Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

zgol

jest fajnie kierownik-dyrektor to jedna rodzina wszyscy sie kochaja i udaja,ze znają się na robocie,a wcześniej albo nic nie robili albo kładli tynk na budowie!!!

server

kiero - 2013-02-20 12:13:38 kierowniczek - 2013-02-19 14:29:42 Praca kierownika co prawda ciekawa i pełna wyzwań ale wyczerpująca i absorbująca dużo czasu. Trzeba byc na to gotowym.Minusy pracy kierownika: - jeżdżenie do centrali firmy - jak jesteś z daleka to lipa, ale to tylko raz na tydzień albo dwa - zbieranie (usunięte przez administratora) od dyrektorów, którzy nie mają żadnego przygotowania menadżerskiego (ale to tylko raz na miesiąc) - leniwi pracownicy placówek - nie oszukujmy się, w tej firmie żadnego porządnego specjalisty nie uświadczysz, szczytem wykształcenia jest licencjat w Wyższej Szkole Daj Mi Papierek Plusy: - własny samochód i telefon - odkąd pracuję, sprzedałem prywatne auto, a prywatnych kilometrów nie wpisuję, przecież zawsze jestem "w pracy" :D To samo z telefonem. Tylko z laptopem lipa, zablokowany dostęp do innych stron niż systemowe - fajny wpis w cv na przyszłość, przecież nie będę wiecznie pracował tu - przy odrobinie sprytu można się tak zakręcić, że region hula, a ja mogę się zająć czym innym - siedzeniem z dzieckiem, prowadzeniem dodatkowej działalności (sprzedaję perfumy) - parę sposobów na to: odpalanie komunikatora co rano i przekazywanie każdej placówce, że jestem akurat w tej innej, mój kumpel pracuje w jednej z placówek, kryjemy się nawzajem (polecam), systematyczne polecenia służbowe odnośnie pisania różnych raportów (wtedy masz podkładkę od pracowników przed dyrektorem), przede wszystkim delegacja obowiązków - tylu jest pracowników, kierowników oddziału, że spokojnie możecie na nich zrzucić swoje zadania - od tego są. - fajna kasa (ok. 5000 - duże miasto) tak naprawdę zarabiają na mnie pracownicy, ja czasem tylko na nich huknę - nie trzeba się ubierać biznesowo - sam śmigam w bojówkach, czuję się wygodnie i komfortowo, a nie że pod krawatem - nie trzeba znać żadnych procedur bankowych itp. ja tylko zarządzam, nie muszę sprzedawać Także jak masz szansę, to się nie zastanawiaj, tylko startuj na kiera!Ale Ty mówisz odnośnie kierownika regionalnego czy kierownika w oddziale?

oldschool

tytytyt - 2013-04-06 14:58:29 jak jest na stanowisku pracownika reklamy na 126p?mi pasuje. Robota na luzie.

ulot

pewnie że tak bo ten koordynator z kutna jest nie udolny, nie ma własnego zdania i ma problemy z podejmowaniem decyzji powinni zamienić się miejscami

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
tytytyt

jak jest na stanowisku pracownika reklamy na 126p?

Coś wam powiem-w Płocku tak naprawdę,najbardziej odpowiedzialny i konsekwentny w swych obowiązkach jest starszy facet o imieniu Robert,mam wrażenie że jako jedyny wie co robi i wykonuje porządną robotę dla firmy.Bardzo chętnie rozmawiam z nim o problemach,i facet zawsze coś doradzi.

