Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

No cóż sytuacja w firmie wcale mnie nie dziwi. Na stanowiska wybierane są w większości osoby, które nie potrafią zarządzać. W trakcie pracy siedzą na internecie i wykonują prywatne telefony po kilkanaście razy. Ograniczają się tylko do wykonywania podstawowych wyznaczonych im zadań, a nie mają za grosz pomysłów i kreatywności. Oczywiście nie mówię o wszystkich ale duża część. Dla pewnych osób u ,,Góry,, lepszym kompanem do współpracy są osoby, które nie mają zbyt dużej wiedzy, przyjdą z prezentem, porozmawiaja o pierdolach i często nie są w ogóle reprezentatywne w swoim zachowaniu. Nie liczy się doświadczenie i to co masz w głowie niestety. Szanowane są osoby, które skubia firmę za plecami , a potrafią się pięknie uśmiechać do szefostwa. Teraz nagle zdziwienie, że pieniędzy nie ma. Powinni zrobić porządek i zastanowić się nad kadrą zarządzającą kto jak wykonuje swoje obowiązki i czy faktycznie przynosi firmie rozwój i czy ma pomysły na ulepszanie, usprawnianie pracy swojego działu , czy myśli o oszczędnościach fla firmy itd.

Powodzenia.

Całą prawd, kilka lat temu pracowałem w firmie. Tak naprawdę były dwie drogi pozwalać na rządzenie osoba które pozorowaly pracę, były tylko po to by odbierać wypłatę lub odejść. Ja zrobiłem to drugie. Tak dla ciekawości, możecie wierzyć lub nie. Około dwa lata temu przewidzianym co sie stanie z ta firmą po wejsciu nowych ustaw i przepisow. Liczylem, ze szybciej zarzad zareaguje na nową sytuacje. Niestety chyba zaspali. Informacja dla mądrych i ambitnych. Nie martwcie się, prace znajdziecie. Pomyślcie, co się stanie na rynku pracy z pewną ilością pseudo kierowniow, dyrektorów.

Niki

Dział sprzedaży i pracownicy oddziałów nie muszą się martwić o przyszłość. Zgadza sie ze sprzedaż będzie zmierzala do przeniesienia do Internetu ale potrzeba z 1-2 lat na to. Firma aktualnie w dużej mierze udziela pożyczek innych podmiotów czerpiąc prowizję z tego jako zyski. Ma zobowiązania wobec inwestorów i do czasu nie wywiazania się placówki będą normalnie funkcjonować przyjmować wpłaty i udzielać chwilowek i pożyczek jako posrednik. Prezesi jacy są tacy są nigdy nie byli chętni do dzielenia się swoimi planami i to sie nie zmienilo. Tak więc bez paniki.

Klementyna

Współczuję wszystkim zwolnionym pracownikom. Natomiast w tej firmie już dawno powinna odbyć się restrukturyzacja Ale stopniowo. Potworzone były naprawdę niepotrzebne działy, na które szkoda było kasy. Największym motorem napedzajacym tą firmę jest był i będzie dział sprzedaży!! Ten dział pracuje ba całą elitę wyżej.To dział sprzedaży walczy o każdego klienta o każdą sprzedaną złotówkę i na max stawkach. To pracownicy sprzedaży ściągają klientów do placówki, to oni reklamują i sprzedają produkty dostępne w firmie. To oni codziennie kontrolują stan gadżetów pieniędzy i ulotek w swoich placówkach.Nie potrzebne są kolejne etaty dla OSÓB, które specjalnie przyjadą i policzą to samo co doradcy. To dział sprzedaży zasuwa nie za 1 osobę a za 3.Ciekawe co robi kierownik regionalny czy dyrektor? Wszystkie dane przesyła doradca a Ci wyżej przesyłają dalej. Niech Prezesi uszanują doradców bo dzięki nim firma pozyskuje klientów oraz wysoką sprzedaż. Ile pieniędzy firma zaoszczędzi z pensji kierowników reg i dyrektorów oraz z ich samochodów oraz kosztów utrzymania. DZIAŁ SPRZEDAŻY PROSI O SŁOWA WYJAŚNIENIA CO DALEJ....

