Opinie o Timing Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Timing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Timing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timing Sp. z o.o. w Opole

Bogdan

Czy był już ktoś na rozmowie w Timing? Widziałem że szukają kierowców wózków widłowych. https://www.timing.nl/flexkrachten/snel-solliciteren-eu-services-pools/ Macie informacje o tej firmie?

Józef ³⁰⅜

Witam. Wie ktoś coś na temat pracy w bleckman koło almelo?? Może ktoś już ta pracuje druga sprawa jak wyglądają mieszkania wynajęte przez agencję ?? Proszę o odpowiedź.

believe

nie tylko w debrznie -w almelo i okolicach pewnie dalej ta sama akcja :):) bawia sie panienki nic w tym zlego ze sprzedaja sie za kreski i browara ewentualnie lampke taniego wina z biedronki czy tam jakiegos albert hijna .....ale co prawda to prawda debrzno pod tym wzgeldem zadzi haha

Rydz

Witam pracuje ktoś może w Blackmann almelo. Jak warunki mieszkalne domki murowane Lochem. Kto coś wie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timing Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
;)

Witam Trzeba umieć komunikatywnie angielski?

Bergen2018

Nie wiem skad u was takie opinie na temat Bergen op Zoom. Pracowalam razem z partnerem i nie mamy zadych zazalen. Do pracy mielismy okolo 30km, auto sluzbowe, za ktore nie ponosiolismy zadnych kosztow. Mieszkanie jak najbardziej na plus, wiadomo ze to nie to samo co w swoim domu ale mielismy gdzie spac, ugotowac czy nawet w cieply dzien posiedziec przy grillu. Pracowalismy czasami w weekendy, ale to byl nasz wlasny wybor, chcielismy zarobic jak najwiecej przed zjadem do polski. My trafiloismy bardzo dobrze jesli w przyszlosci bedziemy zmuszeni znowu wyjechac to na pewno podejmiemy wspolprace z Timing.

Smerfetki

Nie wyjezdzac i sie nie pchac w polskie (usunięte przez administratora) za granica . To co mnie spotkalo oraz zachowania osob z ktorymi rozmawialismy ja i moj chlopak przez telefon to nie do uwiezenia .mielismy okazje rowniez rozmawiac po drodze jadac do bergen op zoom z jedna z koordynatorek ktora tak ladnie kolorowala. Krotko mowiac nie posiedzielismy tam dlogo . Mydla oczy i nie traktuja przyjezdnych przynajmniej tych co zamierzaja pracowac na powaznie . Patologia .....amfetaminiarze tableciarze i ukladziki koordynatorow jak i osob 3 cich . (usunięte przez administratora) kila i mogila .. obysmy nie musieli wiecej spotkac osoby ktora nas rekrutowala i odwozila . Nie chcemy takich ludzi spotykac w towarzystwie swoiej rodziny ani w towarzystwie swoich znajomych .!!!! NIGDY W ZYCIU bo sie porzygamy (usunięte przez administratora)

Goodtime

Ta firma jak i ci pseudo zmanierowani koordynatorzy . To jedna wielka syfiarnia . Wylegarnia (usunięte przez administratora)wymagaja zaswiadczen o.nie karalnosci a nawet nie maja pojecia jak dlogo cos takiego jest wazne i jak latwo to podrobic . Na domkach spotkalam margines spoleczny tak wlasnie w bergen op zoom i przychylam sie do powyzszych wypowiedzi ze timing masowo tworzy (usunięte przez administratora)na domkach jak i w swych struktorach wyplacalni owszem ale nie odrazu (usunięte przez administratora)kombinatorzy matactwo po stronie agencji i mieszkancow . Ciesz sie ze tak krotko tam zostalam oraz ze nie musze patrzec na tych (usunięte przez administratora) z agencji i mieszkan w ktorych podobno znajduja sie same nie karane oraz poukladane osoby

TwojStary

Coz. Jak partnerka pisala, jest masakra. Szczegolnie obszar bergen op zoom, gdzieze najblizszy koordynator jest 240 km od bergen. Czyli samowolka, cpalnia, obchlanstwo. Odradzam serdecznie. Beda Cie napastowac rodacy, zadzwonisz do koordynatora, a uslyszysz, ze on nic nie moze zrobic. Uwaga na oszusta koordynatora pana J. Sami cpuni, i kryminalisci. Nie polecam, chyba ze lubisz nosek i tabletki

Zenek

Czy podpowiecie jakie warunki mieszkaniowe załatwia firma?

Lola
@Zenek

Beznadziejne tyle w tym temacie

Lolita
@Lola

To chyba zalezy gdzie i na jakie towarzystwo sie trafi. Ogólnie mieszkania sa spoko.

