucza . Doszło do. Wymiany zdań wyszedł upierdliwy sąsiad .jedna z osób postanowiła zapukać w drzwi swojego mieszkania by ktoś otworzył . Nie stety reszta się bała nawet zapukać .sąsiad poraz kolejny zaczol się drżeć i jednej z osób która odważyła się zapokac do mieszkania by obudzić naszego lokatora by otworzył drzwi .zrobił zdjęcie . Po wejściu do mieszkania próbowaliśmy połączyć się z jednym z koordynatorów ale nie odbierała . Chodziło o to by uprzedzić o sytuacji jaka miała miejsce i określić jak to wszystko wyglądało . Nie stety nikt nie odbierał . I licz tu na kogoś a na dodatek ndowjedz się czegoś lub spróbuj rozwiązać coś bezkonfliktowo. Nie możliwe !!!! Bioro porazka

Szczeryxd

Ludzie nie zwracajcie uwagi na ten (usunięte przez administratora) nie różniący się niczym od zwykłej agencji towarzyskiej . Mówię patologia 100procentowa w biurze jak i na domkach . To (usunięte przez administratora) w który nie warto wchodzić . Nie ufać i nie słuchać tych pacjentów i pacjentek . Z rozjechanymi buziami i papami.

Smile
@Szczeryxd

Masz rację . To jedna wielka agencja towarzyska . Dagmara z tego co wiem obsługuje gości na godziny . A od czasu do czasu spotyka się na gałkę i szybkie dymanko w aucie . Nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć lasa na penisy . Być może..... Nie mogę powiedzieć. Ja tam w krocze jej zaglądać nie zakładałem . Kraza jakieś legendy w który h pewnie znajdzie się i ziarnko prawdy . Osobiście . Gdybym miał pewność że zdrowa i że tryplem nie zarazi to może i bym pozwolił się jej poczęstować . Jedni mówią że taka drodzy że taka a następnie że jeszcze bardziej inną . Młoda jest pupsko swędzi to się tłucze

zniesmaczony

(usunięte przez administratora) jak cie ulica wychowala patusie to ktos musi cie pouczyc !!!!!!

@zniesmaczony

Tak się składa że jestem osobą która jestem przeciwnikiem. Dragow. Pouczac to ty sobie możesz. Ja zostałem. Bardzo dobrze wychowany. Nie żerowania jak wy cioly zaklamane.

@Szczeryxd

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timing Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Sonic

Tak macie rację . !!!!! Poznałem ta dziewczynę dawno dawno temu. Już za czasów gimnazjum lubiala latać i tłuc się w obcych samochodach . Każdy ma do tego prawo !!!!! Nie jest zlą dziewczyna chodź za plecami swoie ma . Lepiej jej nie znać i kontaktu z nią nie utrzymywać . Bo nie dość że na minę wystęruje. To jeszcze jakiegims tryplem zarazi

Dzeronimo

Widzę że pracownicy jak i również zainteresowani pracą. Nie szczędzą słowa i wypowiadają się bardzo szczerze . Tak się składa że ja również miałem okazję pracować owac przez tą agencje . Największym minusem to patologia która panuje na każdym kroku . Ciężko o pomoc z biora chodź jak mają chęć i zaczną myśleć racjonalnie to czasem potrafią coś zadziałać . Ludzi oceniają powierzchownie kłamią rowniez przy wypłatach . Pracowałem ponad rok i wiele się już na słuchałem i wiele zrozumiałem . Plus ok , mieszkania mieli dość dobre . Co do Dagmary tak wiem dziewczyna młoda cwana zaklamana . Zgodzę się również z tym z zaklamana . Kultura owszem w skali od 1 do 10 damy 3+ . Rewelacji żadnej niema . Wręcz przeciwnie . Ta dziewczyna to jakaś życiową porażka . Jak jest się fajnym i dobrze posypie to zdąży się że postawi konia na szybkości ręką . Ale to już zadkosc. Zero pozytywnych komentarzy nie stety ........ Sory

@Dzeronimo

Czemu macie takie zdanie o Dagmarze? Czemu tak o niej myślicie? Ja tez tam pracuje i wydawała mi się miła i pomocna. CZy ona ma kontakty z pracownikami ?