@Klementyna

Kierownik potrzebny jest po to aby to kontrolować. I kwestia kontroli Pan sluzbistek również powinna należeć do regionalnego. Jak pokazały lata pracy w tej firmie różne rzeczy i przekręty doradcy wymyślili. Po to musi być kierownik. Bo to że Ty jesteś w porządku nie znaczy, że każdy taki jest. Jest oczywiste również że każdy doradca ma czasem gorszy czas ale w gruncie rzeczy daje z siebie wszystko bo przecież od sprzedaży zależy wypłata, całkiem logiczne. Dla mnie osobiście milion bezsensownych tabelek mogliby zastąpić jakimś zajęciem które faktycznie pomoże nam pozyskać klienta.. Jesli oczywiście przetrwamy. Pozdrawiam wszystkich którzy czekają.

Tina
@Klementyna

Również uważam , ze dział sprzedaży napędza firmę, ale placówki pozostawione same sobie bez nadzoru również nie są w stanie przetrwać. Potwierdza to wiele czynników . Często bywało tak , ze przy zmianie kierownika następował wzrost sprzedaży . Jak to wytłumaczysz ? Gdyby nie nadzór powstałby niezły cyrk. Zanim wypowiesz się na forum -przemysł . Czy widzisz gdzieś poniżej by ktoś pisał aby zrobić redukcje wśród sprzedaży - placówek ? Hm Kierownicy i dyrektorzy nic nie robią , pytanie po co ciągną dzień w dzień nadgodziny ? Chyba z tych nudów he.. Tchórz z Ciebie , bo na forum wielki specjalista ds zarządzania - żenada ;) Pytanie czy sumienie czyste

tolek
@Tina

Tak tak dział sprzedaży napędza wszytko ha ha, a jaki dział spowodował że tyle ludzi dowiedziało się o istnieniu firmy? i dzięki temu wchodziło do biura? dzięki czemu mieliście na kim pracować!!!

Klementyna
@Tina

Nie jestem żadnym tchórzem tylko opisuję to, co uważam. A jeśli zmienił się kierownik i wzrosła sprzedaż uważasz,że to zasługa kierownika to jesteś w błędzie. Pojawiły się nowe możliwości,które każdy doradca wykorzystywał. Weszły nowe pożyczki, nowe loginu na kolejne banki. Moim zdaniem zmniejszenie ilości kierowników oraz dyrektorów firmie nie zaszkodzi. Na rynku istnieją firmy,

PRZEŹROCZYSTA
@Tina

PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE BARDZO DŁUGO I WIEM ŻE 90% PRACOWNIKÓW KADRY MENADŻERSKIEJ TO NICPONIE I LENIE. OWSZEM DZIAŁ SPRZEDAŻY STANOWI FILAR FIRMY.MUSICIE PAMIĘTAĆ O TYM IŻ NAJDROŻSZY W TYM CAŁYM ZAMIESZANIU JEST PRACOWNIK ZUS PENSJA ŚWIADCZENIA ITD...PO CO TO WSZYSTKO JAK KL POTRAFIĄ OBSŁUŻYĆ SIĘ SAMI ON LINE

@Klementyna

Chyba cierpisz Klementyno na jakieś niedowartosciowanie skoro tak Ci kierownicy przeszkadzają.. Jak Ci nie leży taki układ to może zmień pracę po prostu?

