Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

rozmus111

Nie panikować z Tym KNF . Doinformujcie się ,czytajcie odpowiednie fora a później panikujcie . Wiedza nie boli.

a ja chce spytac jak wyglada rekrutacja na doradce klienta? z ilu etapow sklada sie rekrutacja i czy sa jakies trudne pytania na ktore warto wczesniej sie przygotowac? dzieki

Bolooo

Wreszcie. Nosił wilk razy kilka, poniosą i wilka.

chwi

bip.knf.gov.pl/?l=/Urzad_Komisji/042_Ostrzezenia_publiczne/000_index.html

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
eeewqa

Już klienci wycofują, ale na razie jeszcze inni są chętni żeby wpłacać, więc nie jest tak źle. Ostatnio latają za inwestorami jak za truflami. Lista KNF, może być poważnym utrudnieniem i niestety wszystko co jest z tym związane.

wejdź na stronę KNF i zakładka lista ostrzeżeń publicznych.jest jak wół na 28 miejscu. niedługo inwestorzy będą masowo wycofywać pieniądze .

wiki

Gdzie Ty to sprawdzałeś w KNF-ie.Ja jadę dokładnie i jakoś nie widzę Kredytów-Chwilówek w KNF.Pokaż mi.

Trik myk

Pakiet szkoleń może i fajny ale mało fajne jest to ze ty w sprzedaży zarabiasz na marnych niby szkoleniowców takich jak pan (usunięte przez administratora), który już rok mieszka w hotelu za firmowe pieniądze. Parodia powinni go na zbity pysk wylać albo niech płaci za mieszkanie sam. Sprawa dotyczy działu szkoleń reklamy. Pozdrawiam

Fidel

Witam Mimo, że widzę poziom tutejszej rozmowy i nietrudno stwierdzić, że większość piszących to ćwierćinteligenci chciałbym wyrazić swoją opinię o pracy w K-Ch. Pracuję od miesiąca na stanowisku doradcy klienta. Na początku bardzo ciężko jest ogarnąć wszystkie przepisy, wymogi itp itd jeśli chodzi o pożyczki, jednak z biegiem czasu człowiek to załapuje. Ja niestety nie umiem jeszcze udzielać kredytów, wyręcza mnie bardziej doświadczona koleżanka z biura :) Najbardziej podoba mi się w firmie pakiet szkoleń- praktycznie co miesiąc pracownicy są wysyłani by poznać coś nowego. Jest też kilka niezrozumiałych dla mnie rzeczy jak np. liczenie gadżetów czy bezpłatne pierwsze 2 tyg pracy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu pracę w K-Ch

kolo

Kto kontroluje Mrągowo?-PORAżKA!!!!!

lolo

bolo - 2012-10-01 23:18:57 akcja znicz-żenadażenada to mało powiedziane,jakiś baran ponaklejał znicze centralnie na asfalcie na trasie od opola do legnicy-na jezdni-czujecie to-baran.

meny

Ja też nie popieram bluzgania na worku,ale ulęgnie się paru idiotów którzy już nie pracują w K-CH,wypisują bzdury , i normalny człowiek nie wytrzyma i poślę wiązankę komu trzeba,przepraszam wszystkich czytających za słownictwo(nie dotyczy tych idiotów)lecz choć w ten sposób człowiek może odreagować .

bolo

akcja znicz-żenada

/ - 2012-09-29 15:10:36 kierowca - 2012-09-20 20:12:50 Poważnie,koleś jest z Płocka,z tego co wiem to jeszcze pracuje i jeżdzi aktualnie pandą.Drapneli go na Maszewie i miał fotkę na 110kmh z DASZKIEM!A kto tak dobrze zna tą sprawę?ja dobrze znam tę sprawę-nie napiszę kto bo ten grubas by mi pewnie mordę obił!!ale mogę napisać że jest to 100% prwda!

kuba

Macie racje , jak ja wchodzę na biuro by pobrać potrzebne mi materiały to laska stoi i patrzy tak na mnie jak bym był (usunięte przez administratora),przecież wypisujesz na kartce co pobrałeś i dajesz by zdieła z systemu,ale tu tak nie ma kolejka kredytobiorców czeka , a laska patrzy czy ja nie wziąłem przypadkiem jednej taśmy więcej-porażka!-czuję się jak (usunięte przez administratora) !!-ciekawe jak czuje sie klient ??????

