Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

onaa

pawlo praca od 11 do 18 ale często wychodzi też dłużej. Cały czas jestes w terenie- masz swój samochód i jeździsz od domku do domku. Pensja zależy od tego jak działasz

pawlo

No i czy jest umowa o pracę czy zlecenie ?

pawlo

Ile można zarobić jako windykator bo od dłuższego czasu szukam jakiejś roboty a u mnie w mieście jest oferta dla windykatora? Dzwonię do ludzi jak sie spózniają ze spłatą to na pewno ale każą mi też jezdzić?

Obserwator

Ale jaja :)))

obserwator 2
@Obserwator

Przeca wielkanoc się zbliża-muszą być jaja,pisanki,barany(ki) i kiełbaska w koszyczku wraz z uloteczką o kredyciczku.?>..

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
azsxdc

mam to gdzieś!!!

klientka

Mam nadzieje że przeczyta to ktoś odpowiedzialny i na odp. stsnowisku-mianowicie ,wasi tak zwani windykatorzy działający w Warszawie są bardzo nie przyjemni,wulgarni i chamscy,to że człowiek stracił pracę i nie ma na urególowanie zaległości,to nie oznacza że trzeba go traktować jak szmatę,straszyć i poniżać,ja poproszę by moją sprawę oddać do komornika-bynajmniej nie będę poniżana.A wam życzę jak najmniej odzyskiwania swych należności,skoro macie tak przykrych!pracowników.

jak wyżej

Małżeństwo kłóci się na ulicy. W pewnej chwili mąż krzyczy: - Cicho bądź! Ty się wcale nie liczysz! - Co?! Mąż zatrzymuje taksówkę i pyta kierowcę: - Ile zapłacę za kurs na dworzec? - 10 złotych. - A jeśli pojadę z żoną? - Tyle samo. Mąż odwraca się do żony i mówi: - Sama widzisz!

zostaw swoją żone

Żona w ostatnim miesiącu ciąży. Mąż sypia na kanapie. Widząc, jak mąż się męczy, żona mu mówi: - Słuchaj, znakomicie rozumiem, co się z tobą dzieje jako mężczyzną. Idź ten jeden, jedyny raz do sąsiadki. Rozmawiałam już z nią, bo bardzo cię kocham i nie chcę, żebyś się męczył. Weźmie 60 złotych, no, ale sam rozumiesz. Facet, nie wierząc swoim uszom, bierze pieniądze i pędzi do sąsiadki. Jednak po chwili wraca: - Do 60 nie zejdzie, chce 100. (usunięte przez administratora)Jak ona w zeszłym roku była w ciąży, to ja obsłużyłam jej męża za 45!

azsxdc

werdykt

zaiks
@azsxdc

Co masz na myśli jaki werdykt ?

nol
@zaiks

buahaha koolego a co to kogo obchodzi ze ztraciłes prace? brałeś liyczsz sie z tym ze trzeba zwrócic - jak w banku - o co ten głos? nie spłac w banku a zobaczysz jak szybko dostaniesz wezwanie do zapłaty i KOMORNIKA

ADAM

NA WESOŁO Pewien facio prowadzi życie brutalne i jest psychopatycznym , seryjnym mordercą. W końcu zdycha i idzie do piekła, a tam diabeł pokazuje mu pokoje: - pokój numer 1 brzydko brudno, pokój numer 2 brzydziej brudniej itd. itp. W końcu pokój numer 14326 pewna kobieta stawia loda jakiemuś faciowi. Myśli sobie "Może i mi się tak dostanie" - biorę ten pokój Diabeł mówi: - Kasiu przyszedł Twój zmiennik.

maciek

Witam, co z tymi ograniczeniami kosztów chwilówek nad którymi pracują w sejmie? czy koszty się zmniejszą? co z naszą firmą? czy wszyscy pójdziemy do pośredniaka????

fred
@maciek

znając tempo pracy sejmu,nie masz sie czego obawiać,he he he.

Obserwator

Nauka malowania pisanek świątecznych ;))

ania

co bedzie na szkoleniu w kwietniu?

xzxz

Pracuje w Płocku w firmie k-ch i jest naprawśde fajnie,korek pisze jakieś bzdury,bo nikt tu nikogo nie zwalnia

Dawaj korek,chcemy :)

qwerty

No korek czekamy! masz cos fajnego to opisz to.nie bądz taki tajemniczy...

korek

Powiem tak-pracowałem w Płiocku na reklamie i było zajefajnie,dopuki doputy nie został wybrany nowy koordynator ,po jego no9minacji zrobiło się bardzo zle,(usunięte przez administratora)

cyterta

najbardziej boli zdrada,a jak jest to zdrada przyjaciela boli podwókroć.

pierdzimęka

Szkolenie – zajęcia pozaszkolne mające na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych potrzebnych do wykonywania pracy, w tym umiejętności poszukiwania zatrudnienia[1]. W szkoleniu, w odróżnieniu do liczniejszej pod względem uczestników konferencji, bierze udział najczęściej ok. 15-30 osób.[2]

OLKA

co to za szkolenie delegowanie zadań? prosze o opis

L.
@OLKA

to chyba dla kierowników jak dawać innym wykonywać zadania, żeby nie robić tego samemu :)jak kontrolować zadania..

L.
@L.

a co do szkoleń,to na stronie systemowej są wszystkie opisane :) tak mi się przypomniało :)

łukasz

A niech wiedzą wszyscy jakich to kadrowiczów mają!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.