Lola
@Lolita

Trzeba dobrze trafić mi sie nie udalo trzeba było zmienić agencje

ALMELO
@Zenek

jesli chodzi o agencje w almelo, to była tragedia, domek zastalysmy brudny i zamiast po dlugiej podrózy busem, odpocząc, usialysmy go sprzatac, zarobaczony, zalany, tragedia....

TwojaStara
@Zenek

Jak lubisz cpac i maratony z takimi ludźmi to jedz zobacz, spruboj. Osobiście nie polecam...

TwojaStara

Nie polecam biura Timing - Almelo. Bergen OP Zoom -(usunięte przez administratora)Nawet nie zaczęliśmy ani jednego dnia pracy, był wpad i wypad. Mieszkanie zasyfione, łazienka zalana, światła w niektórych częściach mieszkania nie działały, ogólnie porażka. Lokacja do tego w samym centrum i pełno tego chłamu, (usunięte przez administratora) pijacych browary pod każdym możliwym miejscem gdzie da się tylko usiąść. Do tego jedna wielka cpalnia NIE POLECAM!!! POZDRAWIAM AGENCJE TIMING, (usunięte przez administratora)

ALMELO

ogólnie, jesli chodzi o zwrot za paliwo to miał on miejsce, wypłaty równiez były wyplacane, jednak na poczatku był z tym problem, ucinane byly godziny, i jeśli same nie zorientowałybysmy sie ze mamy wypłacone pieniadze za mniejsza ilośc godzin, zostalybysmy poszkodowane, taka sytyacja miala miejsce własciwie przez pierwszy miesiąc, ciągle trzeba byo się upominać o swoje, nie mówiąc o domku który zastałysmy brudny, pełen robaków, dodatkowo łazienka była zalana, pan koordynator powiedzial ze on sie nie bedzie tym zajmowac i ze generalnie ma to gdzies, po czym informując o tym telefonicznie powiedziano nam zebysmy sobie posprzataly i ze dostaniemy bon na zakupy , jakies 30 euro... jakas kpina... poza ty, domek był dwupoziomowy, na gorze w pokoju nie dało sie otworzyc okna, przy czym było lato, mozecie sobie wyobrazic jak grzało od dachu... wiedzialysmy ze jest dostepny inny domek, prosiłysmy o zamiane, jednak taka nie nastąpiła, poza tym domek był na 6 osob, klucze do domku były 3, włączając w to klucz który miał koordynator.... domek udostępnili nam brudny, zarobaczony, zalany, w lodówkach było zepsute jedzenie.... widać ze nikt o to nie dbał, po naszych skargach, nagle okazuje sie ze koordynator sprawdza nam domek pod naszą nieobecnosć, w tym pewnego dnia, na drugi dzien, po zakupie telefonu, zostawiłam go w domku, wyszłysmy ostatnie, po powrocie z pracy, telefonu nie ma, tylko koordynator mial dostep w tamtym momencie do tego telefonu. został on skradziony, sprawe założyłam w holandi na policji, niestety nawet podając dane Koordynatora - PANA (usunięte przez administratora), policja tego nie zapisała ani nie sprawdziła, a na informacjw o tym gdzie mieszkamy i po tym jak spytalam sie czy to czeste sytuacje, padł smiech (potwierdzający), powiedzieli ze niestety raczej nic z tym nie da sie zrobic bo tak dziala u nich prawo. agencja umywa ręce. sprawą chwilowo nie mialam czasu się zajmowac, jednak do niej powróce, wydaje mi sie ze agencja powinna zwrócic mi pieniądze za to ze mnie okradziono z ich domku. nikt nie powinien tam wchodzic pod naszą nieobecnosć,

Artur@

Jesli podpiszecie umowę w Timingu, który znajduje sie bezpośrednio przy zakładzie pracy to nie powinniście mieć problemów z wypłatami i otrzymaniem pomocy w jakiejkolwiek sprawie. Podpisanie umowy z timingiem w Almelo to wielki błąd co tydzień problemy z wyplatami (stały błąd w systemie), o zwrocie pieniędzy za paliwo zapomnijcie. NAa szczescie od 2 tygodni nie pracuje w tej agencji.

Paulina
@Artur@

O czym Ty piszesz. Mieszkałam w Bergen op Zoom, podpisywałam papiery w Almelo. Fakt, że koordynatorzy daleko w razie potrzeby, ale nigdy nie miałam problemu z wypłatą i zwrotem kasy za paliwo. Znając życie zostałeś wywalony z agencji i teraz trzeba trochę poplakać na forum, jacy to wszyscy są źli.

@Artur@
@Paulina

Udostepnic maile i rozmowy jak trzeba prosic sie o swoje pieniadze? :) Jeśli ktos chce dobrze zarobic i miec stałą prace polecam Efficient at work. Tam przynajmniej nie trzeba czekac 2 tyg na sprostowanie salarisa tylko zalegle pieniazki sa już na koncie na nastepny dzien.