...

jestem kordim w górnej części Polski,i pochwalam twoją opinie -koordynator-dział sprzedaży myśli że jest najważniejszy-bzdura-ale jak mam motywować ludzi na terenie jak biura ich poniżają,myślę że jest to problem dość wielki żeby pisać o tym i mam nadzieje że dział \\szkoleń w najbliższym czasie się tym ZAJMIE !!!!!-pozdrawiam!!,a ogólnikowo rzecz biorąc to chyba trzeba coś z tym faktem zrobić bo może dział sprzedaży jest tak faktycznie szkolony,lub tak to odbierają że są naj,naj,naj,ma ktoś ktoś bezpośredni kontakt z (usunięte przez administratora).-to dobry chłop on powinien pomóc -pytanie do DYREKTOROW!

koordynator

z twojej opinii wnioskuje że reklama to ćwoki,!!!-zapamiętaj chrabąszczu z działu sprzedaży że żeby nie reklama i chłopaki i dziewczyny tam pracujące to byś (usunięte przez administratora) zarabiał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie było by was bez nas-wzajemnie się uzupełniamy ,toteż nie traktuj reklamy za ćwoków,wszyscy pracujemy na zysk firmy,a twoje wywyższanie się -bo masz 2 fakultety więcej nie robi z ciebie opiniodawcy poniżającego innych!,zobacz sobie na tym twoim kompie o której ci ludzie wstają żeby zrobić robotę,ile się poświęcają to tylko oni sami wiedzą,a według mnie to ty jesteś pierdzistołkiem który uważa że trzeba mu przynieść postawić pozamiatać! niestety dla leserów w tej firmie nie ma miejsca !

cycek

polksa87 - 2012-09-26 00:45:38 Witam, Jestem na szkoleniu w oddziale w mazowiedzkiem, jako doradca klienta. Na razie nie ogarniam- po 4 dniu pracy mam w głowie chaos i wrażenie, że nigdy nie ogarnę procedur kredytowych.. :/ nie wiem czy cobie dać spokój z tym szkoleniem czy dalej w nie brnąć... Proszę o odpowiedzi... po ilu Wy dniach \"załapaliście\" jak chociaż udzielać chwilówki i na jakich zasadach (emeryt, umowa zlecenie) oraz jakie były Wasze początki na stanowisku doradcy klienta w K-Ch, pozdrawiam, Paulinaposłuchaj -kierowcy reklamy po 2 miechach ogarniają tematy udzielania pożyczek,chwilówek,kredytów,a ty się martwisz 4 dniami-wyluzuj !!!

lala

polksa87 - 2012-09-26 00:45:38 Witam, Jestem na szkoleniu w oddziale w mazowiedzkiem, jako doradca klienta. Na razie nie ogarniam- po 4 dniu pracy mam w głowie chaos i wrażenie, że nigdy nie ogarnę procedur kredytowych.. :/ nie wiem czy cobie dać spokój z tym szkoleniem czy dalej w nie brnąć... Proszę o odpowiedzi... po ilu Wy dniach \"załapaliście\" jak chociaż udzielać chwilówki i na jakich zasadach (emeryt, umowa zlecenie) oraz jakie były Wasze początki na stanowisku doradcy klienta w K-Ch, pozdrawiam, Paulinahey, nie przejmuj sie bo kazdy ta ma na poczatku:) skup sie na tym, zeby zrozumiec, a nie wykuc sie zasad na pamiec i to Ci pomoze. masz taki firmowy komunikator PSI i jak nie jestes pewna, to pytasz osob z innych biur np Twojego kierownika, mozesz wyslac skan tego, czego sie nie mozesz doliczyc na waloryzacji np. kazdy chetnie pomoze-ja też Mazowieckie ;) no i na pulpicie mozesz miec manual. masz czas, zeby sie wszystkiego nauczyc, praca jest naprawde fajna. pieczatki jesli chodzi o imienne to dostaniesz bankowe i doradcy klienta. wytrzymaj troche, a wszystko stanie sie jasne z zasad:)

polksa87

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.