Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

mini

Czy kredyty chwilowki naprawde sie rozpadaja niech mi ktos powie kto tam pracuje czy stracimy prace

prosta

slyszeliscie ze ponoc zaczeli zamykac malo rentowne oddzialy?juz 2 zamkenli i ponoc w kolejce sa nastepne,reklama ponoc 11,07 ma ruszyc a ograniczenia finansowe szybko nie minom

malutka - 2013-07-03 08:54:22 Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. Proste ;) pewnie bark kasy i stad te ograniczenia w reklamie i ograniczenia w chwilowkach, a o nobilesach juz nie wspomne. Nowy system zarabiania PozyczkoPosiadacz nie przypadl do gustu inwestorom i brak kasy na pozyczki. Zeby tylko na wyplaty dla nas starczyloBoże to było przeciez wiadomo od dawna, że jak System Partner zostanie zakończony a zanim rozwinie się Pożyczkoposiadacz to będzie ze 2-3 miesiące okresu przejściowego w którym zostaną nieco ograniczone wydatki.

malutka

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
danka

ile razy kierownik regionalny był na akcji góra-dół? (roznoszenie ulotek na wycieraczkę w blokach). ile czasu potrzeba aby roznieść ulotki na osiedlu B w Tychach? kierownik regionalny i nie wie? hmm taka osoba nie powinna być kierownikiem, przecież to stanowisko, które zobowiązuje! jak go (kierownika regionu) dyrektor nauczył wieszać plakaty, robić akcje góra-dół, wieszać banery reklamowe? w pośrednictwie finansowym kredyty-chwilówki informatyk, prawnik, budowlaniec musi wiedzieć ile trzeba ulotek do "zamknięcia" danego terenu, bo w przeciwnym przypadku nie nadaje się do tej firmy.

janka

witam, czy ktoś wie cos wiecej na temat tego co się w firmie dzieje? że "reklama" ma wolne to wiem, ale czemu są takie drastyczne ograniczenia w sprzedaży chwilówek?????????

maro

kedy bedzie praca? ulotkarze pujdą gdzie indziej

col

pieniędzy nie szanują, ludzi mają za nic, sami sobie krzywdę robią

młody

na pewno wysłali wszystkich na urlop żeby lepiej się przygotować do akcji Znicz

bąbel

ale widziałem reklamę na mieście, pewnie ktoś puścił kaczkę kłamczuszkę

wiki

A może ktoś powie co robi prokuratura w firmie kredyty-chwilówki?

mhmh

urlop przymusowy 2 tygodnie w calej Polsce:/

znany

Pracowało się w tej firmie. Kasa słabo w mojej opinii. Ludzie świetni. Da się z każdym dogadać, o ile się chce. Atmosfera wporządku, jednak w firmie panuje szczebel pracowniczy, jeżeli szef coś schrzani, to nie zdziw się, że zwali, to na Ciebie ratując swój tyłek :) Ogólnie zdobylo się dużo doświadczenia i nie żałuję poświęconego tutaj czasu. Pozdrawiam Rzeszę ludzi ;D

aaa

anonimowy ktos - 2013-02-05 13:36:15 mam pytanko czy ktos kto pracuje badz pracował w kredyty chwilowki z siedziba centrali w tychach widzial kiedykolwiek regulamin pracy?? i czy faktycznie jest tak ze jak chcesz sie zwolnic a masz jakies dokumenty nie poprawione a zostales juz za nie karany to zarzadaja od ciebie splaty calosci chwilowki z kosztami????? mam jakies dziwne przeczucia w zwiazku z regulaminem bo jak chcielismy by nam go przedstawiono to otrzymalysmy tylko wypisane nasze obowiazki....Regulamin pracy prawdopodobnie jest i nie może on być w żadnym punkcie niezgodny z kodeksem pracy natomiast w KCH traktowany jest dosyć luźno. Wyrocznią jest szefostwo tej firmy. Ale... Firma ta była skubana już na różne sposoby co najmniej kilka razy i z tego co wiem skubaczom włos z głowy nie spadł. Nie wiem nawet czy przy zwolnieniu wlepiono kiedykolwiek w tej firmie paragraf 52 (zwolnienie dyscyplinarne). Dlaczego? Bo par. 52 to pewniak że oprze sie to o sąd pracy a jak sąd pracy to zaczyna się grzebanie w firmie i wywlekanie różnych spraw naświatło dzienne. Oj szefostwo tej firmy chyba by tego z różnych względów nie chciało... Mało tego. Znam co najmniej jeden przypadek w którym prezesi mogli spokojnie złożyć zawiadomienie do prokuratury. I co??? I wg mojej wiedzy NIC. Także spokojnie.

rozmowa

Witam, co zazwyczaj jest na rozmowach kwalifikacyjnych? zostalem zaproszony na rozmowe i dobrze byloby cos sie orientowac o sposobie przeprowadzania takiej rozmowy w tej firmie. dziekuje za odpowiedz

ziomus

FIRMA NAJLEPSZA. PRZELOZENI SA OK. A SCIEMNIACZY TRZEBA TEMPIC... NIE MA NIC ZA DARMO - WIEC NIE CZYTAJCIE KOMENTARZY LUDZI KTORZY PRZEGRALI I NAWET NIE UMIEJA ODEJSC GODNIE Z FIRMY.

ktoś333

WITAJ, JEŻELI CHODZI O SZKOLENIE TO KIEROWCA WOZI CIĘ DO JAKIEGOŚ BIURA NA DANYM TERENIE, JUŻ OD JAKIEGOŚ CZASU NIE MA SZKOLENIA POZA WOJEWÓDZTWEM, CHYBA FIRMIE SZKODA KASY.

mam pytanie

A jak się wyśle Cv to kiedy tak zazwyczaj odpowiadaja? dosyc szybko czy moze pod koniec rekrutacji, bo zauwazylem ze rekrutacja trwa tak z miesiac. jak bylo w waszym przypadku?

nowy doradca

mam pytanie, mam jechać na szkolenie 2-tygodniowe.. a co jeśli nie będzie jednak mi ta praca odpowiadać czy będą mi kazać zwrócić za hotel itd. ? Jest z nimi jakaś umowa lojalnościowa, że trzeba z nimi jakis okres wytrzymać ?

odp

driver - 2013-06-02 19:16:53 Dzięki za odpowiedź. Czyli po pracy samochodem jadę do domu (nie muszę odstawiać go pod firmę).Oczywiście, że samochodem jedziesz prosto do domu (nie odstawiasz go nigdzie pod firmę).

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.