Jesz
@@Artur@

Czy ta agencja jest agencją pracy tymczasowej? Oferują mieszkania?

Anonymous

Jakieś opinie o pracy bleckmenn w Venlo? Jak z wypłatami?

OMG
@Anonymous

Nie wyplacaja pieniedzy wakacyjnych, na domkach(usunięte przez administratora) i różnego typu zadymy. Warunki zakwaterowania są znośne jeśli masz dość normalnych współlokatorów

Bolo
@Anonymous

Z wypłatami się spozniaja, bojki na domkach gdzie warunki ok ale ludzie nie. Kryminał

Mala

Można jakieś opinie o pracy bleckmann w enschede

jolanta
@Mala

nie polecam całkowicie agencji timing problemy z wypłatami problemy na domkach mieszkania dobre ,!! ciezko cos tam załatwic no i tak jak ponizej

Ten co nic niepotrafii

To jest biuro pracy dopiero. Teraz wiem czemu tak krotko tam pracowalem same k.. Y i f...y a afera goni afere i same k...a samce alfa nie pozdrawiam.

Ciekawy
@Ten co nic niepotrafii

To czemu tam tak krótko pracowałeś ? Bo nie napisałeś.

Szczeryxd

Koordynatorzy rowniez nie należą do osob które powinny rozliczać inne osoby oraz komentować ich zachowania no bo właśnie świeci nie są . Każdy ma jakiś cel i kazdy na swój sposób stara się go realizować . Nikt. Nie jest święty dlatego pomioty nie cwaniakowac bo władzy btroche w ręce na farcie wjechało . Co do perspektyw w kraju tak mogę takie posiadac . To mój prywatny wybor gdzie pracuje jak dlogo i dlaczego . Najpierw zacznijcie. Myśleć nad tym co mówicie i nad konsekwentnym wyciąganiem wniosków wobec siebie . Anie sraniem po ludziach . Choloto

rozsadny
@Szczeryxd

skoro mieszkasz na agencyjnym mieszkaniu, to obowiazuja cie zasady tam panujace!!! podpisujesz umowe i masz sie do niej stosowac !!! jak sie uwazasz za lepszy POMIOT to wynajmij sobie prywatne mieszkanie i zyj na swoich zasadach!!! a za krzywdy swoje i calego swiata nie obwiniaj koordynatorow!!!!

@rozsadny

Nikogo nie obwiniam . Tylko wyrarzam swoie zadanie w taki sposób a nie inny czy mieszkam prywatnie czy na agencyjnym . To tu i tu trzeba się zachowywać . Normalne . A że w almelo same dwulicowe klaki to jest jak jest .

klak
@Szczeryxd

niestety dwulicowe klaki sa wszedzie, nie tylko w Almelo ;)

rozsadny
@Szczeryxd

to moze napisz cos wiecej na temat pracy oddzialu w Almelo? cos konkretnego w koncu, a nie tylko obelgi z ktorych nic nie wynika!

Smile
@rozsadny

Gdybyś poczytal wszystkie poprzednie wypowiedzi i potrafił czytać ze zrozumieniem to nie musiał byś pytac

hejter
@Smile

sami hejterzy tutaj, a moze by tak cos milego napisac??

Smile
@hejter

Z tego co widzę. W treści negatywów pozytywy jakieś też tam poleciały. A więc bez tragedii :)

@klak

Kłak kłakowi nie równy . Szczery lubić tez klaki . :&) Tylko opinie musi pisać szczerze.

mily
@hejter

Ja moge napisac same pozytywy o tej agencji, nigdy nie mialem problemow z oddzialem w Almelo, dziewczyny sa bardzo mile i pomocne, jak sie z nimi normalnie rozmawia, to mozna zalatwic wszystko. jak ktos przyjezdza cpac i pic, a one musza go zwolnic, to ja to rozmumiem, bo to jest ich praca. a pozniej takie osoby pisza zle na forach, bo nie wiedza jak sie odegrac! czuja sie pokrzywdzone i zle potrakotwane. czemu? przyjezdzasz do pracy, to pracuj i nie rob problemow innym! co za slownictwem patologicznym operujecie? tylko o czyjejs (usunięte przez administratora) potraficie pisac i nic wiecej, jestescie ograniczeni umyslowo, co sie dziwic! Polaczki cebulaczki za granica!!!! hahahahha

@mily

I tu bym się mylila.Koordynatorki są tylko mile A nawet bardzo miłe tylko przy szefowej (usunięte przez administratora).A co do czego przyjdzie to nic z nimi nie załatwisz.Maja swój świat i najlepiej się nie odzywaj.(usunięte przez administratora) nie daj boże bądź chory to od razu wylatujesz.Poznasz je bliżej to też zdanie bd mieć o nich.Jak bd balangowac to i tak prace bd mieć A ten co bd normalny to prędzej wyleci niż ten co hleje. Taka prawda takie to biuro.

ciekawy

Czemu masz problem z Dagmara? Nie uwazasz, ze to co piszesz to jest przesada? Czy anonimowe obrazanie ludzi na forum to tylko tyle na co cie stac?

eee
@ciekawy

Dagmara, to jedna z nielicznych osob, ktora chce kazdemu pomoc. Jest zyczliwa i bardzo empatyczna. Nie rozumiem tych komentarzy. Widac, ze pisze to tylko jedna osoba.