Kicek
@Klementyna

Zgadzam się,sa stanowiska w firmie, które powinny byc ograniczone. Kierownik regionalny ma maly zakres obowiązków, mozna przydzielic czesc jego obowiązków kierownikowi placowki, czesc dyrektorowi i da sie to zrobic, kontrola swoje i nie mowcie, ze doradcy muszą miec kogos kto ich pilnowac musi, bo tak naprawdę wałki i tak sie moga zdarzyc a kazdy pilnuje się sam i stara bo to jego pensja i mu zalezy. No szkoda, ze tak się porobiło

SZAKAL
@Doradca

KLEMENTYNA MA RACJE W 100% KADRA MENADŻERSKA TO NIEPOTRZEBNY BALAST.DYREKTOR ZA NIC BIERZE 6000 MIESIĄC W MIESIĄC ...

Trek
@SZAKAL

6 tys podstawy z premią ponad 11

Jolka

Wszystko chyba zmierza do zamknięcia firmy. Mówienie, że zmieniają model działania do mnie nie przemawia. Windykacji brak. Zdaniem osób wypowiadających się na forum w imieniu Pro Zysku - trwa przeszkolenie osób z Call Centrem aby windykacja była jeszcze bardziej skuteczna niż dotychczas. Pytając klientów twierdzą, ze nikt z rzekomego działu windykacji do nich nie dzwoni w sprawie zaległości. Ponadto wypowiadajacy sie na wspomnianym forum dodają wpis, że po niespłaceniu 3 rat nastąpi proces wejścia na drogę windykacji prawnej. Masowe powództwa sądowe? Zarząd powinien jawnie przedstawić swoje stanowisko. Oszczedzilo by to pracownikom nerwów i zapobiegloby panice, która ma miejsce.

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
X Y Z

Co z firmą? Co planują? Co z pracownikami? Kiedy informacja co dalej....

Windykator vivus

Znaczy się niema już terenowych windykatorów , którzy odwiedzali dłużnikow na adresach zamieszkania? Jak to będzie teraz wyglądać?.

LOLA

MACIE INFO ODNOŚNIE NOWEJ FIRMY?

Pic
@LOLA

ALA
@Pic

BZDURA! CO ROZUMIESZ POD POJĘCIEM SŁOWA WERYFIKACJA? OKAZANIE PRZEZ KLIENTA DOKUMENTU DOCHODOWEGO?TO NIE WERYFIKACJA NIE SPRAWDZALI ZDOLNOSCI PRZECIEZ CI KLIENCI POSIADALI POZYCZKI W 10 INNYCH FIRMACH ICH ZOBOWIĄZANIA TRZY KROTNIE PRZEKRACZAŁY ICH DOCHODY

qwerty

mam nadzieje, że 10go otrzymam pensje...a różne słuchy chodzą... firma na pewno wie, ze jeśli sprzedaż nie dostanie kasy, to 3/4 pójdzie n L4.. ja liczę, ze ktokolwiek nam cokolwiek powie. jest już tak złe, ze domyślać się można wszystkiego co najgorsze.. może nas tez się pozbeda skoro nikt nic nie mówi i nie dba o nasz komfort psychiczny w pracy???? jakoś liczę, że zarząd ma jakiś plan i nie chce skasować placówek. lubię te prace, jednak na k-ch życie się kończy...

Hug Me
@qwerty

Wypłatę dostaniesz w maluchach które zostały na placówkach...Przestań siać ferment i weź się za robotę a nie wylewasz gorzkie żale...

OLI
@qwerty

ZARZĄD MYŚLI JAK TU NIE STRACIĆ SWOICH DÓBR

KAZEK

Witam. Czemu wy ciągle narzekacie i placzecie. Jestem kierownikiem dzialu windykacji z kilkuletnim stazem, również mam obawy co do przyszłości. Mam zobowiązania kredytowe. Jednak podczas pracy tutaj nabyłem kilka nieruchomości i za to dziekuje firmie. Umozliwila mi to godnymi zarobkami. Dziekuje za to.Rozumiem Wasze obawy ale to nie koniec świata

Slomazbutow
@KAZEK

Bo może nie wszyscy za nic nie robienie dostawali tyle pieniędzy?

