Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

sss

daj sobie spokój z pracą w reklamie musisz mieć anielską cierpliwość być uległy niemieć własnego zdania dużo czasu na nadgodziny oczywiście niepłatne siedzieć nad podziałami terenu liczyć domy skrzynki na wioskach co tydzień bo wiecznie kierownikowi cos niepasuje koordynator wykończy cie psychicznie wydajesz swoje siano na mycie i sprzątanie auta jednym słowem co byś nierobił będzie żle chyba że jesteś ciotką i landryną sprzedawczykiem i lizusem to praca dla ciebie tam takie roboty potrzebują [usunięte przez moderatora]

Dave

Pracuję na windzie i jestem zadowolony. Jak robisz swoje, czytaj wynik to robota super.

windykator

nowy - 2013-01-04 08:18:39 Dzisiaj idę na spotkanie o pracę do reklamy. Mam pytanie czy pensja jest zawsze na czas? Dwa lata jak pracuje nie zdarzyło się jeszcze żeby pieniędzy nie było na czas.

asss

oszusci ucinaja kase za byle co kary za brudny samochód itd odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
nowy

zainteresowany

Witam, jestem ze śląska, i czytam o ofercie firmy Kredyty-Chwilówki z Tych i jestem bardzo zainteresowany tą ofertą. Wielu z moich przyjaciół i rodziny skorzystało i są bardzo zadowoleni więc od nich usłyszałem i zainteresowałem się ofertą i zamierzam z niej skorzystać w poniedziałek aby kupić brakujące niezbędne rzeczy na święta. Oferta jest idealnie przystosowana do moich potrzeb dlatego cieszę się z możliwości skorzystania z oferty. Dziękuję wam!

Szczęścliwy klient

Ja również jestem bardzo zadowolonym klientem firmy Kredyty-Chwilówki i polecam ofertę wszystkim z czego wielu znajomych skorzystało i jest mi wdzięcznych. Jest to wspaniała oferta skierowana do przeciętnego człowieka a nie człowieka ze średnim dochodem w gospodarce narodowej, który wynosi według rządu 3500 zł. Ofera firmy jest wspaniała i jest odpowiedzią na oczekiwania takich ludzi jak ja. Bardzo dziękuję, jesteście kochani!!!

klient

Również serdeczne podziękowania dla firmy Kredyty Chwilówki za wspaniałą ofertę chwilówki i pożyczki firmowej, składa klient z Kutna. Wesołych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia w szczególności dla wspaniałego oddziału w Kutnie składa zadowolony z usług Klient.

... . ...

klientka - 2012-12-21 18:14:05 Podziękowania dla firmy -kredyty chwilówki za wspaniałe oferty kredytowe,życzę wam dużo dalszych sukcesów na rynku,życzę wszystkim pracownikom tej firmy-zdrowych pogodnych i bogatych świąt,oraz szampańskiej zabawy noworocznej,a szczególnie (usunięte przez administratora)-pozdrawiam- Ela.żenada taki post.

klientka

anonimek

W przeciągu całego roku, Jest taki jeden dzień, dzień zimy, Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką, Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy Potrawy na wigilijny stół robimy, Szczęście wita nasze progi, Jest to dzień dla nas bardzo drogi. Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci W naszym domu już kolęda leci. Wiara niech wytrwa z nami rok cały, Oby święta się udały!

kasia

Jezeli chodzi o premie to wszystko zalezy w jakim miescie, ale te 500 miesiecznie napewno sie wyjdzie.

Barwur

A jak wygląda sprawa z premiami bo mam oferte pracy w oddziale?

K'

Orientuje się ktoś jak wygląda etap zatrudnienia na kierowcę? Odbywa jakieś szkolenia najpierw czy od razu z grubej rury? Jakieś badania są potrzebne?

zdegustowany

Wy analfabeci to jakąkolwiek szkołę skończyliście?

Klinton

Kierowcy pracują w weekendy czy tylko od pon. do pt.?

vvv

a ile zarabia taki koordynator?

ooo

MAM TAKIE PYTANIE JAKIE OBOWIĄZKI MA KOORDYNATOR??

niezadowolona

Pracowałam w tej firmie na ulotkach w warszawie. Po kilku dniach zrezygnowałam. Pieniądze jednak miałam dostać za 1 tydzień, a niestety facet ani nie dał pieniędzy, ani się nie odzywał. Jeszcze upierał się później, że uregulował ze mną należność. Masakra i kpina. Radzę omijać te firmę z daleka, jeśli chodzi o pracę tak jak i o kredyt.

PRAWDA

PANIE I PANOWIE ! jak w każdej pracy jakieś obowiązki śą obowiązkowe. Więc czytając te opinie co opisujecie, to odbieram, że piszący różne złe opinie o swoim pracowniku - przełożonym to tylko muszą być osoby zwolnione lub tak zwane obiboki którzy liczą na łatwą kasę i buntując innych, myślą że są wielcy. Ale to paranoja !

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.