Igor

To zaklamana. Agencja . Mieszkania w nie których lokalizacjach daleko od agencji . W razie jakichkolwiek problemów ciężko o szybka pomoc . W biurze samo cwaniactwo kierujące się własnymi wymyślaami. Są też tacy którzy zgrywaja przyjaciół lub znajomych. A co do czego straszą . Zamiast zastanowić się nad tym co mówią i rozwiązywać problemy bezkonfliktowo Wola odwrócić kota ogonem. I wykorzystać sytuację by narobić nie potrzebnego hałasu .prawda jest taka że każdy patrzy na siebie a (usunięte przez administratora) szefowej czasem tez trzeba przylizac. Osobiście smialo mogę odradzić właśnie ten oddział. Tam gdzie Polacy tym bardziej znajomi. Tam tylko problemy. Szkoda czasu agencja oceniana na 3 gwiazdki w skali do sześciu .a więc coś w tym wszystkim musi być . No i nie zapominajmy o tym że zatrudniają ludzi karanych rowniez a więc nie dziwię się że ilość komentarzy negatywnych jest tak dloga. Najpierw powinni więcej wymagać od siebie . A później zastraszac i pouczac pracowników. To nie jest normalne bioro i w 75 procentach normalnych ludzi nie skupia.koordynatorzy pyskate prostaki dwulicowe

Live4job
@Igor

Prawda . Większość z tych co tam siedzą to na cudzej krzywdzie opinie sobie wyrabiala . Mądrzy w gadce a pomiioty zapomniały jak sami na produkcji pracowały. Jenyy i Dagmara pochodzą z rejonów po pegerowskich . Więc nikogo zachowanie tego typu postur nie. Powinno dziwić. Do wodopoju się dostały i stają po ludziach. Władza jest dla ludzi mądrych a nie zbieranina że zbyt wysokim mniemaniem o sobie

zyczliwy
@Live4job

Jesli chodzi o rejony pgr`owskie musisz sie troche podszkolic historycznie. Moze lepiej pocwiczyc nad merytoryka wypowiedzi?

Kriss

Stanowczo odradzam prace przez to biuro. zawsze problem z wyplatą powtorze zawsze ta sama spiewka ze system nie policzyl godzin w biurze siedzi tyle osob a nie moga sobie poradzic zeby ten problem rozwiazac koordynatorki liżą du....pe Jenny jak tylko mogą pomoc z ich strony wyglada tak ze dostaniesz odpowiedz ,,, prosze wyslac maila zanim podejmiesz decyzje o wspolpracy z tą firmą zastanow sie kilka rzay ....szczerze szkoda Twoich nerwow i czasu wiem co pisze znam ich doskonale pracowalem tam 2 lata nie polecam jest tyle agencji dookola takze mozna sobie cos wybrac.... szkoda tylko tych 2 lat moich bo czekalem na fakt ze bedzie lepiej..... bylem w bledzie nie bedzie lepiej z roku na rok coraz gozej ...... EUSERVICETIMING HENGELO DNO TOTALNE

@Kriss

i nie bede tutaj obrazal nikogo bo nie o to tutaj chodzi chce tylko pomuc nieswiadomym ludzia w co sie pakuja takze rada od serducha i szczera prosba nie idzcie tam

Wij
@Kriss

W biurze siedzi sama patologia z ulicy pozbierana. Z zbyt duża mania wyższości . Koordynatorki Szukają tylko by ktoś wymasowal w kroku. Zaklamane jadrossaki

Ciekawy
@Wij

A kto dokładnie ?

MrPing

+ Mieszkanie ( w porownaniu z innymi agencjami bardzo dobry standard mieszkaniowy) -Zarobki -Koordynatorki ( nie wszystkie ale jednak wiekszosc z nich ) -Jenny -Jenny -Jenny -Jenny -Jenny -Jenny -Jenny... Z szefowa nie da sie nic zalatwic jest rozkapryszona stara holenderska baba ktora kieruje sie glownie emocjami gdy tylko cos nie pasuje strzela focha a w sluchawce mozna wtedy uslyszec tylko takie slowa " Jenny jest niezadowolona skontaktuje sie z Toba jutro" po czym nigdy nie oddzwania poza tym istotne sprawy dotyczace bezposrednio Ciebie i Twojej pracy zalatwia za Twoimi plecami po czym stawia Cie przed faktem dokonanym Wyplacanie chorobowego wakacyjnego lub innych tego typu platnosci na czas to jak wygrana na loterii nawet gdy jest na czas to sie nie zgadza i po milionie korekt potem i tak jestes stratny (sprytne dodawanie i odejmowanie w wykonaniu pan z biura to wyzwanie nawet dla wykwalifikowanych matematykow ) Najmilsze co mnie spotkalo w EUServices to mega ekipa lokatorów