WILK Z WALL STREET
@KAZEK

EHEHEHHH KAZIK POWIEDZ MI BIERZESZ DOPY?

MBA

Moi drodzy. Wylewanie gorzkich żali i swoich jak że prostackich opinii na publicznym forum nie służy ani firmie samej w sobie ani waszej ocenie jako ogółu pracowników. Poniższe i powyższe forum pokazuje jakich ludzi zatrudnia KCH, więc to docencie bo żadna inna firma z tego sektora rynku zapewne nigdy by was nie zatrudniła a już na pewno nie trzymał by was tak długo. Firma przechodzi restrukturyzację (mam nadzieję) a wylewanie waszych prywatnych żali na publicznym forum może jej tylko zaszkodzić to pokazuje ile jest ona dla was tak naprawdę warta. W KCH pracowałem niespełna 4 lata na szeregowym stanowisku i byłem świadomy że moja praca nie przynosi realnych zysków w stosunku do poniesionych kosztów. Zaistniała sytuacja nie zdziwiła mnie w żaden sposób, najwyraźniej widziałem więcej niżeli moi przełożeni, szkoda że oni tego nie widzieli. Wam pracownikom życzę abyście pracowali sumienni i odbudowywali potęgę, byłym pracownikom życzę sukcesów, dla zarządu natomiast mam radę, warto by było jasno sprecyzować misję i wartości jakimi kieruje się firma oraz zapoznanie się z zaletami programu 6 sigma. W przeciwnym wypadku jeżeli nie idzie to ku upadkowi powstanie identyczny słabo i nie precyzyjnie zarządzany moloch dezinformacyjny.

XXX
@MBA

Ryba psuje się od głowy. Wiadomo

Xxxx
@MBA

Na początek KF i KB totalne zero..

Wv
@MBA

Nikt nie robil by domysłów i nie sial paniki gdybysmy mieli konkretne informacje. Kazdy zyje i pracuje zeby zyc o kazdy przezywa to co sie dzieje. A wylewnie swoich obaw i pytań jest skutkiem braku informacji...

@MBA

a teraz napisz to samo ale po polsku korporacyjny c..pie

@MBA

Źle interpretujesz te wpisy. Ludzie tu pracowali po 8-10 lat a to tym bardziej zobowiązuje pracodawce do szczerych i rzetelnych info a nie że jak pojechaliśmy na Tytanica i ktoś zapytał jednego z czołówki czy firma ogłosi upadłość to wszyscy usłyszeli rzewne "nie wiem".

tarantula
@anonymous

bo nawet sami prezesi nic nie wiedzą tak powiedzieli na spotkaniu z inwestorami,na pytanie co dalej prezes odparł cytuje niewiem

Inwestor w Kredyty-Chwilówki

Drodzy pracownicy, Jestem jednym z 5 tys. inwestorów którzy dawali swoje pieniądze do Kredyty-Chwilówki. Firma obiecywała że jak klient/dłużnik przestanie spłacać raty to odda nam te pieniądze za klienta. FIRMA WYCOFAŁA SIĘ WCZORAJ z tego, a My zostaliśmy bez kasy !!! a z pożyczkami. Proszę drodzy pracownicy, powiedzcie jak wyglądał proces weryfikacji klienta dla pożyczki 2 i 3 tys. zł. pożyczki. Czy sprawdzaliście w BIK? jakie minimalne dochody, renta, komornik? Komu odmawialiście pożyczek z Nammus Finanse i Prometeo ? Firma z naszych pieniędzy miała dochody i również z tego dla Was szły wypłaty. To dla na 5 tys. osób bardzo ważne gdyż nie wiemy czy odzyskamy swoje pieniądze. Proszę piszcie cokolwiek wiecie.

