Opinie o Timing Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Timing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Timing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timing Sp. z o.o. w Opole

Sandra

Pracowalam przez timing w Den Bosch dokladnie firma Teco czy jak kto woli Nedis. Co tydzien byly problemy z wyplatami,brakowalo godzin a pseudo koordynatorzy mieli wszysyko w D. Poza tym samej pracy w firmie nedis nue polecam, traktuja ludzi jam smieci... robisz dla nich wszystko,chwala cie ale placic wiecej nie chca,kiedy sie odezwiedz w slusznej sprawie wylatujesz :) na poczatku myslalam ze to super firma,po czasie wszysyko wychodzi ...

Tomi
@Sandra

Też tam pracowałem od stycznia do maja. A jak złamałem rękę , to pytali przez pierwszy tydzień co dzień czy przyjdę jutro do pracy. Nadal nie wypłacili mi jednej tygodniówki i godzin wakacyjnych.

Olala
@Tomi

I nie wypłaca. Jeśli była to twoja ostatnia wypłata to spodziewaj się tego, że nie zobaczysz tych pienędzy juz nigdy. Jenny zabiera wypłaty wszystkim, na tym się dorabia

Sandra
@Tomi

U mnie bylo podobnie,w czasie choroby dzwonili codziennie zeby sciagnac mnie jak najszybciej do pracy,a ja glupia wrocilam chora i potem zalowalam ... zeby bylo malo to w czasie mojej choroby pseudo menager rozpowiadal ze nie jestem chora tylko pewnie szukam nowej pracy- profesjonalizm pierwsza klasa :) teraz zaluje ze serio tej nowej pracy nie szukalam.

Gutek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Może to są jakieś szczątkowe rozliczenia a nie za cały miesiąc?

Zniesmaczony

Nie wyjeżdżajcie do tej firmy bo będziecie żałować,zabierają zbyt duży podatek ,oszukują a z szefową nie da się dogadać

A ja za cały dzień pracy dostałam 30 eu proszę się zastanowić przed przyjazdem do Timingu bo zabiorą wam prawie wszystkie pieniądze stawkami podatkowymi i karami,wszystko co tu jest napisane to prawda to się nadaje do inspekcji pracy i konsulatu i tv.Ta Jenny to jakiś dziwolag i nic nie ogarnia

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timing Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Szczery

Pracowalismy z partnerka 3 miesiace przez Timing EU services. Jenny (szefowa) jest zlym, pazernym i bardzo wrednym typem czlowieka. Prezes jednego z zakladow, ktory wspolpracuje z Timing zdradzil, ze na pierwszym spotkaniu z klientem szefowa oznajmila ze bedzie TĘPIĆ chorujace osoby. Nawet dutche czuja niesmak do niej, inna mentalnosc zobowiazuje jednak do tolerancji niestety... Posiadam trzy nagrania rozmow telefonicznych z dziewczynami z biura, oraz sama szefowa. W odpowiedzi na zapytania o MOJE pieniadze dostawalem kazania nt. tego jaki jestem zly i niedobry bo nie chodze do pracy chory, tylko lecze sie pare dni w domu.. (Zachorowalem przez caly okres wspolpracy raz, wbity w lozko na pare dni). A propos, karty ubezpieczeniowe nie sa wydawane nigdy. Za lekarza trzeba placic samemu, pieniadze NIE ZAWSZE sa ludziom oddawane. Podobna sytuacja tyczy sie pieniedzy za paliwo. Empatia dziewczynom z biura zdecydowanie obca. Ukonczone odpowiednie kierunki pod katem wspolpracy z ludzmi pozwalaja skutecznie sprawiac wrazenie solidnej firmy, gratuluje. Plusem sa fajne domki. :) Wysoki standard. Niemniej, na dzien dzisiejszy EU services sa mi krewni ponad 300 euro. Na ich niekorzysc przywlaszczenie czarno na bialym udokumentowane. Osobiscie przestrzegam ludzi, ktorzy chca po prostu spokojnie przez agencje pracowac i mieszkac. Szkoda nerwow, serio. Pozdrawiam serdecznie.