Live4job
@ciekawy

Najwyraźniej jest jak jest . A każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Są ludzie za i są ludzie przeciw to normalne. Taka polityka.fajnie że znajdują się osoby które mogą wyrazic pozytywy. Po ilości negatywnych komentarzy miło jest w koncu usłyszeć jakaś pozytywna opinie na temat tej osoby . Każdy ma swoje odczucia .gromkie brawa dla zwolenników brawo wy

eee
@Live4job

Masz racje, ze kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie do momentu, kiedy nie obraza sie innych osob. Tymbardziej, ze wypowiadasz sie po imieniu danej osoby. Korzystajac ze swoich praw, szanuj tez inne osoby a nie tylko czubek swojego nosa. Przyjezdzajac do pracy ludzie maja swoje piorytety - niektorzy , zeby zarobic a niektorzy , zeby miec caly czas impreze. coz, kwestia gustu. Szkoda, ze najwiecej do powiedzenia ma ta patologia, ktora przyjezdza, a nie normalni ludzie. Pozdrawiam w

@eee

Nie znasz jej dobrze więc nie komentuj.Trafiles na dobry jej dzien

Bbbb
@eee

Patologie to Ty w domu masz Wyzywasz ludzi których wyrzuciliscie Poczekaj na Ciebie też przyjdzie pora Nic nie trwa wiecznie wyrzucanie ludzi za byle co i nazywanie ich patologia to jest dopiero poziom Liz dalej (usunięte przez administratora) dupolizaje Kiedyś na Ciebie trafi i życzę Ci żebyś trafiła na tych ludzi Pozdrawiam oszukanych

ciekawy
@Penelopa

a ty ja dobrze znasz ?????

Nikita

Jasnowidz się odezwał?

@ciekawy

Wolałabym jej nie znac.... ale jak już poznałam to zdanie o niej mam.Nic bez przyczyny się nie dzieje gdyby było wszystko ok to by nikt na forum nie opisywał tej sytuacji.Jeszcze trochę opracuje i Też uciekam z tej agencji.Sama patologia tam siedzi.

Ciekawy
@Penelopa

Zastanawiam się czemu ludzie maja tyle negatywnych opinii o tej dziewczynie ? Penelopa powiedz o co chodzi ?

mily
@Live4job

@Ciekawy

Ja już swoje na ten temat powiedziałam i nie zmienię zdania.Co za dużo to nie zdrowo.Im mniej wiesz tym lepiej bd spac.Zobaczysz poznasz bliżej to też zdanie bd mieć o niej.

Jadlaciebietydlamnie

Prawda jest taka że ta Dagmara jest według mnie i dla mnie wiele warta . Wyszło jak wyszło i tyle . Oboje wyciągnęliśmy wnioski i oboje mamy nauczkę na przyszłość . (usunięte przez administratora)

zniesmaczony

wlasnie widac po twoich wpisach jak ty zostales wychowany, ani ladu, ani skladu w wypowiedziach i same przeklenstwa i obelgi!!! to jest twoj poziom prosto z rynsztoku!!! nie spamuj tego forum!!! wyjdz z domu idz do lekarza, moze pomoze!!!! jak masz ochote lizac jaja to tez to zrob, nie boj sie, otworz sie na ludzi i swoja orientacje!!!!

Zima lato jesień wiosna
@zniesmaczony

Hahah dobrze że ty jesteś taki składny. Prostaku w butach z weza strarzackiego .na orientację byłem otwarty . I jestem . Dagmara nogi na za piętnaście trzecia raz !!!!zuce ci z 50 Jurków żeby. Nie było że za dare.

zniesmaczony
@Zima lato jesień wiosna

ty cwiercinteligencie, popracuj nad ortografia, bo twoje bledy ortograficzne kuja w oczy, jestes nudny!!! tylko Dagmara i Dagmara, zakochales sie bez wzajemnosci?

Yhym :)

@zniesmaczony

Tak się składa że wyraziłem się negatywnie i pozytywnie na temat tej osoby . Nie mogę tylko pisać i narzekać . A więc co taaam no dobra kochham :) nie zepsuj tego !!! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Timing Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Timing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 7 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timing Sp. z o.o.