Jak ma wiecej kasy to normalne ze chce pomnozyc a golas zawsze bedzie golasem I niedorajda zyciowa

Xxxxx
@Inwestor w Kredyty-Chwilówki

Jaka weryfikacja. Kto chciał to dostal. Oby więcej i więcej. Bo liczy się ilość nie jakość.

jola
@Inwestor w Kredyty-Chwilówki

Ja Wam nie zazdroszczę. 5000 ludzi to pół stadionu.

pic
@Inwestor w Kredyty-Chwilówki

Każdy klient,który starał się o pożyczkę 2 lub 3 tys został przez firmę zweryfikowany pod względem dochodów. Firma nie udziela pożyczek "kto chciał to dostał". Klient powinien posiadać udokumentowany dochód w określonej wysokości. Nie były to wcale najniższe krajowe.

Kick
@pic

Taaaaa

@pic

dokumenty dochodowe były wymagane tylko za pierwszym razem, przy dobraniu do pożyczki wymagano tylko oświadczenie o dochodach, zaznaczam nie sprawdzano żadnych baz typu BIK, KRD, ERIF, BIG,INFOMONITOR gdzie od roku ustawodawca tego wymaga czyli nie działali zgodnie z literą prawa. Nie sprawdzając klienta w bazach nie są wstanie ocenić jego zdolności kredytowej i poziomu zadłużenia oraz ocenić stopień ryzyka jakie pożyczkodawca ponosi udzielając pożyczki.

@Inwestor w Kredyty-Chwilówki

Niestety wszystko wskazuje na to że tu tylko może coś pomóc specjalna komisja d/s szczególnych dokładnie ta sama która się zajmuje tematem Amber gold

Zarząd mógłby w końcu poinformować dział sprzedaży jak ma wyglądać nasza praca. Nikt ani dyrektorzy ani kierownicy regionalni nie wie co mamy robić i jak zaplanować prace na nadchodzące miesiące. Zamiast tego zarząd spotyka się z inwestorami i oni więcej wygladaciedza niż pracownicy. To paskudne tak postępować z ludźmi.

Inwestor

Nawet sam prezes nie wie... niepoważne

pan9@op.pl

szukamy do reklamy pracowników ze sląska małopolski i opolski, ulotkarzy, kierowców, doradców finansowych. prosimy o kontakt pan9@op.pl

C.E.B.U.L.A.

I tak jak pisałem wcześniej jest czystka na centrali a generałowie ze sprzedaży dalej grube pensje biorą ciekawe za co?jak za niedługo nie będzie biur,narazie trwa zwożenie aut z rejonu hahaha

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe

Witam Państwa serdecznie, widzę, że macie Państwo trudną sytuację w pracy. My rozwijamy swoje struktury, zatrudniamy drugich i trzecich Doradców do naszych oddziałów, ale również Windykatorów Terenowych i Kierowników Regionalnych. Zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail rekrutacja@petepe.pl. Zachęcam do dołączenia do Naszego zespołu.

KAZEK

Czy dzisiaj jakieś działy dostały wypowiedzenia ? Czy to tylko plotka

Xyzzz

Dział analiz

Misiek11
@Xyzzz

Dzial analiz nadal jest dostepny, mniej dziewczyn ale nadal funkcjonuje. Jak to by niby mialo wygladac jakby go nie bylo?

Xyzzz
@Misiek11

Właśnie...zostało pare osob z działu 53 osobowego, dzis otrzymaliśmy wypowiedzenia.

Bezprzesady

Ludzie ja sama się boję ale nie piszcie takich głupot co chwilę! Przecież nie zwolnili tych 502 osób w jeden dzień, tj po prostu kontynuacja tego procesu.

Poker

Co się dziś dzieje ? Dalej cisza ????

JJ

Nobilon ciągle się rozwija, może tam choć kilku z nas znajdzie pracę.

Business Reinforce LTD

Pracowników Struktury Sprzedaży oraz Windykacji z okolic: Gliwice Katowice Tarnowskie Góry Dąbrowa Górnicza Bielsko-Biała Żory Rybnik Kraków proszę o przesłanie CV na adres: office@businessreinforce.co.uk

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.