Leszek

Czy wiecie coś o nowych ofertach pracy w firmie?

Witold

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Igor

Bardzo różne opinie wystawiacie agencji. Trudno jest wyrobić sobie zdanie.

Ciekawa

Moze sie ktoś wypowiedzieć na temat pracy w tej agencji?

@Ciekawa

Ja pracuje w teym biurze i jest wszystko ok. Oczywiście jeśli przyjedziesz tu pracować a nie pić czy ćpac. Wypłaty na czas, samochody firmowe, i co najważniejsze bardzo dobre warunki mieszkaniowe

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Trochę zaskoczyliście niektórymi wpisami?

Jaca

Witam Części samochodowe Ja miałem ta propozycje pracy ale odmówiłem. Miałem zaczać od poniedziałku. We wtorek (chociaż zostałem w Polsce) dostałem sms po Holendersku we wtorek(czyli poniedziałek i wtorek bez pracy) czy może Pan pracować jako production worker wogóle w innej firmie w środę i czwartek po 9 godzin. Totalny bałagan w tej agencji. Żerują na ludziach i ich nadziei na zarobek.. Tyle na temat. Lepiej w Polsce zostać i tutaj szukać pracy ok zrobić sobie fach. Bez fachu to się nie zarobi a tylko narobi. Angielskie agencje pracy mówią jak jest bo byłem i wiem holenderskie to jakieś kpiny. Powodzenia. Jacek M

@Jaca

Teraz tu jest zupełnie inaczej. Bajki Tomka i tyle

@Groesbeek

Język niepotrzebny. Obecnie pracuję tu około 25 Polaków. Praca to segregacja części samochodowych lub praca na Lini. Ogólnie luz

Tomasz
@Jaca

Jacek nie pisz, że ja piszę bajki bo doskonale wiesz jak było. Jeżeli jest inaczej i do tego jak rozumiem lepiej to dobrze ale nie zarzucaj mi kłamstwa.

@Tomasz

Napisałem Tak jak bylo. rezygnowałem i we wtorek SMS dostaje po Holendersku. To co mam napisać , że mają wszystko ok. W (usunięte przez administratora) mają i tyle . Bałagan nic więcej nic tylko żebyś za domek zapłacił. A jak to mam inaczej rozumieć?.

HeadHunter

to zadzwoncie po belasting by się nimi zajęli a zaraz będą mieli kłopoty i po problemie.

@HeadHunter

Jesteś debilem Belasting to urzad skarbowy (usunięte przez administratora)

atraw

Nie polecam. Zwyczajnie kłamią na rozmowie kwalifikacyjnej.

Pedzel

Pracowalem jakis czas na segregacji paczek wszystko bylo w porzadku , wyplaty na czas , dobre warunki mieszkalne a praca jak praca czasem trzeba sie natyrac kazdy dzien jest inny. Ja bylem zadowolony zjechalem z powodow osobistych, mysle zeby wrocic.pzdr

ziomek..

Tomku a powiedz mi jakie sa czynności w tej pracy przy częściach samochodowych. Czy jezyk angielski tam jest potrzebny w tej pracy?

Tomasz
@ziomek..

