Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

polksa87

Witam, Jestem na szkoleniu w oddziale w mazowiedzkiem, jako doradca klienta. Na razie nie ogarniam- po 4 dniu pracy mam w głowie chaos i wrażenie, że nigdy nie ogarnę procedur kredytowych.. :/ nie wiem czy cobie dać spokój z tym szkoleniem czy dalej w nie brnąć... Proszę o odpowiedzi... po ilu Wy dniach \"załapaliście\" jak chociaż udzielać chwilówki i na jakich zasadach (emeryt, umowa zlecenie) oraz jakie były Wasze początki na stanowisku doradcy klienta w K-Ch, pozdrawiam, Paulina

viikta

a ta dniowka to całe 40 zl

Jeśli chcesz zarobić to jak najbardziej warto inwestować. Aby się przekonać trzeba spróbować to jest oczywiste. Nie musisz wpłacać wysokiej gotówki , na początku np 5000 zł , zobaczysz jak pójdzie przez 2 miesiące i wtedy podejmiesz decyzję o wpłaceniu kolejnej kwoty. Ewentualnie jeśli masz jakaś znajomą osobę , która jest inwestorem to ją zapytaj .

helko

Niech napisze ktoś szczerze z góry czyli centrali czy warto dalej pakowac pieniadze w inwestora czy wypłacac?? Jak stoi firma finansowo?? to zapewne wiedza tylko szefowie:)

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Chwilówki" i kredyty na telefon Kredyty na telefon bez kontaktu z Biurem Informacji Kredytowej, minimum formalności, szybka gotówka i gigantyczne kwoty do spłaty. Wielu Polaków łapie się na rzekomo atrakcyjne oferty. Ale nie czarujmy się - nie ma nic za darmo. Oficjalne raty to 18-20 procent. W rzeczywistości kosztuje to zdecydowanie więcej. Reporter RMF FM Krzysztof Kot postanowił sprawdzić funkcjonowanie tzw. kredytów na telefon bez BIK. W jednej z firm oficjalne oprocentowanie takiego kredytu to 19 procent. Ale do tego trzeba doliczyć ubezpieczenie, wizyty konsultanta po spłatę tygodniowych rat, prowizję, itd. Po 6 minutach rozmowy wreszcie nasz dziennikarz usłyszał, że biorąc 1000 złotych na 30 tygodni zapłaci - uwaga - 1698 złotych 45 groszy. Łatwo więc policzyć, że to prawie 70 procent. Przy 60 tygodniach prawie 100 procent. Z 1000 pożyczonych złotych trzeba oddać prawie 2000. "Chwilówki" na miesiąc też tanie nie są. Pożyczając 500 złotych musiałbym oddać 690. Zabezpieczeniem mógłby być sprzęt RTV, AGD, którego numery seryjne byłyby spisane i posłużyłby jako ewentualny przedmiot, w przypadku braku spłaty. Odsetki to oficjalnie 11 złotych. Do "chwilówki" trzeba doliczyć prowizję 33 złote i certyfikat 146 złotych. Nasz reporter podliczył - to prawie 40 procent. Decyzja należy do pana - usłyszał od pani pracującej na infolinii. Rządowi nie spieszno z ograniczeniem "chwilówek" Komisja Nadzoru Finansowego przygotowała ustawę, która ma to ograniczyć gigantyczne oprocentowania "chwilówek". Jednak, jak ustalił nasz dziennikarz Krzysztof Berenda, rząd pracuje nad zmianami bardzo opornie - ustawa w Ministerstwie Finansów. Ustawa jest ważna, bo zakłada, że wprowadzony zostanie limit maksymalnego oprocentowania, opłat i prowizji za pożyczki. Te koszty mają nie przekraczać 6-krotności stopy lombardowej NBP, czyli dziś byłoby to 37,5 procent. To brzmi znacznie lepiej, niż 100 procent.

