Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

Najniższa krajowa plus grosze za to co sprzedasz.

nowy

jakie zarobki sa? doradca klienta

Święty

Z tego waszego forum to można tylko jeden wniosek wyciągnąć - sodoma i gomora. Straszne dno.

Zgadzam się wciskaj wciskaj nawet to co nie możliwe tu da radę tyle tylko ze nic konkretnego za to nie dostaniesz hehe żal d.... ściska. Usłyszysz tylko od regionalnego że mało to ich ulubione słowo.

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Napisałem Ci jak się tam pracuje tak naprawdę;) A ty widocznie dalej nie rozumiesz. Prowizje są niewielkie, zależy za co. Nawet za ogromne kredyty jest niewiele. Szkoda gadać. Wszystko zgarnia regionalny/a

cmok cmok w tłok

łoj z ksiezyca ja spadłam

cmok cmok w tłok

łoj z ksiezyca ja spadłam

Dziewczyno skąd ty się urwałaś? Żal

Śląsk ;)

Nie przedłużono ze mną umowy na okres próbny pomimo tego że w ciągu dwóch "pełnych miesięcy" na samodzielnym stanowisku miałem większą sprzedaż niż pracownica która jest tam od ponad roku. Poza tym kiedy tam przyszedłem zwiększyła się sprzedaż większości produktów. Miałem lepsze wyniki niż ona, ale jak oni to określają: "przyjazne stosunki" musza wygrać. Tam niestety tak jest że jak się wchodzi w tyłek kierownikowi/czce to się jest ulubieńcem nawet jak się nic nie robi. Kolesiostwo trzyma górę. Kierownik/czka nawet nie miał/a sensownych wytłumaczeń by nie przedłużyć, wolała posłuchać co gada ta druga. Zresztą tam same obgadywanie, przymilają się kierownikowi a za plecami potrafią tak pojechać że głowa boli;). Zresztą kierowniczka tez dobra, przychodzi na jeden dzień na zastępstwo i nie potrafi do porządku klienta załatwić i dostaje 2 kary jednego dnia, co o tym sądzicie?:D. Czasami trzeba się do czegoś przyznać. Pozdrawiam;)

gość

To jakiś żart?

Obserw@tor

Dacia Logan z kratką

gość

O jakim nabytku mowa

yyy

Przydały by się podwyżki!!!

qwerty

Praca nie hańbi,ale jak patrzysz na najnowszy nabytek p.prezes to rzeczywiscie obciach

paweł i gaweł

ja kiedys tez zbierałem złom i pracowałem w pewnej firmie,tez był wstyd ze pracowałem a jednak nie mogłem zwiazac konca z koncem,taka szara rzeczywistosc,pracujesz i nie masz na jedzenie,to jest wstyd i nie tylko dla firmy,lecz dla tego kraju

iwinka

juz wiesz dla kogo jest WSTYD?

yyy

widocznie ma ciężką sytuacje!!! Wstyd to jest kraść!!!! A nie puszki zbierać!!!! Życzę Ci abyś to Ty kiedyś musiała puszki zbierać, skoro to taki wstyd dla Ciebie!!!!

AAA
@yyy

PEWNIE ZE NIE WSTYD PUSZKI ZBIERAC,ALE WSTYD ZE FIRMA DLA KTOREJ PRACUJESZ NIE ZAPEWNI CI WYSTARCZJACEGO UPOSARZENIA,I TO JEST WSTYD!!!

byly

podobno lubi sporcik:) wielka kiero.....

kochanek

najwiecej witaminy maja chwilowkowe dziewczyny,to jest prawda to jest fakt,najbardziej seksowne dziewczyny mamy na biurze w wawie........

qwerty
@kochanek

co za kretynka

byly
@kochanek

tak anite hahahahahah

mlodzik

ja mam dosc kierownikow regionalnych wszystkie rozumy pozjadali nie polecam nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.