Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

Kris

Witam Jest pracownikiem firmy Pośrednictwo Finansowe Kredyty Chwilówki . Pracowałem na stanowisku windykator terenowy od 7 lat. Byłem odpowiedzialny za obsługę terenu Starachowice, Skarżysko-kamienna, Suchedniów ,Szydłowiec i okoliczne gminy. Jestem zainteresowany współpracą z firmami windykacyjnymi. Podaje mojego maila k.gawron050282@vp.pl Do zobaczenia

Cebulka
@Kris

Gawron rusz tylek i poszukaj na necie, a nie tu się na forum oglaszasz to nie olx;D

Kris
@Kris

Witam Cebulka Święte słowa ???? I dlatego się ogłaszam wszędzie gdzie tylko mogę Pozdrawiam

W jakim dziale te zwolnienia ?

Kryśka

Takie rzeczy tu wypisujecie a ja dostałam ofertę pracy w oddziale. Niestety o pensji za bardzo nie chcieli rozmawiać. Ile się średnio wyciąga?

ZAWISZA CZARNY

Sprzedaż leci, wszystko będzie się odbywało przez internet. Info kuchareczka

Bez sensu
@ZAWISZA CZARNY

Nie siej paniki. Gdyby sprzedaż miała lecieć czemu od razu by tego nie zrobili? Po co czekać? I po co mieliby przedłużać umowy doradcom czy szukać kolejnej osoby do placówki. Robisz tylko zamieszanie i po co ci to? Zawiść?

Realne
@Bez sensu

A jednak to najprawdopodobniej jest jednak prawdą cała sprzedaż stopniowo przeniesienie się do internetu! Czemu od razu tego nie zrobili? A no dlatego że nie da się zrobić tego z dnia na dzień! Będzie to napewno proces stopniowy!

Belina
@Realne

Jakoś windykacje i reklamę wyrzucili w jeden dzień więc wszystko się da. Pracuję w biurze. Większość która do nas przychodzi to osoby starsze i jakoś nie wyobrażam sobie że te osoby miałyby brać pożyczki przez internet. Poza tym chwilówki przestalyby istnieć co wiąże się z obniżeniem zysku. Z tego co się orientuję firmy takie jak vivus muszą korzystać z Biku i innych baz bo to ich weryfikacja klienta. Firma przenosząc się do sieci i zamykając placówki również musiałaby to robić co również w jakimś stopniu pogorszy zysk. Jak przyzna chyba każdy pracownik biura, coraz więcej osób ma problemy z uzyskaniem nawet kredytów pozabankowych. Wejście do internetu może to i dobre rozwiązanie ale strata pewnej grupy osób, głównie emerytów czy konieczność weryfikacji baz sprawia że ciężko mi uwierzyć w zamknięcie wszystkich biur. Chociaż część faktycznie może przestać istnieć. Mam nadzieję że w nowym roku czegoś się dowiemy.

@Bez sensu

A dlaczego 18 października część reklamy zwolnili ,a reszcie dali awans i podwyżki a teraz w grudniu ich wywalili, dlatego niczego nie można być pewnym!!!!

WSZYSTKIEGO SIĘ NIEDŁUGO DOWIECIE A ZAMĘT TO TY MASZ W GŁOWIE

Ilemozna
@Realne

Co za bzdury. Chyba ludzie ze zwolnionych działów to wypisują. Jakby mieli przenieść wszystko do interenetu to zajeloby im to chwile i wtedy zostawili by dział analiz bo ktoś tak czy siak musi obsługiwać internet. Te 10 osób które zostały tego nie zrobią a bez sensu zwalniać, dawać odprawy i uczyć kogoś na nowo. Ktoś kto dalej rozsiewa plotki chyba nie kontaktuje się ze swoim mózgiem i nigdy nie widział reform w firmie... Pracownicy sprzedaży mogą spać spokojnie a zwolnione osoby tak czy siak będą pluly jadem. Szkoda ze zapomnieliście jak były wypłaty na czas, jak się imprezowalo za firmowe pieniądze i dostawalo pełen socjal i premie.... żal

Aaa
@ZAWISZA CZARNY

A jak mają Ci wszyscy emeryci spłacać czy przesuwać chwilówki????

Tom
@Ilemozna

To skoro firma przechodzi w reklamę internetową to ciekawe jak ci emeryci przyjdą??? Dlaczego nie zostawili działu reklamy???? Który i tak był już bardzo obkrojony???