ja też wiem

NBP i KNF

pazdzi0h

Witam! Prosiłbym osobe, ktora pisala, ze udalo jej sie odzyskac pieniadze za nadgodziny oraz bonusowe soboty o kontakt (usunięte przez administratora) , jestem bylym pracownikiem i chetnie odzyskalbym co swoje a swoja droga co sadzicie o Pani koordynator (usunięte przez administratora), z terenu Piotrkow, Tomaszow, Bełchatów, Radomsko?

hahah

belfast ten gosc byl z Torunia czy tam z okolic Torunia? chyba mialem przyjemnosc go poznac hahah

klauke

szkolenia są superrrr!!!!!!!!!!!!!

prokurator

no w sumie racja

co myslicie na temat tego iż pod koniec roku wejdzie ustawa która będzie ograniczała limit maksymalnego oprocentowania i opłat dodatkowych. przecież od udzielonego 1000zł będą odsetki 15zł. a przecież zarabiamy głównie na chwilówkach. czy to nie zamknie naszej firmy.?

Jery

Więc pytam.....o współprace firmy Kredyty Chwilówki z Bankami Spółdzielczymi z Oświęcimia, Andrychowa, Skawiny i Pszczyny....[usunięte przez moderatora]

kicha

Kicha będzie, bo kicha być musi. Ratuj sie kto może.

1/4

Wyglada na to ze zbliza sie koniec. Ciekawe co bedzie dalej.

?????????????????

A piszcie sobie co chcecie i na kogo chcecie,przecież po to ten work powstał,lecz i tak każdy was olewa i nie traktuje poważnie,chociaż jest wesoło,poza tym teraz to i tak się już nawet lekarze śmieją i zadają pytania-z kąt taka bujna wyobraznia u niektórych.Zresztą to fajnie że tracicie czas na takie bzdury-cieszymy się bardzo.Nie pozdrawiamy wszystkich bajkopisarzy,jedyne zainteresowanie z naszej strony to wielka chęć wyśmiania waszych rozkojarzonych mało inteligentnych osobowości.Mamy ubaw po pachy........................!!!

Jery

A ty (usunięte przez administratora) z skąd sie urwałaś......przecież od poniedziałku nie ma już Kredytów Chwilówek......wszystkie oddziały zamkniete na głucho.....dzisiaj ich wszystkich pozamykano.....a ty ze szkoleniami wyskakujesz...piramida padła.....

koniec kredytów chwiłowek z tych

koniec z wami czytajcie artykuł i podajcie dalej. http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-nie-daj-sie-nabrac-kolejny-parabank-mami-wysokim-zyskiem,nId,632299

kacha

Co sądzicie o szkoleniach prowadzonych przez (usunięte przez administratora)? podobno wszystkie są takie same ?

nick

J.K - 2012-08-28 16:20:52 nie nie garowalam, ale jak to w polsce dostalam wyrok za klotnie z sasiadem, malo istotne ale jest niestetytak,a ja mam wyrok za oberwanie biedroneczce skrzydełek i dostałem tę robotę,toteż kłótnio z sąsiadami nie przejmuj sie ,szkoda bo sądy i tak mają ręce pełne roboty,a muszą zajmować się jakimiś kłótniami,weż no polataj z siekierko-ot to jest wyrok!!!,nie taki jak mój,

do Jeryego

Nazwa Kredyty-Chwilówki i porównanie do Amber Golda w debacie poselskiej wczoraj padło nie raz. Ale to walka polityczna i ci posłowie nie wiedzą co mówią, może jak nie powstała komisja śledcza to za miesiąc się zacznie uspokajać i media się odczepią. Problem raczej taki, że Komisja Stabilności Finansowej powołana przez premiera stwierdziła że bardzo ważne jest ograniczenie kosztów wszelkich pożyczek do 6-krotności stopy lombardowej a to by zabiło kredyty-chwilówki i pokazało że kasa jest pusta i nie ma jak oddać "inwestorom". Sprawozdanie finansowe sp z o.o. składała ostatnie za 2010 rok.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.