Ali

Klienka płock - 2013-04-02 17:07:55 Popieram wypowiedz. Co prawda nie zostałam potraktowana w bezczelny sposób, bardziej nie kompetentnie. Byłam w biurze Chwilówek ok 2 tyg temu w Płocku w tym nowo przeniesionym oddziale na rogu ul. bielskiej i kwiatka. Moja kolej przypadła na tego dziwnego (z życia nie zadowolonego- takie miałam wrażenie) doradcę o imieniu (usunięte przez administratora), który traktował mnie jak powietrze (a ja chciałam skonsolidować kredyty na łączną kwotę prawie 90tyś) odzywając się tylko kiedy ja o coś go zapytałam, bo sam z siebie nie raczył. Miał przygotować dla mnie ofertę i do mnie na drugi dzień oddzwonić (prawdopodobnie zgubił kartkę na której zapisywał moje dane). Poszłam tam jeszcze raz, ale tym razem do pani (usunięte przez administratora) Kierownik Biura) z przekonaniem że standard obsługi jest wszędzie identyczny. Jakże mylne było moje nastawienie do niej (aż mi wstyd), wszystko było odwrotnie niż sobie wyobrażałam (zaślepiona standardem pana z drugiego biurka) Okazała się Ciepłą osobą, która ma prawdę fajne podejście do klienta. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła (jakie dokumenty potrzebne, co muszę przygotować, jakie wyciągi zdobyć itd.) w międzyczasie kiedy sprawdzała ofertę rozmawiając ze mną o codziennych sprawach nie naruszając przy tym sfery prywatnej poza finansami (co jest oczywiste w jej pracy i w doborze oferty). Takich Firma powinna mieć doradców, z uśmiechem na twarzy i zaangażowaniem.Uśmiech się pojawia po przeczytaniu tego wpisu, i to dość szeroki. A zaangażowanie aż powala... A tak z czystej ciekawości zapytam, jak tam kredycik ?

Klienka płock

inwestor

Gosc - 2013-04-02 11:57:02 Co myślicie o tej giełdzie wierzytelności ?To jest świetne!!!!!! Wreszcie pracowac będzie cały kapitał.

Gosc

Co myślicie o tej giełdzie wierzytelności ?

GOŚĆ

Z perspektywy byłego pracownika mogę powiedzieć, że firma oferuje całkiem niezłe pieniądze i jasne i przejrzyste zasady, ale niestety tylko w teorii. Za każdego klienta który weźmie tzw. chwilówkę pracownik ma premię, za każdą przedłużoną chwilówkę również, są to śmieszne kwoty, ale od ziarnka do ziarnka..., jeżeli klient weźmie tzw. "kredyt komercyjny" premie są już wyższe, ale biorąc pod uwagę ile zarabia na tym firma i tak śmiesznie małe. Druga sprawa to kwestia kar finansowych, za byle pierdołę można dostać karę finansową, niby to tylko 50 zł, ale w miesiącu można uzbierać tego trochę. Moje zastrzeżenia tyczą się konkretnego oddziału w Łodzi. Zaczynałam szkolenie w innym oddziale i to tam się wszystkiego nauczyłam, kierowniczka tamtego oddziału nauczyła mnie wszystkiego, nawet jak przeszłam już do właściwego oddziału służyła pomocą i dobrą radą, natomiast w oddziale macierzystym pod żadnym względem nie mogłam liczyć na pomoc kierowniczki, która kompetencjami nie grzeszyła, żeby nie powiedzieć gorzej, nie miała żadnej wiedzy. Oddział jako tako funkcjonuje dzięki drugiemu pracownikowi, który przynajmniej ma tą wiedzę i jakoś potrafi sprzedać kredyt komercyjny. Pani Kierownik oddziału z ul. Nowomiejskiej oprócz tego, że jest wyjątkowo kompetentną osobą, dodatkowo jest po prostu miła, rozmawia z pracownikiem, jeśli ma jakieś uwagi rozmawia o tym z pracownikiem i stara się poprawić sytuację, a w kwestii konfliktu staje za swoim pracownikiem, czego nie można powiedzieć o Pani kierownik z mojego oddziału (Narutowicza) Kierownik regionalny nie ma zielonego pojęcia jak wygląda sytuacja w oddziale, jego interesuje sprzedaż, za wszelką cenę. On oczekuje wyników, ale żeby z jego strony coś uzyskać trzeba się uzbroić w cierpliwość. Żeby załatwić nawet kwestię loginu do systemu trzeba czekać tygodniami, przypominając dzień w dzień o swojej osobie. Firma dodatkowo nie oferuje żadnego pakietu socjalnego, za badanie wstępne trzeba płacić, mimo, że według Kodeksu Pracy to pracodawca pokrywa koszty. O BHP już nie wspomnę, choćby kwestia porozrzucanych kabli na całej placówce o które można wybić zęby. Generalnie jeśli ktoś potrafi się sztucznie uśmiechać i przytakiwać bezwolnie jak baranek to polecam pracę w jednym z oddziałów w Łodzi. Ludzie myślący mogą mieć problem z utrzymaniem się tam.

