Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

balatazar

ja nie sprzątałem kierownik to zrobił

zły

To juz jest koniec - własnie zakonczyłem prace ,przychodze do pracy a tu informacja ze dziekujemy ale musimy rozwiazac umowe i bla bla bla .Jeszcze musialem wysprzatac Pande na cacy.

stały klient

uczciwa firma godna polecenia!

?

byly kierowca - 2013-09-17 08:53:13 wlasnie dzis zakonczyla sie moja praca w KCH jako kierowca dali kopa i pa paA Z JAKIEGO MIASTA JESTEŚ ?

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
?

to sa odejścia "dobrowolne" i zeby nie załapac sie na zwolnienia grupowe

?

A słuchajcie a tym co dali wypowiedzenie, to czy odprawa jednej pensji im się należy?

byly kierowca

wlasnie dzis zakonczyla sie moja praca w KCH jako kierowca dali kopa i pa pa

nowa

Byłam niedawno na rozmowie w K-CH w Tychach i po lekturze niektórych wypowiedzi cieszę się że :"firma zdecydowała się wybrać innego kandydata charakteryzującego się lepszym dopasowaniem do oferowanego przez nas stanowiska". Może dlatego że nie jestem lizusem... Rozmowa polegała na tym iż w pierwszej części w grupie rozwiązywaliśmy zadania :1) z rozsypanej historyjki trzeba było dowiedzieć się jakie relacje rodzinne łączą bohaterów historyjki 2) wymyślić akcję marketingową dla sklepu z RTV/AGD (projekt ulotki, hasło reklamowe itd. Następnie odbywały się rozmowy indywidualne.(usunięte przez administratora) na rozmowie były jeszcze dyrektor oddziału i kierownik regionalny - ale obie ani razu się nie odezwały. Mało profesjonalne było to spotkanie. Pani z HR (być może prywatnie bardzo sympatyczna) jednakże bardzo niedoświadczona: pytania mało wnosiły, kilka było takich na które nie udzieliłam w ogóle odpowiedzi. Wyprowadziłam Panią z HR w pole i nawet się nie zorientowała.... Z tego co już wcześniej ustaliłam zarobki tam na stanowisku doradcy to 1500 netto + premia. Nie mam nic przeciwko młodym osobom na kierowniczych stanowiskach pod warunkiem że drogę na szczyt nie zawdzięczają dwulicowości, lizusostwu i podszywaniu się po pracę innych. Niedawno z takiej firmy odeszłam spędziwszy tam 5 lat ze swojego cennego życia, i w sumie to chyba dobrze że nie zostałam zaproszona na drugi etap bo wpadłabym z deszczu pod rynnę. Z ciekawości: niech ktoś cos napisze o tych szkoleniach wstępnych w tej firmie? Czy to prawda że okres szkolenia trwa 2 tygodnie, jest niepłatny i w dodatku roznosi się na nich ulotki???

xxx

- 2013-09-10 18:22:50 Kosmitko nikt w Suwałkach sam sie nie zwolnil a sami zwolnili Najpierw kolege z PANDY a potem nas z MALUSZKÓW,ale moze i lepiej bo atmosfera była w firmie kiepska,przez jedna z pracownic z biura .to prawda ten teren to masakra jest głównie za sprawą niekompetentnego kierownika który nic nie umie i sam zaczął siać tą beznadziejną atmosferę intryg, ponoć najgorszy teren w Polsce był ale teraz to już dno i wodorosty, zamiast rozwijać region tylko się pogrąża , rotacja tam jak nigdzie indziej i myślę sobie jak trzeba być tak głupim żebyś kogoś takiego zatrudniać kto nie umie utrzymać pracowników i sprzedaży tylko zwalnia i zatrudnia co miesiąc czy dyrekcja i zarząd nie zna się na podstawowych zasadach ekonomi i nie widzi takich ludzików co tylko im generują koszty zamiast zysku? Właśnie tacy doprowadzą do upadku tej firmy.

bąbel

w płocku potrzebują kierowcy na maluszka, a przecież mieli zwalniać

alibababababababa

Ręka rękę myje i to jest przykre!!!Zwolnienia są dzięki DYREKTOROM tak samo jak obcinanie pensji.Co tydzień na dziwnych spotkaniach kombinują co tu jeszcze zrobić by oni mieli lepiej a reszta ludu ich nie obchodzi.Mydlą oczy Zarządowi który nie wie co się dzieje na terenach, jaka jest wiedza merytoryczna i jakie są sposoby zarządzania ów Dyrektorów - PORAŻKA!!!!I jeszcze testy z warunków- a który z nich by go w ogóle zdał?Zapewne nawet nie wiedzą jaki jest dochód do chwilówki pracownika z komornikiem czy jak się oblicza dochód rolnika. Mało wiedzą tym bardziej jak zarządzać- a najlepszą motywacją wg nich jest rzucanie słuchawką i ciągłe krzyki "mało mało mało"!!!Szukają winy w podwładnych a powinni jej szukać w sobie!!! Do tej pory pisane było tylko o niektórych z nich a co z resztą?Oni wcale nie są lepsi wręcz powiedziałbym że GORSI!!!!!

?

głowy to oni maja ale na wlasne potrzeby a juz napewno nie mysla o pracownikach

brednia

brednie wypisujecie to że nie ma reklamy nie znaczy że firma upada to ze jest w knf a kur.. kto tam nie jest z takich firm i nic wam do tego!! firma robi wszytko aby utrzymać was a wy wypisujecie takie pierdoły i jak zwykle użalacie sie nad sobą....jak wam nie pasuje to wypad!! a to co się dzieje zostawcie zarządowi mają ludzie głowy na karku i wiedzą co robić!!

smerfetka

ludzie nie wypisujcie bzdur z tego co wiem to kierowcy sami sie zwalniaja z pracy zbyt mala placa

?

u mnie na terenie z 5 pand i 4 maluchów zostały 3 pandy więc raczej nie będzie już dobrze w tej firmie

Turbo

Na 90% w pazdzierniku kolejne zwolnienia, pare dni temu kolejna Panda w odstawke poszła

ktoś333

RACZEJ ULOTKARZE NIE WRÓCĄ, BO KIEROWCÓW PAND ZWALNIAJĄ, TAK SAMO MALUCHY ZNIKAJĄ. BYWA,ŻE JEDNEGO DNIA ZWALNIA SIĘ 3 KIEROWCÓW PAND. WIĘC WYDAJE MI SIĘ, ŻE DZIAŁ REKLAMY POWOLI ZNIKA.

bąbel

od września mają robotę maluchy i pandy więc chyba ktoś puścił fame że zwalniają.

?

i co zwalniają czy jeszcze nie?

madzia

To prawda wszystko -słyszałam ze w Suwalkach czy w Ełku zwolnili kierowców maluszków czy ro prawda ze zaczynaja sie kolejne zwolnienia

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.