Byłam z partnerem w tym roku przed wielką oca na akcji salates w Losser wszystko było ok potem wrucilismy pod koniec kwietnia byliśmy ponad 6 tygodni niestety musieliśmy koniecznie zjechać do pl bo musieliśmy się stawić w skarbówce w Polsce nic to nikogo w biorze nieobchodzilo dostaliśmy zakaz powrotu do pracy A JESZCZE BESZCZELNIE NIEWYPLACILI NAM JEDNEJ TYGODNIOWKI ANI WAKACYJNEGO więc jak widać wszystko pięknie ładnie na początku

Taktoja
@Anna

Jenny to złodziejka, ja też nie dostałam ostatniej wypłaty, bo skończyłam prace z nimi. Nie można się z nią dogadać, jest uparta i wredna. Neitkore dziewczyny z biura są bardzo ok, szkoda,ze trafiły na prace z ta kobieta, stać je na wiele więcej. Pozdrawiam Timing bo wiem,ze czytają opinie na tej stronie ✌

@Anna

potwierdzam mielismy tak samo nie polecam nikomu

Rufus

Sami amfetaminiarze na Bergen op Zoom i alkoholicy . Agencja niedba o ludzi.

Zniesmaczony

@Heppert Naucz się języka polskiego kretynie! Po tym wpisie widać, ze twój poziom intelektualny sięga dna! Powinieneś się cieszczyć, że dostałeś się do Timing! Pewnie zostałeś wyrzucony za (usunięte przez administratora) i teraz wypisujesz brednie na forum! Zmień Dilera (usunięte przez administratora)

Szczeryxd

Prawda taka że firma jest nie w pełni sprawna oddział z almelo Malo kompetenty koordynatorzy zadufane w sobie wielkie gwiazdy mało pojetne . Najgorszym wszonem w tej agencji jest Dagmara i ta wsza jenny . Dwie ulicznice

Tomasz

Jeżeli dobrze kojarzę Jacku to prawdopodobnie chodzi o firmę Van den Haak w Geldermalsen. Nie polecam. Pracowałem tam przez 3 lata i zakończyłem pracę w jakoś 4 lata temu. Rozstaliśmy się w niezgodzie. Co prawda napisałeś, że chodzi o części samochodowe ale jak to z Timingiem bywa niektóre ich informacje są na zasadzie słynnego radia "Erewań"czyli, że coś tam jest na rzeczy ale nie mają pojęcia o czym piszą. Zaznaczam, że moja opinia dotyczy firmy Van den Haak. Otóż praca w tej firmie odbywała się w godzinach popołudniowo nocnych. Zaczynaliśmy o 17.00 o kończyliśmy o 5.00 ale czasem i później. Asortyment, który był przerabiany to głownie części do samochodów ale też rowery i różne inne dziwne przesyłki. Niektóre ważyły 200g a niektóre 50 kg. Stawka była tak ustalona, żeby nie płacić za nadgodziny i godziny nocne. Ja miałem 11.50 ale z informacji od kolegów, którzy tam zostali wiem, że osoby przychodzące później miały już stawkę niższą. Jeżeli chodzi o traktowanie nas przez większość koordynatorek Timing jak również ich szefową Jenny to wychodziły z założenia, że w większości jesteśmy ćpunami i alkoholikami. Zasada bardzo ważna: Jeżeli chcesz pracować poprzez firmę Timing to nie próbuj dyskutować, zawsze się uśmiechaj i pod żadnym pozorem nie upominaj się o swoje prawa wynikające z holenderskich przepisów pracy. Tego typu zachowania są traktowane jako atak na Timing. Ja po 3 latach pracy, kiedy odmówiłem pracy w nadgodzinach (więcej niż 12h) i zażądałem stawek takich jak mają Holendrzy za nadgodziny, dowiedziałem się, że jestem "nieefektywny" i nie przedłużą mi kontraktu. Stałą praktyką było tam to, że jeżeli np. miałeś zaplanowany dzień pracy w godzinach 17.00-23.00 (chodziło o ominięcie przepisów prawa pracy zabraniających pracy w godzinach nocnych i po 12h w zbyt dużym wymiarze) to kiedy o 23.00 kończyłeś pracę i chciałeś iść do domu to musiałeś zapytać o zgodę zmianowego. De facto - kiedy przychodziłeś do pracy to w ich mniemaniu mogłeś wyjść dopiero jak zezwolił Ci majster. Praca w Van den Haak nie była lekka i przyjemna. Bardzo ważnym czynnikiem było właśnie zachowanie koordynatorów biura Timing. Z wyjątkiem Oliwii (nie wiem czy jeszcze pracuje) koordynatorzy ślepo wykonywali polecenia Jenny, która"trzęsła" wszystkimi. Od jej widzimisię zależało czy będziesz pracował, gdzie i ile godzin. Przypadki karania opłatami za nieporządek zdarzały się jednak z uwagi na prawo holenderskie, które takie praktyki uznaje za nielegalne wymyślono inny sposób. Jeżeli Jenny stwierdziła, że w domku jest brudno to zamawiała ekipę sprzątająca, która wystawiała słony rachunek a rachunkiem tym obciążani byli lokatorzy "brudnego" domku. Jeżeli chodzi o lokacje Timing to skłamałbym gdybym powiedział, że były złe. W Groesbeek było naprawdę super. Pod Eindhoven campingi ale też spoko. Wkurzające było to, że za camping o nieporównywalnie gorszym standardzie niż domek opłata była taka sama. Zaznaczam,że opisuję sytuację sprzed 4 lat. Jeżeli nic się nie zmieniło to będzie to świadczyło tylko o tym, że nic nie uległo zmianie i Timing ma się dobrze. Co do informacji udzielanych przez osoby werbujące do pracy to zalecam daleko posunięta ostrożność. Niestety nader często dalekie one były od rzeczywistości.