Babcia
@Ilemozna

A jak nowi emerci mają się dowiedzieć o firmie skoro wywalili cały dział reklamy? A reklama ma być w internecie?

@Ilemozna

Widać wyraźnie, że ten interes przechodzi do sieci. Starzy ludzie jeszcze korzystają z placówek, ale młodzi, którzy zaczynają stanowić coraz większy procent klientów chwilówek wolą sieć. Złote czasy się powoli kończą.Firma przejdzie restrukturyzację (i bardzo dobrze - ja już bym to dawno zrobił), prawdopodobnie dogada się z jakimś providentem czy innym "dostawcą kapitału"NIE WIEM CZY SIĘ ORIENTUJECIE ALE DOCHÓD VIVUSA ZA 2017 ROK WYNIÓSŁ PONAD 100 MILIONÓW , A ONI NIE MAJĄ BIUR

...
@Zawisza Czarny

Zapomniałeś chyba że vivusa sprzedają pośrednicy i kioski ruchu :] jesteśmy calkiem inna firma bo jesteśmy pośrednikiem! Dział reklamy lepiej zastąpić firma zewnętrzna - ulotka będzie ale nie potrzebujemy do tego swoich pracowników. Zna kto takie firmy jak nasza które mają tak rozbudowane działy? Nikt tak nie robi wiec firma musiała to uciąć.

@...

Dział reklamy zastąpić firmą? Widziałeś jak UCZCIWIE pracują firmy zewnętrzne?

@...

My też już od jakiegoś czasu sprzedajemy pozabankowki w tym Vivusa, za lokal trzeba zapłacić , za pracowników również . Teraz to my będziemy mieć pośredników w tym właśnie neta.

@...

Firmy zewnętrzne są nie rzetelne, tak jak nasi pracownicy byli!!! Następna sprawa to firmy robią tylko duże miasta z osiedlami!!! A kto zrobi miasteczka i wioski gdzie z tego typu reklamy jest największy odzew!!! WIELKA STRATA DLA FIRMY ŻE ZWOLNIŁ DZIAŁ REKLAMY!!! sami zobaczycie że firmy zewnętrzne ich nie zastąpią!!!

Kick
@Reklama

Z wiosek od dawna odzew był niewspolmierny do kosztów jak uważasz że jest inaczej załóż firmę i łap zlecenia i reklamuj usług tego typu w necie jest multum więc nikt nie będzie jeździł 30 km po pożyczkę jak moze ja przez Internet załatwić firma dawno powinna pozbyć sie nieefektywnych dzialow

@Reklama

No to zobaczymy!!! Mało masz doświadczenia realnego!!! Reklama w tv i necie też nie jest tania!!!

Sprzedaz
@Kick

W pierwszej kolejności powina pozbyć się Ciebie. Bo ja pracuję w biurze i odzew z wiosek jest mega. My mieliśmy takiego koordynatora który wiedzę miał swoją strategię która dawała efekty!!!

czarek
@Kick

przemysl buraku co piszesz polowa ludzi tam biaracych kredyty wie o firmie tylko z banerow i ulotek wiem bo bywalem na biurach a ty cpoku siedzisz i pierdzisz w stolek

Kick
@czarek

Podoba mi sie Twoje stwierdzenie że połowa ludzi wie z banerów i ulotek czy jest to połowa ktora która już zwiedziła wszystkie banku i nie ma zdolności czy jest to ta połowa która już ma wszystkie produkty sprzedane i nic nie dosprzedasz? Rozumiem Twoja frustrację z powodu utraty pracy natomiast sorry biznes się nie spina bo sprzedaż nie generuje kasy w takim stopniu by trzymać nierentowne działy ktore które na siebie nie zarabiaja

Sprzedaż przejdzie do internet
@Kick

Sprzedaż również nie jest rentowna. Wiesz ile kosztuje utrzymanie stanowiska pracy przeważnie 2 osób ? Ile kosztuje wynajem biura? prąd? Woda? Zobaczymy Twoja frustracje jak sprzedaż przeniosą do internetu! No bo po co trzymać nie rentowny dział lub po co przepłacać.

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Smutasek

Jakies nowe wiadomości w nowym roku ? Ktoś coś wie ?

C.E.B.U.L.A.

Witam nowy rok nowe zasady uuuuuu będzie się działo.

zaniepokojona
@C.E.B.U.L.A.

jakie zasady ????????????

Poker
@C.E.B.U.L.A.

