Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

Obserwator

michel12 - 2013-07-12 14:24:06 Witam, miałem ostatnio rozmowę kwalifikacyjną przez telefon. Wie ktoś ile czasu mogę czekać na odpowiedź w celu dalszej rekrutacji?Myślę że wielkich nadzieji bym sobie nie robił na Twoim miejscu w obecniej sytuacji. Nik nie zadzwonił w sprawie przyjęcia do pracy, bo właśnie jest zajęty zwalnianiem. ;)

michel12

Obserwator

gugu - 2013-07-11 22:01:36 Jestem ciekaw kiedy doradcy wyjdą z ulotkami na ulice :DMyślę że niebawem, dwa lub trzy stanowiska to zbytek w obecnej sytuacji. Jedna pani/pan (niepotrzebne zwolnić) będzie w biurze a reszta w miasto. Widziałem nową ulotkę " Słoneczna Gotówka" W ofercie chwilówka do 1000 i kredyt do 200 000 coś licho z ofertą. Czyżby te różowe „japonki” symbolizowały powiedzenie „że teraz to tylko kapcie i chatka” ???

yyyyggg

Hehe wedlug mnie doradcy niebawem beda musielu (usunięte przez administratora) roznosic ulotki po ulicy i na skrzynki, a szefostwo bedzie to argumentowac standardowo-nie ma wynikow wiec rozdajemy uloteczki, a potem beda sie rozkrecac coraz bardziej i dojdzie klejenie plakatow i masa akcji indywidualnych i tak w oto szybki sposob stana sie doradcami mobinymi ale zamiast takich narzedzi pracy jak samichod, laptop.i tel sluzbowy beda miec ulotki, plakaty, tasme i nozyk. Naaara

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
gugu

Jestem ciekaw kiedy doradcy wyjdą z ulotkami na ulice :D

lola

Jakie premie to koniec zwalniaja w calej polsce nawet zaczeli zwalniac kierowcow z pand

ytyt

Będzie dobrze jeszcze premie się posypią :D

lola

Nic juz nie bedzie dobrze watpie zebysmy wrucili do pracy tylko dlaczego zrobili z nas idiotow 2tyg siedzenia w domu a dzisiaj zwolnienia jak by nie mogli zrobic tego wczesniej

To jest jakaś paranoja, dość wiele ulotkarzy straciło swoją pracę, kierowcy pracują teraz po 4h, nikt nie wie czy wszystko wróci do normy, wszystko okażę się pod koniec sierpnia , na początku września.

???

tak startujemy, ale sami bez ulotkarzy!!! czyli sami będziemy rozklejać plakaty i roznosić ulotki!!! ALE NAJWAŻNIEJSZE ŻE PRACA JEST!!!!! Choć nie wiadomo jak długo?

100% 11 lipca do roboty dzis dzwonił kierownik potwierdził :)

kuk

W raporcie stwierdzono też, że wszystkie prześwietlone firmy naruszają przepisy dotyczące formularza informacyjnego. Podkreślono, że zgodnie z prawem, każdy klient przed zawarciem umowy musi otrzymać na specjalnym formularzu informacje dotyczące m.in. wszystkich kosztów kredytu, oprocentowania, RRSO, czasu spłaty. Tymczasem pięć z 30 badanych firm nie przekazywało takich formularzy, 12 parabanków nie umieszczało informacji o pozostałych kosztach kredytu, a sześć nie informowało w formularzach o kosztach obsługi pożyczki w domu. Szefowa UOKiK wskazała też dwa przypadki parabanków, które zarabiały nie na udzielaniu pożyczek, ale na opłatach pobieranych za rozpatrzenie wniosku. Klienci tych firm, podpisując umowę i uiszczając wymagane wysokie opłaty, nie mogą być pewni, że otrzymają pieniądze. Powodem jest wymóg, aby klient po zawarciu umowy ustanowił odpowiednio wysokie zabezpieczenie. W konsekwencji klientowi, który nie może spełnić tego żądania, nie są pożyczane pieniądze, a pobrane już opłaty są zatrzymywane przez parabank.

kuk

ści Prezes UOKiK poinformowała, że po przeanalizowaniu 30 firm pożyczkowych stwierdzono w sumie 207 różnego rodzaju nieprawidłowości. W efekcie wobec wszystkich badanych firm wszczęto postępowania dotyczące naruszenia zbiorowych interesów konsumentów. Ponadto w przypadku 12 firm UOKiK planuje skierować do sądu pozwy o uznanie stosowanych przez nie klauzul za sprzeczne z prawem. Autor: nsz//tka / Źródło: PAP

marsjanin z marsa.

Ruszy reklama w Tv, to zaczną się zwolnienia pracowników reklamy. To przecież logiczne. Bo po co oni wtedy. TV załatwi sprawę.

Maro

A nie 15-go lipca przypadkiem do roboty?????

pracownik i inwestor

Wiki - 2013-07-09 05:55:42 A jak tam działa nowy system Pożyczkoposiadacz?Czy ktoś już wszedł w ten system i zarabia?Działa świetnie;) zyski mnijesze niż przy chwilówkach ale są. Jakieś 15-20% rocznie. Alez wszyscy panikują. Nie wiem co Wam kierownicy opowiadają że takie brednie wypisujecie ale firma idzie do przodu. Od pół roku wiadomo było że okres czerwiec-lipiec będzie gorszy ale teraz jak pożyczkoposiadacz ruszył z kopyta wszystko wraca do normy. 2 tygodnie temu była reklama w tvp2 w telewizji sniadaniowej. Chyba pierwsza reklama w TV ogólnopolskiej. Jak dla mnie bomba!

i co?
@pracownik i inwestor

nadal twierdzisz ze wszystko jest okej?że wszystko wraca do normy? a może też już nie pracujesz tak jak my?

Wiki

ytyt - 2013-06-24 21:27:10 Co się dzieje z reklamą wie ktoś?nic sie nie dzieje po prostu reklama ma urlop i tyle, a o zamykaniu oddziałów nie słyszałem natomiast słyszałem ze kolejne sie otwierają gorzów, trójmaisto... Więc raczej jest wszytsko ok :)

mini

Ale dlaczego tak zwlekaja ze zwolnieniam mogli to zrobic wczesniej a nie 2tyg niestesmy bez pracy moze jednak wrucimy tego 11 do pracy bo reklama jest zawieszona do 10

Gienia.

Raczej tak. Przemawiają za tym fakty. I trzeba się z tym liczyć. To co się dzieje to początek końca.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.