Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

abc

jeszcze tylko kilka dni pracy-odchodzę,mam dosyć tej ciągłej presji wyrabiania kredytów,to nie dla mnie,bawcie się dobrze lecz już beze mnie,PA.

Rafał

Ja będąc na imprezie firmowej w Piotrkowie,usłyszałem nawet od swojej kierowniczki ,co mnie zaskoczyło,nawet kilka słów w języku angielskim,a jakich?-pewnie się domyślacie!No cóż na początek dobre i to.

Alicja

Macie racje,jak zaczynałam prace w Pośrednictwie Finansowym K-CH,poziom wpisów był co najmniej żenujący,lecz widzę znaczną poprawę,szczególnie że większość z nas zna wykształcenia naszego kierownictwa-no cóż,wszyscy się czegoś uczymy,pozdrawiam.

kkk
@Alicja

wcale nie uważam że firma jest świetna. bo swoje ma za uszami. ale wszystko zależy od działu. ja akurat mam spoko ludzi w dziale gdzie możemy sie wspierać. nie uważam ze będzie to praca moich marzeń, ale przynajmniej daje szanse rozwoju na dobry początek. pewnie w końcu dojdę do takiego momentu, że będę miała dość pracy w KCH

A ile już pracujesz w tej świetnej firmie,jak można wiedzieć? Ja na początku też tak myślałem jak Ty,też byłem doceniany i chwalony i dostawałem koperty z nagrodą,za dobrą pracę ,ale chyba już mój czas minął,trzeba nowych zatrudniać,którzy będą szczęśliwi,że znaleźli pracę i będą robić wszystko czego zażąda ,,świetny" kierownik.ITD,ITP......

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
kkk

ja tam nie narzekam na prace w KCH. jak ktoś się stara i jest doceniany przez swoich przełożonych to w pracy człowiek czuje się dobrze i ma motywacje by się rozwijać. KCH ostatnimi czasy miały poślizg, ale to się zdarza każdej firmie, ja trzymam kciuki by wszystko wróciło do normy. przynajmniej jedna firma zatrudnia młodych ludzi i daje szanse na rozwój..

wroclawianka

zadne zwiazki wam nie pomogą to nie komuna i nie zaklad panstwowy pozbywaja sie niegenerujących pracowników to ok, to znak, ze zaczęli myśleć i ktoś się wziął za restrukturyzację bardzo dobrze,a juz mialam nadzieje ze nastał ich koniec

niechciany
@wroclawianka

to ciekawe że dział sprzedaży to pracownicy generujący koszty w porozumieniu z działem reklamy i windykacji zostaję klepnięty już praktycznie na dniach związek zawodowy pozdrawiamy .

?

NO I SIĘ ZACZEŁO ZNOWU ZWALNIAJĄ PRACOWNIKÓW,TO CHYBA POCZXĄTEK KOŃCA,CZY NAPRAWDĘ NIE DA SIĘ TEGO UNIKNĄĆ?CZY PLACÓWKI TEŻ BĘDĄ ZAMYKANE?WIELE LUDZI STRACI PRACĘ!IDĄ ŚWIĘTA-TO NIE FER.TAK NIE MOŻNA!

Obserwator

Nie ma czegoś takiego jak "zwykły" dzień pracy. Tam każdy dzień jest "przygodą"

@Obserwator

zgodzę się z tobą praca w tej firmie to jedna wielka przygoda:)

A jak wyglądają warunki finansowe? Jak wygląda "zwykły" dzień pracy ?

@Zainteresowany

W tej firmie nie ma zwykłego dnia pracy. Tutaj każdy dzień to wyzwanie i nieprzewidywalna przygoda !!!

A...a

(usunięte przez administratora) może krytykę warto zacząć od samego siebie, własnej osoby,bo jak na razie nikt nie przyznał-tak zle pracowałem,nie nadaje sie do tej pracy,to nie dla mnie,tylko kierownik winny,dyro,lub koordynator lub kierownik biura,Panowie i Panie,a opiszcie jak wy prasowaliście,czy na 100%,czy wasze zaangażowanie było godne pobierania uposażenia za dany miesiąc?Może dojdziecie do jakiś wniosków,i wtedy zapraszam do opinii na temat firmy,i osób tu pracujących na różnych stanowiskach,oczywiście słodko nie jest,ale takie czasy i taka polityka nie tylko firmy lecz i kraju w którym żyjemy.Pozdrawiam wszystkich.

Jak wygląda tam praca na st. Pracownik Działu Reklamy ? Jakie warunki(podstawa , itp;) ? Czy samochód można użytkować prywatnie ? Jak ogólnie wygląda tam praca ?? Z góry dzięki za odp. ;)

tosiiiiia

masz racje,popieram

ramzes

ludzie co za kit wciskacie nic nie jest lepiej jede moze dwa oddzialy troche cos rusza i to wszystko.

aaa

WSZYSTKO WRACA NOBILESY TEŻ WRÓCIŁY! FIRMA IDZIE DO PRZODU!!!

teen
@aaa

Hmm.. jedna jaskółka wiosny nie czyni. Na limicie wszystko, to co wraca nic lepiej.

?

A w sprzedaży jak tam? Dalej brak nobilesów i ograniczone chwilówki?

byly kierowca

zatrudniaja ale w innych firmach a w suwalkach tez stoja dwa maluszki bo kierowcow zwolnili

?

witam czy coś wiadomo czy nadal zwalniają w reklamie? bo słyszałam że na placu stoją nowe pandy to chyba sytuacja się poprawia?

Obserwator

Przeczytaj trochę , wszystkiego się dowiesz a przy okazji wyrobisz sobie opinie. Część postów to "plewy" ale ziarno prawdy też są

jus

Czy ktoś pracował jako kierownik regionalny? jakie zarobki jaki samochód służbowy?z góry dzięki za odp.

pytanie

zły - 2013-09-23 10:59:34 To juz jest koniec - własnie zakonczyłem prace ,przychodze do pracy a tu informacja ze dziekujemy ale musimy rozwiazac umowe i bla bla bla .Jeszcze musialem wysprzatac Pande na cacy.Cześć. Na jakim regionie znowu zwalniają ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.