Nowe zasady? Masz jakieś źródło informacji? Bo ja pracuje na placówce i jak dotąd żadnych informacji nie otrzymałam

Doradca klienta

Czy wiadomo coś na temat grupowych zwolnień w dziale sprzedaży które mają się odbyć 3.01?

pan

Witam osoby z działu reklamy kierowcy, ulotkarzy, doradcy finansowi, chętnie przyjmiemy do nas, proszę o CV na adres pan9@op.pl ( śląsk i małopolska )

k.ciniak

chętnych do pracy w windykacji terenowej zapraszam do kontaktu k.ciniak@gmail.com

rozżalony
@k.ciniak

dość ciekawa oferta Panowie. człowiek brzmi dość normalnie. ja się chyba zdecyduje. dają wszystko co potrzebne, widać ze wiedza co mówią bo szukają ludzi którzy chcą zarabiać a nie tylko pracować...

Olo

NAPISZ COŚ WIĘCEJ CO DAJĄ I JAKA STAWKA

@k.ciniak

Co to za firma???

Co to za firma???

@rozżalony

Może i brzmi normalnie ale zero powagi i profesjonalizmu skoro się tu ogłasza to wypada odpowiedzieć na każdą wiadomość.

@rozżalony

Mam pytanie o jaką firmę chodzi??

Były
@Wiktor

Hoist Finance, dawny NaviLex. Też zaryzykuję, coś trzeba robić, tylko przypomnijcie sobie jak jeździliśmy do DTP. Wszystko zależy jaki portfel spraw będzie dane obsłużyć. Pozdrawiam Wszystkich Zwolnionych.

Ss

Sprzedaż zostaje miesiąc dluzej

damian

skad taka informacja??

@Ss

Przestańcie siać te plotki, sprzedaż zstane na normalnych warunkach.

Skad te informacje?

Snoks

Sprzedaż

Nie ma co wyrokować że wywalą sprzedaż. Owszem cięcia były spore i sprzedaż też na tym ucierpi ale raczej nie szeregowi pracownicy. Firma chce się przenieść do internetu ale nie uda się osiągnąć takiej sprzedaży jak w placówce. Jeśli nadal mają być kredyty bankowe i pozabankowe to placówki muszą zostać. Podejrzewam że zmiany mogą dotyczyć dotychczasowej organizacji czyli kierownicy i dyrektorzy. Chociaż po tej firmie wszystkiego idzie się spodziewać. To co się stało nie jest wina czy sprzedaży czy windykacji, jak tu padały oskarżenia. Moim zdaniem to kwestia złego zarządzania i to nie przez zarząd. Zatrudnianie niepotrzebnych osób, koszt związany z budową centrali czy reklama w tv. To spowodowało kłopoty na których ucierpieli szeregowi pracownicy. Najgorsze że z góry nie dostajemy żadnych informacji przez co w dalszym ciągu panuje strach i plotki.

czarek
@Sprzedaż

wreszcie ktos to napisal

...

Czy wiadomo juz coś więcej? Jak będzie fumnkcjonowac firma po nowym roku? Dzis brak jakichkolwiek informacji?

Szamanka

Najgorsze to pracować w niewiedzy ????

LOLA

Macie INFO dotyczące nowej firmy? Czy to tylko ściema by lidzie ze sprzedaży nal4 nie szli.

Bezrobotny17

Windykacja terenowa to Ciężki kawałek chleba, nie wierz, kto te drzwi otworzy, szanujcie Windykatorów którzy nie opierdalali się w tej firmie...

Interesujące
@Bezrobotny17

Nie twierdzę, że to łatwa praca. Wręcz przeciwnie ! Dlatego dziwi mnie to, że w wywiadzie zostało wspomniane, iż dział windykacji jest najmniej efektywny. Wielka szkoda bo można było dodatkowo wykorzystać taki dział z osobami już wprawionymi w ten fach. Pozdrawiam

@Bezrobotny17

Swieta prawda. Dobrze prawisz kolego. Im wyżej góry tym większe lenistwo za większą kasę Tak było jest i chyba będzie. A windykatorzy mieli najciężej.