gość222

PARĘ DNI TEMU ODWIEDZIŁEM BIURO W BRZEGU, CÓŻ MOJE OCZY ZOBACZYŁY????? DWIE MŁODE PANIE, ZUPEŁNIE NIE POTRAFIĄCE ODNALEŹĆ SIĘ ZA BIURKAMI, MAŁO KOMPETENTNE, NIE POTRAFIĄCE POPRAWIE PISAĆ- TRAGEDIA. JEDNA Z PAŃ Z DZIWNYM KOLOREM WŁOSÓW, PRZEMĄDRZAŁA, ZADUFANA W SOBIE, CHYBA CHCE BYĆ UWAŻANA ZA MĄDRĄ, ALE JEJ TO ZBYTNIO NIE WYCHODZI, DRUGA CICHA, ALE PRAKTYCZNIE NIC NIE WIE. ODRADZAM WIZYTĘ W TEJ PLACÓWCE, NIE WIEM KTO TE OSOBY ZATRUDNIŁ, PIENIĄDZE WYWALONE W BŁOTO.

inna

Mnie też zaprosili na rozmowe o prace na 3 godziny, jesli ktoś może mi powiedzieć czego się tam mam spodziewać. Jakie są godziny prace i jakie jest wynagrodzenie? Z gory dziekuje ;)

On

A byl ktos moze na szkoleniu 2 tygodniowym tej firmy?

PRACOWNIK

Odradzam iść,po pierwsze szkoda czasu,po drugie jak chcesz sobie zmarnować czas,który może poświęcić na pracę w innej firmie to powodzenia!!!! Pieniądze może i jakieś można zarobić,ale nie są adekwatne do tej pracy i stresu jaki panuje w tej firmie!!!

hmm....

Jutro sie wlasnie wybieram na spotkanie w sprawie pracy w tej firmie. Zastanawia mnie jedno: Pani która do mnie dzwonila kazała zarezerwowac sobie 3 godziny na to spotkanie!! Czy ktos moze mi powiedziec co jest na takich spotkaniach? Ze az 3 godziny sie tam siedzi?! Zreszta ta czytaja te wsze opinie to sie zastanawiam czy w ogole sie tam udac.

PRACOWNIK

MAM NADZIEJĘ,ŻE ZE SZEFOSTWO Z SAMEJ GÓRY DOWIE SIĘ WRESZCIE JACY LUDZIE ZARZĄDZAJĄ POD NIMI TĄ INSTYTUCJĄ I JAKIE PRAKTYKUJĄ SPOSOBY WŁASNE CO DO PRACOWNIKÓW !!!! KTOŚ MOŻE ZROBI Z TYM PORZĄDEK!!!

PRACOWNIK

Widocznie pracujesz na innym rejonie,ja pracuje na dolnym śląsku i już mi się [usunięte przez moderatora] chce tym wszystkim!!! Szukam czegoś innego i już się nie mogę doczekać kiedyś coś znajdę!!! Nie polecam!!!!

PRACOWNIK - 2013-03-09 08:14:12 Odradzam pracę w tej firmie,większość ludzi na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich nawet sie normalnie nie potrafi wysłowić,a co dopiero już zachować!!! Większość stanowisk po znajomości,to firma z rodzinną tradycją-ciocia-wujek-babcia-wnuczek itp!!! A pozniej się dziwić,że człowiek popracuje trochę i zaczyna się cofać w rozwoju!!! Odradzam zmarnowany czas,który można wykorzystać na pracę i rozwój w innej firmie!!!!Ja mam inne odczucie. Pracuje u nich 3 lata i poki co nie jest źle. Może miałes pecha i trafiłeś na dziwnych ludzi. Ja pracuje, znajomości nie mam i jest OK.

PRACOWNIK

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.