Praca dzieli się na kilka etapów przy czym nie każdy robił to samo. Głównie potrzebna jest siła fizyczna bo jak wspominałem wcześniej paczki są różnej wielkości i o różnej wadze. Do tego dochodzą części samochodowe czyli maski, drzwi, haki holownicze. Sortuje się także rowery, które przyjeżdżają w dużych partiach (szczególnie wiosna lato). Przy rowerach trzeba się sporo odźwigać bo układa się je zapakowane w kartonach na palety jeden na drugi. Ponadto sortuje się opony samochodowe. Praca nie jest skomplikowana, jednak działa się pod presją czasu a to nie pomaga. Język angielski jest niezbędny w stopniu komunikatywnym bo trzeba rozumieć co mówi majster choć kiedy pracuje się z Polakami to wiadomo, że rozmawia się po polsku. Jeżeli zostaniesz zakwaterowany w Groesbeek ( koło Nijmegen) to do pracy w Geldermalsen będziesz dojeżdżał około 60 km co zabiera Ci dodatkowe 2h z życia, za które nikt Ci nie zapłaci. Kierowcą nie bardzo opłaca się być bo nie ma za to żadnych dodatkowych pieniędzy a jest jedynie kłopot jeżeli zdarzy Ci się złapać mandat bo będziesz go musiał zapłacić z własnych pieniędzy (odtrącą Ci z wypłaty). poza tym kiedy wracasz po 12h pracy to fajnie jest wtulić głowę w siedzenie i spać w samochodzie a nie kierować :) Zaznaczam jeszcze raz, że opisuję tutaj warunki jakie były około 4-5 lat temu.

Jacek

Się ma. Mam propozycję pracy na nocną zmiane w magazynie przy taśmie z częściami samochodowymi (dojazd 50 minut w jedną stronę)).Pracuje tam 3 Polaków. Możecie odpisać czy warto tam jechać?. Jak zarobki itd?. Jacek. Proszę odpiszcie teraz bo nie wiem czy jechać czy nie?.

Daniel

Miałem zamiar skorzystać z ich pośrednictwa ale opinie mnie zaskoczyły.

xxy

OSZUŚCI !!! Nie polecam tego biura. Oferują pracę , zapewniają , że do niej pójdziesz , zwodzą przez dwa tygodnie , żeby łaskawie po dwóch tygodniach czekania powiedzieć , że jednak Cię nie przyjmą .

Kabumba
@xxy

OSZUŚCI !!!!!!! Kazali jechać do Holandia potem 5 dni zanim człowiek pójdzie do pacy a potem sie okazuje ze agencja za duzo ludzi im wysłała i tylu nie potrzebuja. W takiej sytuacji agencja powinna zoferowac inna prace a nie jak mnie i kolege 1 dnia wyslac do polski. Nie licza sie z człowiekiem wo gole. Domek bez pralki(4e pralnia)i i tv. Pieniędzy nie wypłacili, juz nie mówiąc o tym, ze "Panie" zachowały się jak frajerki bo jak każdy wie pojechać i wrócić + 5 dni w holandi tez trzeba miec za co. W dodatku samochód tankują pracownicy i dostają zwrot przy następnej wypłacie, a blisko do pracy nie bylo A my nawet nie dostaliśmy śmiesznych 50 e za dzień pracy Praca była w Tilburgu na butelkach , dojazd 50 km od domu warunki slabe. Wszystko to za pomoca : Elli i Magdy z timingu Nie pozdrawiam

ReachMan

Pracuje ktoś w Den Bosch przez timing w TeCo CDC BV , Tweeling 28 ? Praca przy etykietach, taśmie, pickingu?? Jakie wrażenia ?

Timing Eu Services
@ReachMan

Drogi Panie. Zapytaj o Jenny szefowa Polek z Timingu. Zapytaj czy opłaca Ci się zaczynać moja opinia to NIE

Czy ktos orieientuje sie jak wyglada praca w magazynie z odzieza w Velno?? Jak wygladaja zarobki, zakwaterowanie itd?

Bleckmann
@Marta

Bleckmann--?? szkoda kasy na wyjazd. serio

rozczarowani
@Marta

pracowaliśmy w blackmanie bergen op zoom. timing nie wypłacał pieniedzy jak trzeba i źle liczył godziny! nie polecam - (usunięte przez administratora) i oszuci!

Timing Eu services
@rozczarowani

Nke wyplacaja urlopu a polki z biura Timming mowia ze nic nie mogą. Najgorsza praca od 7 lat jaka mieliśmy w Bleckmanie i Timingu. Jest dużo ofert warto poczekać i poszukać bo wspolpraca z Timing to czas stracony szczerze i od serca A bleckmann to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Timing Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Timing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 7 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timing Sp. z o.o.