Ona30425

Doradca umowy są nie przedłużane a ogłoszenia o poszukiwaniach pracowników nowych tylko od oka . Sprawa zatrudnienia nowych pracowników zawieszona jest od dawna .Pozdrawiam i oby 2 stycznia było do czego wracać

Szastali kasą na lewo i prawo .Jedno z placówek w Łodzi na Piotrkowskiej ma ogromne zaplecze. Firma pewnie płaci za nie jakieś 12 koła wynajmu. To zamiast kierownika z działu windykacji ulokować tam na zapleczu to nie. Trzeba było wynająć mu osobne biuro na Pabianickiej. Weryfikator jak nie miał zlecenia to jeździł w koło komina i palił paliwo bez powodu tak żeby tylko nie miał za dużo wolnego. Takich przykładów można mnożyć. Żeby tylko Pro Zysk nie okazał się drugim Amber Goldem. Bo już widzę te nagłówki w gazetach i informacje w TV a Zarząd będzie oglądał kwadratowe słońce. Niech ich ręka boska broni oszukać inwestorów!!!!!!!!!

Cebula
@anonymous

Bravo100% racji takich przykładów jest mnóstwo w tej firmie ,jak dyrektorzyi generalni mogli do tego dopuścić gzie analizy, pytam gdzie qwa???

Lusia
@anonymous

Szastali kasą - wybudowali siedzibę o nazwie "Tytanic" - całe Tychy tak o nim mówią - by potem zwolnić ludzi, ale co sie dziwić, jak sprzedażą zawiaduje osoba, która nie ma bladego piojęcia o tym, pozatrudniała koleżaneczki, a w liceum dodawać do matury nie umiałą. Sprzedaż od lat kulała, a zwolnili tych co im te gówna ściągali i jeszcze jakąś kasę przynosili - trzeba było dział odchudzić i nadal by ściągali pożyczki inwestorskie. Trzeba chyba założyć sprawę jak spór zbiorowy i wyegzekwować kasę.

?????
@Lusia

w sprzedazy mialo byc

Ula z ula
@Lusia

Chyba „Titanic”

Impreza

A impreza firmowa w 2018 będzie?

Ula
@Impreza

Pewnie że będzie; )

Ala
@Ula

Będzie! W kantynie na centrali, bo do czerwca, to prawie wszyscy pracownicy spokojnie się tam pomieszczą!

KASIA

DO PANI PREZES: GOOD LACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Basia
@KASIA

Kasia- Jeśli już to Good Luck :)- Lack z tego co pamietam to nazwa serii mebli z IKEI

Blondi

Najlepsza ;-) wieśniara, Słomiara

Blondi

Najlepsza ;-) Słomiara i wieśniara

Inwestor
@KASIA

Drodzy pracownicy, Jestem jednym z 5 tys. inwestorów którzy dawali swoje pieniądze do Kredyty-Chwilówki. Firma obiecywała że jak klient/dłużnik przestanie spłacać raty to odda nam te pieniądze za klienta. FIRMA WYCOFAŁA SIĘ WCZORAJ z tego, a My zostaliśmy bez kasy !!! a z pożyczkami. Proszę drodzy pracownicy, powiedzcie jak wyglądał proces weryfikacji klienta dla pożyczki 2 i 3 tys. zł. pożyczki. Czy sprawdzaliście w BIK? jakie minimalne dochody, renta, komornik? Komu odmawialiście pożyczek z Nammus Finanse i Prometeo ? Firma z naszych pieniędzy miała dochody i również z tego dla Was szły wypłaty. To dla na 5 tys. osób bardzo ważne gdyż nie wiemy czy odzyskamy swoje pieniądze. Proszę piszcie cokolwiek wiecie.

ANNNA
@Inwestor

nie weryfikowaliśmy żadnych baz

@Basia

Basiu Wieśniarą to Ty Jesteś.Literòwka mi się wkradła a to tylko dlatego że mam paznokcie.Słoma Ci wystaje z butów

AGA
@Blondi

KTOŚ KTO MA NICK BLONDI JUŻ SAM W SOBIE JEST WIEŚNIARĄ SŁOMA CI Z BUTÓW WYSTAJE....LITERÓWKA KAZDEMU MOŻE SIĘ ZDAŻYĆ

Jake Sully
@Kasia

Proponuję się ich pozbyć :D

krycha
@AGA

Aga, a nie sądzisz że blodni powinna wyjąć sobie tę słomę która jej wystaje?To musi być dla niej bardzo uciążliwe.No i jest szkodliwe dla zrowia. Ja miałabym natychmiast alergię.

Spokojny.....

Spokojnie do puki dom w Oświęcimiu w dzielnicy Kamieniec, czy jak się tam zwie, nie będzie wystawiony na sprzedaż to do outu będzie dobrze. Uwierzcie mi znam temat. Kto zorientowany to wie .... Pozdrawiam T.M przyjaciel firmy.

Inwestor 2
@Spokojny.....

To dom pana który zrobił panikę na giełdzie pro zysk ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.