Jacek
@Tomasz

Dzięki Tomasz Zostaje w Polsce dobrze, że tam nie pojechałem. Mi opowiadały, że dodatki za pracę w nocy i za nadgodziny. Faktycznie oszustki. Dzięki.

TheO
@Tomasz

Jedynym Tomkiem , który pracował w VDH w latach o których piszesz był Czyżyk, a zapewne nim Ty nie jesteś. Mieszkałem na Groesbeek w latach 2013-2014 . Nie mogę zgodzić się z większością rzeczy o których piszesz, odniosę się do niej jak będę miał więcej czasu.

Tomasz
@TheO

I tutaj się mylisz. Pracowałem w latach 2010 -2013 a nawet mieszkałem z (usunięte przez administratora) I wiem co widziałem. tak jak zaznaczyłem, mogło się coś zmienić po moim odejściu. Myślę, że koledzy z większym stażem potwierdzą to co pisałem. Kiedy odchodziłem to miałem jeszcze kontakt z (usunięte przez administratora) (nie wiem czy go znasz) i z Robertem.Wiem, że na jednym z domków była nowa "ekipa" być może Ty w niej byłeś. w każdym bądź razie nie możesz się odnieść do lat 2010-2013 (przynajmniej częściowo). Nie mam żadnego interesu by szkodzić Timingowi bo obecnie mieszkam na swoim mieszkaniu, mam stały kontrakt i nie potrzebuję pracy przez uitzenbiuro. Po prostu opisałem jak było i nie zmyślam. Jeżeli coś się zmienia na lepsze to dobrze dla innych, którzy przyjeżdżają za chlebem do NL. wiem jedno, powszechnie wykorzystywana jest nieznajomość prawa i obawa o utratę pracy. Na tym bazują pośrednicy w rodzaju firmy Timing. Nie twierdzę, że wszyscy w tej firmie są "be" ale (usunięte przez administratora) która tam rządziła to osoba wredna i zakłamana. To tyle w temacie. Poczekam co napiszesz. wtedy ustalimy różnice zdań.

Boyo

Nie polecam Almelo to jakiś dramat cały czas jakieś problemy miałem z tą agencją. W mieszkaniu sami alkoholicy i narkomani, fakt reagują na takie sytuacje jednak za tydzień masz nowego patusa na chacie

Rufus

@Zarazara

Witam Ja jade do tej pracy 29 listopad

Jdjx
@Kelvin

Nie polecam, 250 euro tygodniowki za ranne zmiany, 350 za drugie, a w tym już wliczone wakacyjne ????

Praca
@Zarazara

Witam też jadę na salatki 29.11

Edi

Potwierdzam. Nie polecam oddziału w Almelo

Czes

Nie polecam tej agencji. Nie podpisujcie umowy w oddziale w Almelo, paranoja

Niko

Składać ludzie skargi macie takie zasrane prawo NSCU pomaga ludziom którzy pracują w Holandii i jak pracodawcy nie płacą to ich sprawdzają.

Igor

Ja tej agencji nie polecam, co tydzien są problemy z wypłatami, auta służbowe tankujesz za swoje pieniądze, po czym powinno dostać się zwrot pieniędzy a tego i tak możesz nie dostac

Zostaw merytoryczną opinię o Timing Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Timing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 7 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timing Sp. z o.o.